Opinie o Wydawnictwo Waspos Agnieszka Przyłucka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Waspos Agnieszka Przyłucka, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wydawnictwo Waspos Agnieszka Przyłucka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Waspos Agnieszka Przyłucka w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy Wydawnictwo Waspos Agnieszka Przyłucka organizuje staże dla studentów?

Adrianna

Ludzie tak nieprofesjonalni w tym co robią, że w głowie się nie mieści. Wydwnictwo tylko z nazwy...Odradzam jakąkolwiek współpracę z tym pożal się Boże wydawnictwem

R. Nowy wpis
@Adrianna

Proszę uzasadnić, bo na razie brzmi jak hejt. Co masz na myśli, mówiąc: nieprofesjonalne? :)

Olga Nowy wpis

Świetny pracodawca więc te opinie mogą jedynie potwierdzić stan faktyczny, polecam!!

Aneta Nowy wpis

Uczciwe stawki rynkowe, terminowe płatności i ludzkie podejście do pracownika, np. brak sztywnych deadline'ów, nieprzekraczalnych choćby o jeden dzień.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aleksandra B.
 Rekomendacja

Dobry kontakt, zaangażowanie, miłe podejście do klienta, widać, że wydawnictwo prężnie się rozwija :)

Allura

Bardzo przyjazne wydawnictwo, ludzie z pasją, szacunek! Moje sugestie dla Wydawnictwo Waspos Agnieszka Przyłucka: Oby tak dalej! Lubię atmosferę w Wydawnictwo Waspos Agnieszka Przyłucka za: Przyjaźni ludzie, dobre stosunki

WasPos Plagiat

Wydało się i po takiej ilości wyświetleń już się to nie ukryje. Wydawnictwo WasPos popełniło nieudolny plagiat i mydlą oczy publice kłamstwami, usuwają komentarze i grożą policją za pisanie o tym. (usunięte przez administratora)

Franciszek
@WasPos Plagiat

Przypominam Ci, że forum Gowork.pl służy pracownikom firmy, którzy zostawiają tu opinie o warunkach zatrudnienia i obecnych rekrutacjach. Nie ma tu miejsca na wypowiedzi nie na temat i oskarżanie innych osób. Zabrania tego regulamin, który zaakceptowałeś pisząc swoją opinię https://www.gowork.pl/regulamin. Jeżeli jesteś pracownikiem firmy i masz do dodania obiektywny komentarz o pracodawcy, zrób to.

Cezary

Wakacje się skończyły a tu w dalszym ciągu cisza. Tylko jedno wytłumaczenie przychodzi do głowy, że dobrze wam się pracuje.

Vinona

Gdyby mieli ciut więcej oleju w głowie i choć postarali się na wstępie przeczytać, to co nadsyłają autorzy byłoby może i ok, a tak nie jest.

ja
@Vinona

Na moje oko to chwilę trwa zanim się coś przeczyta, a do tego nie każdemu muszą odpowiadać. Może po prostu przeczytali co nadesłałaś i uznali, że nie warto. ćwicz dalej i tyle, a nie się obrażasz na wydawnictwo.

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe informacje, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Wydawnictwo Waspos Agnieszka Przyłucka w mieście Warszawa nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Waspos Agnieszka Przyłucka - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wydawnictwo Waspos Agnieszka Przyłucka
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rembielińska 8A lok. 120