Egis Poland Sp z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Egis Poland Sp z o. o.

Firma duża i stabilna, od dawna na rynku, z dużym zapleczem. Realizuje raczej spore kontrakty w Polsce i na świecie. Organizacja jak w korporacji, co ma swoje plusy, ale też i minusy. Jak wszędzie trzeba być zaangażowanym i pracowitym by się przebić. Atmofera jak najbardziej ok, chociaż zawsze są działy gdzie to wygląda lepiej lub gorzej. Firma stawia na pracę zespołową, z przydzielaniem różnych zadań, co daje możliwość rozwoju w szerokim zakresie.

Mia

Świetna firma w której chcę się pracować. Pozdrawiam

Adam

Ja powiem krótko, firma z całą pewnością starała się być dobrym pracodawca co osiągnęła. Potrzeba jedynie dobrych i chętnych do pracy osób!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy Egis Poland Sp z o. o. zatrudnia studentów?

Mariusz Nowy wpis

Egis Poland ma różne oddziały (Warszawa - centrala, Katowice) Tak samo różne działy projektowe, co też wymagałoby zróżnicowania. Generalnie firma konkurencyjna na rynku.

Nick21 Nowy wpis

Firma jest przede wszystkim stabilna. Płaca idzie systematycznie w górę wraz z doświadczeniem i zaangażowaniem. U niektórych więcej, u innych mniej, co wynikać może z różnych czynników jak chociażby podejście do pracy. Całokształt jest oceniany na rocznej rozmowie. Na drugim biegunie widać osoby już od dawna związane z firmą i to też świadczy o jej stabilności. Nie jest to firma, która pojawiła się nagle kilka lat temu na rynku i zaraz może się zwinąć, a takich przypadków na rynku było już sporo. Wydaje się, że ma zdywersyfikowane źródła dochodu, co może być plusem w gorszych czasach.

Czy w firmie Egis Poland Sp z o. o. są regularne szkolenia pracownicze?

pracownik egis
@Pytanie

W firmie nie odbywają się żadne szkolenia. Czasami jakiś kolega pokaże jak coś zrobić w programie czy coś opowie, ale to nie szkolenie

@Pytanie

Dzień dobry, Jeśli chodzi o System szkoleń- co roku odbywają się oceny roczne na podstawie których powstaje plan szkoleń i są to szkolenia głównie wewnętrzne ale i zewnętrzne – istnieje możliwość finansowania szkoleń zewnętrznych ale muszą one być związane z naszą działalnością w danym zakresie oraz planem rozwoju dane pracownika w naszej spółce.

Jan
@Egis Poland Sp z o. o.

Oceny roczne z których dowiadujesz się, że możesz dać z siebie więcej. A podwyżki nie będzie

Ala Nowy wpis
@Jan

Zgadzam się, to też przerabiałam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Egis Poland Sp z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystent Projektanta Branży Elektroenergetycznej? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jaka umowa obowiązuje w Egis Poland Sp z o. o. podczas okresu próbnego?

anka

na czas określony a po 3latach spadówka

Ala
@anka

Zgadzam się. Też to przeszłam.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Egis Poland Sp z o. o.?

@Pytanie

Dzień dobry, Jest to indywidualny wybór pracownika. Oczywiście jest umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło. Zapraszam do kontaktu na praca@egis-poland.com jeśli mogłabym jeszcze w czymś pomóc.

Klient
@Pytanie

Klasyka. Naopowiadają ci jak jest fajnie. Prawda jest taka, że umowy na czas ograniczony na 3 lata. A potem dostaniesz kopa w zadek.

Dzień dobry, prosimy o kontakt w celu wyjaśnień na praca@egis-poland.com

@Pytanie

Dzień dobry, Umowa o pracę bądź umowa zlecenie.

Ala
@Czesiek Hydraulik

Jeszcze pracowałam a na moje miejsce już kogoś szukali cichaczem. Nie mieli odwagi patrzeć mi w oczy, gdy się ze mną żegnali. Upss i to akurat, gdy zaraz miała rozpocząć się umowa na czas nieokreślony. Zbieg okoliczności?

Czesiek Hydraulik

Nie polecam tej firmy. Kumpela zaszła w ciążę a była na ostatniej umowie na czas określony na 3 lata. Jak tylko się dyrektorka z preziem o tym dowiedzieli nie przedłużyli jej umowy na czas nieokreślony. Gratuluję skur.... Przestrzegam przed tym kołchozem. Nie jest to firma na stałe. Tu człowiek przychodzi, żeby się w krótkim czasie dowiedzieć, jak nie powinno działać biuro projektowe.

Dzień dobry, prosimy o kontakt w celu wyjaśnień na praca@egis-poland.com

@Czesiek Hydraulik

Potwierdzam, też byłam na ostatniej umowie i usłyszałam, że czego innego oczekują. Taka to firma.

Kaśka

Firma z ogromną rotacją pracowników. Przed końcem 3 umowy na czas określony podziękowano z tekstem, że oczekują czego innego, po czym wymienili dwa czynniki. Po miesiącu od mojego odejścia dowiedziałam się od kogoś z firmy, że te 2 czynniki to tylko wymówka. Wcale nie były potrzebne kolejnej osobie do piastowania stanowiska. Odradzam.

Odradzam- ciągła rotacja

Najchętniej by zatrudniali na zlecenie albo trzymali pracownika do końca czasu określonego. Większość pracowników zostaje na krótko bo zwyczajne ucieka z tego bałaganu.

