Opinie o Clar system w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Clar system. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Clar system o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clar system w Warszawa

WIELKI BRAT

niezapłacone godziny na zleceniówkach - Art. 218 KK. &3 .... przeczytajcie "ptaszki" ....

@......
@WIELKI BRAT

Dziękujemy Wielki Bracie za podpowiedź.

WIELKI BRAT

widzi wszystko

Zdziwko

to wszystko to piszą pracownicy clarsystem czy pacjentki szpitala? bo psychiatrią zalatuje :-) aż miło.

@....
@Zdziwko

To jest strona ogólnodostępna więc wszyscy mogą tu pisać pacjenci pracownicy Clar System również pracownicy szpitala. Prawda w oczy kole. Ktoś w końcu odważył się i napisał co się dzieje na terenie Szpitala w Choroszczy. Bo ile można milczeć. BRAWO DLA OSÓB ZA ODWAGĘ

@Zdziwko

Chyba brygadzistka chciala sama dowalic swoim patologicznym tekstem jak zwykle:)

@....
@Zdziwko

Mam wrażenie że Pani brygadzistka chce utrzeć nosa sprawie chodzą plotki że wzięła sobie do serca to co o niej piszą i poszła się poskarzyc. Pani Brygadzistko większość napisanych tu opinii jest prawda. Pani to nie pasuje bo nie sprawdziła się Pani w roli Brygadzistki i nie daje Pani dobrego przykładu pracownikom.

@@....

Potwierdzam .

Zła

W szpitalu nie ma odpowiedzialnej brygadzistki za to jest Pani ktora się za nią uważa A jak ktoś się przeciwstawi to ma pozamiatane Pani ktora jest zwykłą sprzątaczka uważa się za brygadzistke którą nie jest. Sama nie umie sprzątać A poucza innych. Kierownik też nie interesuje się szpitalem i nigdy nie można go zastac ani porozmawiać zapytać. Robi się tam coraz gorzej wszystko pod wyliczeniem A jak coś się skończy to radzcie sobie. Porażka

Szpital
@Zła

Wiem jedno pracuje już tam prawie 2 lata i jak ktoś dba o swój oddział to nie ma żadnych problemów, a brygadzistka jest wymagająca bo po to jest i tego pewnie wymaga od niej kierownik czy też przełożona pielęgniarek . Tyle w tym temacie, piszecie pierdóły bez sensu.

NN
@Szpital

Nikt nie pisze bez senu i nie oskarza bezpodstawnie to nie jest wyssane z palca tylko fakty. Jeśli ktoś ma nadgodziny a schodzi na ostrym dyżurze o 15-16 godz to nie powinien a w niedziele nawet o 14 i zostawia swoją pracę bez obstawy. To jest osoba odpowiedzialna i podająca się za zastępcę brygadzisty którą w rzeczywistości nie jest. To jakie to jest sprawiedliwe wobec innych pracowników. Itd.

Pieprz
@Szpital

Piszesz że jest wymagajaca A do jednym z oddzialow wogole sie nie interesowała przez swoją kadencję nie było na oddziale nawet jak oddziałowa prosiła więc gdzie ta odpowiedzialność teraz też mialybyc doczyszczenia miała sprawdzać tylko nikt tego nie widzi jak było tak i jest. Wierzy w to co słyszy sama nie sprawdza. Oczywiście O inne oddziały dba A ten zawsze na szarym końcu

PozalSiePanie
@Pieprz

Mówicie o Choroszcz? (usunięte przez administratora)gubi się w tych papierach więc najlepiej zrzucić wszystko na (usunięte przez administratora) I nikt nie muwi że jest wymagająca bo nie jest ma wszystkie w (usunięte przez administratora) Ja dla niej nie raz muwilam o problemach na oddziale które powinna osobiście załatwić to słyszałam same to róbcie. Do szefa też nie dzwoni i nic nie mówi. Porażka!

