Opinie o Taxat Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Taxat Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Taxat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxat Sp. z o.o. w Wrocław

@ktoś i co było coś na święta ?

P1
@Marcin

Tak był bonus świąteczny. Im dłużej pracujesz tym wiekszy. Os. na stażu tez dostały.

Baza
@P1

Zawsze była kasa na Świeta. Niektórzy dostają też nagrody roczne.

Remek

Napiszę o tym o czym nikt nie napisał. Dla mnie atmosfera jest spoko. Fajni ludzie. Pracuję na swoją premię i zależy ona od tego co sam zrobię. Premia osiągalna. Nie ma potrąceń. Jak ci trochę zabraknie to nawet naciągną. Nie pracuje się w nadgodzinach. W kuchni zawsze jest coś do zjedzenia albo owoce albo coś słodkiego. Ogólnie OK.

Wycisk
@Remek

Zgadzam się jest OK. Dla mnie też to co pomagało w pracy to procedury. Jeśli się ich trzymałeś to nikt do Ciebie nie miał pretensji. Ponadto jeśli nawet popełniłem błąd, to pierwszy raz było pouczenie. W kolejnej pracy miałem tak, że dostałem upomnienie na piśmie choć nikt nie powiedział że tak nie wolno.

Klient

Bardzo pomocna i profesjonalna obsługa. Dziękuję Pani Ani za wyjaśnienie i rozwiązanie sprawy. Z wierzycielem nie mogłem się dogadać. Dziękuję.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Taxat Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

ODP

Jeżeli po tylu komentarzach na tym serwisie, ktoś zastanawia się nad praca w firmie, to musi koniecznie sam przekonać się, co to znaczy możliwość rozwoju w tej firmie.

Twoja była
@ODP

Najlepszą ścieżką rozwoju jest odejście z tej firmy.

kolega z boksu
@ODP

Ja pracuję już 4 lata i nie narzekam na rozwój. No chyba, że pod pojeciem rozwoju masz na myśli słodkie nieróbstwo. W takiej sytuacji faktycznie rozój poza firmą jest wskazany. Pracujemy również zespołowo i nie ma szns ktoś kto chce jechać na garbie kolegów.

Baza
@kolega z boksu

Pewno masz awans co 3 miesiące, cały czas do innej firmy. Całe szczęście, że okres próbny jest taki długi ;).

Windykator

Nie zdążyłam usiąść a rekruter kazał mi klękać. Zdjął spodnie i mówił że wiem co dalej robić

Pytanie nie było. Tylko och ach z jego strony

były

Byłam, zobaczyłam nie polecam. Jeśli szukasz normalnej pracy to na pewno nie tu. śmiało można napisać (usunięte przez administratora)!

były
@były

oj usunięte przez administratora (usunięte przez administratora) jakie to przykre... na każdym kroku jesteś sprawdzany, a najlepiej abyś był w pracy od świtu do zmierzchu, jeśli szukasz pracy w windykacji uciekaj wymęczą i będą manipulować a i jeszcze kwestia premii: Zrobisz założony wynik - nie dostaniesz premii bo jest uznaniowa hahaha

kolega z boksu
@były

Nie widziałem abys była o świtu do zmierzchu. Jak się próbuje trzymać 2 sroki za ogon to nigdzie nie można pracować dobrze.

Nieznany

Brak dogadania się z pracownikiem i wmawianie czegoś czego tak naprawdę nie powiedziałam

@Nieznany

Prosimy o podanie z kim się Pani nie mogła porozumieć i w jakiej sprawie, chętnie odpowiemy na uwagi. Zdajemy sobie sprawę, że w organizacjach które zatrudniają więcej niż 50 osób są animozje personalne pomiędzy pracownikami. Sądzimy jenak, że najlepiej takie sprawy wyjasnić z przełozonymi wyższego szczebla. Zespół Taxat

Albańczyk

Gorgolinska pamiętaj karma zawsze wraca

Anonimowy

Czy firma taxat jeździ na wizyty terenowe dostaje smsy że z powodu braku kontaktu przyjadą do miejsca pracy lub zamieszkania boję się proszę o opinie

