Opinie o Nippon Seiki Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nippon Seiki Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nippon Seiki Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nippon Seiki Poland Sp. z o.o. w Łódź

fifi

Atmosfera w pracy fatalna. Poziom pod względem inżynieryjnym niski ( mało co tam działa). Osoba, która prowadzi szkolenia jest obsesyjna, myśli, że jest najlepsza, zajmuje się wszystkim w koło, aby pokazać, że jest w tej firmie bardzo potrzebna - bo jej godziny szkolenia są pojedyncze. W laboratorium nie ma podstawowego sprzętu do wykonywania pomiarów - nie dawajcie się nabierać na rozmowie. Praca dla ludzi, którzy nie maja żadnych ambicji.

Jan
@fifi

Porażka...piaskownica ...Ludzie udaja ze prowadzą firme....zaraz to sie rozpadnie jak domek z kart....przedszkole totalne

Szonek

Moi drodzy, widzę dużo żalu i pretensji na forum jak i na produkcji. Może postarajmy się załatwiać swoje sprawy w swoim gronie. Tak będzie po koleżeńsku i po prostu uczciwie. Pozdrawiam Wszystkich

greg

Oni widać nie przyjmują krytyki w cztery oczy. Typowa zydo-lewacka mentalność chciwych wyzyskiwaczy dla których człowiek a zwłaszcza Polak to parobek do wyzysku. A ty typowy piesek i podlizywacz co kapuje na innych.

Malina

W piatek były spotkania w sprawie premii. Dano nam słabą premie frekwencyjną. Na pytanie czy będzie poza tym jakaś podwyżka coroczna / inflacyjna padła śmieszna odpowiedź że przecież inflacja jest taka wysoka że nie da się jej przegonić. W związku z tym nie ma podwyżek. Czyli na pewno jakby inflacja była mniejsza to pewnie byśmy dostali, ale że jest bardzo duża to nie ma sensu nam dawać podwyżek. No logika niesamowita i gratuluję inteligentnej odpowiedzi. Minimalna płaca od stycznia wzrosła, w lipcu znowu wzrośnie, ale podwyżek nie będzie bo inflacja za duża. Nic dziwnego że nowi nie chcą przychodzić do pracy skoro wszędzie podnieśli pensje a tu nic.

Kamon
@Dorota

Premia tylko frekwencja. Podwyżka tylko raz w roku. Premia frekfencyjna 350 zł brutto

Tak wszyscy narzekają na firmę.Szczeze mówiąc sami nie wiedzą co chcą gdzie mieli podstawę 4.500 na dzień dobry myślę że nigdzie bo nie szukali by nowej pracy .Skoro było im tak dobre w poprzednich firmach to jaki problem tam wrocic ?To toksyczni ludzie którym nigdy w żadnej firmie nie będzie dobrze. Zazwyczaj narzekają Ci co nic od siebie nic nie dają ani nic soba nie reprezentują.(usunięte przez administratora)

Miki
@Karolina

Tak 4500 masz na okresie próbnym brutto na umowie

W-C Nowy wpis

@Pracodawca ,Korzystanie z toalety w pracy jest niezbywalnym prawem każdej osoby zatrudnionej. Pracodawca nie może zabronić pracownikowi wyjścia do toalety, nawet gdy ten musi udawać się do WC częściej niż inni. Ograniczanie lub zabranianie mu wyjścia do toalety może naruszać przepisy dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i godności pracownika. Niestety w naszej firmie wyjście do toalety ,kończy się rozmową z liderką.

@W-C

Dziwne. Opisują się, jako organizacja oparta na wzajemnym szacunku i współpracy. We właśnie wystawionym ogłoszeniu na operatora magazynu. Zdradzisz, czemu szukają 10 osób do pracy? I czy z chodzeniem do toalety, to jednostkowa sytuacja?

