Opinie o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) w Warszawa Rynek 9/11

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) w Warszawa Rynek 9/11

Siarhei Kha

Moje konto zostało zablokowane w piątek wieczorem bez żadnego powiadomienia. Nie mogę kupić jedzenia, kupić biletu autobusowego, ale mam wystarczająco dużo pieniędzy na koncie. dzięki Bogu zapłaciłem za internet. Support powiedział, że bank ma 15 dni na informację zwrotną i dalsze działania. Oddziały banków nie działają w sobotę/niedzielę, aby zrozumieć, co się stało. Mówisz poważnie ? Jak mogę zapłacić czynsz, otrzymać pensję, kupić jedzenie. Ukradłeś moje pieniądze. Lekceważenie klientów. Nie polecam nikomu tego banku My account was blocked on Friday evening without any notification. I can not buy food , buy a bus ticket but I have enough money on my accounts. thank god i paid for the internet. Support said that bank has 15 days for feedback and next actions. Bank branches do not work on Saturday/Sunday to understand what happened. Are you serious ? How can I pay rental , get salary , buy food. You stole my money. Disregard for customers. I do not recommend this bank to anyone

Rybka

Jak jest z przedłużaniem umów? Nowych zatrudniają, starych pracowników się pozbywają.. nie wiadomo czy juz szukać pracy.. jak to wygląda u was?

młodszy analityk

Czy można liczyć po 3 miesiącach na umowie próbnej na przedłużenie umowy?

nick
@młodszy analityk

To pytanie do przełożonego. Możesz opisać swoją pracę? Na czym ona polega?

młodszy analityk

Czy można liczyć po 3 miesiącach na umowie próbnej na przedłużenie umowy?

Doradca Klienta

Pierwszy etap w oddzaile, rozmowa z dr bardzo profesjonalna i rzeczowa. Rozmowa trwała 30 minut, na rozmowie przedstawiam swoje pomysły i jak widzę ta prace. Dr zaprosiła mnie zatem na drugi etap w obecności kadrowej i dr regionu. Oegralam scenkę z trudnym klientem, dr regionu zadawał pytania o moje obawy co do pracy w banku, pytania padały z trzech stron, rozmowa trwała godzinę.

Dlaczego wybrałam ten bank Pytania o produkty bankowe snenka z trudnym klientem dlatego mają wybrać akurat mnie jak bee pozyskiwać klientów jakie widzę ważne swoich działań w kierunku sprzedaży prod. Banku

Praca w MCK to jakiś żart. Szkolenie polegające na czytaniu przez trenera prezentacji, albo informacja, że mamy ja sami przeczytać i na tej podstawie zrobić zadania. Sama praca to od pierwszego dnia podrzucanie nowych zadań o których podczas rekrutacji i szkolenia nie było mowy. I tutaj znowu przeszkolenie na teamsach na żenującym poziomie. Właściwie to klienci są naszymi królikami doświadczalnymi bo uczymy się w trakcie rozmowy z nimi. Koordynatorka z przerośniętym ego zamiast odpowiadać na pytania doradców rzuca tekstami typu "a byłeś wczoraj na szkoleniu?", "odpowiedz jest w suflerze" - jakby Doradca sam znalazł odpowiedź to by nie pytał! Poza tym odpisuje caps lockiem co jest irytujące i prostackie. Plan jest nie do zrobienia. Oczekiwania mają absurdalne, a sami nic nie robią, żeby pracownika odpowiednio przygotować do pracy i mu pomóc pracować lepiej. zamiast tego rzucają poniżające teksty i wywierają presję, że jak się nie poprawimy to zwolnią nas, albo rozwiążą zespół. Odradzam prace w MCK santander polska. Ta wypłata nie jest warta tego stresu, chaosu i absurdów

IKA

"Koordynatorka z przerośniętym ego zamiast odpowiadać na pytania doradców rzuca tekstami typu "a byłeś wczoraj na szkoleniu?", "odpowiedz jest w suflerze" - jakby Doradca sam znalazł odpowiedź to by nie pytał! Poza tym odpisuje caps lockiem co jest irytujące i prostackie. Plan jest nie do zrobienia. Oczekiwania mają absurdalne, a sami nic nie robią, żeby pracownika odpowiednio przygotować do pracy i mu pomóc pracować lepiej. zamiast tego rzucają poniżające teksty i wywierają presję, że jak się nie poprawimy to zwolnią nas, albo rozwiążą zespół. Odradzam prace w MCK santander polska. Ta wypłata nie jest warta tego stresu, chaosu i absurdów" - podzielam i zgadzam się z Tobą, to cała prawda jest opisana.

Wojtek
@IKA

Nie wiem jak jest teraz, ale pamietam, ze czasem na spotkaniach widac bylo doradców na programie adaptacyjnym, ktorzy siedzieli w telefonach. Moze dlatego potem doradca nie potrafi znaleźć odpowiedzi na proste pytania?

zainteresowana

jak wygląda sprawa z kredytem o stałym oprocentowaniu ?

zołza
@zainteresowana

Zadzwoń na infolinię to się dowiesz

Robert

W przeciągu 2 tyg dwa razy aplikacjia nie działa. Dawny bzwbk powraca. Nie polecam banku. Na odpowiedź czekałem na reklam je 2 tyg.

Malgosia
@Robert

Standardowo. Do 14 dni. W czym problem?

Lukasz

Bank bardzo słaby maja że wszystkim problemy złożona dyspozycja spłaty kredytu w banku jest potwierdzenie centrala tego nie widzi słaby program do obsługi konta odradzam i proponuję poszukać czegoś innego

Paulina

Hej, czy na stanowiskach powiazanych z analiza danych istnieje mozliwosc pracy calkowicie zdalnej lub ewentualnie ze sporadycznymi wizytami w biurze (1-2 razy w miesiącu) ?