Tak

Hahaha zalosna firma
@Anonimowy

Nie. Nie bój się tych wiadomości. Tego typu korespondencja ma cię (usunięte przez administratora). Pomysl, czy firmie opłacałoby się jeździć do dłużnika po całej Polsce w celu odzyskania mało opłacalnego długu? Nie. (usunięte przez administratora). A jak ktoś pojawi się u Ciebie to dzwon od razu na policję. Polecam tez poprosić o kopie danych powołując się na RODO i wyrazić sprzeciw na kontakt bez uzyskanego nakazu zapłaty z sądu

@Hahaha zalosna firma

Szanowni Państwo, Odnosząc się do wpisu informuję, że wniosek o usunięcie danych nie zatrzyma postępowania. Zgodnie z RODO Administrator Danych Osobowych czy Procesor działający w jego imieniu może odmówić usunięcia danych zgodnie z art 17, pkt 3 c), ponieważ przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia i obrony roszczeń. Usunięcie danych jest możliwe jedynie po spłacie zobowiązania. Zespól Taxat

Yhym
@Taxat

A macie nakaz zapłaty aby windykować dłużnika? Nie. Wiec windykacja i kontakt jest bezpodstawny. Zerujecie na strachu ludzi licząc, że ktoś spłaci ze strachu przed waszymi działaniami. Jesteście nieetyczną firmą która opiera swoje działania na zastraszaniu i szczuciu biednych ludzi. Na szczęście mamy XXI wiek i dawne praktyki windykacyjne możecie sobie wrzucić do kosza. :)

K.
@Yhym

Z nakazem zapłaty będzie wymagalne sporo więcej. No ale jak ktoś lubi płacić koszty sądowe to oczywiście kto bogatemu zabroni :)

Była pracująca
@Anonimowy

Nie dojeżdża! To tylko taki ich trik na naiwnych dłużników

KS
@Była pracująca

A to ciekawe, bo u mnie był windykator po ruter internetowy. Zresztą super bo jeździłem pół roku z nim w bagażniku bo nie było czasu podjechać do placówki operatora. Umówiliśmy się na mieście i sprawa załatwiona.

Przemas
@Taxat

Zasłaniając się RODO rozumiem że firma TAXAT ma jakieś umocowanie prawne do kontaktowania się z dłużnikami. Firma TAXAT ma takie pełnomocnictwo od link 4 i ściga mnie za 11,67 zł. Problem, że pełnomocnictwo jest bez konkretnych dat, bez umowy (przedstawiany jest tylko załącznik), a przede wszystkim ma formę ogólną. Czyli tak naprawdę dłużnik nie wie czy firma kontaktuje się na 100% pranie czy nie. Zakładając jednak że uzna się takie pełnomocnictwo, to na jego podstawie fima powinna wyjaśnić wątpliwości dotyczące zadlużenia. Uporczywie tego nie robi. Codziennie wydzwania, piszą e-maile. W moim przypadku staram się telefonów nie odbierać (choć niestety czasem się im udaje), to jeśli chodzi o e-maile to na każdy odpowiadam, prosząc o wyjaśnienia. W odpowiedzi nie dostaje wyjaśnień tylko obelgi. Rozumiecie chyba że kwota 11,67 nie jest kwotą której nie da się szybko uregulować. Nie widzę jednak powodów do płacenia chociażby złotówki w sposób nieuzasadniony.

@Przemas

podane konto bankowe należy do Link4, u wierzyciela może Pan również potwierdzić aktualność i prawdziwość pełnomocnictwa. Prośba o informację jakie ma Pan wątpliwości i jakich wyjaśnien Pan potrzebuje na adres email zgloszenia@taxat. Wierzymy że uda się temat załatwić.

