Opinie o Fitness Club S4 w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fitness Club S4. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fitness Club S4 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Club S4 w Warszawa

Nie polecam!!! Zwalniają z dnia na dzień,a jak ktoś z pracowników chce tak zrobić to wielkie pretensje i ścięcie kasy jak się tylko da. Jeżeli nie możesz przyjść do pracy to pracy to sam szukasz sobie zastępstwa sam bo kazdy ma to w ppoważaniu. Moim zdaniem to istny obóz.ludzie Nie za tą kasę.....Przykra ale prawda.

trenbolon

Placa kase pod stołem, zero wplaty na konto. Oczywiscie wszyscy trenerzy to studenci od razu po kursach. Jak tylko kończysz studia to wypier*** z pracy !!! porazka jakich mało!!!!!!!

mirus

pracownikow traktuja gorzej niz sie wszystkim wydaje :)) placa 8zl za godzine a jeszcze kary finansowe dostajesz za np. literowke w systemie, zostawione kaucje nieodebrane po miesiacu trzeba wkladac do kasy i traktowac jako przychod, kary za niewyrobiony limit treningow personalnych, stanie na recepcji, blokuja mozliwosc wejscia komu tylko chca, totalnie firma bez klasy, jeden wielki syf- nie polecam/

Diko

Trenerzy wyglądający jak by nigdy na siłowni nie ćwiczyli.... i idź tu do s4... nie polecam!!!!!

Recepcjonistka

Przychodzisz na rozmowę, słyszysz ile zarobisz +/- i o darmowych wejsciówkach na siłownię, jakie to wspaniałe miejsce pracy, jakie są niesamowite szanse rozwoju itd, możesz zadać jakieś pytanie jak masz, musisz sie od razu zdecydować czy przyjmujesz czy nie.

Czy ma sie daleko do pracy, co się studjuje, jak długo będzie się jeszcze studiować (i podobne o tym co było w CV, więc nikt go chyba nawet nie obejrzał), jakie sporty uprawiasz, czy się decydujesz na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

A mi szkoda tych młodych ludzi , w w prawie każde święto pracują , czasem zasmarkane, zakichane też siedzą i pracują. masakra!!!

bermut

Robilem tam ponad 4 miechy i nigdy wiecej. Najlelszy menagr trenerow Krzysio ktory nic nie robi tylko nakazuje aby sprzedawac treningi. Konczysz studia to wypad bo skladki trzeba by bylo odprowadzac. Sami studenci prosto po kursie. Nikomu tej firmy nie polecam! Umowa zlecenie z kasa placona pod stolem bo na konto strach wplacic im hajs...

stos102

batonika po treningu? ręcznik na trening? woda na trening? nie, w d..p.e se wsadz tego batona i polej wodą! nie czaje tej obsługi, jedyna silownia, w której jest tak idiotyczna obsługa klienta, do tego śmierdzi, wiesniackie towarzycho przychodzi, chyba trenerom kazali wciskać programy po 110zł trenning, bo cos ostatnio nagabują,buahahahaha, nonstop radio eska na maxa podgłoszone, że aż sie rzygac chce

jaaan

tak, z kartami to normalnie wchodzisz bez dopłat

była pracownica

jako siłownia ok jako praca beznadziejna... mało który trener naprawde posiada wiedzę wiekszość jest po tutejszych kursach które zdaje każdy bez problemu ponieważ nastawieni są na trzepanie kasy a nie na nauczenie Cię czegokolwiek... fatalnie kierowanie a z biurem nic nie idzie załatwić

tazz

Chodziłem przez dłuższy czas na Bielanach. Na początku było w porządku sprzęt w miarę nowy, po jakimś czasie zaczął się zużywać. Brak jakichkolwiek napraw, bieżnie wołające o pomstę do nieba. Gryf prosty 30 kg. (jedyny) zepsuty nie naprawiony od ok. 3-4 miesięcy. Ławki 3 szt. tragiczne. Ogólnie żenada. Niedaleko jest konkurencja. Ja osobiście przeniosłem się do Calypso, niedaleko, wszystko nowe. S4 już nie polecam.

