PMPG Polskie Media S.A.

Opinie o PMPG Polskie Media S.A.

Edyta

@zainteresowany pracą w PMPG nie jestem pracownikiem firmy PMPG Polskie Media S.A., ale może jakiś z pracowników firmy może udzieli Ci informacji na temat pracy. Taka informacja ogólnie przydałaby się na forum, więc prosimy o pomoc dla użytkownika.

zainteresowany pracą w PMPG

@Edyta, czy mogłabyś udzielić informacji na temat pracy w PMPG Polskie Media S.A.?

Edyta

@reni masz rację z tymi ogólnikowymi ocenami, dlatego na naszym forum powinny się pojawiać rzetelne i merytoryczne z pewną argumentacją opinie, bo własnie dzięki takim szuka się pewniej i szybciej pracy.

reni

Rozmawiałem z ludźmi zatrudnionymi w firmie i mówili , że ogólnie jest w porządku. Jednak takie ogólnikowe oceny zazwyczaj niestety nie są zbyt wiele warte. Co do tego co piszesz @dąb to tak się zabezpieczają

Wybieram sie do nich na rozmowę... Cos sie zmieniło?

xmen

Firma PMPG to najgorsza firma w jakiej maiałem przyjemnośc pracowac. Kasa żal cokolwiek pisac, prowizji nie ma. Umowy tez się nie możesz doprosic, pracujesz bez umowy, aż w końcu po kilkudziesieciu blagalnych zapytań ktoś Ci ją w końcu rzuci. Atmosfera straszna, każdy zły humor przełożonego lub "straszych" kolegów odbija się na Tobie. Mobing to jest właściwe słowo na to wszystko. Szczerze odradzam.

edek

haha, to faktycznie nie świadczy zbyt dobrze o użytkownikach portalu jesli sami nie wiedzą o czym piszą.. mi się wydaje, ze oni to PMPG Polskie Media SA (d.Platforma Mediowa Point Group) to spółka notowana, która działa na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.. no bo to chyba jedna z większych firm,w iec pewnie o nią chodzi.

kupcia

Drogi Eryku Pomyśl zanim napiszesz. Przecież to nie chodzi o tę firmę.....

Yo Yo

Dziadostwo. Generalnie strata czasu.

Stachu

Czy możesz podać link do tego formularza "zatrudnienie"?

Stachu

Czyżby dali nowe ogłoszenie i rekrutują???

Kazimierz

I najważniejsze! Nigdy, ale to przenigdy nie licz na inną umowę niż o dzieło - jeśli po miesiącu przypominania w ogóle ją dostaniesz :D

Kazimierz

500 zł podstawy-Tak, ale tyle wydasz po tygodniu na lekarza jak podejmiesz tam pracę. Kasa na czas- ha ha ha Premie,bonusy- Broń Panie Jezu (podejście właściciela) Samorozwój- samozagłada. Odradzam!

J

Pracowałam tam kilka miesięcy może 3. Szef który tam pracował udawał profesjonalnego ciągle mnie poprawiał wymagał wielkiej sprzedaży a sam siedział na facebooku a jak się później okazało że nie ma żadnych studiów. Poznałam ta fajną dziewczynę ale juz z tego co wiem nie pracuje. Zespół sie posypał. Cieszę się ze byłam tam tylko chwilę. Dostałam podstawy 500zł. Żal!

M

Firma którą powinni zamknąć już dawno. Obiecanki z wyjazdami za granicę żadnej umowy tylko prowizja. Jakiś podejrzany redaktor, Moja kariera trwała kilka dni. -20 stopni mrozu i myślą ze idiota będzie jeździł swoim samochodem na swoim paliwie i dzwonił ze swojego telefonu po to by do salonu dotarło czasopismo które oni wydają. Krzak

Arek

A konkretnie?

kk

tez jestem tego zdania

ja

zgadzam się, byłam chwile i dziekuje

były pracownik

a jeżeli chodzi o kasę trzeba było przypominać i to tez potwierdzili ludzie którzy kiedyś tam pracowali a miałem przyjemność ich poznać. Takto fajnie było gdyby( usunięte przez administratora )

były pracownik

cały czas obiecywał umowę o prace a dawał umowę o dzieło. Z tego co wiek odkąd trwa ta firma nikt nie dostał normalnej umowy. Nawet jak przerkroczyłeś plan nie dostałes premii wiecznie mało i malo. Co innego było napisane w umowie a co innego musiałeś robić. Dawał tysiąc pomysłow i kazał realizować pomimo tego że nie dało rady tego zrobić. Pomimo że była umowa o dzieło kazał siedzieć od 8-16 i cały czas dzwoń dzwoń dzwoń.

lola

Jeśli możesz zdradzić: na czym konkretnie( usunięte przez administratora ) jaką umowę zaproponował na początek? Z góry dzięki za info.

były pracownik

potwierdzam poprzednią osobę. pracowałem tam miesiąc czy dwa ( usunięte przez administratora ) . nie polecam tej firmy

tc2000

z całym przekonaniem nie polecam tej firmy jeśli wogóle można to nazwać firmą. ( usunięte przez administratora ) Szkoda tylko ludzi którzy tam pracowali bo naprawdę mieli potencjał...NIE IDŹ TAM DO PRACY

Zostaw opinię o PMPG Polskie Media S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMPG Polskie Media S.A.