@Przemas

Pełnomocnictwo udzielone Taxat sp. z o.o. przez Link4 TU S.A. jest pełnomocnictwem rodzajowym, które zakłada dokonywanie określonych czynności, zgodnie z wymogami wskazanymi w art. 98 Kodeksu Cywilnego, a Taxat sp. z o.o., podejmuje tylko czynności wynikające z umocowania, o czym każdy adresat działań może się przekonać. Forma pełnomocnictwa również spełnia wszystkie ustawowe wymagania, a jej kwestionowanie jest wyłącznie próbą uniknięcia konieczności załatwienia sprawy, co de facto nigdy nie kończy się dla dłużnika pozytywnie, ponieważ po zarekomendowaniu przekazania sprawy na etap sądowy i rozstrzgnięć dochodzą dodatkowe koszty, w tym koszty adwokackie. Umowa natomiast nie może być przesyłana każdemu dłużnikowi, ponieważ takie działanie naruszyłoby tajemnicę przedsiębiorstwa i etykę prowadzenia działalności gospodarczej. Stąd bardzo dziwne wydaje się stanowisko Pana, który nie widzi podstaw do spłaty należności. Polubowne załatwienia sprawy to nie tylko działanie kulturalne i honorowe, ale także użyteczne, gdyż pozwala uniknąć kosztów postępowania sądowego i egzekucyjnego. Przypominam, iż warunkiem dostępu do informacji jest weryfikacji dłużnika tj. wykazanie, iż ma prawo dostępu do tych danych.

Bezpieczeństwo
@Hahaha zalosna firma

Jak już starasz się udzielać porad to chociaż z sensem. po co ma dzwonić na policję? Zazwyczaj dzwoni jeśli mogło dojść do popełnia przestępstwa. Do co RODO to ogarnij się i zapoznaj z tym rozporządzeniem. Bez wyroku można dochodzić również należności...

Zaz
@Hahaha zalosna firma

sprzeciw na kontakt bez uzyskanego nakazu zapłaty z sądu - prosze się nie osmieszać. Umowa została zawarta dobrowolnie. Etap polubowny jest wymagany wręcz przez Kodeks Postępowania Cywilnego. Jet to pierwsze o co pyta sąd gdy postepowanie prowadzon jest w trybie zwykłym. Znalazł się internetowy doradca. Proponuję coś przecztać i nie wprowadzć nieświadomych w błąd.

@KS

a co moze windykator,palcem sobie w nosie podrapac.

Byłem, zobaczyłem i uciekłem

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. I w dodatku bardzo krótko. Zastanawiam się nad kilkoma rzeczami: 1. Nadal jest tak duża rotacja pracowników? 2. Zmienili sytem czy nadal jest taki beznadziejny? 3. Traktują już stronę sprawy jak człowieka czy nadal się wydzierają na ludzi?

@Byłem, zobaczyłem i uciekłem

Witamy, naszego stałego urażonego wielbiciela. Odpowiadając na pytania informujmy że : 1. Nasze wskaźniki nie wskazują aby rotacja była duża, owszem jest jak w każdej firmie. 2. System zmieniliśmy 3 lata temu. 3. Nie stosujemy praktyki "wydzierania się na ludzi". Jeśli tak by było to internet byłby pełen takich rozmów. Z poważaniem Zespół Taxat

Byłem, zobaczyłem i uciekłem
@Zespół Taxat

O proszę, widzę że zniknęła moja odpowiedź, gdzie wskazuje nagrania z Internetu, których rzekomo nie ma.

Taaaa
@Zespół Taxat

To zmieńcie go znowu, bo pracować nie ma komu ;D

Jaka atmosfera jest między działami w Taxat Sp. z o.o.?

Zespół Taxat

Witamy, wg nas pomiędzy działami panuje atmosfera współpracy. Z poważaniem Zespół Taxat

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Taxat Sp. z o.o.?