MalujePloty

Bardzo niemiła pani.. zapewniała że przełączy mnie do innego działu po czym rozłączyła się hah

Kazimierz
@MalujePloty

Może to był jakiś błąd po prostu? Zadzwoniłeś raz jeszcze?

Róża Jadwiga Mazur

Zgodnie Kradzież Honorarium za Nobel Powieść Autobiografia Oryginał Oświecenie Nobel Teza Medycyny Nauk USA Edenbu Surowica Antyciała Nobel Historia Drugiej Wojny Światowej Sztudgard Watykan Podpis Papież Kompozytor Bezceler Światowe Preludium Mulan LeydyGaga Adel Andrea Bocelli W Racibórz Bank Zachodni WBK Santander Kradzież Bank Śląski Getin Bank Maleya Wszystko Kooperacja Warszawa Prezydent Polski Andrzej Duda & Syn ???? Hef Melmeison Dominik Robert Mazur Edenburg Rezydent Brytyjski od 16 lat Profesor O×sford Tel +44759422371 Syn ???? Hef Filip Miłosz Mazur Biznes Plan Całość Za Twórczość Przesłać Bank Zachodni Edenburg Króla Karola Dla Synów ???? Dorosłych Kooperacja Prezydent Polski Andrzej Duda Priortet Edenburg WARSZAWA Wizualizacja Przestrzenna Miast Ekonomiczne Zagospodarowania Podpis Prezydenta Polski Andrzej Duda Priortet Profesor Nauk Róża Jadwiga Mazur Racibórz Polska SA Camerun Noble Oskary Teza Medycyny..Naukowej Surowica Antyciała Procent dla Bank Zachodni WBK Warszawa z Całości Prezydent Polski Andrzej Duda 30 % ????????????????????????????????????????????????????????????

Bardzo dobre miejsce pracy. W porównaniu do poprzedniego- jestem zachwycona. Dla ludzi ambitnych świetne miejsce w kontekście rozwoju.

Kwiat

Wg bankier.pl prezez zarobił za 2021 rok 4 700 000 PLN - najwięcej spośród prezesów banków w Polsce. Jak to się ma proporcjonalnie do zarobków reszty pracowników?

@Kwiat

Pracownik na technicznym stanowisku to max 10x mniej - 35tys zl / miesiąc

@Paweł

Netto czy brutto?

Daniel12

https://tmlead.pl/redirect/613908_2427 Fajna promocja dla studentów. Może komuś się spodoba i z niej skorzysta

Oster

Dawno takiej słabizny nie spotkałem. Odradzam współpracę z IT Santandera.

Każdy potencjalny pracownik banku powinien zapoznać się najpierw z poniższym tekstem: https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,28769081,spowiedz-pracownika-banku-wszyscy-naginali-rzeczywistosc.html Czysta prawda o pracy w oddziale banku

Pemo

Byłem w banku kredytu udzielała mi znajoma. Chciałem zrobić odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni i oczywiście zwrócić całą kwotę znajoma powiedziała mi że jeśli tak zrobię to ona dostanie ogromną karę. I najlepiej będzie jeśli wpłacę kwotę razem z ubezpieczeniem . Czyli 20tys i ubezpieczenie

@Pemo

I mówiła prawdę co do tej kary?

szary.szary

jestem klientem placówki w wyszkowie. zbierałem się kilka dni, aby napisać opinię. ostatnim razem będąc w placówce w wyszkowie, były jakieś nowe panie. wcześniej obłsugiwały mnie pani martyna i pani milena, które zawsze mi pomagały. aż chętnie się tu przyjeżdzało. ale te nowe osoby to jakaś porażka. odsyłały mnie jedna do drugiej, nie potrafiły mi odpowiedzieć na moje pytania, za to kazały dzwonić na infolinię. jakbym chciał dzwonić na infolinię, to bym nie przychodził do banku! do tego zachowywały się tak, jakby pracowały tu za karę. nie miłę i pretensjonalne. żadnej uprzejmości i empatii i nic nie wiedzące. radzę omijać tę placówkę szerokim łukiem ze względu na obecną obsluge. byłem tam ostatni raz.

@szary.szary

w Wyszkowie jest tylko placówka Banku a nie oddział. Jest to ogromna różnica, ale to nie o to chodzi. To nie jest wina Banku samego jako instytucji, tylko właściciela placówki kogo zatrudnia.

Mas

Santander kolobrzeg;brak komunikacji z klientem, brak zaangazowania pracownikow, brak efektywnosci I organizacji pracy jedna kasa I dwie panie z banku informujace o kolejce do kasy

Sanyanderek

Radzę kilka razy przemyśleć decyzje o pracy w tym banku , chyba ,że lubicie ciągły stres , zastraszanie i poniżanie :) nie jest to opinia byłego rozżalonego pracownika a raczej merytoryczna opinia ,ponieważ nie jest to moja pierwsza firma . Atmosfera dobra kiedy robisz za trzech , coś nie wychodzi lub za mało wyrabiasz odrazu karny jężyk i zastraszanki , dyrektorzy oddziałów to kpina i ludzie nie spełnieni którzy każdy gorszy dzień odbija sobie na Tobie , mnóstwo ogłoszeń na portalach bo nikt nie chce wchodzić w (usunięte przez administratora) i potem leczyć się psychicznie :) Z CAKEGO SERCA ODRADZAM JEST DUŻO DUŻO LEPSZYCH BANKÓW JAK NAJDALEJ

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) - Warszawa

• Jak się pracuje w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Kandydaci do pracy w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)