@Odradzam- ciągła rotacja

Najchętniej to by zatrudniali na czarno i za darmo ;)

@Czesiek Hydraulik

Dzień dobry, prosimy o kontakt praca@egis-poland.com

@Czesiek Hydraulik

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt na praca@egis-poland.com

@Czesiek Hydraulik

Szkoda, że nie każą płacić za możliwość rozroju i zdobycia doświadczenia.

abc

Egis Poland nie jest złym pracodawcą. Zapewnia całkiem niezłe warunki pracy, praca po 8h, brak nacisku na nadgodziny, oferuje benefity. Firma jest rzeczywiście stabilna i gwarantuje ciągłość pracy. Jeśli dla kogoś powyższe warunki są wystarczające, aby być zadowolonym, to z pewnością będzie to dobre miejsce dla takich osób. Jednak jest coś w tej firmie, co niestety nie gra... jest to przede wszystkim organizacja oraz atmosfera pracy. Nowym osobom ciężko się wdrożyć, odnaleźć w nowym miejscu, gdzie większość siedzi na słuchawkach. Jeśli chodzi o organizację pracy - ciężko o ustalenia, konsultacje. Wspomniane aspekty, w moim odczuciu, są niezwykle ważne, których nie powinno się zaniedbywać. Być może zapobiegłoby to ciągłym rotacjom w firmie.

Kandydat
@abc

praca po 8 godzin...hmm od 8 do 8 chyba?

@Czesiek Hydraulik

Dzień dobry, jeśli chodzi o godziny pracy to rozpoczynamy między 7-9 + 8 h. Zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia praca@egis-poland.com

aga

W ogłoszeniu było wspomniane, że praca na Domaniewskiej, później okazało się, że jednak na Rosoła (czyli prawie 30 min dalej komunikacją). Atmosfera i ludzie bardzo w porządku, praca mało stresująca, stabilne warunki. (usunięte przez administratora)Wymagane jest używanie prywatnego telefonu w celach służbowych, bez zwrotu kosztów. Płaca bardzo marna. Dla spokojnych, niewymagających duchów mogę polecić, jednak jeśli macie inne perspektywy to nie polecam się tam pchać ;)

@aga

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia na email: praca@egis-poland.com. Pozdrawiam

Helena

Egis jest firmą farmaceutyczną koncentrującą się na terapii chorób układu krążenia i układu nerwowego. Jednym z głównych filarów strategii jest innowacja. O nowych ofertach można dowiedzieć się z linka poniżej. https://pracodawcy.pracuj.pl/egis-polska-sp-z-o-o,9926/oferty-pracy Powiedzcie proszę, jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Aktualność
Bądźcie zdrowi! Spokojnych Świąt!

Ogłoszenie na Asystent do Egis Poland Sp z o. o. pojawiało się w GoWork.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Egis
@Pytanie

Dzień dobry, serdecznie proszę o kontakt pod wskazanym adresem e-mail : praca@egis.poland.com. Pozdrawiam serdecznie

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Egis Poland Sp z o. o. w mieście Warszawa? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z pracą u nich.

@Administrator

Dzień dobry, Zapraszam do kontaktu praca@egis-poland.com

Czy w Egis Poland Sp z o. o. są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Dzień dobry, oczywiście istnieje możliwość finansowania szkoleń zewnętrznych ale muszą one być związane z naszą działalnością w danym zakresie oraz planem rozwoju dane pracownika w naszej spółce.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Egis Poland Sp z o. o.?

gość_12
@Pytanie

@Pytanie są organizowane firmowe imprezy integracyjne raz do roku, od niedawna ale są :) Zeszły rok był też dość ciekawy, bo świętowaliśmy sporo nowych rzeczy w biurze. Są dni owocowe, braliśmy udział w biegu firmowym, była impreza integracyjna,poczęstunek okazji dnia drogowca, mostowca czy kolejarza.

Jarosław
@gość_12

Super, że pracodawca organizuje takie integracje, bo wtedy w firmie jest lepsza atmosfera, a relacje są bardziej koleżeńskie. Czy są także inne benefity takie jak premie lub szkolenia? Chętnie o tym przeczytam.

@Jarosław

Dzień dobry, Jeśli chodzi: 1) o benefity to dla osób na umowie o pracę mamy pakiet medyczny - Medicover finansowany przez Pracodawcę, VanityStyle - karta sportowa ale finansowana bezpośrednio przez pracownika podobnie jak ubezpieczenie na życie. 2) istnieje system premii ale jak sama nazwa wskazuje jest to premia uznaniowa i jest ona przyznawana wyłącznie tym osobom, które wykazały się osiągnięciami lub nowymi umiejętnościami. 3) mamy szkolenia głównie wewnętrzne, np szkolenia z oprogramowania bądź językowe. Zapraszam na kontaktu, jeśli mogłabym jeszcze odpowiedzieć na dodatkowe pytania na praca@egis-poland.com

Aktualność
Kochani!!!
Jak co roku ruszyliśmy z kolejna już akcją „Szlachetnej Paczki”
Wiecie doskonale jak pomaganie jest ważne, a niewielkie gesty mogą czynić nasz świat o niebo lepszym!
W tym roku pomagaliśmy mamie z córeczkami z domu pomocy. Zebraliśmy w gotówce ponad 6 tysięcy złotych!! Oprócz tego zebraliśmy dużo gier i ubrań.
Wszystko zmieściło się w 32 kartony!
W załączeniu zdjęcie naszych paczek!

Pamiętajmy o pomaganiu!!

Nowy
@Pracownik

Cześć, A możesz napisać Ole wizyt dziennie, jakie auta i czy są GPS ?

PM

tak normalnie to pewnie za 2 lata XD