Centrum Rozrywki Hula Kula

Opinie o Centrum Rozrywki Hula Kula

Kulka

Jagielonska Hulakula - pomimo obietnic brak umowy o prace ,słabe zarobki,dobra praca dla uczniów i studentów .

kozi

cześć Wam. jeśl chodzi o zarobki na jakie można u nich liczyć to podstawa raczej odstrasza na dobre ...

sraczka

oferują 4 zł/h

ala

ktos napisze jakie stawki oferuja ?

Koleszka

Pracowalo sie nawet fajnie, mila atmosfera, troszke kobietki potrafily nagadywac za plecami ale to standard, ogolnie gdyby mozna bylo wiecej tam zarobić pracowałbym dalej, niestety tylko zlecenie i smieszne stawki.

Zostaw opinię o Centrum Rozrywki Hula Kula - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Rozrywki Hula Kula