Opinie o HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawa

Kamila

Pandemia spowodowała zamknięcie większego sektora kultury i rozrywki. Chciałabym więc się dowiedzieć jak obecnie radzą sobie pracownicy HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta. Czy pewnie patrzycie w przyszłość? Czy pracodawca zabezpieczył w jakiś sposób swoich pracowników na ten trudny czas?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta?

Kamila

Ja Nowy wpis
@Kamila

Właściciel sprzedał Hule. Większość pracowników odeszła bo warunki zatrudnienia, które proponował nowy właściciel były krótko mówiąc NIE do zaakceptowania. Wręcz uwłaczające.

Dora Nowy wpis
Klient

Nie polecam zbytnio... Bar słabo. Chciałam zamówić pizzę a żeby to zrobić czekałam około 20 minut. Zrezygnowałam i kupiłam Chipsy za 9 zl które dostałam po około 10 minutach, do tego było jakieś 30 sztuk. Kręgle super je polecam jedynie :))

Aneta Nowy wpis
@Dora

W centrum HULAKULA byłaś na kręglach. Wiem, że organizują tam też imprezy okolicznościowe. A co ze spotkaniami biznesowymi - także można je tam zorganizować? Wiesz coś?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta?

To ja
@Pytanie

Tragedia !!!

@To ja

Opinia jest mało merytoryczna i naprawdę niewiele wnosi do wątku.

To ja
@HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta

Raczej byście nie chcieli zobaczyć tu merytorycznej odpowiedzi .

Oceniam pozytywnie jako pracodawce, u którego spędziłam niecały rok. Były obiecane benefity, z czego sie bardzo cieszyłam, bo wczesniej w żadnej pracy tego nie miałam. Wynagrodzenie otrzymywałam proporcjonalne do czasu, który poswięcałam pracy. Praca kelnerki to wymagająca praca, ale jeśli to lubisz, masz na to siły, to w tym miejscu możesz oczekiwać godnego wynagrodzenia.

@123

Bardzo dziękujemy za podzielenie się merytoryczną opinią, z pewnością będzie ona przydatna potencjalnym kandydatom.

SNDRA

Praca u nich jest korzystna pod wieloma względami. zasady jasno okreslone podczas rozmowy kwalifikacyjnej, co mi sie spodobało, bo lubię konkrety i przejrzystość w pracy. Zawód animatora bywa wymagający ale tutaj na tym stanowisku pracoało mi się dobrze. Współpraca ze zwierzchnikami niekonfliktowa. Wypłata na czas. Polecam.

@SNDRA

Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem!

Jak długo czekaliście na odzew z HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta? Oddzwaniają zawsze?

Doma
@Pytanie

Nie zawsze, tak jak wszędzie. Jak ktoś nie jest zainteresowany Twoją kandydaturą to się z Tobą nie skontaktuje :)

bea

Jesli chodzi o obecne warunki pracy to musze przyznać, że zadbali o odpowiednie normy obowiązujące w obliczu pandemii.

@bea

Naszym priorytetem zawsze jest bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i gości. :)

wojtass
 Rekomendacja

mają dobrą oferte pracy, jako student tam dorabiałem jeszcze pare miesięcy temu i atmosfera bardzo ok. Warunki też.

@wojtass

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią!

Aktualność
Drodzy Goście,
w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem w Polsce podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu Centrum Rozrywki Hulakula w dniach 13-25 marca br. włącznie.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji i zachęcamy do śledzenia dalszych komunikatów na naszym fanpage’u oraz na stronie internetowej
q

Jak każda organizacja ma swoje wady i zalety. Każdy kto pracował w innych firmach, współpracował z innymi pracodawcami wie, że nie zawsze wszystko jest idealne ale na Boga nie pracujemy w kołchozie, można rozmawiać z przełożonymi i mówić o swoich spostrzeżeniach czy też wychodzić z propozycją rozwiązania danego problemu. Każdy widzi tylko "swoją" część tej firmy i narzeka ale trzeba pamiętać że pomimo wszystko jest to ogromna firma która zatrudnia ponad 100 osób i nie zawsze jest łatwo wszystkiemu od tak i na już zaradzić, spójrzcie szerzej na to wszystko ! Narzekacie, że płaca jest niska ale jak są możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy poprzez wykazanie się to raczej nie ma lasu rąk - mentalność polskiego obywatela, narzekać. Każdy zapewne przed podjęciem pracy wiedział o zakresie swoich obowiązków oraz wynagrodzeniu i widocznie każdy się na to zgodził a teraz najlepiej hejtować. Jeżeli chcesz zarabiać więcej to wykaż się, wyjdź z inicjatywą i pokaż że chcesz przynajmniej spróbować a na pewno zostanie to docenione. Wątpię żeby w każdej innej firmie ktoś za siedzenie dostawał awanse lub podwyżki. Pracuje tutaj i świadomie wybrałam tą firmę i mam wypłatę na czas, atmosfera jest ok, jest elastyczny grafik, - wiadomo że są czasami różne sytuacje i potrzeba się nagiąć ale nie jest to notoryczne i nagminne, ale czy na prawdę w żadnej inne firmie tak nie jest? Jeżeli chce się awansować to cały czas dział HR wrzuca oferty pracy na poszczególne stanowiska - i jako pracownicy to na swój sposób jesteśmy w lepszej pozycji bo znamy firmę i możemy coś zmienić, rozwijać karierę i zarabiać więcej ale trzeba chcieć a nie hejtować że wszystko jest źle. Może trzeba spojrzeć szczerzej niż własny czubek nosa.

