Index Copernicus Sp. z o.o.

Opinie o Index Copernicus Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Index Copernicus? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

opinia

Prezes(usunięte przez administratora)o miły, inteligentny człowiek z dużą wiedzą

zapracowani

Opinia o praktykach - umowa o staż. Praca za marne grosze, na pełen etat. Robisz cały czas to samo - odpowiadanie na pytania klientów, ocena czasopism - nudne i schematyczne, wklejanie tekstu z jednego do drugiego dokumentu. Ludzie są mili i serdeczni - to na wielki plus. Dobre na początek

Rozczarowany

U mnie podobnie -z tym, że straciłam większą kasę. Prezesik nieuchwytny, praktycznie nieobecny. Jedna wielka wydmuszka i partactwo. Omijać z daleka!

Kasia
@Rozczarowany 24.07.2017 11:46

Prezesik to żart - pojawia się i znika, jak klaun. Strata czasu i pieniędzy.

Andrzej

Nie polecam, chyba że lubisz pracować za darmo.

pw

Nieuczciwi, miałam wykonać zlecenie za 200zł (niewielka kwota) i nie dość, że nie chcieli mi wypłacić pieniędzy, to po długim czasie i marudzeniu w końcu zapłacili mi 100zł... Żenada. Nie polecam podejmowania współpracy z firmą.

Zostaw opinię o Index Copernicus Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Index Copernicus Sp. z o.o.