@Szpital

Wymagajaca hah tylko szkoda ze od siebie nic nie wymaga tylko siedzi w swoim magazynku i zajmuje sie ploteczkami a sama nawet nie umie podliczyc nikomu godzin zawsze jakies błedy ze wszystkim i nic sie od niej nie dowiesz bo ona sama nic nie umie mala wymalowana rozowa dziunia.

@...

I tak nic nie przebije tego ze Pani brygadzistka znalazla sobie chlopaka na detoxie i bzykala sie z nim w magazynku i wyszla cala czerwona i spocona a on kilka minut po niej jak sie zapukalo xd poza tym toleruje tyljo swoje kolezanki alkocholiczki a normalni pracownicy maja po (usunięte przez administratora) nawet za glupie zwolnienie :)

@...

Tego typu spraw nie powinno się poruszać na forum publicznym. Tym bardziej że chyba nie masz dowodów w tej sprawie, są to tylko Twoje przypuszczenia. Możecie, zamiast tego napisać, czy osoba bez doświadczenia zawodowego może liczyć na zatrudnienie w firmie Clar system?

@Paweł

A trzeba dowód skoro cały szpital wie że chodziła na detox d9 chłopaka? ? A potem na ławeczce przed bramą szpitala siedziała rozkraczona na jego kolanach? ? Ona się z tym nie kryła!

@Ona

Dokladnie . Malo tego nie raz zostalo sie wypraszanym z magazynku i zbywanym jak po cos sie przychodzilo bo ona siedziala ze swoim chloptasiem. Firma jest tak oślepiona i rozleniwiona wgl nie obchodzi ich co sie dzieje czy pracownicy maja czym wprzatac czy nie nie raz przynosilo sie swoje wlasne worki na smieci i plyny nam dawaly oddzialowe albo tez swoje zeby w obchód nie dostac ochrzan ze gdzies smierdzi a wzrot za to jaki ? Zaden jeszcze zjeba od niby brygadzistki bo inaczej nazwac jej nie mozna za to ze jakas oddzialowa skarzy sie na smród...

@Paweł

Tak oczywiscie ze moze z tym sie zgodze tylko szkoda ze ci pracownicy to w wiekszosci patologia i alkocholizm ktory jest popierany przez pania brygadzistke :) nie raz zdarzalo sie ze pracownice trzeba bylo wyprowadzic z oddzialu bo ledwo trzymala sie na nogach i dalej pracuje;)

@...

Czytając powyższe informacje mam wrażenie że ktoś chciałby zająć miejsce brygadzistki w szpitalu. Najwyraźniej Panie piszące minęły się z powołaniem i chcą na forum oczernić osoby nadzorujące, proponuję zrobić to rzetelnie i powiedzieć prosto w oczy jakie macie zarzuty lub zgłosić przełożonemu że jest taka sytuacja jeżeli tak rzeczywiście jest. Pisanie na forum według mnie jest afiszowaniem się, a nie rozwiązaniem . Gratuluję doskonałej osobliwości tylko proszę nie zapomnieć że to może kogoś zranić .

-.-

Czyzby pania cudowna brygadzistke lub zastepczynie zabolala prawda? Po co mowic w oczy zeby zostac wylanym albo zemszczeniem sie i robieniem wszystkiego po zlosci i przenoszeniem na gorsze oddzialy zeby pracownik sam nie wytrzymal nerwowo i sie zwolnil jak to w stylu pań? Gdyby ktos chcial zajac miejsce to nie bylaby opinia wielu osob a jednej a tak naprawde taka opinie maja wszystkie dziewczyny prucz pupilek pani brygadzistki :) tyle ze wiadomo jak skonczyly dziewczyny ktore sie przeciwstawily i wyrazily swoja opinie w biurze tez wiele rzeczy bylo mowione przez wiele osob no ale coz pani z biura niestety nie ma na to wplywu a szef jedynie wyslucha i olewa sprawe. Szefostwo mogloby sie raz na jakis czas zainteresowac wpasc i sprawdzic jak funkcjonuje szpital , przejsc sie po oddzialach porozmawiac z oddzialowymi z pracownikami tak jak to bylo w innych firmach no ale niestety tez nie maja odwagi bo sami wiedza ze nic dobrego nie uslysza i probuja byc byle jak oby byc i trzepac hajs

