Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

przelotem

Jestem dyrektorem odpowiedzianym za zasoby ludzkie w pewnej dużej firmie kurierskiej. My nie smucimy się z powodu niepowodzenia Waszej firmy, co jak mniemam jest dla Was oczywiste. Zwrócić jednak chcę uwagę na poziom Waszych wypowiedzi. Jak przeprowadzam rozmowę z kandydatem na dowolne stanowisko to często poruszam temat poprzedniego pracodawcy. Człowiek który wyraża się w taki sposób jak Wy tutaj, byłby na starcie skreślony. Zastanówcie się Panowie nad tym, może niedługo będziecie ze mną rozmawiali szukając nowej pracy. Być może o tym nie wiecie, ale istnieje nie pisania zasada, że nie zatrudnia się pracownika, który źle wyraża się o swoim poprzednim pracodawcy, nie za od powodów ich rozstania. Pozdrawiam

PANOWIE JEST PROBLEM NAS WSZYSTKICH NIE DAJMY SIE ZWARJOWAC

?

ZACHOWUJECIE SIĘ JAK SZCZENIAKI - NIBY POWAŻNI LUDZIE CZYŻBY JUŻ WAM SIĘ W GŁÓWKACH CO NIECO ?

Panowie jestescie dorosli mysle ze nie

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
podwykon

OLO SKĄD SIĘ TU WZIĄŁEŚ GAMONIU? ,WPADŁEŚ I MĄCISZ

@podwykon

WOLNO MI

ja idę nie popuszczę takiej kasy kiedyś na pewno odzyskam a odsetki lecą jak ktoś nie wie to teraz jest 13 procent w skali roku to w żadnym banku tak nie ma a ja poczekam dam sobie radę

wszyscy poszli do prawnika

nie spac

JAK MIAŁES TYLE KASY TO POCO PRZYLAZŁES DO FIRMY 7 POST

@olo

człowieku jaki ty jesteś głupi szkoda gadać

@123

jestem osobo ktura ma jakies doswiadczenie a ty mysle jestes odsadzony od miski rodzicow

@olo

ty (usunięte przez administratora)ja w transporcie siedzę już dwadzieścia lat to z czym ty do mnie startujesz

@123

ogonie tyle lat siedzisz w transporcie a do tak skromnej firmy przylazłes sciema chłopie nie wta strone kierujesz te teksty

20 lat marze ma ale ty wszystkiego najleprzego

@olo

widzisz i tu się nie rozumiemy wszedłem w tą firmę po to żeby jeżdzić i zarabiać siano stawka była dobra auta wolne więc czemu nie (usunięte przez administratora) a po drugie nie muszę ci się tłumaczyć z tego

gdzie jestes pajacu

@olo

podaj głąbie telefon to zadzwonię do ciebie

JAK MYSLISZ WYPŁACO NAM KASE

vbn

domyslam sie ze prowadziles przedstawicielsto i jezdziles na LH

@vbn

i przedstawicielstwo i LH i kurierzy też byli moi na moich autach

@123

ja na lini tez jezdzilem i kurierow tez mialem.jakie sa szanse na kase?

vbn

tez tak mysle. byles po pierwsze paczki z piatku na sobote jak firma ruszala?

wczesniej pisales 41000 a teras 40000

@olo

nie wczesniej nic nie pisalem

jestem a POLSKI

@olo

nie ciebie pytałem tylko suchego

OLO

ty nie mjałes wczsniej zadłurzeni odpisz szcze

suchy

Niewiem co o tym wszystkim myśleć już:(

@suchy

kolego skąd ty jesteś

OLO

KOLEGOP NIE JESTEM TFUJ SKORO NIE PŁACILI W CZAS TO POCO PRACOWAŁES

olo

NAWET NIEWIESZ JAKI ZADŁURZENIE NIE MASZ POJECIA O BIZNESI PROSZE NIE PRZELICZJ BO MYSLE RZ JESTES ZA MŁODY

@olo

Tak się składa że byłem w łodzi na ostatnim spotkaniu zorganizowanym przez zarząd firmy 7post i to sam wielki prezes ojciec dyrektor pan brzeziński oznajmił wszystkim ze firma jest w dołku finansowym i na dzień spotkania jest trzy miliony w plecy już wtedy skumałem że nie ma żadnego inwestora to zwykła ściema mało tego pan prezes wyskoczył z propozycją żeby morze ktoś z grona zaproszonych gości czytaj ludzi którzy prowadzą przedstawicielstwa zrobią zrzutę np.6 osób po 500000 to razem da potrzebną kwotę i wpompują tą kasę w 7post w zamian za udziały w firmie to jest dopiero żenada i co teraz macie do powiedzenia kto tu piszę bzdury i komu wierzyć mam jeszcze kilka takich ciekawostek jak ktoś chce .

fgh

jestes analfabeta?

kolego 51000 zł netto

kolego przestanie pisać takie bzdury pracowałem w tej firmie jako przewożnik wiszą mi kupe kasy faktury od listopada nie popłacone o ty mówisz o wyssanych informacjach

sam sobie odpowiedz na pytanie czy jest szansa bo moim zdaniem z długiem ponad trzy miliony zł to chyba byłby cud żeby się podnieśli

Bzzz
@123

Oooooo ksiegowa sie odezwala. Pani Aniu gdzie nasza kasa? Sobie pani wyplacila a nam nie

olo

prosze o cierpliwosc wszystko bedzie ok

suchy

Jest szansa żeby się coś ruszyło?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)