Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

realista

to są wszystko odpowiedzi Gościa na pierwsze posty ludzi którzy pisali że 7POST nie płaci im w terminie pensji (usunięte przez administratora) odpowiedź Gościa zawsze taka sama, to nic że wam nie płacą, weźcie się lepiej do roboty

realista

łza się w oku kręci Gościu, obrońca Alfa Post i 7Post , to były czasy no nie ? jaka następną firmę zakładasz Gościu ? kilka postów Gościa dla przypomnienia : Odpowiedź na: [przewoźnik - 2013-11-28 12:16:08]: Trochę mylisz fakty i nie jesteś obiektywny. Pracownicy w dużej mierze przyczynili się do upadku Alfy Gościu - 2013-12-03 16:44:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Ja też pracuję w tej firmie i dziwi mnie fakt, że tak narzekacie. Poza tym pamiętaj klop, że pomimo tego że poslugujesz się nickiem, to tak do końca anonimowy nie jesteś, a bezpodstawne oczernianie może ci nie wyjść na zdrowie. A swoją drogą to po co tam pracujesz jeden z drugim, jeśli jest tak źle? ?? Zwolnij się i zwolnij miejsce pracy innej osobie. Gościu - 2013-11-28 18:54:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Gdyby Ci, którzy najwięcej narzekają, wzięli się solidnie do pracy zamiast (usunięte przez administratora) to wszystkim byłoby lepiej. Wam też. Więc do pracy Panowie, pokazcie ile wy sami jesteście warci

@realista

Ja mam firmę, nowej zakładać nie muszę, ale ciekawe kogo ty i twio koledzy teraz znajdziecie do naciagniecia. Ciekawe ile czsu zajmie wam szukanie nowych (usunięte przez administratora), na których będzie można wszystko zwalić dyrektorku

Gościu

Dlaczego tak gorliwie bronisz osób na kierowniczych stanowiskach, handlowców itp? Przecież oni wiedzieli co się dzieje, nie ostrzegli was. Wniosek jest prosty, jesteś jednym z nich, dlatego ciagle atakujesz właścicieli żeby odsunąć podejrzenia od siebie i tobie podobnych. To kierownicy i dyrektorzy byli najbliżej i właścicieli i pracowników, co zrobili żeby was ochronić? NIC!!! Zastanów się dlaczego. Chociaż ty akurat nie musisz, bo doskonale to wiesz

@Gościu

Gościu, weź się ogarnij i przestań szukać winy u wszystkich tylko nie u "szefów".Podstawowe pytanie....to my otworzyliśmy firmę czy oni? Odpowiedź jest chyba prosta

@ty

Czyli ci inni byli tylko od siedzenia na jajach i brania kasy? Wiesz co to jest zakres obowiązków i niewywiązywanie się z obowiązków? Nie tylko właścicieli to dotyczy, ale na właścicieli najłatwiej zwalić, prawda?

@Gościu

a ty próbujesz komuś wmówić że właściciele zainwestowali kilka milionów, klienci utopili kilkaset tysięcy pobrań a to pracownicy, kurierzy i przewoźnicy "upłynnili"majątek firmy tak? (usunięte przez administratora)

@ty

A jaki masz dowód na to że właściciele wyprowadzili kasę z firmy? Ale DOWÓD, nie domysły czy przypuszczenia, (usunięte przez administratora)

@Gościu

ja nie napisałem że właściciele wyprowadzili pieniądze tylko że nie sponsorowali firmy tak jak miało to być. Jak się pieniędzy nie inwestuje tylko liczy się na szybki pieniądz z faktur czy z pobrań to skutki są takie jakie są. (usunięte przez administratora)

@Gościu

Nie wiem czy ty tak naprawdę to nie jesteś jednym z szefów tej wspaniałej firmy . Z twoich wypowiedzi wynika że powinni Wszyscy -Nadawcy przesyłek , Przewoźnicy i Kurierzy najlepiej jeszcze Dopłacać lub Wogóle Przepraszać firmę 7post za zaistniałą sytuację . Już Ci Pisałem - Od Dopilnowania Obiegu Pieniędzy czy Dokumentów Była Centrala Skoro Tego Nie Robili - (Odpowiedzialne Osoby) - Jaki Wniosek - Dobrze Im Było Z Tym - Czyli Współpracowali - Pomagali .