Peacownik
@-.-

Zawsze jest rozwiązanie jeżeli komuś nie pasuje praca lub nie wiąże z nią awansow zawodowych może się w każdej chwili zwolnić i znaleźć pracę adekwatna do swoich kompetencji oraz upodobań.

@Peacownik

A jeśli wiąże tylko brygadzista docenia swoje pupilki im można wychodzić po 8-8,5 godziny gdzie powinny być po 12 i mają jeszcze nadgodziny. A na innych oddziałach pracują pojedynczo mimo iż powinny być 2 osoby. Szefostwo powinno się za to wziąć skoro ktoś ma nadgodziny i wychodzi wcześniej to z jakiej racji, A drugi zasowa sam i i nie ma nic pomimo iż zasowa za 2 osoby. Toz to jest wykorzystywanie pracowników. W szpitalu są duże oddziały i na zmianie powinny być 2 osoby na 12 a nie 1 . Tu wola o PIP jak ludzie są wykorzystywani. Właśnie dlatego zostają tylko nieliczni. Cały czas przychodzą i odchodzą ludzie bo nie pozwalają się wykorzystywać.

@Peacownik

Tutaj to raczej akurat brygadzistka wraz z zastepczyni powinne znalesc sobie prace adekwatna do swoich kompetencji bo takich jaj jak sa odkad weszla firma jeszcze nie bylo i ciagle tylko sie pogarsza :) wiec to raczej nie wina pracownikow a osob nimi zarzadzajacych ...

Ktoś
@Ona

Dokładnie. Zostaja tylko pupilki i osoby majace dobry dojazd badz mieszkaja blisko i to nie zawsze.

@Ktoś

Wy tak serio? Zmienić pracę? A co to da? To nie zmieni tego jak zahmchowuje się brygadzistka. To nie jest wina pracowników że brygadzistka olewa wszystko tylko jej własną. Wzięła stanowisko bierze za to kasę i to jest w tym poście ocenianie a nie inne pracownice. Między sobą potrafimy się lepiej lub gozej dogadać a tej co może zwykły pracownik zrobić? Wystarczy wpaść po 8 i już siedzą na izbie i palą. Albo najlepiej 13. Polecam też 16 gdzie już drzwi są zamknięte. Przychodzisz do baby we własnej sprawie a odsyła do biura. Gdy jest problem ciężej się robi to nagle wyciąga jakieś argumenty co powinno się robić A nimi tego nie robi. Zajmuje się też w międzyczasie avonem i plotkamj i taka jest prawda a ludzie byli osobiście u szefa i mówili co wie dzieje i teraz nie pracuha

@Haha

Bo najlepiej pozbyć się niewygodnych pracowników którzy mówią prawdę i nie kryją że coś jest nie tak jak powinno być. Lepiej słuchać plotkarzy i kretaczy którzy mówią żeby kogoś oczernoc A wybielic siebie, A później zaprzeczają że cokolwiek było imówione i wyszło z ich ust. Szef woli porozmawiać z brygadzistka i panią ktora uważa się za jej zastępcę niż zrobić zebranie i wysłuchać reszty pracowników. Chyba się boi co może usłyszeć na temat wyższej kadry.

@Ona

To nie głupi pomysł. Mógłby przeprowadzić anonimową ankietę albo coś takiego.

@Haha

A te smutne minki rozumiem że brygadzistmani elita dają? (usunięte przez administratora)

......