NEMO Nowy wpis

Magazyn inny niż wszystkie. Dużo do zapamiętania. System operacyjny w trakcie tworzenia. Osoby nie pracujące na takich magazynach muszą się dużo nauczyć. Zarządzający magazynami kierownicy mają niewielkie pojęcie jak jak to ma funkcjonować (szczególnie ten z kitką ). Praca mało zorganizowana. Część pracuje, część udaje. Wszyscy na siebie donoszą jak dzieci w przedszkolu. Zarobki też nie powalają. Był mądry kierownik ale go zwolnili bo miał za dużą wiedzę. Wszystkim myślącym o pracy w tej firmie życzę powodzenia.

Jakiś rok temu trwała rekrutacja na operatora technicznego i się zdziwiłem, że nie wymagano doświadczenia. Nawet bym spróbował teraz wysłać cv, bo szukali wielu kandydatów, ale czy mógłbym liczyć na jakieś szkolenia wstępne? Jednym z benefitów był dodatkowy urlop, powiedzcie ile dni dodatkowo ma się w ciągu roku.

Miluś

Na chwilę obecną nie prowadzą rekrutacji na operatorów. Za pierwszy rok 1 dodatkowy dzień, po 2 latach kolejny i po 3 latach jeszcze jeden. Później po 5 kolejny dzień

Serwises Nowy wpis

Szkolenia teoretyczne to podstawa.Bez tego nie dopuszczają do pracy na produkcji.Jeśli masz zdolności manualne to sobie poradzisz.Reszta to chęci do pracy.Na głęboką wodę też Cię nikt nie puści tak od razu.Będziesz się uczył na kolejnych stacjach stopniowo.Za lata pracy masz dodatkowe dni urlopowe ale szczegółów nie pamiętam :)

Haha

Dlaczego jedna osoba dostaje naganę za odłożenie 2 komponentów w niewyznaczonym miejscu (co nie uszkodzi komponentu) , ktoś inny dostanie (usunięte przez administratora) za odwrócenie się od maszyny i odezwanie się do innego pracownika, a inna osoba uszkodzi kilka lusterek (najdroższych komponentów) i nic się nie stało ? Czyżby nie każdy był równy ? Jest to pytanie retoryczne bo od dawna widać że jednym wolno więcej niż innym.

Nordy
@Haha

A skąd wiesz że nic się nie stało? To że ktoś nie rozpowiada że "niesłusznie" dostał naganę nie znaczy że jej nie dostał. To za każdy uszkodzony komponent ma być nagana? Daj ten pomysł na spotkaniu, może liderowi się spodoba. Tylko zapytaj innych co o tym myślą? Bo chyba nikt się jednak z Tobą nie zgodzi.

Bubi
@Nordy

W tej firmie nie trzeba rozpowiadać, nawet jeśli nie chcesz aby współpracownicy wiedzieli o takiej przykrej sytuacji to i tak wszyscy wiedzą. I nie chodzi o nagany za każdy uszkodzony komponent tylko o równe traktowanie, szanujmy siebie i współpracowników.

Jeśli pracodawca nie wymaga cv dla inżyniera procesu to jak są weryfikowane jego umiejętności i doświadczenie, wtedy rekrutacja odbywa się zdalnie? Tym bardziej, że wynagrodzenie jest uzależnione od tych czynników. Chcę dziś jeszcze wysłać cv na ten etat, więc może ktoś zna widełki pensji?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nippon Seiki Poland Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko HR/ Payroll Specialist.
Ochotnik

Chciałem dowiedzieć się czy są przyjęcia na pracownika produkcji, jeśli praca w systemie zmianowym to która zmiana najlepsza, a na którą lepiej nie trafić. Czy są przypadki (usunięte przez administratora) I czy warto aplikować. Z opini na gowork wynika iż praca jak praca, problem bardziej z tego co czytam jest w zarządzaniu.

Plok
@Ochotnik

Aplikuj bo rusza nabór. Z ludźmi na zmianach też jest problem jak w każdej pracy, trzeba Poprostu uważać na takich co lubią plotkować i dostarczać wszelkich informacji prawdziwych lub zmyślonych liderom zmiany

Ło ogka
@Ochotnik

Było spoko, ale juz nie jest (aplikacje wstrzymane) Brak zamowień, prawdopodobnie odbije sie na pracownikach, atmosfera gesta, liderzy niestety nie sa ludzmi kompetentnymi, do tego są(usunięte przez administratora), urabiani przez (usunięte przez administratora), gdyby nie to, bylo by ok, nie polecam

Henia
@Ło ogka

Ze względu na zamówienia wstrzymali aplikację czy ruszą znowu w niedalekim czasie? Jak mogłoby się to odbić na ludziach, nie dostaną Oni premii? Bo myślę, że chodzi o pieniądze. Jak liderzy odzywają się do innych, są to jakieś obraźliwe słowa?

