Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

realista

zadzwoń do kilku z nich, napisz maile, popytaj (usunięte przez administratora)

byly przewoznik

a wiesz ile oni placa?

:)))

Może w zakładce za darmo by poszło

:))

Sprzedaj go 7 Postowi to sobie zrobią kompensate.

byly przewoznik
@:))

moze na tablicy ktos kupi

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

xyz

nie ma co się łudzić kasy nie odzyskamy

oo

pan radca nie ma racji panowie prezesi odpowiadaja majatkiem wlasnym a poza 7 postem maja inne firmy jak np it contact, bedzie z czego odzyskac. ja czekam teraz tylko na wplate od nich lub miniecie terminu zaplaty wskazanego w wezwaniu. potem e-sad, wyrok, komornik i za jakies pol roku kasa bedzie u mnie.

@oo

optymista ha ha ha

przewoznik

Po co ta gadka firma niema pieniedzy i jaka to roznica czy miala 200 tys czy 2 mil jak final prosty i niektórym znany pracowales ciezko i zostales (usunięte przez administratora)

Z tego co pisze Bzzz nastawili się na to, że pieniędzmi klientów wszystko zapłacą. Tylko rachunki im się schrzaniły, bo nie są uwzględnione koszty i to że pieniądze za pobrania trzeba oddać.

@ja

Z tego co napisałem wynika tyle ze naiwny w swoich wyliczeniach nie wziął pod uwage ilosci dni w miesiącu.(usunięte przez administratora)

nh

popatrz nawt w sobote pracuja

...?

oczywiście to było do - Gościu

...?

Spodziewałem się konkretniejszej odpowiedzi ale widzę że jesteś atakowany i po prostu już się gubisz . Nie ma to jednak jak pisać prawdę . Tylko jaka tu jest prawda ?

Gościu

Wy naprawdę nie potraficie czytać ze zrozumieniem, a przecież tego już w podstawówce uczą. Mówiąc ekipa miałem na myśli tych co namawiali przewoźnika do współpracy z 7post czy to nie ci sami co pracowali dla Alfy? Za jakiś czas będą namawiać do współpracy z firmą X, I śśmieszna i straszna ta wasza ślepota. A na marginesie to pan dyrektor zwany tu realistą zwołał na forum swoich kolegów naciagaczy i jak zwykle odciaga od siebie uwagę, albo sam pisze pod różnymi nickami.

fvg
@Gościu

a jaki derektor czym sie zajmowal?

Gościu

Przewoźniku nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi o to czy nie widzicie że do współpracy z Alfą i 7post namawiali was ci sami ludzie. I dziwnym zbiegiem okolicznosci i z jedną i z drugą firmą stało się to samo.

@Gościu

a ty gosciu kim jestes ? jaki udzial byl twoj w tych w/w firmach?

@09

Prowadziłem oddział, dla Alfy nie pracowałem

00.

czyżbyś gościu nie miał nic na swoją obronę

MOWA O '' GOSCIU '' OCZYWISCIE

naiwny

Jeżeli ktoś zna podstawy matematyki to szybko wyliczy .Jak firma chciała zaistnieć na rynku skoro ich kapitał zakładowy to tylko 50000 tyś. zł. Panowie prezesi nie mieli bladego pojęcia na czym polega funkcjonowanie firmy kurierskiej . (usunięte przez administratora)

@naiwny

Czegos ty sie nawąchał w nocy? Firma miała kilka tysięcy paczek DZIENNIE. Przyjmując ze bylo 5000 x 20 zl = 100 000 x 20 dni = 2 000 000 zł Następnym razem zanim napiszesz coś "mądrego" to się zastanów

wrr
@Bzzz

po 5000 dziennie było przez kawałek grudnia

@wrr

Było też ponad 7000, ale to nieistotne. Istotna jest różnica między tysiącami a milionami przychodu

realista

przeczytaj przewoźniku jego pierwsze posty na tym forum, ktoś pisze o alfa poście, a Gościu jak zwykle prostuje , że to nie wina prezesa Alfa Postu tylko pracowników którzy rozłożyli firmę. (usunięte przez administratora)

@realista

I co z tego wynika prócz tego że potrafię układać fakty? Może masz jakieś nowe informacje? W końcu jesteś wysomo w hierarchii firmy. Za każdym razem jak jest mowa o kadrze kierowniczej to ty dostajesz szału i jak mantrę powtarzasz że to tylko prezesi są winni, więc nie mów ze ich nie bronisz

realista

nie tylko nie robili, oni wiedzieli co się dzieje i dalej nic nie robili, więc nawet nie mogą się zasłaniać niewiedzą, (usunięte przez administratora)

Przewoźnik
@realista

To by tak wskazywało na mojego Zleceniodawcę - ( prowadzącego oddział w którym jeździłem ) - On był w Alfa Post i w 7post . Do Alfa Post mnie namówił i do 7post całe lato mnie namawiał . Dałeś mi Kolego do myślenia -(usunięte przez administratora)

@Przewoźnik

Myśl, myśl i porozmawiaj z kolegami, którzy wyszli na tym tak jak ty, a okaże się że to ta sama ekipa was w to wciągnęła

@Gościu

a ty jak niby na tym wyszedłeś? Zdecyduj się kogo ty w końcu tutaj udajesz bo niby nie prezes, niby nie pracownik, ponoć przewoźnik a piszesz jakby to ciebie nie dotyczyło. Pan B czy R?

ty

Gość się zaplątał w zeznaniach :)sam nie wie kim jest a kim chciałby być, wszystko zależy jak mu wygodnie w danej sytuacji

dziwne prawda?

realista

ja bronię jakiegokolwiek kierownika ? w którym miejscu, już ci całkiem odbija Gościu ? (usunięte przez administratora)

Gościu

Zresztą prędzej czy później i tak odpowiednie instytucje wszystko wyjasnią.

i tu się z tobą zgodzę

7 Post

@7 Post

Zauważyłem taki wpis: " 7 Post - 2014-01-31 13:43:35 - Witam serdecznie pragnę poinformować że zastój firmy może potrwać do końca lutego ." Czy można prosić autora o wysłanie takiej informacji na wszystkie skrzynki pocztowe 7post ? Brak informacji jest gorszy od jakiejkolwiek. A forum nie służy do komunikacji wewnętrznej w firmie. Są do tego stworzone domeny i adresy mailowe zatrudnionych w 7Post. Pozdrawiam.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)