@Przewoźnik

Jak ty sobie interpretujesz moje wypowiedzi to twoja sprawa. Klienci to akurat są najbardziej poszkodowani, tak jak uczciwie oddzialy, przewoźnicy i kurierzy.W kazdym środowisku byli ci co kombinowali i tacy, którzy teraz przez nich mają przerąbane. Miło ze zauważyłeś że w firmie były też inne osoby odpowiedzialne za coś, bo do tej pory wychodziło na to, że cała firma to tylko dwóch właścicieli. Gdybyś nie doczytał w moich poprzednich wypowiedziach tp przypomnę, że prowadziłem oddział, z prezesami mam tyle wspólnego co ty

@Gościu

Skoro prowadziłeś oddział to bynajmniej spotykałeś się z prezesami a ja jako przewoźnik nie miałem tego zaszczytu . Teraz powiedz mi jeszcze kogo tak naprawdę winisz za całą sprawę . Czy osoby prowadzące oddziały czy nadzór - bo nie uwierzę że Kurierów czy też Przewoźników .

@Przewoźnik

Mam ci napisać kogo winię, pisałem o tym wiele razy, zwracalem uwagę na różne działania, które na pewno miały ogromny wpływ na obecną sytuację, opisywalem szczegółowo na czym polegaly przekręty, ale zostalem prawie zlinczowany. Wina nie rozklada się rowno na wszystkich, ale wielu się do tego przyczynilo, łącznie z wlascicielami, ale nigdy nie zgodzę się z twierdzeniem ze tylko wlasciciele są winni, nie przy tej wiedzy którą posiadam

Gościu

A kto ci powiedział że nic z tym nie robię? Myślisz że przyjdą do ciebie na drugi dzień? Procedury, trwają moim zdaniem za długo, ale ja jestem cierpliwy

...?
@Gościu

Wiesz co - jeśli taką wiedzę posiadasz to powiedz : - Dlaczego Firma 7post nie zgłosiła Przestępstwa - Dlaczego cały czas powtarzają że będą zaczynać od nowa Pytam z kim będą zaczynać od nowa ? Czy jeszcze da się ktoś wkręcić w to - wątpię .

@...?

pod inna nazwa pewnie

...?
@09

wszystko na to wskazuje

@...?

A coś ty taki ciekawy? Wszystkiego się dowiesz w odpowiednim czasie. Poza tym skąd wiesz, że nie zglosili?

do jakiej firmy?

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

realista

Gościu przeczytaj sobie swoje teksty z grudnia, popatrz w lustro i co byś powiedział teraz tym wszystkim ludziom którzy uwierzyli ci w grudniu ? którzy dalej pracowali dla 7POST i powiększali swoje straty którzy wysyłali paczki wierząc że tylko chwilowo są jakies problemy co powiesz tym których wyśmiewałeś, z których robiłeś wariatów i panikarzy, "agentów konkurencji" a którzy już wtedy pisali co się dzieje i do czego to zmierza jeśli ktoś tu nie wyciąga wniosków, to właśnie ty nim jesteś,

przewoznik

100% racji masz kolego

@realista

Chcesz mi powiedzieć że to ja jestem winny obecnej sytuacji? Naprawdę uważasz że ludzie nie mają swojego rozumu tylko sugerowali się tym co ja piszę? (usunięte przez administratora)

przewoznik

nieuczciwe oddziały teraz sa winne tyle ze karzdy mial umowe z klauzula i karami za wstrzymywanie pieniedzy z pobran naprawde gosciu ciezko wyczuc twoje intencje

@przewoznik

Miały na szczęście i dlatego nie będą bezkarni. Moje intencje są banalnie proste, chciałbym żeby cała prawda wyszła na jaw, żeby ujawnione zostały wszystkie przekręty i oszustwa, WSZYSTKIE. Bo ja jestem przekonany, że jeszcze wielu ciekawych rzeczy się dowiemy. Ty skupiasz się tylko na wlaścicielach, ja patrzę trochę dalej. Rozmawiam z różnymi ludźmi i czasami to co słyszę wprawia mnie w osłupienie.

Gościu

Jest takie powiedzenie, że tylko krowa nie zmienia poglądów. Ty jak widać nigdy swoich nie zmienisz. Coraz więcej ludzi pisze tu o nieuczciwych działaniach np. oddziałów, ale ty już dawno znalazłeś swojego własnego kozła ofiarnego. Otwórz oczy człowieku

michal

jest ktoś z opola dam pewną prace

as
@michal

JAKO prywatny ochroniarz?

