Opinie o AMW Sinevia Sp. z o.o. w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMW Sinevia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMW Sinevia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o AMW Sinevia Sp. z o.o. w Jarosław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Wiktor

Firma ma opinię dobrego pracodawcy . Może to z pracownikami jest coś nie tak?

Cezar
Klient

Z ta wspaniala firma ktora wykancza swoich podwykonawcow nie warto wspolpracowac, gdyz konczy sie to zamknieciem dzialalnosci komornikami i inne przykre rzeczy. Po wielu podwykonawcach pozostaja jedynie pomniki sa to piekne garaze dla czolgow, place manewrowe, straznice, strzelnice stanowiace dla jednych piekna wizytowke dobrze prosferujacej firmy a dla drugich wspomnienie o dorobku calego zycia, ktory utracili w zwiazku ze wznoszeniem tych obiektow. Przykre lecz prawdziwe. Drodzy przedsiebiorcy lepiej jest startowac bezposrednio w przetargach organizowanych przez wojsko. W ten sposob unikniecie tej nieprzyjemnosci jaka moja rodzina mila okazje doswiadczyc.

Józef

Widzę że Ciechanów lubi być na świeczniku ale skoro taki cyrk tam się dzieje to brygadzista do zwolnienia takie jest moje zdanie

gość 1 Nowy wpis

Podwykonawcom radzę omijać szerokim łukiem tą firmę, jeżeli nie chcecie stracić swoich pieniędzy.

Paulina Nowy wpis
@gość 1

A z jakiego powodu mieliby ją stracic?

Józef

@Józef

Józef tam niema brygadzisty tam jest kliga która zwolniła normalnych ludzi podkładając im świnię a teraz sami sobie do gardła skaczą a to jest zasługą nie kompetencji osób takich jak Pan Wiesław,mistrz który został zwolniony i brygadzistka o której szkoda pisać,pozdrawiam normalnych ludzi z synevi

@Don

Człowieku to ty chyba jesteś nienormalny, nie wiem skąd masz te wiadomości ale to same oszczerstwa. Takiej równej babki jak brygadzistka z sinevii to daleko szukać. Zawsze pomocna, uczciwa i miła.

Babka
@Jon

Janie nie pisz czy to jest dobra babka czy zakalec ja piszę że jest osobo nie kompetentna i nie nadaje się na te stanowisko a co do jej uszciwosci to bym polemizował po za tym też donosi na pracowników do przełożonych a sama nie jest lepsza.pozdrawiam

@Babka

Nie wiem skad masz te wiadomosci, ale tego kreta co donosi powinni dawno wypieprzyć i dopiero bedzie spokój

@Babka

To nie brygadzistka jest zła tylko ten kret ktory dołki kopie i oszczerstwami rzuca.

Izabela
@Jon

A co myślisz o jej kompetencjach tak szczerze? To ona przesadza z tym, że niby ich nie ma? I co z tym kretem tak w sumie?

@Izabela

Ludzie zajmijcie sie swoimi sprawami, a nie szukacie problemow tam gdzie ich nie ma.

NIC Nowy wpis
@Izabela

A może ..pracownicy nie wykonują swoich obowiązków.... I nad tym trzeba się pochylić...jeśli ktoś w trakcie trwania pracy ma czas na dokonywanie wpisów...plus dodatkowo w instytucji...w której powinno być ograniczenie wykorzystywanie telefonów...proszę o sprawdzenie IP tych osób i ukaranie tych pracowników...

Magdalena Nowy wpis
@NIC

ale skąd ten pomysł, że ktoś tworzy te wpisy w trakcie pracy? widziałeś taką sytuację?

Donos

W Ciechanowie już poszedł donos do Pana Wiesława że nowy pracownik się nie nadaję do pracy.A kto doniósł?Pani brygadzistkie co firmę okrada i nic nie robi jak i reszta starych pracowników.Tylko potrafi oceniać innych a sami są nierobami

Teresa
@Donos

Czyli w takim razie, wnioskując z Twojego wpisu, w AMW Sinevia nie panuje najlepsza atmosfera - no i to trochę mnie martwi. Mimo wszystko dobrze byłoby, jakbyś dopowiedział coś odnośnie samych warunków, jakie Wam tam oferują. Co z dostępem do prywatnej opieki medycznej - jest zapewniony?