Zespół Taxat

Witamy. Informujemy, iż godziny pracy zależą od działu. 1.Dział Windykacji Polubownej pracuje na 2 zmiany w przedziale czasowym 8:00 - 19:30. 2. Dział prawny i wsprcie 8 -16:00. Z poważaniem Zespół Taxat

Ada.A

Widać brak kompetencji pracowników i komunikacji między poszczególnymi organami. Wysyłane są ciagle wiadomości na numer, którego dana sprawa nie dotyczy. A osoba, która wpłaciła należna kwotę i potwierdzenie tej wpłaty pracownikowi który się tym zajmuje. Dostaje nadal wiadomości ze sprawa się toczy mimo wysłania kolejnych wiadomości z potwierdzeniem. Żenada

@Ada.A

Szanowna Pani, wyjaśniamy iż wiadomości wysyłane przez naszą Spółkę w procesie dochodzenia wierzytelności wysyłane są na numery telefonów, które zostały podane wierzycielowi przez strony umowy. W przypadku zmiany właściciela numeru prosimy o kontakt i podanie podstawowych danych weryfikacyjnych. Pozwoli to dezaktywować jego obsługę. Procedura taka wymagana jest przez przepisy o ochronie danych osobowych. Ponadto informujemy, że fakt niezaprzestania wysyłania wiadomości może wynikać z tego, iż nie otrzymaliśmy Pani maila lub mail był wysłany bez załącznika. Aby wyjaśnić Pani sytuację prosimy o złożenie reklamacji na adres zgłoszenia@taxat.pl z podaniem numeru sprawy. Z pewnością udzielimy wyczerpującej odpowiedzi. Z poważaniem Zespół Taxat.

Felo

Totalny brak profesjonalizmu, (usunięte przez administratora) oraz brak jakiejkolwiek cechy normalnego człowieka to jedynie kilka rzeczy którymi można opisać Pana Bartosza, jednego z pracowników Taxat.

Nova X.- FORMA

Nie polecam Firmy . Wyjątkowo arogancka kancelaria . Zachowują się bezczelnie i nieprofesjonalnie.

Marel

Jak chcesz stracić klienta poproś firmę o załatwienie sprawy.

Czy pracodawca Taxat Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

P.

O co konkretnie pytasz? Są premie. O co ci chodzi?

Wiecie czy Taxat Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

udostępnia

ja tak właśnie teraz pracuję

@udostępnia

A czy firma daje możliwość szkoleń swoim pracownikom w zakresie podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach tzw. kontaktów z klientami firm, które obsługują? :) Z tego co mi wiadomo normą jest rzucanie telefonami w trakcie rozmowy i krzyki do rozmówcy. Szanowni Państwo, to nie jest rok 2009 :) Czasy się zmieniły, ludzie się zmienili o przepisach nawet wspominać nie będę.

Ja.
@Kanister

A skad ta wiedza, Panie Kanister?

Zbigniew
@udostępnia

Czyli wiemy, że firma oferuje narzędzia niezbędne do pracy, a na co jeszcze można liczyć ze strony pracodawcy na początku zatrudnienia? Jest możliwość rozwoju zawodowego?

Luby Haliny

Do myślenia daje fakt, że pracodawca daje na dzień dobry do podpisu glejt o zakazie wystawiania opini między innymi na gowork.pl

poszkodowany
@Luby Haliny

Firma z pod ciemnej gwiazdy.Szukają zarobku tylko i wyłacznie słowo uczciwosc nie jest im znane nie ksieguja uczciwie podaja adresy email zawirusowane nie mozna dstarczyc potwierdzenia wpłaty email. Wysyłaja wirtualne wizyty terenowe.Banda oszustów przez telefon wzbudzaja zaufanie uprzejmoscią

@poszkodowany

Jak ja spłacałem to powiedzieli mi że księguje wierzyciel nie firma windykacyjna. Tak było bo dzwoniłem do firmy która mi pożyczała. Nie bardzo też rozumiem jak sam adres mail może być zawirusowany. Jak dosłałem potwierdzenie bez problemu. Może źle wpisałeś adres?

@Duck

a i potwierdzam to że faktycznie rozmówca był uprzejmy, co w windykacji nie jest normą. Mam praktykę :).

