Opinie o Clar system w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Clar system. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Clar system o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clar system w Warszawa

Sylwia 22

Witam odnośnie postów dotyczących sądu okręgowego alei Solidarności 127 , została pobita pracownica serwisu sprzatajacego Clar System przez pracownika P. GRZYB.... KPRDYNATOR nadal nie widzi problemu ..... proszę o pomoc ,,, wysle zdjęcia pracownicy po tym incydencie oraz nagranie video , POZNAŃ GŁOWNA SIEDZIBA NIE REAGUJE W ŻADEN SPOSÓB

WesołaNadia

Witam , nie polecam i w zupełności odradzam współpracy z pseudo firma Clar System zwłaszcza na terenie Warszawy . Nie wypłacają ludziom pieniedzy zwłaszcza jeśli się pracuje na obiekcie gdzie kontrakt jest na P.Grzybowskiego ( koordynator którego można śmiało nazwać faryzeuszem i kolaborantem ) . Aktualnie ma kontrakt na sądzie okręgowym alei solidarnosci 127 , nie wypłacił pieniędzy kilkunastu osobom , przyjął do pracy osoby z tzw czarnej listy , dla przykładu : osoba wyrzucona za kradzież , osoba wyrzucona za molestowanie w miejscu pracy , będąca aktualnie na warunkowym zawieszeniu kary . Śmiech na sali . Odradzam !!!!!!

pracownica
@WesołaNadia

Pracuję na tym sądzie i to co pani/pan pisze to są kłamstwa. Podejrzewam że ten komentarz napisała brygadzistka, brygadzista lub była koordynatorka które zostały z firmy zwolnione, na szczęście dla nas zwykłych pracowników. W internecie napisać jest łatwo, ale skoro ktoś pisze taki komentarz, podaje nazwisko koordynatora który w końcu na naszym obiekcie zrobił porządek to może niech poda również swoje nazwisko.

magda
@pracownica

Taki porządek ze pracownicy sądu narzekają na firmę clar system , brud i (usunięte przez administratora) !!!!!!!

OnaPracownica

Odnośnie postów dotyczących sądu okregowego w Warszawie alei solidanosci zgadzam się w 100 % . Po raz kolejny z rzędu P.Grzybowski okazał się Oszustem , koordynator obiektu , jakis czas temu pracujący w Aś olszynka grochowska ( dla chcących wiedzy udziele informacji czemu tam nie pracuje )

PracownicaSąd

Potwierdzam post dotyczący Sądu okregowego alei solidarnosci 127 Warszawa , do dzisiaj nie otrzymałam pieniędzy z umowy na zlecenie od P. Grzybowskiego , szykujemy pozew grupowy bo jest kilkanaście (usunięte przez administratora) osób

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Ona40

Nie polecam i odradzam , zwłaszcza (usunięte przez administratora) osoba zatrudniona w biurze na ulicy Czerniakowskiej , nie mająca podstawowej wiedzy o stanowisku w którym jest zatrudniona , brak kultury osobistej i aparycji adekwatnej do zajmowanego stanowiska .

Jager
@Ona40

Jeszcze jedna firma podszywająca się pod z- d pracy chronionej.Nie polecam tej firmy nikomu.

Ewa-warszawa.

Pracowałam u nich w Warszawie w ARiMR dla p.Pianki. Do dziś mam nie zapłacone za nadgodziny i dodatkowo za mycie okien. Krętacz nad krętacze i oszuści w tej firmue. Osoby orzeczeniem onjajcie tą firmę bo was oszukana tak jak mnie!

KORBA

To jest firma a inaczej konsorcjum CLAR system sami (usunięte przez administratora) , patrzą tylko na kasę aby i tak już skrzywdzonego przez los pracownika oszukać . Takie pseudo firmy powinno POLSKIE PAŃSTWO piętnować i likwidować . NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY NAWET NAJWIĘKSZEMU WROGOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy w Clar system jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Edyta

A gdzie maja sie zalic,do kogo??? Nie ma do kogo.Reka reke myje

@Edyta

ja miałem problemy na obiekcie z brygadzistom, który był (usunięte przez administratora) poskarżyłem się koordynatorowi i to nie przynisło efektu. Wiec napisałem maila do biura w Poznaniu i do dyrektora który jest w mieście gdzie pracuję i pomogło.teraz mamy spokój. Jeżeli koordynator nie reaguje to idziesz wyżej. Myślisz że oni mają informacje co się dzieje na dole? jak nikt się im nie skarży to skąd maja wiedzieć co się dzieje, (usunięte przez administratora) koordynator nie bedzie na siebie donosił .