Gieniek
@Donos

Jedna z lepszych firm,w których pracowałem,która tak dba o pracownika wypłata na czas,brygadzistka bardzo pomocna i ,zawsze służy pomocą,pracuje na równi ze wszystkimi,nie wywyższa się

@Gieniek

Chyba sam nie wierzysz w co piszesz

Gieniek
@Don

Wiem co piszę bo pracowałem w tej firmie i pisze prawdę jak naprawdę jest

@Gieniek

Prawdę? Ty wiesz co te słowo wogule znaczy? Piszesz bo tam pracujesz i się wybielasz na tym portalu a rzeczywistość jest taka że za półtora roku was na jednostce niema i tak twoja kariera się kończy co w rzeczywistości wam się należy za waszo niegodziwości

Sam.Wilk
@Ciechanów

Tak potwierdzam Pan Wiesio stworzył siatkę donosicieli i bazuje na tym To wielki (usunięte przez administratora)

@Sam.Wilk

Kolego to nic w Ciechanowie pracownik pobił sprzątaczkę

P.C.K
@Ciechanów

A sprzątaczka to niby kto już nie pracownik?

Emilia
@Sam.Wilk

Ale po co to robić? Przecież to psuje atmosfere..

Adam

Zofia nazywajmy rzeczy po imieniu w Ciechanowie pracuje (usunięte przez administratora) co jest smutne bo to pan Wiesław ich wybrał choć po iego nosie wnosze że te towarzystwo mu pasuję

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w AMW Sinevia Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca Kat. C, C+E?
logo firmy Asystentka / Sekretarka - Concierge online
Służba Cywilna
(132 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Adam

Pracuje w tej firmie bo u nas nie ma pracy w rejonie i czytam wpisy ten mistrz zwolniony to ta inteligenta co tu jest,meczę się tu ale muszę pracować bo jak pisałem nie ma pracy

Zofia

Nie tylko w Ciechanowie tak jest w dziale sprzątającym do różni ludzie przeważnie po przejściach jak i różnych nałogach.,pozdrawiam

Ciechanów

Ok do zobaczenia na Ciechanów inaczej

Ciechanów

Kolego jeszcze raz skasujesz mojo opinie to są jeszcze inne portale

Ciechanów

Witam w Ciechanowie pracownik pobił sprzątaczkę się dzieje

Ciechanów

Jak wiecie wcześniej było głośno o Ciechanowie mistrza zwolnili ale brygadzistkie zostawili a teraz taki numer

Ciechanów

Witam wszystkich w Ciechanowie pracownik pobił sprzątaczkę i rękie jej złamał oj wstyc się panie kurek ale co ciekawsze traktorzysta wstawił się za panio ale pan kurek powiedział że kradnie paliwo i traktorzysta się wycofal

Wiktor

Firma ma opinię dobrego pracodawcy . Może to z pracownikami jest coś nie tak?

Olo
@Wiktor

Niestety nie każdy dział na przykład dział utrzymania czystości to porażka totalny chaos zero kontaktu z kierownictwem ze wszystkimi problemami trzeba radzić sobie samemu

Waldek
@Olo

Kontakt jest wtedy kiedy ktoś z adzwoni z pretensjami wtedy nie masz nic do gadania to ty jesteś ten najgorszy i zawsze musisz ponieść karę

@Wiktor

Jesteś w błędzie firma jest źle zarządzana ,informację mam z samej góry a obecni firma jest pod kresko

Bankrut
@Malkom

To ze jest pod kreska nie oznacza to że mają prawo odbijać sobie to na podwykonawcach

Floorian od powodzi.
@Wiktor

Kompetencja pracownikow zazwyczaj odzwierciedla poziom nierządu zarządu.Przerosnieta biurokracja i sztuczne etaty dla pociotkow królika. Tzw. Państwowe firmy jak Sinevia to przytułki dla podstarzalych niekompetentnych znajomych z czasów PRL-u i ich pseudoekspertow w przyciskaniu "enter" dla lepiej wyslizganych kontrachętnych na wdzieki silikonowej protokolanki używanej jako pin up girl do przelewów . Młodzi ,ambitni szybko są wchłaniani na spotkaniach po "lekcjach" , w vaginy oportunistycznych brązowych nosów. Wasz czas dobiega końca. Życzę lekkiej śmierci zlodziejom.

zbyslav z orientu
@Wiktor

Państwowy (usunięte przez administratora) zatrudniający za dwa tysiące sasinów miesięcznie, więc czego oni oczekują? Często zatrudniają pracowników z różnymi nałogami, których miejsce jest w ośrodku dla uzależnionych, a nie w pracy, tak to wygląda w MMz.

@Wiktor

5.06 2021 dostaliśmy powyzke 18 na 19.50 tylko co z tego jak zmniejsza o 10 % premi i zarobimy to samo co przed podwyzka okłamywanie ludzi w biały dzień i to nakaz z biura żeby dawać mniej żeby czasami pracownik więcej nie zarobił,druga sprawa jazda busem jak jechał kierowca zatrudniony i widzę ludzi do pracy zarabiał ponad 2000 tys czas pracy jego od zapalenia silnika miał za zadanie wozić ludzi rano na budowę czas jazdy 10 min zaczynając o 6 rano i o 17 zwozl ich na Hotel drugie 10 min liczone 12 godz pracy paranoja a pracownik ma jechać busem wozić ludzi za 200 zł dnia by mi nie starczyło żebym o wszystkich paranojach opowiedział co tu się dzieje

Podwykonawca

Gdzie takie dobre opinie ? Chętnie zobaczę

Zofia
@Waldek

Zawsze musisz ponieść karę? Nic nie musisz. Przecież to nie jest przedszkole!

Podwykonawca

Moge jedynie ostrzec przed składaniem ofert do tych (usunięte przez administratora)

NIC

Nie Pana/Pani interes..zajmij się swoim życiem... Zgodnie z ochroną danych osobowych- używa Pan/Pani danych wrażliwych..proszę poczytać..zanim zacznie Pan/Pani cokolwiek pisać lub komentować o osobie publicznej...nie nie jestem Renata..ani kim Pan/Pani zna...

Frykowicz

@Magik nie wyleciała mimo tego że powinna i to dyscyplinarnie za nadużycia ( dużo by pisać ) ale zarząd firmy to typowy ,(usunięte przez administratora)' nie liczący się z pracownikiem itd.

Zbigniew

Pracownik jest zdany na siebie zero pomocy ze strony biura ciągłe pretensje Moje sugestie dla AMW Sinevia Sp. z o.o.: Czas się opamiętać Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Więcej współpracy z pracownikami nagraczanie solidnych zwalnianie nierobów i pasożytów

Robert
@Zbigniew

Czy rozmawiałeś z koordynatorem projektu na ten temat? Wzajemna współpraca osób zatrudnionych w firmie jest bardzo ważna i dzięki niej pracownik jest lepiej zmotywowany, a co za tym idzie - przynosi większe zyski dla firmy. Czy mógłbyś napisać kilka słów na temat systemu premiowania, a także o bonusach dodawanych do wynagrodzenia? Na stronie https://www.facebook.com/amwsinevia/ firma szczyci się otwarciem nowych projektów budowlanych, gdzie była wykonawcą tej inwestycji i zamieszcza oferty rekrutacyjne. Pracodawca szuka specjalistów, kadry nadzorującej i pracowników produkcyjnych. Chcą zatrudnić inżynierów o różnych specjalizacjach z uprawnieniami budowlanymi. Może kogoś z Was interesuje któreś stanowisko jakoś szczególnie?

pingol
@Zbigniew

popieram cie kolego na bokówce w Kielcach się przy-jolem ale jak zobaczyłem co sie dzieje to masakra kupiłem za swoje pieniądze części do ciągnika obiecywali oddać i do tej pory nic nie oddali a kierownik łomot to tak kłamie w żywe oczy ze masakra brygadzistka w Kielcach wyzywa podwładnych od frajerów ze maja żółte papiery no stop pretensje a 3 nie robów jak kur....siedzi z brygadzistka i pije kawę a nowy pracownik (usunięte przez administratora) najlepiej maja sprzątaczki przychodzą kiedy chcą i wychodzą kiedy chcą kończą prace o 12 a placom im do 15 brak sprzętu niema czym robić na widły czekam 1.5 miesiąca zarobki ujdzie ale psychicznie w tej firmie można pier......każdy każdego (usunięte przez administratora)

Kamila
@pingol

Od razu chcę Ci przypomnieć o obowiązującym tu regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin Jasno z niego wynika, iż na forum publicznym zwracamy uwagę na to, jakiego języka używamy - miej to następnym razem na uwadze. Jak widzę - popierasz nieprzychylne zdanie użytkownika @Zbigniew o tym pracodawcy. Ale mógłbyś dodać coś - przy okazji - na temat ogólnych warunków zatrudnienia w AMW Sinevia. Czy każdy pracownik tego przedsiębiorstwa ma dostęp do prywatnej opieki medycznej?

