Opinie o Admirom - 5 Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Admirom - 5 Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Admirom - 5 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admirom - 5 Sp. z o.o. w Wrocław

Aleksandra Nowy wpis

Czy poszukujecie kogoś na stanowisko inspektora nadzoru ds. budowlanych?

KLIENT Nowy wpis
Klient

NIE JESTEM PRACOWNIKIEM ALE KLIENTEM: NIE POLECAM! NAJGORSZA WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WE WROCŁAWIU! Zarząd wspólnoty działa na niekorzyść mieszkańców. Po awarii instalacji gazowej w budynku na ulicy. Szczęśliwej 8A pod zarządem wspólnoty od października 2020r. do lutego 2021r. nadal nie ma gazu w budynku (ogrzewania i ciepłej wody). Zarząd nie wykonuję swoich obowiązków, a można powiedzieć, że utrudnia podłączenie instalacji gazowej do budynku. Pracownicy wspólnoty traktują mieszkańców, którzy nie posiadają w czasie mrozów ogrzewania i ciepłej wody z góry i lekceważąco. Dodatkowo zwlekają z zapłatami dla wykonawcy co skutkuje opóźnieniem w podłączeniu instalacji.

Kamil Nowy wpis

Macie duże prowizje?

Szczery Nowy wpis
Klient

Mam wrażenie ze w tej firmie powinni wszystkich zwolnić i zatrudnić nowe osoby, młodsze ze znajomością prawa i co im wolno a co nie. Obecnie pasuje tam komuna. Nikt nie potrafi nic szybko załatwić, o wszystko trzeba się upominać, papiery leżą na biurku inspektora miesiącami, a on nic z tym nie robi. Uważają się za najważniejszych. Zamiast szybko i sprawnie przeprowadzać remonty to wszelkie uzgodnienia i sprawy papierkowe załatwiane są MIESIĄCAMI !! Inspektor wymaga takich dokumentów jakie on chce, a nie jakie może żądać zgodnie z prawem budowlanym. Jeśli masz nieruchomość w lokalizacji którą zarządza ta spółka i wymaga ona remontu przez spółdzielnię (dach, stropy, klatka) przygotuj się na miesiące bezczynności. Pisma czy emaile tez pozostają bez odpowiedzi. Nic tam łatwo i przyjemnie nie załatwisz. ODRADZAM WSZYSTKIM

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Admirom - 5 Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aparatowy
Wrocław
Zakłady Chemiczne “ZŁOTNIKI” Spółka Akcyjna
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Wrocław
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ryszard

Taki spokój zapanował na forum od marca, zastanawiam się jaki może być powód?

Mieszkanie Osiedla Spirzowy

Panie Prezesie Admiromu - 5 Sp. z.o.o jestem bardzo ciekawy czy przed przetargiem na ochronę osiedla sprawdził Pan firmę ,, Patrol '' II Sp.z.o.o z Strzelina której powierzył Pan ochronę osiedla na którym jest Pan prezesem . Dam odpowiedz Panu że nie . Czy zainteresował się w jakim stanie są Pracownicy firmy ochrony w godzinach wieczornych i nocnych . Też nie .Pracownicy ochrony firmy ,, Patrol w godzinach wieczornych pełnią służbę na terenie Pańskiego osiedla pod wpływem alkoholu piją alkohol w pomieszczeniach ochrony ( niektórzy z nich chodzą w samych skarpetkach po alejkach osiedla tak są upojeni ) i zamiast chronić Pańskie osiedle śpią w pomieszczeniach ochrony .

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Admirom-5 Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

On
@admin

Nie polecam. Mobbing, śmieszne podwyżki. Nie szanują pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Admirom - 5 Sp. z o.o. - Wrocław

Admirom - 5 Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Manganowa 7 lok. 1-2
    53-441 Wrocław
  • NIP: 8942581053 REGON: 932110112 KRS: 0000046549

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Admirom - 5 Sp. z o.o.