Opinie o Clar system w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Clar system. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Clar system o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clar system w Warszawa

Pracowalam 2 lata

Pracujesz 2 lata idziesz na l4 na 2 tygodnie wracasz z chorobowego i na nastepny dzien wypowiedzenie umowy. Osoby niepełnosprawne sa wykorzystywane.Szczerze nie polecam.

Mariusz

nie polecam korzystać z usług tych partaczy

greg

a myślicie że dlaczego na poczcie ich nie chcą? Bo fuszerkę ich pracownicy odwalają

kamil

ja powiem tak oni oszczędzają i na ludziach i na sprzęcie

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Lillka29

Pracowałam u nich jako pracownik sprzątający i powiem szczerze clar system jest kiepską firmą sprzątającą. Sprzątałam na jednym z obiektów u nich w Warszawie - nie polecam nikomu. Oczywiście miałam grupę inwalidzką, na pensję nie narzekałam bo zawsze dostawałam co miesiąc na konto na czas. Ale na takie warunki jakie miałam tam na obiekcie to przekraczały wszelkie granice moich możliwości fizycznych. Miałam swój przydział w jakim było mi wygodnie pracować (sprzątanie biur i toalet) ale dołożono mi jeszcze dwa razy więcej roboty (klatki schodowe, schody od 10 do -1 piętra) by się wyrobić w ciągu 7 godzin (tak miałam wpisane od lekarza medycyny pracy który zakazał pracować mi 8 godzin i wpisał że mogę pracować 7h). Obiecywali że dopłacą mi za dodatkową pracę ale nie dopłacili wogóle tłumacząc się wszelakimi problemami. Środki czystości ujdą ale sprzęt taki jak wózek?! Wkłady mopowe do stelaży mówią że ciągle są kupowane ale po pierwszym użyciu na takich warunkach od razu nie nadawały się do ponownego użycia nawet po wypraniu !!! A brygadzistka?? szkoda nawet pisać bo ja pamiętam jak się przyjmowałam do nich to kobitki ostrzegały mnie przed nią. I miały rację - brak szacunku do pracowników. Jak opierdzielała to zamiast do pakamerki porozmawiać to wydzierała się tak że echo jej wrzasku do biur dochodziło. Psychicznie nie dawałam rady z tym babsztylem ale pracować musiałam by mieć na utrzymanie i na leki. Nie polecam nikomu pracować w tej firmie.

kkkkk

Pracuje już 5 lat i nigdy nie dostalam pensji nie na czas. Bzdury totalne :) ale jak się komuś nie chce pracować , przyjdzie na chwile , dostanie pierwsza pensje i %%% to nic dziwnego że narzeka . Pracuje z różnymi ludźmi a tylu pracowników ilu mi się przewinęło przez te 5 lat to szok. Dziękuję wszystkim bo każdy jest inny, i każda dusza czegoś uczy. Raz lepiej raz gorzej ale do przodu :) pozdrawiam niezadowolonych.

paul

nie polecam pracy w tej firmie zarobki marne i nie na czas

zaz

Niekompetencja pracowników na każdym szczeblu. Do tego kumoterstwo i słoma z butów... Nie polecam!!!

Bob

A ja uwazam, że to jedna z normalniejszych firm w tym rejonie i totalnie nie ma dla niej godziwej konkurencji, oczywiście niektórzy narzekają, ale to chyba Ci co nie dostali się, albo zostali zwolnieni, dla mnie słabe zachowania, a firma bardzo fajna

Robert

Ta firma to pomyłka! Pracowałem na obiekcie przemysłowym pod warszawą, było super choć wynagrodzenie takie sobie, ale pracować trzeba było i to czasem naprawdę ciężko. Brygadzistę mieliśmy dobrego do momentu gdy kierownik pan Janusz P...k zatrudnił swojego człowieka. Okazało się że znają się od lat i awansował swojego człowieka a poprzedniego brygadzistę wywalił na łeb! Nowy brygadzista zatrudniał nowych ludzi i wymieniał cały swój zespół, ja odeszłem sam ale po pewnym czasie dzwoni do mnie kierownik abym podjął prace bo niema komu jeździć sprzętem i odśnieżać , odmówiłem. Za jakiś czas dzwoni do mnie ten nowy brygadzista i proponuje mi w imieniu kierownika stanowisko kierownika w miejscowość Osów Zielonka i okolice itp. Też odmówiłem bo nie chce skończyć jak jego poprzednik który poświęcał się i angażował w pracy, a poza tym powiedziałem mu że co Kierownik Janusz P. niema odwagi sam zadzwonić?! Fałszywi ludzie w tej firmie pracują a jak mają dobrych ludzi to nie umieją docenić ich tylko za dobre wyniki zwalniają z dnia na dzień. Za te pieniądze poza tym niech sami pracują bo to już kpina bo nigdzie tak nie płacą. Mam prace 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie i mam w miesiącu 1950zł do reki i tyle już w normalnych firmach płacą!!!.... Oszukańcy i kumoterstwo w firmie.