Zgadzam się w pełni

Teresa
@Malkom

Bardzo niepokojące jest to, że już kolejna osoba twierdzi, że pracownik AMW Sinevia jest zdany na siebie, nie otrzymuje żadnego wsparcia ze strony Przełożonych. Ciekawi mnie jednak, czy nawet nowo zatrudniona osoba nie może liczyć liczyć na jakąś pomoc. Czy chociaż są tam jakieś szkolenia wdrażające?

@Teresa

Daj sobie na spokój z to firmo tam szczotkie krzywo postawisz to tak to rozdmuchajo że derektor w Jarosławiu o tym wie

@Zbigniew

A gdzie ty pracowałeś?Ja to jest twoja pierwsza i ostatnia praca zresztą za półtora roku na kuroniówke

Ciechanów

U nas majstra przenieśli za przekręty ale wspólniczkę brygadzistkie zostawili.Parodia,!

Ryszard

Czy cos słychać w firmie?

John Abruzzi
@Ryszard

Co słychać? To samo czyli (usunięte przez administratora) i kolesiostwo.

Oszukany

Ta Firma to dziadownia bardzo niskie płace a praca ciągle na Delegacji ludzie śpią po 15 osób w pokojach nawet nie ma gdzie się wykąpać delegacji nie płacą jedyna stawka ro 16 zł brutto za 40 godzin pracy w tygodniu pracownicy to sami po 50 bo młody za 2500 na delegacji nie będzie pracował nie polecam dziadostwo

grzesiofski
@Oszukany

To tak jak w pracy w Holandii przez bieda agencję, tylko pieniądz lepszy.

Robert

Praca w Delegacji w Toruniu a zarobki 2600 zł na rentę masakra firma (usunięte przez administratora) pracownicy biura i kierownicy kradną co się da i ile się da a zwykły pracownik bity jest w (usunięte przez administratora)

doktor simon
@Robert

Nas wysłali pod Białoruś, tylko my tam byliśmy(MMz+Barcząca), z Siedlec, Lublina i innych miejscowości nie pojechali czyścić lotniska.

Inteligentna
Klient

Człowieku czy ty widzisz co ty piszesz ? Jesteś osobą z zewnątrz a masz bardzo dużo informacji na temat tej firmy z którą rzekomo jak teraz wnioskuje nie współpracowałeś więc skąd te opinie .? Tak szczerze ? Wiadomo , że jesteś jednym z tych pracowników którzy zostali zwolnieni z pracy tylko skąd w was tyle jadu .? Może lepiej warto zastanowić się co się napisze niż mylić się w tym . Jeżeli macie jakieś dowody to czemu nie zgłosicie tego nigdzie .? Lepiej cwaniakowac w necie pod przykrywką niż zacząć działać słusznie. Kto wygra pewnie ten kto ma rację a w waszych opiniach pseudo "inteligentnych pracownikach którzy teraz nie maja co do gara włożyć " wygląda mi to na zwykłą zawiść i brak szacunku do samego sb . Po czym wnioskuję: a no po tym , że zamiast się wziąć do pracy by zarabiać na te dzieci wolicie siedzieć i pisać głupoty bądź też prawdę. Pozdrawiam i polecam wybrać się tym którzy mają tak ciężką sytuacje do pośredniaka, mops-u gopsu i innym służbom które pomogą wyżywić te biedne dzieciaczki .

polglowek
Kandydat
@Inteligentna

Renata, stul pape tam, za bardzo kozaczycie, byle do przetargu a was nie będzie, wrócicie na kasę do topazu.

Zostaw merytoryczną opinię o AMW Sinevia Sp. z o.o. - Jarosław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AMW Sinevia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMW Sinevia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMW Sinevia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AMW Sinevia Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy AMW Sinevia Sp. z o.o., to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMW Sinevia Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ignacego Paderewskiego 6
    05-100 Jarosław
  • NIP: 7010303102 KRS: 0000392868

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AMW Sinevia Sp. z o.o.