gosc

zgadzam się z Despo sieciówka przeciętna, osobiście nie polecam nie wiem czy też macie takie wrażenia, ale jest tam zdecydowanie gorzej niż jakiś czas temu- podnoszą ceny różnych pakietów, nie oferując nic w zamian, nie tędy droga, tym bardziej że wybór w Warszawie jest teraz ogromny

misia kasia

bardzo źle traktują swoich pracowników, jedyny + to pensja na czas, ale kiedy mają zamiar cię zwolnić to jadą po pensji wszystkie możliwe kary tak aby wypłacić jak najmniej. Urlop ci nie przysługuje, wszystkie wolne są bezpłatne, a jak chcesz wolne to musisz sam prosić się po innych pracownikach aby ktoś przeszedł bo menager uważa że to nie jego sprawa, często więc przychodzi się do pracy chorym. Praca cały rok, świątek piątek i niedziela, wszystkie święta się pracuje. Pracownicy nie mają swojego pomieszczenia socjalnego - muszą jeść w szatniach albo przy klientach. Właściciele nie rozmawiają ze zwykłymi pracownikami, a menager zawsze mówi" jak się nie podoba to droga wolna" więc nawet jak masz jakiś pomysł na ulepszenie czegoś to lepiej się nie odzywać.. a no i trzeba uważać na współpracowników bo jest straszne donosicielstwo ( premiowane u szefów)

despo

Jako klient mam wrażenie że firma ma kłopoty finansowe . Czasem widze na telewizorach komunikat ze jest nie opłacony rachunek za kablówke. Uznali mi reklamacje już miesiąc temu , do dzis nie zwrócili pieniedzy i nie odbieraja telefónów, niektóre maszyny stoją długo popsute. Połowa bieżni ma jakies wady , a to sie rozpedza tylko do małej szybkości , a to nie mierzy pulsu, czasem pracownik restartuje bieżnie zeby zaczeła działać... Jak dla mnie zupełnie przeciętna osiedlowa siłownia.

buba

brak umowy- umowa na zlecenia, zwalnianie z dnia na dzień np. kończysz zmianę o 14:30 o 14:00 przyjeżdża menager i cię zwalnia:) ciągły stres i podglądanie pracowników przez kamery ( tel. np. gdzie pan stoi nie widać pana na kamerach). Limity treningowe- niemożliwe do osiągniecia i później opieprz dlaczego nie sprzedane treningi... za godzinę nie wiele..

Tymon

Czy ktoś z was tutaj wogóle pracował? Robiłem w tej firmie 5 miechów i to tylko z przymusu bo nic nie znalazłem. Umowy brak, zwykła śmieciowa, karzą wyrabiać niawiadomo jakie limity treningowe w klubach osiedlowych, kasa do ręki bo wszystko na lewo idzie... nic tylko pracować... porażka i tyle nie polecam !!! do tego biorą wszystkich jak leci nawet ludzi bez doświadczenia!!!!

abc

Kary, są za brak plakietki, stroju firmowego, chodzenie na przerwy w innych godzinach niż wyznaczone, spóźnienia, opóźnienie kontroli szatni, ogólną prace na sali np siedzisz a nie stoisz na baczność! Dożo kontroli dużo tajemniczych klientów. Nie ma czegoś takiego jak dzień na żądanie, wolne dni trzeba umawiać dużo wcześniej, często dzwoniąc do wszystkich trenerów z prośba o zamianę.

abc

Nie polecam pracy w tej firmie. Dużo osób pisze miła atmosfera klub ok itd. Zgadzam się ale ok jest tylko dla osób trenujących, a nie pracowników. Umowa zlecenie, bardzo dużo kar pieniężnych. Pracodawcy nie kontaktowi. Pracowników zwalniają za każdą drobnostkę. Praca w tej firmie to ciągły stres. Jedyny plus to terminowe wynagrodzenie. Ludzie którzy uważają warunki w tym klubie za dobre, nie pracowali w innych siłowniach.

Orren

IMHO klub solidny, z dobrym wyposażeniem, dobrą atmosferą, spory ruch ludzi, także nie można narzekać, terminowo, dla mnie OK.

duch s4
@Orren

chyba tylko dla trenerów bo właściciele nie są skorzy do płacenia w terminie

Amill

Szuk - 2012-11-28 18:37:14 A jakie pensje oferują w tym klubie dla trenerów? Jaki jest to rodzaj umowy? Jak z wypłatą pensji? Będę wdzieczny za odpowiedzi:)warunki są generalnie OK, normalna umowa, pensja w terminie, generalnie bez zarzutu, jako pracodawca OK

worrik

Siłownia bardzo dobra, w zasadzie cała sieć jest fajna, dobra atmosfera, ćwiczenia na porządnym sprzęcie, warunki ogólnie OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Club S4 - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fitness Club S4?

Kandydaci do pracy w Fitness Club S4 napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fitness Club S4