Rekrutacja

Cześć, Rekruterzy w TAXAT podpowiadają, że najlepszym sposobem na wyrobienie sobie opinii jest bezpośrednie spotkanie z nami, a nie wyciąganie wniosków z jakiś absurdalnych anonimowych wypowiedzi o niczym. Jednocześnie z przykrością chcemy podkreślić, że nieprzychodzenie kandydatów na umówione spotkanie bez jego odwołania świadczy o niczym innym jak o czystym chamstwie tych kandydatów i braku elementarnego szacunku dla drugiego człowieka. Myślę, że takie osoby, zanim cokolwiek o kimkolwiek napiszą, powinny spojrzeć w lustro.

@Rekrutacja

Odniosę się do powyższego zdania :) ,,Jednocześnie z przykrością chcemy podkreślić, że nieprzychodzenie kandydatów na umówione spotkanie bez jego odwołania świadczy o niczym innym jak o czystym chamstwie tych kandydatów i braku elementarnego szacunku dla drugiego człowieka." A czyja to wina, że kandydaci nie przychodzą na umówione spotkanie? :) Rynek pracy jest dzisiaj dynamiczny, znając opinie zamieszczone tutaj, aż dziwię się, że są osoby, które jednak reagują na prowadzone przez firmę rekrutacje :) Zamiast wyciągnąć wnioski z takiej a nie innej sytuacji, to najlepiej winą obłożyć kandydatów i jeszcze nazwać ich (usunięte przez administratora) - ja nie znajduję odpowiedzi na taką postawę :) Polecałbym pracę nad dość obiektywnymi sprawami, które się zarzuca firmie a dopiero potem oceniać innych.

J.
@Kanister

Bardzo chętnie odniesiemy się do obiektywnych spraw, zarówno na osobistym spotkaniu jak i tu. Zawsze chętnie dyskutujemy merytorycznie. Tyle że to czego się odnosic? Do zarzutów typu "beznadziejna firma"? To jest epitet a nie "obiektywna sprawa".

@J.

Określenie ,,beznadziejnej firmy" nie jest epitetem a czyjąś subiektywną oceną na podstawie własnych doświadczeń z firmą ,,Taxat" i właśnie na czymś takim firma powinna popracować.

@Kanister

Ty, kanister! Nie bądź taki zamknięty. Otwórz się! Poczytaj sobie opinie o międzynarodowych korporacjach. Niczym nie odbiegają od tego co tu napisano. Czyżby tez były nieprofesjonalne, źle zorganizowane i beznadzieje? Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam takie pseudointelektualne wywody.

@Zajec

A! I zwracam uwagę, że kultura osobista nie zależy od kondycji rynku pracy a od wychowania które zazwyczaj wynosi się z domu. Cóż Twoja opinia aż trąci egoizmem. Ciekawe co napiszesz jak zacznie się kryzys i będziesz szukał pracy kilka miesięcy. Otwórz się bracie dla swojego dobra!

J.
@Kanister

Jeśli dla Ciebie to "opinia" to może zaproponuj jak miałaby wyglądać merytoryczne odniesienie się do niej? I może wyinterpretuj co konkretnie się nam zarzuca, żebysmy mogli to poprawić?

@Zajec

Na oba komentarze odpowiadam tutaj :) Nazwanie mojej opinii ,,egoistyczną" bardzo dziękuję - traktuję to jako komplement :) Szkoda tylko, że używając argumentu ,,międzynarodowej korporacji" nie rozwijasz bardziej tego argumentu :) To jeśli międzynarodowe korporacje potrafią takie być, to mamy usprawiedliwienie dla małych, lokalnych firm? :) Fantastycznie Nie napisałem nigdzie, że szukam pracy i proszę się do mnie nie zwracać per ,,bracie" bo takowymi nie jesteśmy :) Nie ze mną te socjotechniki.

@J.

,,Nam" czyli komu? Wydawało mi się, że dość dobrze czytają Państwo opinie na swój temat tutaj oraz na innych stronach :) Proszę na taki temat rozmawiać ze swoimi pracownikami, ja się nie czuję w obowiązku ani w jakiejkolwiek innej, doradczej roli :) A już na pewno nie będę doradzać komuś podpisującemu się jako J.

j.
@Kanister

a myślałam, że porozmawiamy merytorycznie. jednak nie. dziękuję zatem.