No raczej nie inaczej :)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
PozalSiePanie

Najlepsze stanowisko w tej pracy to brygadzista dostaję kasę za nic szefostwo powinno się przyjzec szpitalowi w Choroszcz Szefowq pije w godzinach pracy jeśli wogule łaskawie się pojawi i zajmuje się tylko plotami O wszystko trzeba się upominacdopytywac a ona guwno i tak wie Może inne oddziały są lepsze na pewno pani z biura jest sympatyczna i pomocna

@PozalSiePanie

W końcu ktoś się odważył brawa !!

Wściekła

Są to (usunięte przez administratora) i nic więcej,co miesiąc ucinają wypłaty, i co chwila mówią że w następnym miesiącu wyrównają! Porażka!!! Następna firma żeby zgłosić do Pipu???

Damian Roguszka

Przedłużenie czasu pracy ponad skrócone normy obowiązujące pracownika o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności jest dla niego niekorzystne w stosunku do przepisów prawa pracy. Z tego względu jest nieważne, nawet jeśli podwładny wyraził na nie zgodę. Takie stanowisko wyraził Sąd Najwyższy w wyroku z 3 sierpnia 2016 r. (I PK 168/15). PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU Pracownica mająca orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności zawarła umowę o pracę, w której określono, że będzie świadczyła pracę jako główna księgowa w wymiarze 8 godzin dziennie (od 8 do 16). Pracodawca po otrzymaniu orzeczenia nie domagał się przedstawienia zaświadczenia od lekarza, według którego pracownica mogłaby pracować w wymiarze 8 godzin dziennie. Kobieta wystąpiła z roszczeniem przeciwko pracodawcy o wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych i uzupełnienie wynagrodzenia za urlop. Sąd je uwzględnił, wskazując że powódkę jako pracownika legitymującego się orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności obowiązywała norma czasu pracy określona w art. 15 ust. 2 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (dalej: ustawa o rehabilitacji), tj. 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo. Sąd uznał za bezsporne, że kobieta faktycznie świadczyła pracę przez 8 godzin dziennie. W konsekwencji stwierdził, że w świetle przywołanego przepisu, z tytułu pracy w ósmej godzinie, przysługuje jej wynagrodzenie wraz z dodatkiem za pracę w godzinach nadliczbowych, a ponadto ma prawo do wyrównania różnicy między wypłaconym a należnym wynagrodzeniem urlopowym. Ponadto sąd nie podzielił poglądu, aby pracownica była objęta art. 1514 § 1 k.p. Po pierwsze wykonywała ona równocześnie pracę na równi z członkami kierowanego zespołu, a ponadto przepis ten – zgodnie ze stanowiskiem judykatury – nie ma zastosowania do pracowników niepełnosprawnych.

Damian Roguszka

Jebac clar system

Kolejna cwana firma. Kiedy to się zmieni. Pan zaoferował pracę na3/4etatu. Na um. O pracę i reszta w zleceniu, już w ten sposób oszczędzają na pracowniku. Ale to nic innego firmy są gorsze, tak pomyślałem. Tylko puzniej się okazało że zatrudniają jako pracownik tymczasowy poprzez agencje pracy z Poznania czyli kolejna zlodziejska firma. Kiedy rząd się za to weźmie.

Justyna
@Jebac clar system

To prawda w 100%

Agnieszka W.

Najgorsza firmy. Zero kultury w biurze a człowiek jest traktowany jak (usunięte przez administratora) Pracowałam na ARiMR dla nich. To wielka pomyłka, zawsze wszystkiego brakowało na obiekcie! A kierownik to buc do potęgi który ciągle toczył Pianę - Pianka. Umówy przez pół roku nie widziałam od tego oszusta a za mycie okien po godzinach nie zapłacił ani złotówki.

