Opinie o Taxat Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Taxat Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Taxat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxat Sp. z o.o. w Wrocław

Była :)

Stanowisko lidera to mało ciekawe zajęcie. Długotrwałe nasiadówki z których nic nie wynika, ciągły ochrzan ze strony przełożonych, wymagania z kosmosu, śledztwa o pierdoły i zawsze wszystko źle. To nie stanowisko lidera, tylko nadzorcy kopanego w tyłek z obu stron. Wynagrodzenie wyższe, ale nie zawsze osiągalne. Ciekawa jestem dlaczego nie biorą liderów spośród negocjatorów, czyżby nikt nie chciał wykonywać tego podłego zajęcia? Ciekawe dlaczego...

aktualna
@Była :)

Biorą, biorą :)

Była2
@Była :)

Biorą. Mało się orientujesz

marika

Czy ktoś się orientuje, jak faktycznie wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku lider w diale windykacji przedsądowej we Wrocławiu? Świeża oferta pracy, zastanawiam się nad aplikacją. Co dokładnie oznacza ten przejrzysty sposób wynagrodenia? :)

nick@nick
@marika

Lider też wykonuje zadania negocjatora. Kieruje grupą i odpowiada za jej wynik. Jednocześnie dzwoni i skipuje swoje sprawy (oczywiście ma ich mniej niż negocjator. Ale również odpowiada za wynik na nich). Nie wiem ile zarabiają i jak wygląda przełożenie wyniku grupy na ich wynagrodzenie. W przypadku premii za własne sprawy - jak inni negocjatorzy

Goldenline

Firma jak firma, ma swoje wady i zalety.

On

Testy z zakresu wiedzy którą powinnaś posiadaś przy windykacji, często to zagadnienia prawne, zasady doliczania kosztów itd ale najpierw jest z tego szkolenie więc nie ma zaskoczenia. No i znajomośś procedur.

Windykator

Nie zdążyłam usiąść a rekruter kazał mi klękać. Zdjął spodnie i mówił że wiem co dalej robić

Pytanie nie było. Tylko och ach z jego strony

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Były

Jest ogromna rotacja. Ludzie szybko uciekają.

Joe

A czego dotyczą testy o których mówisz, skąd one się biorą i co w sumie oznaczają? Bo powiem Ci, że mnie troszeczkę zaskoczyłeś tym, że to tak ruszyło.

WinWin

Test goni test, na każdym kroku jak w szkole. Nie polecam.

Była

Opieka medyczna? od kiedy?.. niezbędne narzędzia pracy to komputer, monitor, telefon i krzesło. A poza Wrocławiem firma nie ma żadnych siedzib, więc praca w Taxat tylko we Wrocławiu.

Była

Praca w tym miejscu była jedną z mniej stabilnych. Może to impulsywność zarządu miała na to wpływ? Ale dało się wytrzymać tylko te pieniądze... Za 140% targetu jakieś niecałe 400 zł premii na rękę. To aż się dzwonić odechciewało później. I taka dyskryminacja osobowościowa i łamanie obietnic. Jak kogoś nie darzą sympatią z powodu głośnego wypowiadania własnego zdania to nie ma szans na podwyżkę. I to pomimo wyrabiania stale targetu na poziomie średnio 130%. A jak chcesz to odejdź, znajdzie się 4 na twoje miejsce. No tak....

ozaki

według mnie "BYŁA" to też wyrównanie np. inflacji tak mniej więcej. Jeżeli wszyscy w firmie dostają tyle samo to nie dziwi mnie czemu ciągle rekrutacje są. Teraz np. negocjatora szukają.

Była

Zgadza się. Tak było zawsze i widzę, że się nie zmieniło...

haha

Hahaha, rzucili Ci 100zł podwyżki do najniższej krajowej i się cieszysz? Gratuluje ambicji!

sweet

Nawet życzeń od szefostwa nie było.

hmmmm

Jaka firma, tacy pracownicy....

Agata

Jest taka maść w necie... Nie poszło w pracy , życie Cię dobiło !? Zero przebicia mierne umiejętności . Potem wylewanie żali publicznie bo w oczy za nic odwagi... Tak to jest jak się jest zerem co nie potrafi nic . :)

vader

praca w taxat? krótko: 1. targety podawane po terminie realizacji i tak błędne 2. formatki z założeniami nawet jak wcześniej podane to w miarę upływu czasu okazuje się że były "błędne" 3. założenia zmieniane w miesiącu 3 razy 4. nigdy nie wiesz czy twoje wykonanie jest dobrze obliczone bo przeciez założenia były błędne 5. ziomalstwo z przełożonym honorowane tylko trudno sie wbić 6. premia mocno uznaniowa bo nigdy nie wiesz jakie były rzeczywiste założenia i w jakim % je wykonałeś 7. robisz za siebie i tych co nie ma bo ich sprawy nie mogą leżeć 8. sprawy śmieci z pozyczek przez internet, kontakty to fikcja 9. podwyżki.... jak yeti.... z urlopem jest różnie ale l4 honorują

true

Odnośnie pracy w taxat , wypowiem się tak . Możliwości rozwojowe firmy jak i osoby które chcą zmienić to w lepsze jutro , podziwiam i doceniam . Praca tam jest miła i przyjemna , robisz swoje starasz się i jesteś doceniany . Jeżeli jednak uważasz że należy Ci się wszystko tylko dla tego że tam pracujesz to tak to nie działa . Daj coś od siebie i dostaniesz coś w zamian . Jak ktoś się waha czy tam pracować mówię jasno zapraszam tam jest przyszłość.

agata
@true

Tak tak, agatko

psuja
@true

Jolu, masz czas pisac takie brednie ?

Anonymous

Szefostwo ma spore wymagania, a warunki finansowe dość kiepskie. Do tego pensja naliczana w sposób mocno dziwny i niejasny - różna dla różnych osób na tym samym stanowisku. Rotacja ogromna - cały czas ktoś nowy. Jak już ktoś napisał, najlepiej się pracuje jak zarząd jest zajęty. Atmosfera ciężka. W standardzie obgadywanie innych pracowników za ich plecami. Motywowanie raczej przez kij niż marchewkę.

Pogrom skoro im zalezy na odzyskaniu pieniądz niech rozmawiają a nie s nie straszą. Każdy jest inny. Ja się chciałem dogadać to oni nie. Stalo sie zle i chce oddać tylko tyle ile mnie stać. Jak krzyczą i nękają to w ten sposób nie będę rozmawiał to nie na tym rzecz polega. Dobrze wie ta firma ze jak oddadzą do komornika ze względu na sytuację mogą nie dostać nic a tak po trochu zacznę splacac. Jak będą po ludzku rozmawiać to będę rozmawial

pogrom

Płaczemy razem z Tobą loginie ,,Ja". To straszne.... To takie straszne że człowiek powinien myśleć zanim coś zrobi i zdawać sobie sprawe z idących za tą decyzją REAKCJI. Straszne.... :(

Ja2
@pogrom

Współczuję Tobie i Twojej rodzinie..

Zostaw merytoryczną opinię o Taxat Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Taxat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Taxat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Taxat Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Taxat Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Taxat Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 263 ocen.

Taxat Sp. z o.o.