Opinie o Admirom - 5 Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Admirom - 5 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Admirom - 5 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admirom - 5 Sp. z o.o. w Wrocław

admin

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Admirom-5 Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Ordynator
@On

Mobbingują w większości przypadków ci ze wsi i powiatów,dlatego ich nie zatrudniam.

Na jakie benefity można liczyć w Admirom - 5 Sp. z o.o.?

admin

On
@admin

Nie polecam. Mobbing, śmieszne podwyżki. Nie szanują pracowników.

Ordynator Nowy wpis
@On

Jakie są mocne strony pracodawcy Admirom - 5 Sp. z o.o.?

Pamparini łowca świni Nowy wpis

Najlepsze to są te pokrzywy po kolana pod blokiem,normalnie czujesz się jak w lesie.Ale zarządcy każdy co miesiąc musi płacić

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Admirom - 5 Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku INSPEKTOR DS BUDOWLANYCH? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Tomek Szczesny

Zapraszam chętnych na zwiedzanie wspólnoty przy Kamieńskiego 207-211. Prezes Mazurkiewicz nie ogarnia zarządzania wspólnota. Prace remontowe to dla niego odległy kosmos. Jest krzykliwy, bezczelny i nie wychowany. Nie potrafi rozwiązać uszkodzenia ściany i małego remontu. Po zdjęcia zapraszam na Google Opinie.

Agnieszka

skąd w firmie takie starodawne podejście do pracy jak piszecie ? nikt nie chce zorganizować tego prawidłowo w jakimś nowczesnym stylu zarządzania by pracownicy byli zadowoleni ?

Jaro

Totalny bajzel i komuna.czynsz najdrższy we wrocławiu.Pod blokami brudno,mimo iz opłaty za sprzątanie naliczane.Umowę trzeba było podpisywać na kolanie bo na biórku stosy teczek rozwalonych.Przy awariach żadajądodatkowej kasy.Tragedia.Zamieniłem mieszkanie na spółdzielcze i jest taniej,czyściutko i o wszystko dbają jak należy.

Szczery

Mam wrażenie ze w tej firmie powinni wszystkich zwolnić i zatrudnić nowe osoby, młodsze ze znajomością prawa i co im wolno a co nie. Obecnie pasuje tam komuna. Nikt nie potrafi nic szybko załatwić, o wszystko trzeba się upominać, papiery leżą na biurku inspektora miesiącami, a on nic z tym nie robi. Uważają się za najważniejszych. Zamiast szybko i sprawnie przeprowadzać remonty to wszelkie uzgodnienia i sprawy papierkowe załatwiane są MIESIĄCAMI !! Inspektor wymaga takich dokumentów jakie on chce, a nie jakie może żądać zgodnie z prawem budowlanym. Jeśli masz nieruchomość w lokalizacji którą zarządza ta spółka i wymaga ona remontu przez spółdzielnię (dach, stropy, klatka) przygotuj się na miesiące bezczynności. Pisma czy emaile tez pozostają bez odpowiedzi. Nic tam łatwo i przyjemnie nie załatwisz. ODRADZAM WSZYSTKIM

Prezio
@Szczery

Potwierdzam.Komuna na 102

KLIENT

NIE JESTEM PRACOWNIKIEM ALE KLIENTEM: NIE POLECAM! NAJGORSZA WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WE WROCŁAWIU! Zarząd wspólnoty działa na niekorzyść mieszkańców. Po awarii instalacji gazowej w budynku na ulicy. Szczęśliwej 8A pod zarządem wspólnoty od października 2020r. do lutego 2021r. nadal nie ma gazu w budynku (ogrzewania i ciepłej wody). Zarząd nie wykonuję swoich obowiązków, a można powiedzieć, że utrudnia podłączenie instalacji gazowej do budynku. Pracownicy wspólnoty traktują mieszkańców, którzy nie posiadają w czasie mrozów ogrzewania i ciepłej wody z góry i lekceważąco. Dodatkowo zwlekają z zapłatami dla wykonawcy co skutkuje opóźnieniem w podłączeniu instalacji.

Kamil

Macie duże prowizje?

Ryszard

Taki spokój zapanował na forum od marca, zastanawiam się jaki może być powód?

Mieszkanie Osiedla Spirzowy

Panie Prezesie Admiromu - 5 Sp. z.o.o jestem bardzo ciekawy czy przed przetargiem na ochronę osiedla sprawdził Pan firmę ,, Patrol '' II Sp.z.o.o z Strzelina której powierzył Pan ochronę osiedla na którym jest Pan prezesem . Dam odpowiedz Panu że nie . Czy zainteresował się w jakim stanie są Pracownicy firmy ochrony w godzinach wieczornych i nocnych . Też nie .Pracownicy ochrony firmy ,, Patrol w godzinach wieczornych pełnią służbę na terenie Pańskiego osiedla pod wpływem alkoholu piją alkohol w pomieszczeniach ochrony ( niektórzy z nich chodzą w samych skarpetkach po alejkach osiedla tak są upojeni ) i zamiast chronić Pańskie osiedle śpią w pomieszczeniach ochrony .

Zostaw merytoryczną opinię o Admirom - 5 Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Admirom - 5 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Admirom - 5 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Admirom - 5 Sp. z o.o.
  • Manganowa 7 lok. 1-2