Brygadzista

Witam, ja pracuje w tej firmie od 2 lat na stanowisku Brygadzisty obiektu i jestem zadowolona. wszystko jest na swoim miejscu nie mamy żadnych skarg od klienta, pracownicy również nie narzekają więc nie wiem dlaczego nie które posty są takie obrazliwe??? Pozdrawiam

Brygadzista
@Brygadzista

Jak ktoś może napisać, ze nie robią szkoleń jak nawet tam nie pracuje??? tak wynika z tej wypowiedzi. Szkolenia zawsze są robione dla indywidualnych pracowników na starcie - jest to podstawą w pracy! oczywiście w Clar System pracuje tylko wykwalifikowana kadra sprzątająca to chyba nic dziwnego, jestem Brygadzistą obiektu i innych ludzi bym nie zatrudniała! Pozdrawiam

anonim z claru
@Brygadzista

Jakie szkolenia o czym ty mówisz?! O bhp itp. które są obowiązkowe w każdej firmie. On pytał czy są szkolenia o zdobycie większego doświadczenia! Ja pracuje od 10lat i były kiedyś ale na znajomków itp za unijne pieniądze ale zabrano im dotacje i szkolenia się skończyły za darmo! Ta firma to okropna porażka jest, ja po nowym roku zastanawiam się na zmianie firmy bo nic nie finansują i za nic nie zwracają. Dobrze mają znajomi znajomków na stanowiskach i ci co podlizują się i kapują kumpli!

Gwiazda
@Brygadzista

Najwidoczniej duzo ci placa ze napisalas taki post ;) i robisz przekrety razem z nimi:)

Ela
@Brygadzista

Przepraszam a Pani to jest kadra dyrektorska? Z tego co wiem to jest Pani ( powinna) byc tak samo kadra sprzatajaca

kobieta

Polecam prace w CLAR SYSTEM (biuro), tylko trzeba wszystko umieć jak i co sie robi bo ciężko o jaką kolwiek pomoc. Dyrektor jest wporządku człowiekiem. Praca z koordynatorami hmmm no właśnie tu trzeba wszystko umieć i wiedzieć jak i co zrobić a przede wszystkim umiec z nimi sie dogadać.

@kobieta

A jak oceniasz atmosferę panującą w Clar system? Jest to bardzo ważny czynnik, istotnie wpływający na poziom zadowolenia z pracy. Osoby, które są zainteresowane dołączeniem do grona pracowników tej firmy, będą zainteresowane tym, jak wyglądają realia. Twoja odpowiedź może być dla nich pomocna.

bolo

szanują jak mają normalnego koordynatora bo nasz p. Tomasz bezczelny, nie mily , opryskliwy i wielki kozak wszystkie rozumy zjadł jest to poraszka ze nikt tego nie zauwaza w firmie ludzi traktuje jak smieci a sam gbur jest nie lepszy chodzi o sosnowiec

Napoleon
@bolo

No właśnie normalnego koordynatora !!!????jeździ po ludziach jak się da ... dramat...trzeba mieć twardą psychikę...bo inaczej lecisz

Miron

Jak sądzicie czy są szanse , że firma pomyśli o podwyżkach. Wszędzie brakuje ludzi!

PAWLAK J.

Beata 30.01.2018 17:01 Firma Clar System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie Clar system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w Clar System. PAWLAK J. 03.08.2018 13:55 @Beata 30.01.2018 17:01 POTWIERDZAM NORMALNE FIRMY SZANUJĄ SWOICH PRACOWNIKÓW

Edyta

@Gwiazda ale jaką dodatkową prace masz na myśli? Dodatkowe godziny pracy, dodatkowe obowiązki? Możesz napisać jaśniej? Obecnie w Warszawie można rekrutować się na stanowisko technika obiektu - możecie powiedzieć, jak wygląda rekrutacja na to stanowisko?

