Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

dff

a czy jakis przewoznik dostał pieniadze od przedstawiciela??

xyz

Witam odzyskał ktos juz piniadze za pobrania?

Czy tu jest jakis psychiatra czy same wariaty zostali

jeetem z toba jako byly przewoznik,niech oddaja nasza kase

Bzzz

Proszę napisz coś czego jeszcze nie wiemy

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

realista

Niezgłoszenie upadłości spółki w przepisanym przez prawo terminie powoduje, że członkowie jej zarządu odpowiadają za zobowiązania tej spółki całym swoim majątkiem, jeżeli wierzycielom nie uda się zaspokoić swoich roszczeń z majątku spółki. Podstawą do zgłoszenia wniosku o ogłoszenie upadłości spółki jest bowiem jej niewypłacalność. Spółka jest zaś niewypłacalna, gdy nie wykonuje swoich wymagalnych zobowiązań lub gdy wartość jej zobowiązań przekroczy wartość jej majątku - choćby zobowiązania na bieżąco wykonywała. Jeśli zdarzyłoby się, że po zaistnieniu sytuacji niewypłacalności któryś z wierzycieli spółki próbowałby bezskutecznie wyegzekwować od niej swoją należność, mógłby zwrócić się do majątku członka zarządu.

Bzzz

Powiem brzydko: to nie twój zasrany interes co wlasciciele powinni zrobić. Jak juz kilkadziesiąt razy zauważyłeś to oni odpowiadają za wszystko, więc może zajmij się swoim sprawami, swoją działalnością, żoną, rodziną. .....bo i tak nie masz wpływu na działania właścicieli. Strzępienie języka i tak nic ci nie da. Ja rozumiem że niemoc nie jest ciekawym odczuciem, ale pisanie w kółko tego samegojest bezcelowe. No chyba że w ten dziwny ssposób próbujesz udowodnić coś sobie lub innym

xxx
@Bzzz

popieram to zrobiło się już nudne chyba każdy wie jak ma postąpić

TO IDZ NA RYKOWISKO

ferdek

Dwie godziny temu zadzwoniłem do księgowej: Powiedziała mi, że firma jest obecnie nie wypłacalna i posiadają obecnie windykatora, po czym stwierdziła, że przelew jest nie możliwy. Oddałem sprawę firmie windykacyjnej, chodź i tak uważam to za stratę czasu. Raczej nie ma szans na odzyskanie pieniędzy. Lada moment ogłoszą upadłość a wcześniej wszystkie zarejestrowane na nich konta bankowe i posiadane rzeczy "przepiszą" na koleżankę. Także walczyć będę, lecz z małym przekonaniem na wygraną.

Bzzz, człowieku Ty jeszcze nie zauważyłeś że tu nie ma z kim rozmawiać? (usunięte przez administratora)

realista

i najlepsze teksty (usunięte przez administratora) "czemu nie zadzwonisz do ksiegowej, miałbyś informację z 1szej ręki" (usunięte przez administratora)

Gościu

Bzzz, człowieku Ty jeszcze nie zauważyłeś że tu nie ma z kim rozmawiać? Przecież oni wszyscy wiedząnajlepiej kto, ile i komu (usunięte przez administratora)i choćby dostali na piśmie dowody na to, że jest inaczej, to i tak poglądów nie zmienią. Prędzej stwierdzą że dokumenty fałszywe. Piszą w kółko jedno i to samo.(usunięte przez administratora)

realista

po 1sze prezes jest odpowiedzialny za to co się dzieje w firmie, przyjmij to wreszcie człowieku do wiadomości. (usunięte przez administratora)

00.

nie wiecie jak to się ma do przepisów (usunięte przez administratora)?

Bzzz

Widzę realisto że masz problem z rozumieniem tego co czytasz. Nie chodzi o sugerowanie tego (usunięte przez administratora)

....
@Bzzz

piszesz człowieku takie bzdety (usunięte przez administratora)

@....

zlapiesz go za reke to powie ze to nie jego reka

przedstawicielstwa tez wiedzialy ze zbliza sie koniec mimo to naciagali przewoznikow jak malpa powtarzajac w kolko jedno i to samo rozmawialem z prezesem dzisiaj bedzie przelew(usunięte przez administratora)

realista

najgorsza prawda jest lepsza niż oszukiwanie się, (usunięte przez administratora)

Tomasz Kowalski

(usunięte przez administratora) Płacą już??

xyz

tez paczki bez pobrań były wiec źródełko wcześniej wyschło

010.
@xyz

przedstawicielstwa znikną bo osoby prowadzące już mają następnego naiwnego - któremu pomogą - tak jak Alfa Post i 7post

@010.

100% racji !!!!!!!!!

realista

do obrońców "Prezesa" pokażcie 1 (słownie jeden) numer paczki nadanej w 7POST po dniu 15 stycznia bo wasz system trackingowy jakoś tego nie chce pokazać to jak niby ma działać firma kurierska, skad ma brać pieniądze jeśli nie wozi paczek ?

@realista

Pokaż mi choć 1(słownie jeden) dowód na to, że prezes wyprowadził pieniądze z firmy

Bzzz

Dyrektor finansowy czytaj księgowa zarzadzala pieniędzmi ona robiła wszystkie przelewy. Może ją zapytaj gdzie się kasa podziała. Wszystko o czym piszecie to czyste spekulacje nie potwierdzone żadnymi dowodami, domysły i newsy z (usunięte przez administratora)

00.
@Bzzz

te wypowiedzi twoje - to prawie jak mój zleceniodawca chyba że wszyscy jesteście jednako nakręceni tak zaczynasz dziwnie pisać - jak byś co najmniej próbował usprawiedliwić swoją osobę -Nie opowiadaj czy księgowa czy sprzątaczka wymiotła - Firma odpowiada czyli Założyciele . A skoro nie dopilnowali to jest równoznaczne z Pomagali

realista

skąd niby mają być pieniądze ? jedyne źródło kasy jakie firma miała to była kradzież pieniędzy z pobrań źródło wyschło, ostatni naiwni nadawcy już się połapali paczek od 2 tygodni nie ma ,

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)