@q

Bardzo dziękujemy za podzielenie się rzetelną opinią o pracy w Hulakula! Z pewnością będzie ona przydatna dla potencjalnych kandydatów, a także dla naszej załogi.

Z
@q

No nie do konca sie zgadzam z tym ze wszystkie obowiazki są w umowie. Po pierwsze: nie kazdy ma umowe ;) po drugie z tymi obowiazkami to tak srednio bo na rozmowie o prace i w umowie jest napisane o przyjmowaniu i wydawaniu zamowien z karty i nie ma ani slowa o ciaganiu stolow, foteli i ogolnie przestawianiu calej sali. Ciekawe tylko dlaczego musza to robic kelnerzy skoro inne dzialy tez korzystaja z sali a wydaje mi sie ze od tego powinni byc techniczni

wojwoj

Praca jest ok, zespół też, kasa w terminie. Wszystko gra :)

@wojwoj

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią!

MURIEL

jako studentka pracuje tu od paru miesiecy. wiadomo ze dni są różne, ale ogolnie warunki mi pasuja, jest ubezpieczenie zdrowotne multisport. zarzutów nie mam do kadry kierowniczej, traktują dobrze i płacą na czas. jak jest problem to można porozmawiać z managerem. w zwiazku z tym moge ocenić pozytywnie, bo planuje tu zostać do czasu skończenia studiów.

@MURIEL

Jesteśmy wdzięczni, że postanowiłaś podzielić się swoją opinią. Liczymy, że zostaniesz z nami nawet dłużej!

Miszka
@MURIEL

ciekawe jest to, że ludzie jako plus wymieniają ubezpieczenie zdrowotne... gdzie my mieszkamy? umowa o pracę jako dar losu....

lenka

Jeden z lepszych pracodawców, dla jakich pracowałam będąc na studiach zaocznych, z grafikiem nie bylo problemu a szefostwo dośc wyrozumiałe. Mozna sie sporo nauczyc jesli jest to pierwsza alnbo druga praca.

Ja111

Polecam tu pracę ze względu na klimat. Ludzie są niesamowici. Jeśli pracujesz rzetelnie i nie masz sobie niczego do zarzucenia to nikt się do Ciebie nie przyczepi. Pan o którym wspominacie, chyba ma dobre intencje, ale co z tego wychodzi każdy widzi. Nie mi to oceniać. Faktem jest, że ryba psuje się od głowy i jeśli ludzie to nieogary to chociazby skaly sr*y nikt im mozgu do czaszki nie włoży. Inną kwestią jest to że Pan Prezes to dobry I miły człowiek Ale niestety nie docenia ludzi, których ma. Polecam tu pracę:)

@Ja111

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Trochę się nie zgodzimy z brakiem doceniania świetnych pracowników, którzy znacząco się wyróżniają. Wczoraj mieliśmy nawet dwie takie sytuacje. :)

dajmon

aplikowalem tu na stanowisko managerskie. Kontakt z osobami od haerów HULAKULI był dobry. zachowywali się profesjonalnie. Po rozmowie miałem nadzieje ze sie df9ostane, bo zrobili na mnie dobre wrażenie. Rozmowa była dość szczegółowa, ja tez muiałem okazje zadać duzo pytań. Warunki pracy mi jak najbardziej odpowiadały, zakres obowiązków też. Wczesniej popytałem znajomych o prace tam, opinie byly dosc pozytywne. Przeszedlem cały proces rekrutacyjny i udalo mi się. Po paru tygodniach poki co nie narzekam, obowiązki zgodne z tym, co mi powiedziano na starcie. kasa jest na czas, benefity są. jest ok :)

@dajmon

Prowadzimy rekrutację, ale na ten moment nie zatrudniliśmy jeszcze nowego managera, więc wierzymy, że opinia dotyczy innej firmy, być może o podobnej nazwie. Pozdrawiamy!

