Index Copernicus Sp. z o.o.

Index Copernicus Sp. z o.o.
1 11

Opinie o Index Copernicus Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

kandydat

Ostatnio bralem udzial w rekrutacji do tej firmy. Prowadzi ja prezes. Rozmowa telefoniczna ok, wydawalo sie milo, drugi etap - konieczne bylo zarezerwowanie czterech godzin na rozwiazywanie, jak to okreslil prezes, 'questow'. Moim zdaniem rezerwowanie polowy dnia na rozmowe rekrutacyjna to strata czasu. Nie mylilem sie... Prezes wprowadzil dosc nerwowa atmosfere, ciagle pytania czy wszystko ok, neiustannie dzwoniacy telefon, analizowanie naszych umiejetnosci na glos tez niezbyt milo wspominam. Zycze firmie powodzenia, jednak zalecam zatrudnienie profesjonalnego rekrutera, ktory nie odstraszy potencjalnych pracownikow

Paula
@kandydat 04.07.2018 14:02

Brałam udział chyba w tej samej rekrutacji, również poświęciłam 4 godziny na rozwiązywanie "questów" - i całe szczęście, bo upewniłam się dzięki temu, że ta praca nie jest dla mnie. Zostałam wcześniej poinformowana o procedurze rekrutacyjnej i wyraziłam zgodę na uczestnictwo. To dużo lepsze, niż gdybym miała się decydować na zmianę pracy w ciemno. Dotąd nie miałam okazji uczestniczyć w tak profesjonalniej zorganizowanej rekrutacji. Chciałabym pracować w tej firmie jeżeli byłyby oferty na inne stanowiska.

Agata

@Andrzej Co dokładniej przez to rozumiesz? Czy mógłbyś napisać nieco jaśniej? Mam rozumieć, że benefity są obiecywane przez firmę Index Copernicus, jednak faktycznie ich nie ma? Jeśli dobrze Cię zrozumiałam, to powiedz, czy pracownicy próbowali się o nie upominać? Zachęcam do odpowiedzi.

Agata

@kandydat Dziękuję za wypowiedź. Pozwól, że skorzystam z okazji i spytam o pewnie kwestie. Mianowicie, jako że byłeś na rozmowie rekrutacyjnej, to masz aktualne informacje. Chodzi mi o to, jakie warunki zostały Ci zaproponowane przez firmę Index Copernicus? Jaka jest forma zatrudnienia, czy są jakieś benefity, tudzież dodatki? Nikt do tej pory nie wypowiedział się w tej kwestii, a byłaby to bardzo istotna informacja.

Andrzej
@Agata 07.07.2018 17:41

"Benefity tudzież dodatki" znajdują się jedynie w sferze życzeniowej - to znaczy ktoś coś powie, ale nic z tego nie wynika.

kandydat

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w Index Copernicus Sp. z o.o.? Podzielcie się swoją opinią!

opinia

Prezes(usunięte przez administratora)o miły, inteligentny człowiek z dużą wiedzą

Inna
@opinia 07.02.2018 16:54

Na jaki temat ma tą wiedzę? Bo na pewno nie na temat pracy z ludźmi. Zgadzam się z "nieslowyn i skąpy"

Jan Kowalski

Bardzo nieuczciwa firma. Przed podpisaniem umowy obiecują "złote góry". Później wypełnianie postanowień umowy polega na tym, że każdą rzecz od Copernicusa trzeba wymóc ciągłym użeraniem się... NIE POLECAM. OMIJAĆ Z DALEKA.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Index Copernicus? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

zapracowani

Opinia o praktykach - umowa o staż. Praca za marne grosze, na pełen etat. Robisz cały czas to samo - odpowiadanie na pytania klientów, ocena czasopism - nudne i schematyczne, wklejanie tekstu z jednego do drugiego dokumentu. Ludzie są mili i serdeczni - to na wielki plus. Dobre na początek

Rozczarowany

U mnie podobnie -z tym, że straciłam większą kasę. Prezesik nieuchwytny, praktycznie nieobecny. Jedna wielka wydmuszka i partactwo. Omijać z daleka!

Kasia
@Rozczarowany 24.07.2017 11:46

Prezesik to żart - pojawia się i znika, jak klaun. Strata czasu i pieniędzy.

Andrzej

Nie polecam, chyba że lubisz pracować za darmo.

pw

Nieuczciwi, miałam wykonać zlecenie za 200zł (niewielka kwota) i nie dość, że nie chcieli mi wypłacić pieniędzy, to po długim czasie i marudzeniu w końcu zapłacili mi 100zł... Żenada. Nie polecam podejmowania współpracy z firmą.

Zostaw opinię o Index Copernicus Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Index Copernicus Sp. z o.o.