00.

powiedzcie w którym z oddziałów na początku grudnia przestali jeździć przewoźnicy

as
@00.

bedzie sie dzialo

ja przez to forum ujawnie dane personalne przedstawiciela,miejsca gdzie wczesniej pracowal,stan majatkowy,rodzine i najlepsze nagranie z jego wypowiedzi jak obiecuje kiedy wreszcie zaplaci ze firma bedzie istniec co sie dzieje z kasa wypowiedzi o paru oddzialach i osobach mam pare takich ciekawostek bedziecie zaskoczeni

:)))
@09

Kolego albo je ujawnij, albo nie pisz o tym bo taka gatka, że lada chwila napiszesz jakieś szokujące informacje o jakimś tam przedstawicielu to śmieszna jest:)))) No chyba że masz od posta płacone.

Przewoźnik

Powiem Ci tak - jeśli głowa rodziny nie dopilnuje domu i majątku co się stanie ? Odpowiedź sama się nasuwa - to samo co z Alfa Post i 7post - rozpadnie się . Czy właściciele byli na wczasach przez dwa miesiące ? czy w tak ciemnych okularach chodzili że nic nie widzieli ? - To ich obowiązek - jeśli nie brali w tym udziału - reagować w porę nie jak już Klienci i Przewoźnicy zrobili awanturę .

Przewoźnik

Zgadzam się z Tobą częściowo - dlaczego Otóż cały czas rozczulasz się na właścicielach poszkodowanych - oni mogli temu zapobiec - jeśli mieli założenie że firma ma istnieć - A co powiesz o najbardziej poszkodowanych - Przewoźnikach i Klientach którzy nie dostali zwrotów z pobrań . Sam jeździłem i sam też pilnowałem siebie i Kuriera mojego żeby codziennie było wszystko rozliczone dokumenty i pobrania . Powiedz mi w takim układzie czy ktoś sprawdzał ten system ? Przecież na bieżąco wszystko było widać kto rozliczył się a kto nie . Weź sobie za przykład fakt gdzie paczka wysłana przez nadawcę jest po kilka razy wydawana na kuriera a nigdy nie zwracana - co to jest " BAŁAGAN " - kto na to pozwalał - " CENTRALA " - KTO ZANIEDBYWAŁ - " CENTRALA " Jeśli ktoś zrobił błąd niech za niego odpowie - Kuriera chcieli byście obciążać - Przecież Kurier do systemu nie miał dostępu .

@Przewoźnik

Tak się składa że ja też jestem poszkodowany. Nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytania, a na pewno nie na wszystkie. Z tego co wiem to niektóre paczki w ogóle nie były wprowadzane do systemu tylko po to żeby nie było wiadomo że pobrania są do zwrotu. Pieniądze zostawaly w oddzialach. Nie mówię że wszystkie tak robily, ale miało to miejsce. Sam pomyśl ilu nas było w całym kraju, jeśli ktoś chciał oszukać i wiedział jak, to nie miał problemu żeby to przez jakiś czas ukryć. Ja bywalem na spotkaniach z wlascicielami i wiem co mowili, ale wiem też co mowili inni, szczególnie pod nieobecność szefów. Nie znam ich prywatnie, ale wątpię że doprowadzili do tego celowo. Wiem że wkurza was to ze ich bronię, ale mam sporo informacji, które mnie do tego skłaniają, co nie znaczy, że odpuszczę swoją uczciwie zarobioną kasę

Paczka

Współczuję Wam wszystkim, ale jedna sprawa - jeździliście z rzetelnymi firmami kurierskimi (DHL, Siódemka, DPD itp.). Pojawiło się 7Post i obiecało paczki za 5 czy 6 zł, opowiadało o swojej flocie i oddziałach tak??? A wy, prowadzący biznesy uwierzyliście im? No sorry, ale naiwność teraz wyszła. To było do przewidzenia i kwestia czasu aż to się stanie. Ja odmówiłem, płacę drożej (i to dużo) ale wszystko gra i śpię spokojnie. Paczki latają po kraju i wszyscy są zadowoleni!!!

