Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

kierowca mini drivers

Wszyscy wrzucają na tą firmę a ja jestem zadowolony. Są jakies zasady, nie ma tak że każdy robi co chce. Sprawdzają czystość aut. Czasami są godziny przestoju ale ogólnie zlecen sporo

Ola

Ja tam nie narzekam.Zarabiam dużo wiec wydaje duzo

Natalia

Drodzy KIEROWCY , Wy co jezdzicie w Mini (usunięte przez administratora)od roku czy dwóch płacicie 450 zł bazy a nowi mają niższa bazę bo tylko 300 zł. Co niektórzy płacą i po 200. Popytajcie kolegów i przekonajcie się jaka ta Ola jest dla Was łaskawa ;)))))

Artur
@Natalia

Ja płace 200 więc co piszesz że ktoś płaci więcej?

Robert
@Artur

Co jest grane, ja zanoszę 500 zł. Są jacyś uprzywilejowani.

Pafcio
@Natalia

Niektórzy płacą po 600. Ciekawe od czego to zależy? Co trzeba zrobić by mieć przywileje u "(usunięte przez administratora)" ;)

Agnieszka

Hahaha Marta ? Pracuje na dyspozytorni i nie przypominam sobie aby byl kierowca w firmie o tym imieniu. Slabe oszczerstwa

Norbit

Dzień dobry, czy ktoś mógłby mi powiedzieć szczerze czy się choć troszkę opłaca jeździć dla MD? Wgrałem aplikacje, odpowiedzi żadnej nie mam,nikt się że mną nie kontaktuje, chociaż miał to zrobić jak najszybciej. Pani z którą rozmawiałem mówiła że można dobrze zarobić. Pani w miarę grzeczna,ale słów : dzień dobry,do widzenia, dziękuję, to w ogóle nie używa. Więc czy czekać na kontakt,czy dać sobie spokój. Bo czytam niewesołe rzeczy o firmie. Pozdrawiam

Jarek
@Norbit

O firmie ? Czy o właścicielach ? Bo tak patrze ,ze o zarobkach to tu niewiele informacji

Przemek
@Norbit

Szczerze?? Nie polecam. A skoro nie zależy tej Pani na kierowcy teraz to pomysl co będzie jak zaczniesz jeździć. O kulturze tej Pani także mógłbym polemizować i powiedzieć dużo. Skoro nie zna podstawowych zwrotów grzecznosciowych to wyciągnij wnioski, również z tego co tu piszą. Jeśli rozchodzi się o pracę to za 0,99 groszy, przy małym ruchu i małej ilości zleceń może zarobisz na koszty.

Norbit
@Przemek

Dzięki za odpowiedź. Trochę już wiem. (usunięte przez administratora) Czyli kierowcy nie są tu mile widziani. A szkoda, bo bez nich nie ma firmy i nikt nie zarabia.

Andrej

Wszystko tylko nie Mini.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Andrej

Ojj cała prawda, nie ma co ukrywać jak jest.

Karim

Jazda na prowizję nie opłaca się bi jest za dużo zleceń. Lepsza stałą baza wtedy za zlecenie wychodzi dużo mniej niż złote.

Polecam. Fajna firma i fajna atmosfera

Radzio

Fajna firma jak ktoś jest normalny. Dużo kierowcow chcę narzucać swoje zasady albo nie przestrzega regulaminu i później wieszają psy na wszystkich. Prawda jest taka że i bazie i kierowcom zależy na realizacji zlecen których trochę jest :)

Radzio

Zobi

Śmieszne komentarze. Polecam lepiej niż w uber i taxify

Hahahahhaha dobre:)

Świetna apka polecam. Jak ktoś chce jeździć to zarobi :)

Świetna apka polecam. Jak ktoś chce jeździć to zarobi :)

Kierowca 201

No to fakt same pomyje. A firma radzi sobie dobrze od 3 lat jeżdżę. M(usunięte przez administratora)

Kierowca 201

No to fakt same pomyje. A firma radzi sobie dobrze od 3 lat jeżdżę.(usunięte przez administratora)

Misiek

Heh chyba szkoda tu wchodzić i czytać te wypociny. Firma ma 200 kierowców a ktoś pisze że to koniec firmy. Ciekawe..

Kristof

Jeżdżę na stałej bazie. W poprzedniej firmie płaciłem 900 teraz płacę 600 ale za to te 600 w dwa dni tu wyjezdzam

Kristof

przyjaciel

Fajna nagonka na firmę taka nie za duża nie za mala :) ciekawe kto to pisze :) ale jak policja zakończy dochodzenie bedzie wiadomo :)

przyjaciel

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