Mała

Witam ja pracuję w tej firmie już sporo czasu. Fakt jest jeżeli chodzi o środki to są kiepskie. Natomiast o wypłatę to mam na czas. Kierownictwo mogę zawsze się do nich udać jak jest jakiś problem. Natomiast o ludzi jaki zatrudniają to jest przesada.

nikola

firma nic nie warta zero szacunku myślą ze jak ludzie maja grupy na głowę albo na inne choroby to robią z ludzi głupich mydlą im oczy ale jak się ci chorzy zastanowią dopatrzą ktoś im powie ze to jest kłamstwo i oszustwo i powie się to szefowej swoje zdanie to zaraz cię straszą ze (usunięte przez administratora) cię z pracy nie wypłacaj całej pensji oszukują na urlopach ni (usunięte przez administratora) warta ale jak im się powie o inspekcji pracy albo sprawa do sadu będzie wniesiona bo są robione nie legalne rzeczy typu podpisywanie list jak szefowa każe szefowa pali papierosy z pracownikami w którym tym zakładzie jest zakaz palenia papierosów ulega na picie alkoholu w miejscu pracy patologia ale nie długo może zakończy się ta firma jak to można nazwać firma jeszcze do wigilii trzeba było dołożyć 20zl bo szefowa nie miała kasy a co lepsze jak papieru do (usunięte przez administratora) nie było bo zabrała na inny dział to kazała iść do sklepu i kupić ale zwrotu by kasy nie było . tak ze nie polecam bo zdrowie ważniejsze a tam prędzej się psychicznie wykończy człowiek niż fizycznie

Edyta

@Pracowalam 2 lataco masz na myśli mówiąc, że osoby niepełnosprawne są wykorzystywane? Ktoś jeszcze z pracowników ma takie doświadczenia?

Gwiazda
@Edyta

Za dodatkowa prace powinni placic a nie placa tak jest w prawie osob niepelnosprawnych i nie tylko przydziela ci obiekt a tak naprawde za to masz jeszcze wiecej przydzielone kordynator powinien miec szacunek do ludzi a nie ma i powiem w prost inspekcjia pracy bedzie powiadomiona na jeden obiekt napewno bo nie podaruje a za te przekrety ktore robia i nie placa ludziom za dodatkowa prace to beda musieli zaplacic bo z sadem nie wygraja i dyrektor wyleci i cala ta firma i to juz jest pewne pozdrawiam :)

Czarny36
@Edyta

Edyta czekam juz sam z prawie 2 miesiące a jak u kierownika rabenu to powiedzial ze pieniedzy nie ma czekam chwile a najlepsze ze mnie podal na policję o pobicie

NiCki

To jest jeden wielki syf i poerdolnik ta firma ludzi chorych wykorzystuja sama jestem chora i wiem i pracuje tam nic wiecej tylko oszusci sami narzekaja sami koedynatorzy ze nie maja kasy a (usunięte przez administratora) za chorych ludzi maja tyle kasy ze szkoda gadac oszczedzaja na nas i na wszystkim nie raz mylam kibel sama woda bo sroddkow czystosci nie byly dostarczane na czas zamiwienie bylo robione to nie bylo kupywane to co pisze na zamowieniu czasami i z wyplat odcinaja oszukuja na urlopy a przewazniee oszukuja te starsze kobiety albo co sa chore na glowe takie sa zesto zatrudniane bo kasy maja wiecej za nich potrafia zamydlic oczy nie polecam tego pierdolnika nikomu jestes chory ale nie patrza na to masz (usunięte przez administratora) jak zdrowy i koniec nikomu nie polecam oszusci zlodzjeje i brak szacunku !! Ale i tak niebawem pewne sluzby beda poinformowane bo tak dluzej byc nie moze pozdrawiam !

Zostaw merytoryczną opinię o Clar system - Warszawa

• Jak się pracuje w Clar system?

Zobacz opinie na temat firmy Clar system tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clar system?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clar system?

Kandydaci do pracy w Clar system napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clar system