Dynia
@Henia

O jakich premiach piszesz????? Tu nigdy żadnych premii nie było he he he. I długo nie będzie. Podwyżka pensji w ubiegłym roku to 100 zł na rękę w 5ym roku szału znów nie bedzie

Ilona
@Dynia

A możecie napisać, o jaką posadę chodzi z taką podwyżką 100 zł? Czy taka podwyżka tyczy się każdej posady, czy tylko np. tych najniższych, czy jak ktoś jest np. seniorem, to tez tyle dostaje?

Malina

Kolega
@Malina

Po pierwsze tak jak napisałaś - MINIMALNA płaca wzrosła, w nipponie na start masz więcej niż w większości fabryk, nie zarabiasz minimalnej. Po drugie - zawsze można iść tam gdzie dali podwyżki. Tylko narzekanie, co by nie zrobili zawsze źle.

Natalia
@Kolega

Ile więcej niż minimalna dostają nowi pracownicy? W każdym dziale jest równa pensja? Myślę nad złożeniem podania i chętnie bym się dowiedziała

Jagna
@Natalia

4800 brutto podstawa, 220 jedzenie, 200 my benefit, 380 frekwencyjna. Czyli 5600zl. Dodatkowo ubezpieczenie i prywatną opieka w Medicover. Jak na operatora to dużo.

@Jagna

Jak na takie warunki ..... Maseczki, nie można odejść od maszyn, jakieś ostrzeżenia i nagany...

@Kolega

Tak. Ale skoro minimalna wzrasta w ciągu roku 2 razy, w kolejnym roku w styczniu znowu, a tu ciągle ta samą stawka to chyba logiczne że kwota ma mniejszą siłę nabywczą. Za 2-3 lata minimum przegoni podstawę z firmy i co nadal będzie idiotyczne tłumaczenie że inflacja jest za duża więc nie będzie podwyżek ? A skoro jesteś taki mądry to może wyjaśnisz mi prawo ekonomiczne które mówi o tym że skoro inflacja jest za duża to nie daje się podwyżek ? Czy po prostu jesteś jedną z osób z biura która wymyśliła to prawo ?

Xzr
@Jagna

Ale jedzenie , premia ,my benefit to są dodatki i nie wliczają się do pensji ani do podstawy . Nie masz od nich płaconych wszystkich składek szczególnie emerytalnej. Z jedzenia możesz zrezygnować. Premia albo jest albo jej nie ma bo np jeden dzień byłeś na zwolnieniu lekarskim . Więc nie wlicAj jej do stałego wynagrodzenai

Urszula
@Xzr

To ta premia tylko frekwencyjna? Jeśli zależy od obecności to wiadomo, że nie dostanie się, jak się nie było w pracy. A za dobre wyniki nie dają nic? Są tam normy w ogóle jakieś?

Xzr
@Urszula

Masz robić jak najwięcej i nie marudzić. Za jeden dzień zwolnienia zabierają całą premię. A najlepsze jest to że wciskają żebpremia to podwyżka.????????Według przepisów premia to nagroda może być dana albo nie.

Dorota
@Xzr

Jak tak mówią to wtedy podwyżek jako takich już nie ma? Czy jednak czasem są jakies stałe podwyżki w pensjach? W ogóle ta premia frekwencyjna, jak się już dostanie ją, to duża jest?

Kamon
@Dorota

Dwa miesiące temu było takie stanowisko, które by mnie nadal interesowało, chodzi o operatora technicznego. Wie ktoś, czy na 100% zajęte już? I czy nadal wymagają tylko średniego? Jak tak to ciekawy jestem, czy przy takich wymogach można dostać więcej jak minimalna krajowa.