@Paczka

tutaj poszkodowani sa nadawcy i przewoznicy ja sam bylem przewoznikiem i jestem w tarapatach a o kasie moge zapomniec, mam obszerna wiedze na ten temat kazda rozmowe z osoba prowadzaca przedstawicielstwo nagrywalem i oczywiscie ta wiedze wykorzystaja organy scigania

jhgf

Jestem w szoku że znajdują się tu jeszcze osoby tak broniące opinii 7post. Ale prawda jest taka że to nikt inny jak(usunięte przez administratora). Co byście panowie ze szprotawy nie mówili i nie pisali i ilu byście nicków tu nie używali fakt jest jeden. Oszukaliście nas wszystkich!!! Zapewnienia w lipcu, sierpniu żeby się nie martwić o kasę,że chcecie i możecie to pociągnąc!!! I co? Oburzaliście się że mierzy was się jedną miarą (usunięte przez administratora) Tamten miał chociaż na tyle odwagi że ludziom wprost powiedział że nie da pieniędzy i koniec. A wy zwodzicie kolejny miesiąc, kłamiecie, kombinujecie i zadłużacie nas coraz bardziej!!! Jesteście jeszcze gorsi niż on!!!!! Możecie tu sobie pisać pod tym czy innym pseudonimem że jest dobrze, że zapłacicie tylko kto wam jeszcze wierzy? Opinii nie odbudujecie, spaliliście tą firmę, pogrążyliście ludzi, przedstawicieli, klientów, pracowników i wielu innych...(usunięte przez administratora). Mam nadzieję że nikt wam tego nie odpuści i każdy doprowadzi do odzyskania swoich pieniędzy. Spać spokojnie na pewno nie możecie, bylibyście głupi myśląc że tak po prostu wam to ujdzie bez konsekwencji. Trzeba było nie brać się za coś o czym nie mieliście zielonego pojęcia a tym bardziej jeśli nie mieliście na to pieniędzy. Nie opowiadajcie głupot że to wina pracowników, że brak klientów. Albo ma się pieniądze albo nie. Wy byliście niewypłacalni już w listopadzie, po pierwszym miesiącu działania firmy... Gratuluję głupoty,(usunięte przez administratora)

@jhgf

to sie zwolnij, wypowiedz umowe po co sie dalej zadluzasz. Marudzicie ze od listopada nie placa mamy koniec stycznia a wy dalej w tym siedzicie.po co? A moze po to zeby jak najwiecej naciagnac

@0101

Stojąc z boku można pisać i myśleć jak mogłeś , czy na co jeszcze czekasz . Ja powiem tak - z tego co obserwuję w tych wpisach to widzę że większość , to tylko ich sztuczne zamieszanie - Tym próbują odwrócić uwagę czy też wprowadzić w błąd , typu - Tak firma będzie istniała to są poważni ludzie to nie (usunięte przez administratora)- Takie słowa słyszeliśmy co drugi dzień od naszego prowadzącego oddział - Dlatego też jak widzicie pomimo że wiedzieli co się dzieje Namawiali Do Dalszej Pracy inaczej mówiąc NACIĄGALI NAS ŚWIADOMIE (Odpowiedzialność Karna )a my żeby odzyskać nasze należności Staraliśmy się Uwierzyć w te Beznadziejne Obietnice - Było inne wyjście ? Raczej Nie Było , wierzyliśmy i robiliśmy wszystko żeby firma rozwijała się - teraz tylko zostało pytanie - Był Sens ? Jako Przewoźnik Teraz Wiem że tylko My Przewoźnicy i Kurierzy Pracowaliśmy Uczciwie a już począwszy od osób Prowadzących Przedstawicielstwa a skończywszy na samej Górze to był jeden Cel - Jaki ? Sami Widzicie . Czy Pieniądze Odzyskamy Czy Nie To Bynajmniej Ja zadbam aby o moim dłużniku wiedzieli Wszyscy , którzy mieli by zamiar podjąć z nim jakąś współpracę . Następny mój wpis to już Będą Konkrety włącznie z Nazwiskiem , Imieniem oraz Miejscowością - Najpierw poinformuję go o tym bo ja zawsze tak robię nic za Plecami .

ZGADZA SIE

mnm

ja jadę

f1

dla klientów którzy nie maja kasy za pobrania. a moze skoczymy do pana dyr sprzedazy do obornik k.poznania do tzw KrzyKacza chcecie adres to piszcie podam oficjalnie na stronie i pojedziecie po swoja kase znam juz takich co się tam wybierają

hgh

to pewne? z kad o tym wiesz? jak to pewne to ja ide to zglosic gdzie trzeba

brak jakiej kolwiek odpowiedzi ze strony zarzondu ani od prezesów jednym słowem jest kicha

@07

wiesz co ja zrobilem?

DAICIE ZNAC

CZY KTOS MA POMYSŁ NA TĄ FIRME

CO ROBIMY DALEI FIRMA NIE MA KASY

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)