@j.

Ależ bardzo proszę uprzejmie :) Jak wspomniałem wcześniej, takie rozmowy proszę przeprowadzać z pracownikami firmy. Jednak widząc tego typu postawę nie dziwię się negatywnym opiniom. Pozdrawiam serdecznie

j.
@Kanister

Łatwo oceniasz innych ludzi. konstruktywnego jednak nie napisałeś nic. Wydaje mi się, że ta rozmowa do niczego nie prowadzi. jeśli masz konkretne pytania, chcesz wyjaśnić wątpliwosci, możemy się spotkać. skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

@Kanister

Kanister wciąż jesteś zamknięty. Widzę że nie bardzo zrozumiałeś. To nie korporacje, czy te firmy takie są. Ale osoby które wylewają na nie pomyje . Że użyję polskiego słowa nienawistnicy to osoby które, moim zdaniem, nie potrafią być honorowe i uczciwie stawiać sprawy np poprzez argumenty.

@Zajec

to mi się podoba. Kanister otwórz się.

Nelson

Nie bez powodu ciągle toczy się rekrutacja na różne stanowiska w tej firmie. Owszem, pracodawca wywiązuje się ze swoich obowiązków (wypłata w 98% przypadków na czas), jednak atmosfera doprowadziła wiele osób do załamania nerwowego. Normą jest krzyczenie na pracowników, najważniejsza jest "d*pokryjka" i jeśli na 1000 spraw, w jednej popełnisz błąd to czeka Cię 3 godzinne "spotkanie", które jest tak naprawdę koncertem ataków personalnych. "Jakość bez kompromisów" w 100% oddaje atmosferę w firmie, więc o ile nie jesteś nieomylnym człowiekiem i/lub masz odporność tytanu - nie polecam.

@Nelson

nikt tu na mnie nie krzyczy, nie zauważyłam. Skąd masz takie informacje? G

Wojciech
@Nelson

Jak sądzisz, dlaczego w firmie jest tak duża rotacja? Czy winą jest atmosfera, czy może być to spowodowane także czymś innym? Co mógłbyś powiedzieć o ofercie ze strony pracodawcy dla pracownika? Będę wdzięczny za bardziej rozbudowaną odpowiedź.

@Nelson

gorzej jak się komuś tylko wydaje, ze 1000 rzeczy robi poprawnie, a zdanie kolegów z pracy na temat jakosci tej pracy jest skrajnie odmienne.

Wolfchen
@Nelson

Stary, dobry Taxat. Lata lecą, ale metody ciągle te same :) Do dzisiaj mam nawet nagrane dwa takie spotkania, faktycznie trwały ponad 2 godziny każde. Co się na nich działo - może kiedyś opublikuję na YT :P

Wolfchen
@:/

(usunięte przez administratora) Nawet jak ktoś pracuje w sposób odbiegający od oczekiwań, to po prostu wprowadza się program naprawczy, monitoruje pracę, wskazuje obszary do poprawienia, ewentualnie zwalnia, a nie rypie przez kilkadziesiąt minut jak burą sukę. Nie dość, że podpada to pod mobbing, to jeszcze człowiek traci czas i potencjał na wysłuchiwanie wynurzeń mało związanych z tematem. To nie Kruk z 2003 roku, tylko rok 2019 i rynek pracy ze wszystkim fajerwerkami.

Pracownik 2
@Wolfchen

To wnieś sprawę do sądu jak masz do tego podstawy i nie zawracaj ...... . Z mojego doświadczenia to tak jest, spotkanie, uwagi do wykonań, propozycja jak rozwiązać problem. Praca z człowiekiem. Windykator ma dużo samodzielności w pracy i co ważniejsze swoje sprawy. Dla mnie to jest OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Taxat Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Taxat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Taxat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Taxat Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Taxat Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Taxat Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 263 ocen.

Taxat Sp. z o.o.