Opinie o Admirom - 5 Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Admirom - 5 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Admirom - 5 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admirom - 5 Sp. z o.o. w Wrocław

baner wywiady
admin

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Admirom-5 Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Ordynator
Inne
@On

Mobbingują w większości przypadków ci ze wsi i powiatów,dlatego ich nie zatrudniam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Admirom - 5 Sp. z o.o.?

admin

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Admirom-5 Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

On
@admin

Nie polecam. Mobbing, śmieszne podwyżki. Nie szanują pracowników.

Ordynator Nowy wpis
Inne
@On

Mobbingują w większości przypadków ci ze wsi i powiatów,dlatego ich nie zatrudniam.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Admirom - 5 Sp. z o.o.?

Pamparini łowca świni Nowy wpis
Inne

Najlepsze to są te pokrzywy po kolana pod blokiem,normalnie czujesz się jak w lesie.Ale zarządcy każdy co miesiąc musi płacić

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Admirom - 5 Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku INSPEKTOR DS BUDOWLANYCH? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. telesprzedaży
Warszawa
EASTATE PROSTA S.A.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta ds. nieruchomości
Kraków
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Asystentka pośrednika nieruchomości
Warszawa
Emidom Sp. z o.o.
(24 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Tomek Szczesny
Inne

Zapraszam chętnych na zwiedzanie wspólnoty przy Kamieńskiego 207-211. Prezes Mazurkiewicz nie ogarnia zarządzania wspólnota. Prace remontowe to dla niego odległy kosmos. Jest krzykliwy, bezczelny i nie wychowany. Nie potrafi rozwiązać uszkodzenia ściany i małego remontu. Po zdjęcia zapraszam na Google Opinie.

Agnieszka
Inne

skąd w firmie takie starodawne podejście do pracy jak piszecie ? nikt nie chce zorganizować tego prawidłowo w jakimś nowczesnym stylu zarządzania by pracownicy byli zadowoleni ?

Jaro
Były pracownik

Totalny bajzel i komuna.czynsz najdrższy we wrocławiu.Pod blokami brudno,mimo iz opłaty za sprzątanie naliczane.Umowę trzeba było podpisywać na kolanie bo na biórku stosy teczek rozwalonych.Przy awariach żadajądodatkowej kasy.Tragedia.Zamieniłem mieszkanie na spółdzielcze i jest taniej,czyściutko i o wszystko dbają jak należy.

Szczery
Inne

Mam wrażenie ze w tej firmie powinni wszystkich zwolnić i zatrudnić nowe osoby, młodsze ze znajomością prawa i co im wolno a co nie. Obecnie pasuje tam komuna. Nikt nie potrafi nic szybko załatwić, o wszystko trzeba się upominać, papiery leżą na biurku inspektora miesiącami, a on nic z tym nie robi. Uważają się za najważniejszych. Zamiast szybko i sprawnie przeprowadzać remonty to wszelkie uzgodnienia i sprawy papierkowe załatwiane są MIESIĄCAMI !! Inspektor wymaga takich dokumentów jakie on chce, a nie jakie może żądać zgodnie z prawem budowlanym. Jeśli masz nieruchomość w lokalizacji którą zarządza ta spółka i wymaga ona remontu przez spółdzielnię (dach, stropy, klatka) przygotuj się na miesiące bezczynności. Pisma czy emaile tez pozostają bez odpowiedzi. Nic tam łatwo i przyjemnie nie załatwisz. ODRADZAM WSZYSTKIM

Prezio
Inne
@Szczery

Potwierdzam.Komuna na 102

KLIENT
Inne

NIE JESTEM PRACOWNIKIEM ALE KLIENTEM: NIE POLECAM! NAJGORSZA WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WE WROCŁAWIU! Zarząd wspólnoty działa na niekorzyść mieszkańców. Po awarii instalacji gazowej w budynku na ulicy. Szczęśliwej 8A pod zarządem wspólnoty od października 2020r. do lutego 2021r. nadal nie ma gazu w budynku (ogrzewania i ciepłej wody). Zarząd nie wykonuję swoich obowiązków, a można powiedzieć, że utrudnia podłączenie instalacji gazowej do budynku. Pracownicy wspólnoty traktują mieszkańców, którzy nie posiadają w czasie mrozów ogrzewania i ciepłej wody z góry i lekceważąco. Dodatkowo zwlekają z zapłatami dla wykonawcy co skutkuje opóźnieniem w podłączeniu instalacji.

Kamil
Inne

Macie duże prowizje?

Ryszard
Inne

Taki spokój zapanował na forum od marca, zastanawiam się jaki może być powód?

Mieszkanie Osiedla Spirzowy

Panie Prezesie Admiromu - 5 Sp. z.o.o jestem bardzo ciekawy czy przed przetargiem na ochronę osiedla sprawdził Pan firmę ,, Patrol '' II Sp.z.o.o z Strzelina której powierzył Pan ochronę osiedla na którym jest Pan prezesem . Dam odpowiedz Panu że nie . Czy zainteresował się w jakim stanie są Pracownicy firmy ochrony w godzinach wieczornych i nocnych . Też nie .Pracownicy ochrony firmy ,, Patrol w godzinach wieczornych pełnią służbę na terenie Pańskiego osiedla pod wpływem alkoholu piją alkohol w pomieszczeniach ochrony ( niektórzy z nich chodzą w samych skarpetkach po alejkach osiedla tak są upojeni ) i zamiast chronić Pańskie osiedle śpią w pomieszczeniach ochrony .

Zostaw merytoryczną opinię o Admirom - 5 Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Admirom - 5 Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Admirom - 5 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Admirom - 5 Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Manganowa 7 lok. 1-2
  53-441 Wrocław
 • NIP: 8942581053 REGON: 932110112 KRS: 0000046549
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Admirom - 5 Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii