Opinie o Index Copernicus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Index Copernicus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Index Copernicus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Index Copernicus Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
pogodny
Kandydat
 Pytanie

Jak pracuje się w tej firmie? Czy stosowany jest (usunięte przez administratora), a może zadania wykraczające poza ramy umowy? Jaka jest sytuacja z pensją, stabilnie? (usunięte przez administratora)Jak wygląda atmosfera w firmie?

Teresa
@magda

To od czego zależy czy się ma umowę o pracę, czy umowę zlecenie? Jest jakaś zależność w tej kwestii?

Kamil Nowy wpis

Jestem zainteresowany stażem w firmie ale przeczytałem że nie można po nim dostać stałej pracy. Przynajmniej żadnemu z komentujących się nie udało. Coś się zmieniło jeśli o to chodzi? Najlepsi mogą zostać w firmie czy po stażu do widzenia?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Index Copernicus Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

staz
Kandydat
@Pytanie

Bylem na stazu. To co pisza w ofercie nie ma pokrycia z rzeczywistoscia. W ofercie bylo napisane ze dla najlepszych oferta pracy. Jest to wymysl. Staz byl platny - to jedyny plus. Widzac po osobach to firma bazuje na wyzysku innych osob. Odradzam.

Jaki Nowy wpis
Pracownik
@staz

Potwierdzam. Odradzam.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Index Copernicus Sp. z o.o.?

stażystka
Były pracownik
@Pytanie

Hejka. Byłam na stażu. Ludzie są przyjaźni, pozytywnie nastawieni. Wiadomka że są dni kiedy pracownikom się ulewa. Analizując takie zachowania mogę wywnioskować że firma długo nie pociągnie (nielogiczne decyzje od zarządu firmy). Na staż fajnie ale na dłuższą metę to nie polecam.

Krystyna
@stażystka

Czyli na staż fajnie tu, bo ludzie są ok tylko? Czy może coś jeszcze, że warto staż tu odbyć?

Jaki Nowy wpis
Pracownik
@Krystyna

Oprocz sympatycznych ludzi nie ma tam nic, co mogloby zachęcić do stazu tam.

pogodny
Kandydat
 Pytanie

Jak pracuje się w tej firmie? Czy stosowany jest (usunięte przez administratora), a może zadania wykraczające poza ramy umowy? Jaka jest sytuacja z pensją, stabilnie? (usunięte przez administratora)Jak wygląda atmosfera w firmie?

Krystyna
@pogodny

Atmosfera jak to ja nie wiem, ale jak sądzisz co on z tymi pieniędzmi wszystkimi zrobił?

Rozek
Pracownik
@pogodny

Po wybuchu wojny w Ukrainie firma umożliwiła uczestnictwo pracowników w pomocy uchodźcom w ramach godzin pracy. Na pomoc przeznaczono również pieniądze, o wydatkach mogliśmy decydować widząc potrzebujących na własne oczy. Nie było zapinki z terminami.

Tania
Pracownik
@Rozek

Planowala zglosic sie na starz, to wazna dla mnie informacia

Krystyna
@Rozek

Czyli to wszystko co zostało zainkasowane właśnie na to poszło?

Krystyna ogarnij się
Kandydat
 Pytanie
@Krystyna

Ciekawe czemu tak bardzo interesują Cię czyjeś pieniądze. A Ty na co wydajesz kasę?

magda
Były pracownik
@Krystyna ogarnij się

temat jest interesujacy bo prezesina skapi na normalne umowy o prace. Wynagrodzenie minimalne z tytulu umowy o prace, reszta umowy zlecenia. Jest to niestabilna firma patrzac po rotacji pracownikow oraz po atmosferze ciaglego napiecia. Jedna osoba pracuje na kilku stanowiskach biorac wynagordzenie rzedu 3100 netto (powinien min. 4500) z czego minimalna (2 114,56 netto) na umowe o prace, a reszta inna umowa ktora nie liczy sie do niczego.

Księgowy
Pracownik
 Pytanie
@magda

Pani @Magado rozumiem, że chciała pani pracować w Index Copernicus, ale nie odpowiadały Pani zasady wynagradzania? To jest kwestia umowy między Panią, a Pracodawcą. Do zaliczenia tzw. okresów składkowych liczą się wszystkie miesiące, w których odprowadzane są składki na ubezpieczenie emerytalne. Nie ma znaczenia w jakiej wysokości. Pisząc, że reszta "do niczego się nie liczy" wprowadza Pani w błąd czytelników tego forum. Może chodzi Pani o wysokość przyszłej emerytury, która jest wyliczana na podstawie ilości odprowadzanych składek ? Ma Pani rację co do zasady: im wyższa składka, tym wyższa emerytura. Przy podanych przez Panią kwotach zarobków zdecydowanie korzystniej będzie odkładać samodzielnie na emeryturę, np. z nieoskładkowanych przychodów z umowy o dzieło lub umowy zlecania. Odkładając co miesiąc np.: 200 PLN przez 20 lat zapewni sobie Pani emeryturę o 30% wyższą, w porównaniu z tą obliczaną przez ZUS przy takiej samej kwocie kosztu pracodawcy. Proszę to sobie dokładnie policzyć, w razie wątpliwości zasięgnąć porady wykwalifikowanego księgowego lub zapytać Pracodawcę.

magda
Były pracownik
 Pytanie
@Księgowy

Panie Ksiegowy. Firma Index Copernicus proponuje tylko i wylacznie takie rozwiazanie. Wiem od innych pracownikow ze ewentualne podwyzki nie ida do glownej umowy o prace tylko do pobocznych. Pracownicy sa zmuszani do wyboru tej opcji poniewaz w innym przypadku moga pozegnac sie z podwyzka. Jedyna podwyzka ktora idzie do umowy o prace to podwyzka minimalnego wynagrodzenia brutto przez panstwo. Watpliwe sa Pana / Pani wypowiedzi poniewaz sadzac po spacji przed pytajnikiem nie jest Pan / Pani zbytnio wykwalifikowany/a. Biorac pod uwage wczesniej wymieniona dywidende firma po prostu skapi pracownikowi na wyplacie. Prezesina zgarnal ponad pol miliona zlotych a nie ma na ujednolicenie placy z kilku umow na jedna umowe o prace? W skali miesiecznej jest to jakies 950 zl do kosztu pracodawcy. Jezeli pracownik zostalby w taki sposob doceniony to mysle ze osoba doceniona inicjalizowalaby pomysly na rozwoj firmy czy chetniej by pracowala a tym samym przynosilaby wieksze zyski. Mam nadzieje ze w 2023 r. unia europejska skutecznie wymusi pelne oskladkowanie umow cywilnoprawnych. Prezesina bedzie chcial zeby pracownicy przeszli na umowe wspolpracy czyli wlasna dzialanosc gosporadcza.

Teresa Nowy wpis
@magda

To od czego zależy czy się ma umowę o pracę, czy umowę zlecenie? Jest jakaś zależność w tej kwestii?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Index Copernicus Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Nauczyciel wczesnoszkolny od 09.2023
Warszawa
GoWork.pl
(499 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(158 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Warszawa
Polenergia Fotowoltaika S.A.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent Celny (przyszły Kierownik Agencji Celnej)
Warszawa
VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat
Kandydat

Ostatnio brałem udział w rekrutacji do działu ITi i po przeczytaniu opinii niechętnie umówiłem się na rozmowę, dlatego chce dodać tu wpis z informacją, że jestem mile zaskoczony i negatywne opinie nie mają pokrycia z rzeczywistością. Rozmowa bezpośrednio z technicznymi osobami prowadzona w luźniej atmosferze sprawiła, że nie czułem się zestresowany. Była to raczej fajna pogadanka o projektach i technologiach niż odpytywanie z teorii.

Konsultant
Pracownik

Współpracuje z firmą jako konsultant w jednym z projektów. Zainteresowała mnie działalność Indexa, ciekawe projekty związane ze światem nauki. Fajni ludzi, ekspercie w swojej dziedzinie. Stawka godzinowa rynkowa.

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Index Copernicus Sp. z o.o.?

Księgowy
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Zgodnie z Kodeksem Pracy wypłata wynagrodzenia jest dokonywana na wskazany przez pracownika rachunek płatniczy, chyba że pracownik złożył w postaci papierowej lub elektronicznej wniosek o wypłatę wynagrodzenia do rąk własnych.

Janusz

Rekrutacja jest bardzo stresująca więc każdy taki nietypowy ruch jest dla nas trudny. Ale może potrzebni są ludzie odporni na stres?

Ala
Kandydat
@Janusz

Ja mam zupełnie inne odczucia. Rekrutacja była prowadzona w dwóch etapach. Na pierwszym rozmawiałam z menadżerami, pytania bardziej merytoryczne. Drugi etap to rozmowa z Panem Prezesem, który jak podkreślił sprawdza dopasowanie do reszty zespołu. Podczas całego procesu rekrutacji atmosfera bardzo dobra, uzyskałam tez odpowiedzi na wszystkie pytania.

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Index Copernicus Sp. z o.o.?

Ala
Pracownik
@Pytanie

Godziny pracy są bardzo elastyczne, nie ma problemów z dogadaniem się w tej kwestii

Magda

@juka a ile zajmuje wdrożenie do firmy ?

Ala
Pracownik
@Magda

Samo wdrożenie przebiega dość sprawnie, zadania są sformułowane w przejrzysty i zrozumiały sposób. Dzięki bardzo koleżeńskiej I rodzinnej atmosferze zawsze można liczyć na pomoc innych. Działalność firmy bardzo niszowa więc trzeba oswoić się ze słownictwem :)

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Index Copernicus Sp. z o.o.?

JJ
Były pracownik
@Pytanie

z procesow rekrutacyjnych wynika ze prezes skapi jak na tak "powazna" firme

Monika
Kandydat
 Pytanie
@JJ

Kiedy brałeś/brałaś udział w rekrutacji? Na jakie stanowisko była prowadzona rekrutacja?

Pytanie
 Pytanie

Czym Index Copernicus Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

JJ
@Pytanie

Nic nie wiem o dodatkach. Nie mam argumentów, żeby Cię zachęcić do pracy tam.

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Index Copernicus Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Bella
@Pytanie

Ciekawa firma, bardzo płaska struktura, podległość nie jest akcentowana. Prezes trochę szalony, ale inspirujący

juka
@Pytanie

Zależy czego oczekujesz. Zarobić tam nie zarobisz. Po miesiącu zorientujesz się, że to był błąd.

4
Kaja

@Bella co to znaczy płaska struktura? Wszyscy pracownicy na równi?

Czarek

Przesadzacie z narzekaniem. Może po prostu charakter pracy nie jest w waszym stylu?

nowy

nie polecam, staż duże umiejętości ale malo platne i o wszystko trzeba prosic po kilka razy. zwykle CC

ELIZKA

NIGDY W ŻYCIU!!!

redaktor czasopisma

mówi się: Że to, że firma tak działała, to prawdopodobnie wina MNiSW. Ktoś chciał skorzystać na eurodolarach i się udało. Zrobili spółkę i skorzystali. Jak wiele jest takich "pomysłów" to widać w przygotowaniu i propagowaniu reformy 2.0! Non stop oferta szkoleń za unijne pieniądze ale ... dla uczestnika odpłatnie! CBA i CBŚ do robot!

kandydat

Ostatnio bralem udzial w rekrutacji do tej firmy. Prowadzi ja prezes. Rozmowa telefoniczna ok, wydawalo sie milo, drugi etap - konieczne bylo zarezerwowanie czterech godzin na rozwiazywanie, jak to okreslil prezes, 'questow'. Moim zdaniem rezerwowanie polowy dnia na rozmowe rekrutacyjna to strata czasu. Nie mylilem sie... Prezes wprowadzil dosc nerwowa atmosfere, ciagle pytania czy wszystko ok, neiustannie dzwoniacy telefon, analizowanie naszych umiejetnosci na glos tez niezbyt milo wspominam. Zycze firmie powodzenia, jednak zalecam zatrudnienie profesjonalnego rekrutera, ktory nie odstraszy potencjalnych pracownikow

Andrzej
@kandydat

Ten koleś nigdy się nie zmieni - to "człowiek quest". Zmienny, chaotyczny i niezbyt kulturalny, mówiąc delikatnie.

Paula
@kandydat

Brałam udział chyba w tej samej rekrutacji, również poświęciłam 4 godziny na rozwiązywanie "questów" - i całe szczęście, bo upewniłam się dzięki temu, że ta praca nie jest dla mnie. Zostałam wcześniej poinformowana o procedurze rekrutacyjnej i wyraziłam zgodę na uczestnictwo. To dużo lepsze, niż gdybym miała się decydować na zmianę pracy w ciemno. Dotąd nie miałam okazji uczestniczyć w tak profesjonalniej zorganizowanej rekrutacji. Chciałabym pracować w tej firmie jeżeli byłyby oferty na inne stanowiska.

Rt
@Paula

Jest to najgłupszy komentarz, jaki się tu pojawił. Wygląda tak, jakby pisał go sam prezes.

Laila
@kandydat

Cala ta firma to jedna wielka prowizorka. Dziala na zasadzie wyłudzania pieniedzy od ministerstwa nauki. Prezes to czlowiek wyszczekany i chciwy. Na niczym sie nie zna a od innych wymaga bog wie czego.

Agata

@Andrzej Co dokładniej przez to rozumiesz? Czy mógłbyś napisać nieco jaśniej? Mam rozumieć, że benefity są obiecywane przez firmę Index Copernicus, jednak faktycznie ich nie ma? Jeśli dobrze Cię zrozumiałam, to powiedz, czy pracownicy próbowali się o nie upominać? Zachęcam do odpowiedzi.

Andrzej
@Agata

Tak - zrozumiałaś mnie dobrze. Osiągnięcie czegokolwiek wymaga ciągłego chodzenia, albo do prezesa, albo do M. Jeśli szczęśliwie jakaś kwota zostaje wypłacona, to mniejsza i w dziwny sposób. Zwróć uwagę na forme zatrudnienia.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Index Copernicus Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Index Copernicus Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Index Copernicus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Index Copernicus Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Index Copernicus Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 15 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Sienna 86 lok. 74
  00-815 Warszawa
 • NIP: 7010326698 KRS: 0000403736
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Index Copernicus Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii