Opinie o Taxat Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Taxat Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Taxat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxat Sp. z o.o. w Wrocław

Tomasz

Podpowiedzcie na jakie zarobki można liczyć?

Mojafirmatakapiekna

Witam, skąd takie wpisy o grobowej atmosferze w firmie?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat najświeższej atmosfery w firmie Taxat Sp. z o.o.?

Tom

Ciężko się aktywizować, bo atmosfera jak u grabarza.

Tomasz

Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników? Jaka jest atmosfera w pracy?

@Tomasz

jesli chodzi o atmosfere, to jakby ktos umarl... lepiej tam sie nie smiac

Windykator

Nie zdążyłam usiąść a rekruter kazał mi klękać. Zdjął spodnie i mówił że wiem co dalej robić

Pytanie nie było. Tylko och ach z jego strony

ciekawski

Czy tam się pracuje na dialerze? Bo już bym nie chciał. No i na jakich sprawach? jakieś kupione starocie czy tak koło roku? To jednak duża różnica.

ktoś
@ciekawski

dialera nie ma, działają na zlecenie innych firm, nie mają własnych spraw

wasal
@ciekawski

na niektórych paczkach jest dialer, sprawy ogólnie dość trudne, nie że sie same spłacają, ale raczej ok. roku po terminie albo mniej.

Bogusz

Sadzę, że charakter działalności jaką prowadzi firma jest bardzo stresujący i może mieć duży wpływ na atmosferę w firmie. To nie sprzyja dobrej pracy a w konsekwencji nie pozwala dobrze zarabiać i tyle!

@Windykator tak, firma nadal istnieje, a nawet pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Negocjator ds. windykacji przedsądowej. Napisali w ofercie, że zapewniają przejrzysty system wynagradzania, umożliwiający otrzymanie oprócz wynagrodzenia podstawowego, premii uzależnionej od poziomu realizacji ustalonych celów, pakiet szkoleń umożliwiających wykonywanie powierzonych zadań na najwyższym poziomie.

Mańka

Czyżby wakacje odsunęły pracowników od pisania? Tak rzadko ostatnio piszecie. Mam nadzieję, że po wakacjach ktoś będzie pisał? Nie ma nowych ofert?

Zaz, może mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Taxat Sp. z o.o.?

Bernard

Nie widzę aktualnych ofert pracy a interesuję się praca w dziale windykacji. Mam już spore doświadczenie w tym zakresie a ponieważ słyszałem dobre opinie o TAXAT chciałbym pracować. Czytałem wpisy i nie mam zamiaru traktować ich poważnie, sam sprawdzę.

Windykator

To ta firma jeszcze w ogóle istnieje?

aga

przez chwilę zastanawiałam się czy nie wysłać cv do tej firmy ale patrząc na te komentarze to mam wrażenie, że pracownicy mają problemy osobowościowe i emocjonalne. Pracowałam w Getbacku i bywało ciężko ale przynajmniej ludzie byli normalni a tutaj widze, że to jakas masakra...

Xerok
@aga

Nie przejmuj się ludzie bardzo lubią opluwać wszystkich i wszystko. Trzeba iść na rozmowę o wszystko bez skrepowania wypytać i sam się przekonasz że będzie ok.

Zaz
@Xerok

Zawsze jest tak że na tego typu forach przeważają opinie negatywne. Nie przejmował bym się tym. Na pewno Taxat nie jest dla ludzi którym nie chce się pracować. Ja pracuję trochę i nie czułem się nigdy oszukany. Ponadto na zaufanie przełożonych też trzeba zapracować.

kmja-=

no właśnie chciałam dowiedzieć się jak to jest z tym okresem próbnym konkretnie, chodzi mi mo to ile on trwa i ogólnie jakie procentowo są szanse żeby po nim zostać w firmie, wolę się dokładniej dowiedzieć

Marekk5

Witam Czy osoby pracujące w Tatax mogą się wypowiedzieć jak na chwilę obecną, wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Jaka umowa na wejście, jaka postawa na początek i po okresie próbnym i jak z prowizjami?

Zawrzyj

No wiadomo nie od dziś, że nie jest też tutaj jakoś tak bardzo prosto, bo jednak jest to dość skomplikowana branża, ale tez nie można narzekac jakoś za bardzo, wszystko jest przecież w porządku złaszcza jesli chodzi o pieniądze, które idzie zarobić tu

Agata

Lider to nie zawód, tylko funkcja. Niestabilna :)

margy

tak, widziałam tę ofertę kolego, ale obawiam się czy dam sobie radę z przeprowadzaniem wywiadu gospodarczego

Gdyby brali liderów spośród zatrudnionych osób to by nie szukali poprzez ogłoszenia. Ale pewnie nie znam się.

tomek

kurcze, a widzieliście tutaj oferte pracy jako Negocjator - Specjalista ds. windykacji przedsądowej, bo nie wiem czy można zarobić tutaj dobrze i bez stresu, bo kasa dobra z tego jest, ale zastanawiam się czy warto.

ewa

chyba wiesz na czym polega to stanwosiko wiec idac na rozwmowe i wyslaajac cv to chyba godzisz sie juz na to

Zostaw merytoryczną opinię o Taxat Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Taxat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Taxat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Taxat Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Taxat Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Taxat Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 263 ocen.

Taxat Sp. z o.o.