Kinoteka Multiplex

Opinie o Kinoteka Multiplex

ex

Kierowniczka znajduje sobie kozła ofiarnego którego prosi o dosłownie wszystko. Gdy widzą ze ktos się stara i pomaga to to wykorzystują. Sam bylem taką osobą ale z własnej głupoty. Weźmiesz zmianę na caly dzień? I tak ty będziesz musial nosić przenosić i swojego czasu ogródek zamykać bo nikomu innemu sie nie chciało tylko po to żeby pod koniec dnia leciała krew z nosa litrami. Pare razy zdarzyło mi się cos takiego w pracy to kierownicy mieli to w dupie. Nie polecam. Stawka 7 zl to upokorzenie. Góra twierdzi ze to wy jesteście najważniejsi w tym kinie i jest to największe kłamstwo tego miejsca. Jesteście dla nich maszynka do robienia kasy. Ale nic sobie z tego nie robią bo rotacja ktora juz jest mniejsza. Jak tak dalej będą traktowali innych to będą musieli zawijać manele. Premia ostatnia byla w październiku zeszłego roku. Twierdza ze krucho z kasą. Nic dziwnego jak mając podstawę wszystko bierze się na firmę od kawki w pracy począwszy na mieszkaniu skończywszy.

rabt

Pracowałem jakiś czas temu, ale zdecydowanie nie polecam. Układziki, brak szacunku do pracownika. Na rozmowie wprost mi powiedziano, że nie ma co liczyć na awans czy podwyżkę, a stawka jest tak niska, bo wychodzą z założenia, że studenci chcą tu dorobić tylko do kieszonkowego. 5 stanowisk do obsadzenia, w praktyce wrzucają cie gdzie chcą - tak jak wspomniano taka sama stawka, a na niektórych zapi*prz w sezonie, że nie ma czasu na przerwę. Jesteś ogarniety, a nie masz układów to odryzą ci całą rękę - dostaniesz popo, mieszkając daleko i pracę w gastro. Podsumowując, współczesne niewolnictwo - już lepiej iść do CC na upartego, przynajmniej lepsza stawka jest.

patoto

Atmosfera na plus, tak samo ludzie, ale zarobki są jakie są - nędzne. Baardzo duża rotacja pracowników. Na minus -stawka taka sama dla różnych stanowisk, z pojedynczym odstępstwem od reguły, stanowiska/dni pracy/zmiany znacznie różniące się do siebie ilością pracy. Na plus - grafik układany pod dyspozycyjność pracownika, nie ma minimalnej ilości godzin do wyrobienia w miesiącu. Generalnie polecam, ale tylko i wyłącznie dla osób przygotowanych psychicznie na niską stawkę w stosunku do ilości pracy oraz aplikujących z założeniem, że to praca dorywcza. W każdym innym przypadku lepiej poszukać czegoś innego.

Zostaw opinię o Kinoteka Multiplex - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kinoteka Multiplex