Opinie o Nippon Seiki Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Nippon Seiki Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nippon Seiki Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nippon Seiki Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

michał

odbyłem rozmowę, była merytoryczna, niestety pieniądze słabe, nie polecam

Yaiba

Jak dla mnie jest, projekty ciekawe - niektóre gorsze, inne lepsze. (Jeszcze) Nie jest to korporacja - fajna, luźna atmosfera. Wyższe płace są u innych - to prawda. Dla mnie liczy się trochę co innego.

Janek

Firma prowadzi swoją działalność bez żadnych zmian? Dziwne jest to, że nie ma zupełnie opinii pracowników?

Wiktor

Czy teraz potrzebujecie nowych pracowników? jakieś podpowiedzi o samej rekrutacji?

Michal Nowy wpis
@Wiktor

7brutto? panowie chyba żyją w poprzednim stuleciu...

stefan Nowy wpis
@Michal

Na jakie stanowisko?

Zigi

Projekty bezdyskusyjnie ciekawe to nie jest firma w której klepie się rzeczy które nikogo nie interesują. Efekty swojej pracy można potem podziwiać jak jeżdżą po drogach. Duży problem jak wiele osób wspomniało to zarobki, nie wiem z czego to wynika, ale sporo świetnych fachowców odeszło z tego powodu. Niektórzy narzekają na dużo pracy, ale szerze to IT nie przedszkole. Jest grupa pracowników która ma "większe przywileje" i niektórzy złoszczą się na to, ale niech mi ktoś pokaże firmy gdzie jest inaczej. Jedyne co powinno się zmienić to wynagrodzenia inaczej nikt nie będzie się zatrudniał przy tak niskim bezrobociu. Ja sam lubię firmę bo jestem pasjonatem, ale sporo osób wybierze lepsze wynagrodzenie mając wybór.

Dorota Nowy wpis
@Zigi

No właśnie niektórzy pracują i dobrze im z tym mimo iż zarobki mógłby być wyższe. Jednak szkoda, że pracownicy z doświadczeniem nie są zatrzymywani. Możesz coś powiedzieć o benefitach pracowniczych i systemie motywacyjnym?

Zigi Nowy wpis
@Dorota

Benefity to popularny ostatnio system kafeteryjny. Ma się punkty i można wybrać sobie benefity wedle uznania. Tego typu systemy są wszędzie, a benefity na tym ucierpiały bo często trzeba dopłacać jeśli chce się kilka benefitów naraz. Ale tutaj nie ma niczego czego by nie było w innych firmach. Co do motywacji to główną motywacją są projekty i praca nad nimi. Typowo dla pasjonatów lubiących motoryzację i pracę dla dużych koncernów. Bez tego ani rusz bo zwyczajnie pracy jest dużo i raczej żyje się pracą - mi to odpowiada bo w końcu to moja pasja, a naprawdę widać, że projekty są robione porządnie z nowoczesnymi rozwiązaniami i producenci samochodów to doceniają. Sama firma jest też taka trochę bardziej konserwatywna - tu nie ma akcji typu "miesiąc LGBT" i nie powiem mi to bardzo pasuje bo ostatnio to co się dzieje to zdrowa przesada, a tu tego nie ma - dla mnie duży plus.

Janek

janEK
@Janek

Nie jest źle, kasa mogłaby być tak z 30-40% większa, to myślę że moglibyśmy śmiało mówić o konkurencyjności na rynku, a tak ot co, trochę ponad przeciętną...jak to się mówi, można popracować po studiach, ale nie przestawać szukać czegoś lepszego.

elo
@janEK

a to chyba dawno i nieprawda, wydaje mi się iż brak podwyżek sprawił, że wielu ludzi odeszło, w tej chwili w mojej opinii płace są mocno poniżej akceptowalnego poziomu, taki protip niedziałająca karta sportowa to nie jest żaden benefit :)

będzie siiiiiiii
@elo

to weź nas wszystkich do siebie i pozjeżdżamy sobie na zjeżdżalni

michał

odbyłem rozmowę, była merytoryczna, niestety pieniądze słabe, nie polecam

A
Klient
@michał

To znaczy jakie?

Renata
@michał

Hej, może napisałbyś coś więcej o innych warunkach oferowanych przez firmę? Na co można liczyć będąc pracownikiem Nippon Seiki Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Wspomniałeś o słabych pieniądzach. Czy przybliżysz mniej więcej jaką stawkę Ci zaproponowano? Być może będzie ona dla innych zadowalająca.

elo
@Renata

W mojej opinii są również słabe, ponieważ nie wystarczały na przeżycie miesiąca, nie będę rozmawiał o kwotach, natomiast warto zweryfikować i sprawdzić kilka osób z "starej gwardii" które ostatnio odeszły, można to łatwo zweryfikować na linkedin.

hehe
@elo

starej to chyba nie, bo stara gwardia to ludzie z chmielnej. trzeba było mniej żreć ;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Office - Team Assistant w firmie Nippon Seiki Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Yaiba

Paweł
@Yaiba

Piszesz dośc pozytywnie o Nippon Seiki Europe B.V., co konkretnie przekonało Cię do tej firmy? Wspominasz o nieco niższych zarobkach niż u konkurencji- czy wraz z rosnącym stażem pracy można jednak liczyć na podwyżkę pensji?

kamila
@Paweł

pewnie wzrasta, ale o 5% na rok, a inflacja 8-10procent,to tak jak na swojej pracy by się traciło z stażem, żałosne...

andrzej
@kamila

potwierdzam, słaba kasa

Mateusz
@Yaiba

firma w porządku, projekty ok, wynagrodzenie ok, nie słyszałem o zwolnieniach, pozdrawiam

7kbrutto
@andrzej

niestety za mało

klaudia

korpo jak kazde inne, maz siedzi w pracy do późna niestety, z dziećmi mało co się widzi, a kasy jak na jego prace i wkład troche mało

marcin

kasa słaba, bardzo dużo pracy jak na tak małą liczbę zatrudnionych, max 2-3 lata można wytrzymać

Maciek

A na święta macie wigilie pracownicza ?

Filip

Zwykła firma podobnie jak większość oddziałów zagranicznych firm w Oliwie. Japoński styl pracy raczej dla młodych, ale raczej wszędzie teraz tak jest. Jest paru niezastąpionych pracowników którym lepiej nie podpaść, ale nie znam firmy gdzie by było inaczej. Na plus przemawia fakt, że firma jest częścią ogromnego koncernu więc raczej będzie istnieć.

Hę?

Z całym szacunkiem, ale chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz? Czy to właściwa firma?

Cześć Ferdynand - osoba identyfikująca się jako Jola udzialiła ci fałszywej informacji. W naszej firmie nie było zwolnień, nikomu nie obniżono też pensji. Sytuacja jest póki co stabilna. Jeśli masz więcej pytań, chętnie odpowiem. A powyższe odpowiedzi możesz wsadzić między bajki.

Firma spoko, ale do czasu pierwszych poważniejszych problemów.(usunięte przez administratora)Argument, że inne firmy zwalniają e-mailem jest nieszczególnie przekonujący.

Hę?
@anonim

Jakich zwolnień dotyczy Twoja wypowiedź? Bo nic tu o takich nie wiemy?

Wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy w firmie Nippon Seiki Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w mieście Warszawa? Dodaj komentarz i pomóż im podjąć im decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Nippon Seiki Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nippon Seiki Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Postępu 12