Mimi

Brygadzista, jakie leki bierzesz? Albo ile Ci zapłacili za taką wypowiedź? Też byłam brygadzistką i mam zupełnie inne odczucia.

Kajka

Zgadzam się. Miałam nieprzyjemności zaangażować te firmę do sprzątania mojej. Porażka na całej linii. Sprzątanie zerowe, pracownice wymykają się w połowie przewidzianego czasu pracy. Żal. Panie koordynatorki popadły w samozachwyt więc nie przyjmowaly żadnych skarg. Nie polecam nikomu

hdgdjfndh

anonim z Warszawy. Zgadzam się z Tobą. Grażyna jest wredna i oszustka. Nie powinna pracować z ludźmi. U nas w pracy nikt jej nie lubi mówimy na nią wredna żmija.

Człowiek

I co w tym złego że na dzień dzisiejszy zatrudniają osoby niepełnosprawne? Mamy takie samo prawo do pracy jak i wy ludzie zdrowi, być może teraz mają tylko takie miejsca. Ja tam pracuję i nie narzekam choć czasem jest ciężko i chciałbym zarabiać więcej ale to nie firma tak naprawdę ustala stawki tylko rynek bo gdyby chcieli nam płacić ( lub płacili) po 2000, 3000,4000 tysiące to już dawno by ich nie było a setki ludzi straciło by pracę. Ważne żeby brygadziści byli normalni a każdy z nas jak mu się coś nie podoba to może porozmawiać z koordynatorem lub jak się boi to zadzwonić do biura. Pozdrawiam wszystkich pracowników

ALINA
@Człowiek

Ale bzdury. Za mało pracujesz jeszcze. Ja pracowałam u nich wiele lat, znam wszystko od podszewki, ta firma to pomyłka okropna. Zero warunków socjalnych a o dofinansowaniu o co kol-wiek można zapomnieć a jak dadzą to ras na jakiś czas i to grosze a papierów i chodzenia przy tym tyle że potem żałujesz, bo na chodziłeś się i nazbierałeś dokumentów a tu drobne ci dadzą. Co do zarobków to ta firma to już od ponad dwóch lat wynagrodzenia ma najniższe na rynku pracy, za taką samą pracę w konkurencji na dzień dobry do ręki dają 1860zł a do tego jeszcze dodatki za nadgodziny można dostać i premia uznaniowa nie jest wliczana w wynagrodzenie tylko dawana osobno. Taka jest prawda o firmach sprzątających, clar nie jest przy nich nawet postać bo kręcą na wszystkim a na rejonie warszawskim to takie przekręty są robione że jak by poznań wiedział to wszystkich z biura warszawy w raz kierownikami i dyrekcją by na zbity r..j wylecieli. Omijajcie clar system, ta praca napewno nie jest dla osób z grupą inwalicką!

dżoana

zapierdol jak w każdej robocie,z tym że biorą wszędzie ludzi niepełnosprawnych.Myslę że ktoś powinien podciąc im skrzydełka

anonim z claru

Najniższą krajową za 6dni po 8godz pracy i raz w miesiącu niedziela 8godz. , około 1250zł na rękę, tyle dostaniesz w clar system.

daro

pracuję w firmie clar system i nie narzekam kierownik spoko tylko nie ma premi i na św nic nie dają

Firma Clar System to porombana firma na, której jest brak zasad i szkolenia bhp również tłumaczenia wykonywanej pracy na obiektach sportowo-biurowych. Poza tym jest zero tolerancji dla słabszego człowieka, który się uczy od poctaw nie ma szkoleń i zasad z maszyn sprzątajacych instrukcji obsługi zbyt za duże wymagania brak środków do mycia itp.Prosze panstwa nie polecam tej firmy żeby wam sprzątała obiekt bo wszyscy narzekają na nią ja sam jej bym nie wzioł na koniec komentaża zakonczę tak życze im by nie wygrali przetargu na rynku pracy. anonim chore ludzie tam pracują

Stanisław

Słyszałem niepochlebne opinie o firmie, że atmosfera straszna, że kiepsko z pensjami i że socjal d..nie urywa. To prawda??? chciałbym aplikować na technika obiektu ale nie wiem czy warto. może ktoś coś więcej napisze

monika

to faktycznie nie zaciekawa musi byc ta firma alr prawde muwiąc to w kazdej firmie nie zaciekawie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Clar system - Warszawa

• Jak się pracuje w Clar system?

Zobacz opinie na temat firmy Clar system tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clar system?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clar system?

Kandydaci do pracy w Clar system napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clar system