Loki

Niedługo ma ruszyć znowu nabór. Szukaj info i jak będzie ogłoszenie to aplikuj

Agnieszka

I znowu powtórka z ubiegłego roku. Góra chce mieć wolne a ty bierz urlop. Jeśli nie potrafią zapewnić nam pracy bo jest spadek zamówień to niech dadzą postojowe a nie zmuszana do wybierania urlopów.

@Agnieszka

Może ktoś o tym opowiedzieć szerzej? O co chodzi z tym, żeby brać urlop? Jak rozumiem, firma nie ma pracy dla pracowników i nalega, aby ci brali urlopy? Ale płatne, czy takie bezpłatne? A co jak ktoś nie chce brać urlopu w tym czasie, tylko woli np. na wakacje, to jest jakiś sposób nacisku przez firmę, np. obcinają premie, zabierają benefity, dają gorszy grafik?

Mika

Nie, zapytali kto chce wziąć urlop. Kto nie chce to przychodzi do pracy. Takie straszne rzeczy w nippon się dzieją

Obiektywnie
@Agnieszka

Branie urlopu jest dobrowolne, powiedzieli że kto tylko chce może wziąć urlop. Dla tych którzy nie chcą - normalnie przychodzą do pracy i pracują. Co tutaj jest nie tak? Powiedzieliby że między świętami pracujemy to też byłoby zle bo ludzie chcą spędzić czas z rodziną. Co musieliby zrobić żebyś był zadowolony? Wysłać do domu i zapłacić 100%? Kto chciał wziął urlop i siedzi w domu, kto nie chciał przychodzi do pracy, nikt nikogo do niczego nie zmusił. Ludzie nie przesadzajcie i nie narzekajcie na wszystko, trochę pokory.

Super ktoś.
@Obiektywnie

Może nie kazali brać urlopów ale bardzo dosadnie z naciskiem namawiali na branie urlopu.

Ktosinny
@Super ktoś.

Opowieści wyssane z palca. Dorośli ludzie a jak dzieci. Kto chciał to przyszedł i pracował, kto nie chciał to wziął urlop. Jeszcze inni wzięli zwolnienie. Zwykle plotki i opowieści sflustrowanego człowieka

Qwerty

Są daty w których trzeba wziąć wolne. Najlepiej zostawić sobie z 5 dniu urlopu. Bo jak nie to trzeba będzie brać bezpłatny.

Lidka

Znacie jakieś detale o pracy operatora technicznego?? Zaciekawiło mnie to, że trzeba być gotowym do pracy w pozycji stojącej/ A czy przed podjęciem pracy firma wysyła kandydata, którego wybrała do lekarza, aby i ten stwierdził, że dana osób nie ma przeciwwskazań do stania?? Czy tylko sam pracownik to deklaruje, ale nie ma sprawdzenia??

Nicpoń
@Lidka

Przed zatrudnieniem są badania i na skierowaniu jest informacja o pracy stojącej. Więc jeśli pracownik powie lekarzowi, że nie ma problemów ze staniem to podpisze badania. Jeśli deklaruje że ma problemy to prawdopodobnie badań nie przejdzie, bo nie jest gotowy do takiej pracy.

@Nicpoń

To co jaki czas przysługuje odpoczynek żeby chwilę usiąść? Normalna przerwa 45 minut w ciągu 8 godzin pracy? Macie tutaj dłuższe zmiany niż 8h, przykładowo po 12h, jeśli chodzi o operatora technicznego?

Jogi

Normalna przerwa na 8 godzin wynosi 15 min. My mamy 25. Nie, nie pracujemy dłużej niż 8 godzin

Asik
@Lidka

Tak praca w pozycji stojącej, zakład wysyła na badania wstępne. Praca na 3 zmiany. Przerwa 20 minut +5 na na dojście na stołówkę i z powrotem.

Asik

A skąd wzioles przerwę 45 minut na 8 godzin pracy? Według kodeksu pracy na 8 godzin 15 minut. Tu jest 25 minut. Jak poprosisz operatora wiodącego lub osobę która przynosi komponenty o zastępstwo na stanowisku pracy to odchodzisz do automatu z wodą do picia a tam jest ławeczka do siedzenia.