Landsberg

Nie ma wtedy żadnej reakcji. Najwięcej problemów stwarzają brygadzistki - prymitywne chamskie babsztyle - a kierownicy firmy mają to w głębokim poważaniu.

@EWA@

Omijajcie tych (usunięte przez administratora) Totalna porażka z wynagrodzeniem i godzinami pracy, kręcą i (usunięte przez administratora) na jednymi drugim. Pracuję w ZUS-wołomin i odchodzę bo mam dosyć już być okradana.

@radek gdzie znalazłeś ?

Radek

Znalazłem ich ogłoszenie w swoim mieście. Oferują 3000 brutto na początek. Praca 5 dni w tyg od 6 do 14. Czy warto ?

Jak długo trwa proces awansu w Clar system?

Basia

Nie ma zadnego awansu,co ty bredzisz.Sprzataczki nie awansuja.

Czy można liczyć w Clar system na prywatną opiekę medyczną?

Makaron

tak jak w każdej innej firmie, jakie pytanie taka odpowiedź :-) . Kluczem jest PRYWATNE

Kamil

a są firmy sprzątajace lub ochroniarskie które takie rarytasy rozdają ??

Dorota
@Makaron

Wydaję mi się, że możesz wiedzieć całkiem sporo o firmie Clar system, co dobrze by się składało. Firma chce właśnie zatrudnić (między innymi) Technika Obiektu. Orientujesz się może, jaki jest zakres obowiązków osoby, która obejmuje to stanowisko? Będę wdzięczna za merytoryczne informacje.

EWA. K.
@Kamil

Tak i płacą o wiele więcej niż najniższą krajową. Bony, talony, darmowa opieka medyczna, wczasy pod gruszą, 100% zwroty za przejazd i leki. Tak są i na pewno nie jest to clar system!!!. Odeszłam od nich po 5 latach pracy w zeszłym roku i jestem szczęśliwa. Nikt mi nie mówi że mało pracuje i że jestem nie wydajna. (usunięte przez administratora) Są firmy które szanują swoich pracowników i godnie ich wynagradzają.

@EWA. K.

Daj namiary na taką firmę sprzątającą, bo byłem już w kilku i wszędzie tak samo jest.

Mietek
@Kamil

Tak kolego są firmy które dbają o swoich pracowników. CLAR nie dbał i nie będzie dbał bo kombinują jak mogą na wszystkim. A konkurencja ma różne premie, wataty, dotacje, zwroty za przejazd za leki, 13-pensja itp.

OLKA
@Makaron

Owszem są firmy które dają takie rarytasy i inne. Trzeba tylko poszukać choć już większość z nich dba o swoich pracowników i ma na to kasę na swoich pracowników.

Jeśli mam 3 grupę i umowę na 1 miesiąc, a znajdą kogoś z 2 grupą to mnie wywala.

Aneta
@Kasia

ja mam 2 grupę i też dostałam umowę na miesiąc. Wydaje mi się że to bardziej chodzi o tego wirusa i jak musieli by zwalniać bo nie będą mieli obiektów do sprzątania to nie muszą dawać wypowiedzeń itp. Mnie już raz przenieśli na inny obiekt ponieważ zakład który sprzątałam się zamknął na jakiś czas.

michalina

Banda (usunięte przez administratora) ,wykorzystuja naiwnosc chorych, biednych ludzi ktorym płaca 11 zł netto ,gdzie biora jeszcze dodatkowe pieniadze od Panstwa na tych ludzi . Przy zatrudnieniu wszystko tak pieknie wyglada ,a przy wypłacie wychodza inne kwiatki oszukuja na kazdym kroku ,nie mozna sie o nic doprosic . Z całego serca nie polecam współpracy z ta firma .

Makaron
@michalina

Leń to leń szkoda z tobą rozmawiać

Beata

Firma Clar System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie Clar system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w Clar System.

PAWLAK J.
@Beata

POTWIERDZAM NORMALNE FIRMY SZANUJĄ SWOICH PRACOWNIKÓW

Barry.
@PAWLAK J.

No Właśnie.

