Opinie o PMPG Polskie Media S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PMPG Polskie Media S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PMPG Polskie Media S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMPG Polskie Media S.A. w Warszawa

Czarek Nowy wpis
Inne

Piszący tu kandydaci zrównują brak odpowiedzi po spotkaniu z brakiem szacunku. Coś w tym może być również w samej pracy? Był wcześniej komentarz o jakieś szefowej że wydawała się piszącej arogancka i wyniosła.

Anonim Nowy wpis
Kandydat

Brak feedbacku z rozmowy o pracę przekreślił moje dalsze zainteresowanie tą firmą.

Wioleta Nowy wpis
Inne

Widzę, że głównie narzekają ci którym rekrutacja nie poszła po ich myśli . A co potem? Do tych, co tam pracują czy te atrakcyjne stawki z oferty to prawda? Warto się męczyć z rekrutacją (koszmar dla mnie zawsze) , czy nie?

Kandydatka Nowy wpis
Kandydat
@Wioleta

Nie zgodzę się. Bardzo płytkie jest takie podejście. Dla mnie np .sama rozmowa nie była nieprzyjemna i nie narzekam w opinii na rezultat końcowy. Jestem osobą dorosłą i mam świadomość, że nie każda rozmowa kończy się sukcesem. Krytykuję jedynie nieprofesjonalnie zachowanie jakim jest brak informacji zwrotnej. Tym bardziej, jeśli ktoś zapewnia o niej, a potem nawet nie pofatyguje się, by wysłać choćby krótką wiadomość do kandydata. To się nazywa szacunkiem do osoby po drugiej stronie. Nie widzę nic złego w tym, że ktoś chce być szanowany.

Kandydatka
Kandydat

Z przykrością muszę potwierdzić fakt o braku informacji zwrotnej o rezultacie rozmowy kwalifikacyjnej (recepcja). Podczas samej rozmowy z ust Pani Wiceprezes Zarządu padło zapewnienie, że kandydaci są zawsze informowani o decyzji, bez względu na to, jaka ona jest. Ta deklaracja, co jest przykre, okazała się zwykłym (usunięte przez administratora) Sama rozmowa była przeprowadzona w swobodniej atmosferze, tak naturalnie, bez sztucznego korpo zadęcia. Usłyszałam trochę o wdrożeniu, programach na których się pracuje, pewnych oczekiwaniach. Nie padła informacja o zarobkach, jedynie ja podałam swoje oczekiwania(widełki), brak benefitów w postaci jakiś dofinansowań do nauki języków itp, jedynie można wykupić pakiet medyczny, umowa o pracę. Pomimo tego niesmaku jaki pozostał w związku z nieprofesjonalnym zachowaniem rekrutujących, chcę powiedzieć, że nie wszystko było takie złe. Na mnie pozytywne wrażenie zrobili sami pracownicy. Może to dla innych mało istotne, jednak ja zwracam uwagę na takie drobiazgi jak to, że ludzie przemykając przez recepcję zagadywali do Pana, który tam akurat pracował, a na oczekującą na rozmowę kandydatkę nie patrzyli jak na intruza, tylko uśmiechali się przyjaźnie, niektórzy również zagadali.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w PMPG Polskie Media S.A. na stanowisko Specjalista/ka ds. wsparcia IT / IT Support Specialist? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Presales Specialist
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

PMPG Polskie Media S.A. zatrudni osobę na stanowisko Asystent księgowości. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Ganter
Kandydat

Brak feedbacku z rozmowy kwalifikacyjnej, mimo zapewnień, że się dostanie odpowiedź czy to pozytywną czy też negatywną. Szkoda, że jest taki brak szacunku dla człowieka. Lokalizacja na końcu świata, więc przy takim podejściu szkoda jechać i marnować swój czas. NIE polecam.

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Zofia
Były pracownik

Mam podobne odczucia i doświadczenia. Wspomniana pani szefowa bardzo arogancka i wyniosła osoba demonstrująca agresywnie swoją wyższość. Nie polecam pracy w tym miejscu.

.
Pracownik
@Zofia

To prawda

Pracownik pmpg :))))

Polecam pracę w firmie PMPG. Pracuje tutaj juz rok i to bardzo fajne miejsce. super klimat, super ludzie, praca przyjemna i pelna wyzwan :)

Leszek
Inne

Od dłuższego czasu w wątku nie pojawiają się żadne nowe wpisy dotyczące firmy PMPG Polskie Media. Zastanawia mnie, dlaczego jest taka cisza? Wcześniej prowadzone były dyskusje na temat stanowisk marketingowych i innych, lecz w pewnym momencie dyskusja na ten temat upadła. Próbowałem w internecie znaleźć informacje o ewentualnie prowadzonej rekrutacji, jednak również nic nie znalazłem. Ktoś z Was ma może najświeższe informacje na temat tego pracodawcy?

jowisz

Mam zastrzeżenie do procesu rekrutacji na stanowisko marketingowe/ komunikacyjne. Zawsze, niezależnie od rezultatu rozmowy, kandtdat powinien dostać jakikolwiek feedback. Oni tego nie zrobili. Niepotrzebnie naczekałam się na kontakt :(

Edyta
Inne

@zainteresowany pracą w PMPG nie jestem pracownikiem firmy PMPG Polskie Media S.A., ale może jakiś z pracowników firmy może udzieli Ci informacji na temat pracy. Taka informacja ogólnie przydałaby się na forum, więc prosimy o pomoc dla użytkownika.

zainteresowany pracą w PMPG

@Edyta, czy mogłabyś udzielić informacji na temat pracy w PMPG Polskie Media S.A.?

Edyta
Inne

@reni masz rację z tymi ogólnikowymi ocenami, dlatego na naszym forum powinny się pojawiać rzetelne i merytoryczne z pewną argumentacją opinie, bo własnie dzięki takim szuka się pewniej i szybciej pracy.

anonim

(usunięte przez administratora)

reni

Rozmawiałem z ludźmi zatrudnionymi w firmie i mówili , że ogólnie jest w porządku. Jednak takie ogólnikowe oceny zazwyczaj niestety nie są zbyt wiele warte. Co do tego co piszesz @dąb to tak się zabezpieczają

Pracownik

Wybieram sie do nich na rozmowę... Cos sie zmieniło?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
xmen

Firma PMPG to najgorsza firma w jakiej maiałem przyjemnośc pracowac. Kasa żal cokolwiek pisac, prowizji nie ma. Umowy tez się nie możesz doprosic, pracujesz bez umowy, aż w końcu po kilkudziesieciu blagalnych zapytań ktoś Ci ją w końcu rzuci. Atmosfera straszna, każdy zły humor przełożonego lub "straszych" kolegów odbija się na Tobie. Mobing to jest właściwe słowo na to wszystko. Szczerze odradzam.

edek

haha, to faktycznie nie świadczy zbyt dobrze o użytkownikach portalu jesli sami nie wiedzą o czym piszą.. mi się wydaje, ze oni to PMPG Polskie Media SA (d.Platforma Mediowa Point Group) to spółka notowana, która działa na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.. no bo to chyba jedna z większych firm,w iec pewnie o nią chodzi.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kupcia

Drogi Eryku Pomyśl zanim napiszesz. Przecież to nie chodzi o tę firmę.....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Yo Yo

Dziadostwo. Generalnie strata czasu.

Stachu

Czy możesz podać link do tego formularza "zatrudnienie"?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o PMPG Polskie Media S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w PMPG Polskie Media S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy PMPG Polskie Media S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
PMPG Polskie Media S.A.
Przejdź do nowych opinii