4.5 tys to mowisz o kwocie brutto na umowie o prace?

Neutral

Niektórzy zmienili pracę nie dla pieniędzy tylko dla dwóch zmian, bez nocek, tak pracodawca przy zatrudnianiu przekonywał o dwóch zmianach, co innego wyszło więc nie pisz głupot jak nie wiesz. Widocznie tobie to tylko na kasie zależy materialisto.

Miki
@Karolina

Tak 4500 masz na okresie próbnym brutto na umowie

worker

Pojawiło się oferta dla operatora magazynu, mam pytanie ile brutto oferują i jaki klimat w pracy?

fifi

Rozczarowana
@fifi

Jeśli chodzi o tą panią szkolącą, teraz jest liderem na innej zmianie, i niestety można tylko tej zmianie współczuć. Kierownictwo Nippon seiki lepiej coś zróbcie z tym zanim ktoś zgłosi do inspekcji pracy mobbing.I niestety dobrzy pracownicy zaczną odchodzić przez właśnie tą panią. Zacznijcie rozmawiać i słuchać pracowników. Bo nikt takiego reżimu na dłuższą metę nie wytrzyma.

Natalia
@Rozczarowana

A czemu ta pani taki reżim wprowadza? I jak to się stało że że szkoleniowca została liderem na tej zmianie? Każdy może dostać taki awans?

@Natalia

Ta pani nie została ze szkoleniowca liderem,tylko wróciła do poprzedniej funkcji.Jako pierwsza była tu liderem.Czy wprowadza reżim? Pojęcie względne.Po prostu wykonuję swoją pracę.A że nie których trzeba pilnować jak dzieci w przedszkolu,bo tylko patrzą jak tu ściemniać,to musi stać i pilnować. Tych co uczciwe pracują nie pilnuje i się nie czepia. Jedyna osoba która nie pozwoliła sobie wejść na głowę.

Porządny

Ale dzieci tutaj nie pracują tylko dorośli ludzie i jeśli są ściemniacze to po co umowy przedłużacie, jakby źle pracowali to by nie mieli umów przedłużanych. Jak chciała sobie dzieci popilnować to mogła się w przedszkolu zatrudnić, albo może czas na rodzicielstwo. Nie trzeba za plecami stać, i poganiać, I TO nie jest zdanie jednostkowe, Większość, nawet ci którzy dobrze pracują, mają już dosyć takiego reżimu, i nie tylko operatorzy techniczni. Spychologia, zamiast wyeliminować źródło problemu, przezucaja od stanowiska do stanowiska, od zmiany do zmiany. Zatrudnić kogoś z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem, najlepiej osobę z zewnątrz.

Upik

Może system premiowania wprowadzić i nagradzać tych którzy dobrze pracują. A nie podwyżki dla wszystkich takie same.

Gienia

Oj tak. Szczególnie ta co jest na innej zmianie mogłaby nie wracać. Obgaduje, obrabia wszystkim (usunięte przez administratora) zazdrości awansów i od razu komentuje i pluje jadem z zawiści. Mąci, stara się robić wszystko żeby było tak jak jej się podoba. Dramat

Sedno

Przepraszam bardzo ustalone w jaki sposób,i po co wywieszone zapotrzebowanie na to stanowisko skoro już jest ustalone z góry kto awansuje. Jeśli jest wywieszone ogłoszenie to chyba każdy może złożyć cv. Czy ja czegoś tutaj nie rozumie.

Niestety

Największe plotkary hutchinsonowskie. Praca bardzo fajna,na zarobki też nie ma co narzekać, inżynierowie super chłopaki tylko te plotkary.

Praca

A z czym weszły liderce na głowę, tym że pracowały, nie ściemniały, jak co poniektórzy,za dobra była i weszliście jej na głowę ściemniacze. Z tego co ja widzę to te stare pracownice dobrze pracują. Wyrabiają na każdej stacji, pracują starannie. Nie do końca rozumiem twoją wypowiedź.