Damian Roguszka
@Beata

Wszędzie jest tak samo ,bo wszystkie spółki zatrudniające z grupami oszukują, po to ,aby robić kase z Pefronu. Nie czytacie kodeksów nie znacie przepisów i dajecie się cykać. Art. 16 kodeksu pracy to bubel prawny ,na który oni sie notorycznie powolują,, tylko gdy byście dobrze poszukali w kodeksach opatrzonymi komentarzami prawnymi to byście wiedzieli ,że to co podpisuje lekarz medycyny pracy o wydłużonym czasie pracy ma charakter przestępczy, a zatem jest nieważne!!!! Dlaczego ?? A no dlatego, bo są artykuły, które mówią jasno, że zgoda na 12 godzin nie zwalnia z trybu rozliczeniowego po 7 godzin w ciągu miesiąca, a nie jak wam wmawiają bzdury, że jesteście zatrudnieni jako zdrowi, albo że cwany lekarz medycyny pracy (usunięte przez administratora) skorumpowany z nimi ,że uchylił mi orzeczenie poprzez art. 16. Zacznijcie sie ineresować na jakich warunkach was zatrudniają ,bo was bez przerwy będa oszukiwać. Dziś nie ma zakładów pracy chronionej, bo ustawa z 1997 roku wprowadziła art. 16 KP , który zezwala spółkom na robienie takiego machlojstwa z niepełnosprawnymi. I dalej uważacie, że wszędzie trzeba pracować??? Nie ważne, że mnie robia głupka ,że nie płacą nadgodzin ,kiedy mam orzeczeczenie, niech wam płaca 600 zl i tez będa chętni , no na takich prymitywnych tekstach oni bazują i mam nadzieje, ze teraz po tych podwyżkach wszystkie firmy krzaki rozsypią sie w popiół, bo tyle sa warte. Amen.

Ted Bundy
@PAWLAK J.

Nie ma takich firm sami skorumpowani gnoje i prymitywni wyzyskiwacze. (usunięte przez administratora) ich pies i ich dzieci.

Były

Brygadzista opieprzał się jak może, za wszystko odpowiada zwykły pracownik, umowa dopiero po jakimś czasie, jak źle nie z twojej winy i tak twoja wina, przynajmniej normalną wypłatę dostałem chociaż tyle dobrze.

Dorota

Dzień dobry mam pytanie- jak wygląda w Clar system przypisywanie zleceń? Czy można wybrać sobie lokalizacje? Są wcześniej ustalane?

Obiektywna

Jak tak czytam te komentarze na temat brygadzistki w szpitalu w Choroszczy nasuwa mi się jedna myśl.... dlaczego tak narzekano na poprzednia Panią sprawującą to stanowisko. Z nią chyba nie było takich problemów jak teraz ....pracownice chciały zmiany więc zmiana nastąpiła I też źle ?? Ciężko wam dogodzić

Ona
@Obiektywna

Na prawdę? Pisze to osoba z dawnej ekipy czy ktoś poza ? Nie każdy miał okazję poznać poprzednią brygadzistke i wiele osób odeszło zmieniło się wiele A dla informacji osób które nie wiedzą brygadzistka poprzednią przychodziła do pracy tylko w niedzielę i to jest pani która obecnie pracuje i nic nie robi na izbie A obecna została wybrana chyba na szybko pośród osób zatrudnionych i to był największ błąd firmy

@Obiektywna

chodza plotki ze brygadzistka zastrasza wszystkich poliucja czyrzby prawda bolala ?

WIELKI BRAT

....a ..., władze firmy i szefowie waszych szefów wiedzą ..... o tym że "ktoś" Wam systematycznie zaniża należne pobory ?! ....... może warto ich o tym poinformować ....

zdziwko
@WIELKI BRAT

Trzeba się wziąć do pracy a nie durnia kleić :)

@......
@zdziwko

Niektórzy pracuja i ucinaja im a inni wychodzą dużo wcześniej i nikt im nie ucina. Więc trzeba szukać sprawiedliwości. Choćby żeby te osoby co im się nie należy nie brały dodatkowo bo im się nie należy

Zostaw merytoryczną opinię o Clar system - Warszawa

• Jak się pracuje w Clar system?

Zobacz opinie na temat firmy Clar system tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clar system?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clar system?

Kandydaci do pracy w Clar system napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clar system