Bartico.pl

Opinie o Bartico.pl

Dominika

@broź, niestety nie widziałam żadnych aktualnych ofert prac jakie by Bartico.pl , posiadał. Jednak dobrym sposobem jest nawiązanie kontaktu z firmą. Na stronie internetowej masz podane dane firmy i mail, możesz napisać. A może na forum znajdą się pracownicy firmy, którzy napiszą czy firma rekrutuje? Jak obecnie się pracuje w Bartico.pl?

broź

Witajcie. Nie wydaje mi się , aby praca w tym miejscu była dobrym pomysłem dla wszystkich. Naprawdę na każdym kroku trzeba się tutaj wykazywać zaangażowaniem przede wszystkim. Szukają może obecnie kogoś?

były pracownik

Bartico, które teraz istnieje to nie jest to samo co było wcześniej. Nowy właściciel i pewnie nowe zasady. Nie wiem po co utrzymywać nazwę firmy, która pozostawiła po sobie taki smród...

Ewa

Jak odzyskać zaliczkę, od tej złodziejskiej - już nie istniejącej firmy?

bartico

Do dnia dzisiejszego pracownicy bez świadectw pracy i rozliczenia

zan

[usunięte przez moderatora] .Pracownicy są oszukiwani w taki sam sposób jak klienci.Właściciele to banda.A pracownicy zostali pozostawienie sami sobie bez środków do tego by móc zrealizować zamówienia lub rozliczyć się z klientami.Szkoda tych ludzi bo to dobrzy fachowcy.

B

Unikajcie tej firmy. [usunięte przez moderatora] ! Nie realizuja zamowien, nie zwracaja zaliczek!!!

gall

To skandaliczne do czego zostala doprowadzona ta firma bardzo zlym zarzadzaniem a raczej zupelnym brakiem zarzadzania

Zostaw opinię o Bartico.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartico.pl