Urszula

Czyli obowiązkiem supervisora jest szkolenie innych też? To powiedz, ile lat doświadczenia trzeba mieć, żeby tam się dostać na to stanowisko i mieć pojęcie o wszystkim. Ilu wymagają oficjalnie?

Pracuś
@fifi

Obsesyjna to mało powiedziane, stanie za plecami, nerwy, robienie z ludzi (usunięte przez administratora) niepotrafiących myśleć. Wprowadza nerwową atmosferę w zespole. Ciągłe pytania, jakiś problem, co się stało wypisz fixa, jakbysmy nie wiedzieli jak mamy postępować w danej sytuacji. Pracownicy mają już dosyć takiej atmosfery. Niestety mimo skarg i sygnałów że coś jest nie tak kierownictwo nic w tym kierunku nie zrobiło.

Jan

Edyta

Mam pytanie odnośnie pracy w firmie i na stanowisku HR/ Payroll Specialist. Widziałam w ogłoszeniu długą listę benefitów dla pracowników i generalnie fajnie to wygląda. Fajnie, że dają dodatkowe świadczenia socjalne. Jakie to sa świadczenia? Są jakieś dodatki, jak posiada się dzieci? Są jakieś kryteria, które trzeba spełnić, aby je dostać?

Serwises
@Edyta

Wczasy pod gruszą i świadczenie świąteczne uzależnione od dochodu na członka rodziny.Poza tym bony na zakupy,dofinansowanie do posiłków zamawianych przez aplikację lub na miejscu,prywatna opieka medyczna.

magda

Ma ktoś aktualny numer telefonu do Fabryki, żaden na stronie nie działa. Nie można tam zadzwonić.

Cześć, brakuje mi jednej informacji odnośnie pracy jako operator techniczny, na które jest ogłoszenie teraz. Czytam,że chcą żeby pracować na trzy zmiany, ale w ogóle to po ile godzin? Osiem na nocki wytrzymam, ale czy więcej to nie wiem....

Kris

8h - rotacja co tydzień (zmiana poranna, nocna i popołudniowa)

Serwises

Pracujemy po 8 godzin.

Wadea

Wszystkie zmiany są po 8 godzin

@Kris

A można w miesiącu dogadać się przykładowo na same ranki? Nadgodziny też są możliwe żeby więcej wyjść z kasą?

Czarny

Niestety nie, wszyscy pracują na trzy zmiany (jeśli chodzi o produkcję) - jeśli ktoś pracowałby na tylko na ranka to ktoś inny musiałby pracować np tylko na noce lub popołudnia. Nadgodziny są czasami, teraz trochę mniej. Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomoglem

@Czarny

Czyli chwila, to jest wykonalne? W pewnym sensie rzecz jasna? Gdyby znalazło się takie osoby do dogadania to pracodawca nie miałby niczego przeciwko? W czymś jeszcze zachowana jest elastyczność podczas ustalania warunków zatrudnienia?

Stop

Wykonalne tylko na magazynie, w dziale jakości i inżynieringu. Na produkcji jest 3 liderów i każdy ma przypisany zespół

Czy pracownicy Nippon Seiki Poland Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

ktos

Mam kilka pytań do osób zarządzających firmą. Czy macie świadomość że na produkcji wymyślono zasadę iż za każdym razem, gdy jakaś osoba chce iść do toalety to musi dodatkowo szukać liderki i mówić / prosić o wyjście do toalety. Były sytuacje gdy odpowiadała że nie teraz bo ktoś już jest i wychodzimy pojedynczo. Nie dość że osoba chcąca iść do toalety musi szukać i prosić się lead operatorki, która też nie zawsze jest blisko, ma swoją robotę i nie zawsze może. Następnie jak już znajdzie zastępstwo to musi iść szukać liderki po całej hali i prosić o wyjście do toalety. Czy macie świadomość że jest to uwłaczające jakiejkolwiek godności człowieka, że trzeba latać za ludźmi i się prosić o toaletę ? Macie świadomość że jak się zgłosi takie praktyki do odpowiedniej instytucji to osoba która wymyśliła ten idiotyzm może za to polecieć a firma płacić karę ? A może to jest pewien sposób żeby się pozbyć tej osoby? Kolejna sprawa to czy macie świadomość że wprowadzając praktyki coraz to bardziej uwłaczające naszej godności, gdy tylko otworzy się zakład obok - spokojnie ponad 3/4 osób odejdzie tam, gdyż nawet wynagrodzenie tam będzie większe ? Czy macie świadomość że nawet jeśli wtedy podniesiecie wynagrodzenie (choć przecież jak to pani z kadr mówiła - nie ma sensu podnosić wynagrodzenia zbyt dużo, bo i tak się inflacji nie przegoni ), to i tak ludzie będą wam pamiętać wasze idiotyczne decyzje i nie będą chcieli pracować w nipponie? Będą pamiętać jak nas traktowaliście i jakie głupie decyzje były podejmowane i będą się obawiać kolejnych jeszcze głupszych. Większość osób już ma dość i tylko czeka na firmę obok. Co zrobicie jak po otworzeniu tej firmy, stracicie 3/4 pracowników produkcji ? Przecież już teraz macie problem z zatrudnieniem odpowiedniej ilości ludzi. Czy u was ktoś w ogóle myśli o takich rzeczach ?

Zainteresowana

Dzień dobry. Sporo negatywnych opinii tutaj. Czy naprawdę jest tak kiepsko? Dostałam propozycję pracy w księgowości, ale waham się po przeczytaniu tylu negatywów co do atmosfery w pracy.

Amy
@Zainteresowana

Księgowość? A to jaka jest oferowana pensja na tej posadzie? Czy firma podaje pensję lub widełki jeszcze przed odpisaniem umowy, czy dopiero w umowie można zobaczyć kasę? Znacie stawki dla księgowej??

Zainteresowana
@Amy

Jestem po wstępnej rozmowie, trwającej kilkanaście minut. Nie padła w jej trakcie żadna konkretna stawka ze strony pracodawcy, ale zapytano mnie o moje oczekiwania finansowe, które podałam.

@Zainteresowana

Hej, rozmowa wstępna jest telefoniczna czy może zdalna? O co na takiej rozmowie pytają, poza oczekiwaniami finansowymi? I czy powiedzieli, co jest potem, jaki jest kolejny etap rekrutacji?

Agnieszka

Dobry pracodawca, nowoczesne standardy. Niestety atmosfera na produkcji fatalna, plotkary zwłaszcza na reworku. Obiecywanie stanowisk. Gdzie uczciwa rekrutacja ?. Mało zrozumiałe awanse na operatora wiodącego który nie potrafi pracować na każdej stacji, problemy z wymianą do toalety, opryskilowść, wulgaryzmy. Jeszcze trochę i większość przejdzie do Zakładu obok.

Inez
@Agnieszka

Hmmm no mnie te awanse tu zainteresowały. A czy firma oferuje szkolenia, kursy, dzięki którym można awansować? Jest opcja na rozwój i właśnie potem dostać jakąś lepszą posadę?

ToJa

Zgadzam się w 100%. Najwięcej do powiedzenia w sprawie złej atmosfery ma osoba, która sama plotkuje najwięcej. Wszyscy Cię już dobrze znają, dlatego omijają szerokim łukiem. Zacznij od siebie, później mów o innych. Musisz być bardzo nieszczęśliwa prywatnie. Mówię to w dobrej wierze - zmień swoje zachowanie, a zobaczysz że dookoła też dużo się zmieni.

Jest jeszcze miesiąc na aplikację dotycząca stanowiska Technik Utrzymania Ruchu. Sporo benefitów zostało ujęte w ogłoszeniu. Zastanawiam się nad dofinansowaniem do posiłków? Na czym to polega i w jakiej kwocie takie dofinansowanie? Jako technik jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

Zostaw merytoryczną opinię o Nippon Seiki Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Nippon Seiki Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nippon Seiki Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nippon Seiki Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nippon Seiki Poland Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Gdańska 77A lok. 3
    90-613 Łódź

Nippon Seiki Poland Sp. z o.o.