Micahu

Pracowalem kiedys jako kelner. Duzo sie dzialo, bylo ciezko ale ekipa była super. Po pracy cxesto zostawalismy na kregle, bo byly znizki. Ale sie przeprowadzilem i musialem odejsc.

fikcyjny

te "solidarność" to może się podpisz?

A

Praca generalnie dobra zarobki ok bo z tipow i serwisów można uzbierać druga pensje, wszystko z tym miejscem było w porządku dopóki nie zatrudnili kolesia którym pomiatano w szkole a w tej chwili się odgrywa na ludziach w pracy. Z początku miał pilnować tylko barmanów a koniec końców wsiadł również na kelnerów, przymusowe badania alkomatem, patrzenie na ręce, przeszukiwania przez ochronę na wejściu, podsłuchy pomontowane w szatniach czy bóg wie jeszcze gdzie. Powiem tak, niedługo właściciel będzie musiał zatrudniać głównie pracowników z agencji bo ci co pracują od dawna i robią to dobrze nie zamierzają pracować w miejscu gdzie ich się nie szanuje i nie ma się do nich ani trochę zaufania oraz szacunku. Panie audytorze jak pan chce infiltrować to prosze się zatrudnić w wywiadzie wojskowym a nie udawać jak to pan lubi mówić „prawą rękę prezesa”. Przez takie właśnie osoby jak on doprowadziło to do mojego zwolnienia.

@A

Osoba, o której mówisz nie jest audytorem, a doradcą i ma za zadanie usprawnienie pracy naszego personelu, co wpłynie pozytywnie na obsługę gości oraz warunki pracy. Pewne kroki, o których wspominasz zostały podjęte ze względu na troskę o bezpieczeństwo nie tylko samych pracowników, ale także osoby odwiedzające Hulakula. Zapewniamy Cię, że nie ma mowy o żadnych podsłuchach, ponieważ jest to niezgodne z prawem. Pragniemy, aby Hulakula była przyjaznym miejscem dla wszystkich pracowników oraz naszych gości. Uważamy też, że osoby, które wykonują sumiennie swoje obowiązki nie powinny mieć obaw lub negatywnie podchodzić do wprowadzonych zmian.

Z.
@A

To jest właśnie to, o czym pisałam w swojej opinii - niestety zdarzają się również osoby oporne na wiedzę, które potrafią oburzyć się podczas badania alkomatem i napisać po tym negatywną opinię. Mi nigdy nie zdarzyło się pracować pod wpływem alkoholu - może dlatego mam inne doświadczenia, niż przedmówca, nie wiem... Jestem w szoku czytając takie rzeczy ????

Xyz
@A

Nie odebrałam zatrudnienia tego Pana jako jakiegoś audytura. Sporo pomocnych uwag, fajnie, że jest taka osoba

Kunszt
@Xyz

Ja się zgodzę I nie zgodzę. Inna kwestia jest To, że skoro ten Pan jest taki mądry to czemu do tej pory tylko doradza i jedzie po ludziach A nie otworzył nigdy niczego swojego? Każdy jest mądry u kogoś innego w firmie. Ciekawe jak funkcjonowalaby jego :)

@Kunszt

Jesteśmy przekonani, że pan Piotr jest osobą otwartą na dialog i chętnie opowiedziałby o swoim doświadczeniu. Może warto porozmawiać?

M.
@Kunszt

Nie łatwiej jest przyjąć merytoryczne uwagi i wyciągnąć z nich wnioski? Myślisz, że do otwarcia biznesu wystarczy być jak to piszesz "mądrym"? A co ze środkami, czasem na rozwój firmy i całą papierologią związana z rozkręcaniem biznesu. Co z ryzykiem upadku przedsiębiorstwa? Skoro kelnerzy są tacy mądrzy, dlaczego nie otworzą firm stafferskich? Możnaby tak wymieniać bez końca. Zamiast się obrażać, lepiej jest wyciągnąć wnioski z nauki :). A jechanie po ludziach... Trochę dystansu do siebie nie zaszkodzi. Jakimś cudem kilka osób w teamie cały czas jątrzy na Pana Piotra, bo dzieciom powiedziało się kilka słów prawdy w mniej delikatny sposób.

Zostaw merytoryczną opinię o HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta
2.8/5 Na podstawie 37 ocen.
HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta