Opinie o HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawa

bea

Jesli chodzi o obecne warunki pracy to musze przyznać, że zadbali o odpowiednie normy obowiązujące w obliczu pandemii.

@bea

Naszym priorytetem zawsze jest bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i gości. :)

wojtass

mają dobrą oferte pracy, jako student tam dorabiałem jeszcze pare miesięcy temu i atmosfera bardzo ok. Warunki też.

@wojtass

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią!

Drodzy Goście,
w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem w Polsce podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu Centrum Rozrywki Hulakula w dniach 13-25 marca br. włącznie.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji i zachęcamy do śledzenia dalszych komunikatów na naszym fanpage’u oraz na stronie internetowej http://www.hulakula.com.pl.
q

Jak każda organizacja ma swoje wady i zalety. Każdy kto pracował w innych firmach, współpracował z innymi pracodawcami wie, że nie zawsze wszystko jest idealne ale na Boga nie pracujemy w kołchozie, można rozmawiać z przełożonymi i mówić o swoich spostrzeżeniach czy też wychodzić z propozycją rozwiązania danego problemu. Każdy widzi tylko "swoją" część tej firmy i narzeka ale trzeba pamiętać że pomimo wszystko jest to ogromna firma która zatrudnia ponad 100 osób i nie zawsze jest łatwo wszystkiemu od tak i na już zaradzić, spójrzcie szerzej na to wszystko ! Narzekacie, że płaca jest niska ale jak są możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy poprzez wykazanie się to raczej nie ma lasu rąk - mentalność polskiego obywatela, narzekać. Każdy zapewne przed podjęciem pracy wiedział o zakresie swoich obowiązków oraz wynagrodzeniu i widocznie każdy się na to zgodził a teraz najlepiej hejtować. Jeżeli chcesz zarabiać więcej to wykaż się, wyjdź z inicjatywą i pokaż że chcesz przynajmniej spróbować a na pewno zostanie to docenione. Wątpię żeby w każdej innej firmie ktoś za siedzenie dostawał awanse lub podwyżki. Pracuje tutaj i świadomie wybrałam tą firmę i mam wypłatę na czas, atmosfera jest ok, jest elastyczny grafik, - wiadomo że są czasami różne sytuacje i potrzeba się nagiąć ale nie jest to notoryczne i nagminne, ale czy na prawdę w żadnej inne firmie tak nie jest? Jeżeli chce się awansować to cały czas dział HR wrzuca oferty pracy na poszczególne stanowiska - i jako pracownicy to na swój sposób jesteśmy w lepszej pozycji bo znamy firmę i możemy coś zmienić, rozwijać karierę i zarabiać więcej ale trzeba chcieć a nie hejtować że wszystko jest źle. Może trzeba spojrzeć szczerzej niż własny czubek nosa.

@q

Bardzo dziękujemy za podzielenie się rzetelną opinią o pracy w Hulakula! Z pewnością będzie ona przydatna dla potencjalnych kandydatów, a także dla naszej załogi.

Z
@q

No nie do konca sie zgadzam z tym ze wszystkie obowiazki są w umowie. Po pierwsze: nie kazdy ma umowe ;) po drugie z tymi obowiazkami to tak srednio bo na rozmowie o prace i w umowie jest napisane o przyjmowaniu i wydawaniu zamowien z karty i nie ma ani slowa o ciaganiu stolow, foteli i ogolnie przestawianiu calej sali. Ciekawe tylko dlaczego musza to robic kelnerzy skoro inne dzialy tez korzystaja z sali a wydaje mi sie ze od tego powinni byc techniczni

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Poszukiwana osoba do zmywania naczyń (zmywak kelnerski)?
wojwoj

Praca jest ok, zespół też, kasa w terminie. Wszystko gra :)

@wojwoj

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią!

MURIEL

jako studentka pracuje tu od paru miesiecy. wiadomo ze dni są różne, ale ogolnie warunki mi pasuja, jest ubezpieczenie zdrowotne multisport. zarzutów nie mam do kadry kierowniczej, traktują dobrze i płacą na czas. jak jest problem to można porozmawiać z managerem. w zwiazku z tym moge ocenić pozytywnie, bo planuje tu zostać do czasu skończenia studiów.

@MURIEL

Jesteśmy wdzięczni, że postanowiłaś podzielić się swoją opinią. Liczymy, że zostaniesz z nami nawet dłużej!

Miszka
@MURIEL

ciekawe jest to, że ludzie jako plus wymieniają ubezpieczenie zdrowotne... gdzie my mieszkamy? umowa o pracę jako dar losu....

lenka

Jeden z lepszych pracodawców, dla jakich pracowałam będąc na studiach zaocznych, z grafikiem nie bylo problemu a szefostwo dośc wyrozumiałe. Mozna sie sporo nauczyc jesli jest to pierwsza alnbo druga praca.

Ja111

Polecam tu pracę ze względu na klimat. Ludzie są niesamowici. Jeśli pracujesz rzetelnie i nie masz sobie niczego do zarzucenia to nikt się do Ciebie nie przyczepi. Pan o którym wspominacie, chyba ma dobre intencje, ale co z tego wychodzi każdy widzi. Nie mi to oceniać. Faktem jest, że ryba psuje się od głowy i jeśli ludzie to nieogary to chociazby skaly sr*y nikt im mozgu do czaszki nie włoży. Inną kwestią jest to że Pan Prezes to dobry I miły człowiek Ale niestety nie docenia ludzi, których ma. Polecam tu pracę:)

@Ja111

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Trochę się nie zgodzimy z brakiem doceniania świetnych pracowników, którzy znacząco się wyróżniają. Wczoraj mieliśmy nawet dwie takie sytuacje. :)

dajmon

aplikowalem tu na stanowisko managerskie. Kontakt z osobami od haerów HULAKULI był dobry. zachowywali się profesjonalnie. Po rozmowie miałem nadzieje ze sie df9ostane, bo zrobili na mnie dobre wrażenie. Rozmowa była dość szczegółowa, ja tez muiałem okazje zadać duzo pytań. Warunki pracy mi jak najbardziej odpowiadały, zakres obowiązków też. Wczesniej popytałem znajomych o prace tam, opinie byly dosc pozytywne. Przeszedlem cały proces rekrutacyjny i udalo mi się. Po paru tygodniach poki co nie narzekam, obowiązki zgodne z tym, co mi powiedziano na starcie. kasa jest na czas, benefity są. jest ok :)

@dajmon

Prowadzimy rekrutację, ale na ten moment nie zatrudniliśmy jeszcze nowego managera, więc wierzymy, że opinia dotyczy innej firmy, być może o podobnej nazwie. Pozdrawiamy!

Micahu

Pracowalem kiedys jako kelner. Duzo sie dzialo, bylo ciezko ale ekipa była super. Po pracy cxesto zostawalismy na kregle, bo byly znizki. Ale sie przeprowadzilem i musialem odejsc.

fikcyjny

te "solidarność" to może się podpisz?

A

Praca generalnie dobra zarobki ok bo z tipow i serwisów można uzbierać druga pensje, wszystko z tym miejscem było w porządku dopóki nie zatrudnili kolesia którym pomiatano w szkole a w tej chwili się odgrywa na ludziach w pracy. Z początku miał pilnować tylko barmanów a koniec końców wsiadł również na kelnerów, przymusowe badania alkomatem, patrzenie na ręce, przeszukiwania przez ochronę na wejściu, podsłuchy pomontowane w szatniach czy bóg wie jeszcze gdzie. Powiem tak, niedługo właściciel będzie musiał zatrudniać głównie pracowników z agencji bo ci co pracują od dawna i robią to dobrze nie zamierzają pracować w miejscu gdzie ich się nie szanuje i nie ma się do nich ani trochę zaufania oraz szacunku. Panie audytorze jak pan chce infiltrować to prosze się zatrudnić w wywiadzie wojskowym a nie udawać jak to pan lubi mówić „prawą rękę prezesa”. Przez takie właśnie osoby jak on doprowadziło to do mojego zwolnienia.

@A

Osoba, o której mówisz nie jest audytorem, a doradcą i ma za zadanie usprawnienie pracy naszego personelu, co wpłynie pozytywnie na obsługę gości oraz warunki pracy. Pewne kroki, o których wspominasz zostały podjęte ze względu na troskę o bezpieczeństwo nie tylko samych pracowników, ale także osoby odwiedzające Hulakula. Zapewniamy Cię, że nie ma mowy o żadnych podsłuchach, ponieważ jest to niezgodne z prawem. Pragniemy, aby Hulakula była przyjaznym miejscem dla wszystkich pracowników oraz naszych gości. Uważamy też, że osoby, które wykonują sumiennie swoje obowiązki nie powinny mieć obaw lub negatywnie podchodzić do wprowadzonych zmian.

@A

To jest właśnie to, o czym pisałam w swojej opinii - niestety zdarzają się również osoby oporne na wiedzę, które potrafią oburzyć się podczas badania alkomatem i napisać po tym negatywną opinię. Mi nigdy nie zdarzyło się pracować pod wpływem alkoholu - może dlatego mam inne doświadczenia, niż przedmówca, nie wiem... Jestem w szoku czytając takie rzeczy ????

Xyz
@A

Nie odebrałam zatrudnienia tego Pana jako jakiegoś audytura. Sporo pomocnych uwag, fajnie, że jest taka osoba

Kunszt
@Xyz

Ja się zgodzę I nie zgodzę. Inna kwestia jest To, że skoro ten Pan jest taki mądry to czemu do tej pory tylko doradza i jedzie po ludziach A nie otworzył nigdy niczego swojego? Każdy jest mądry u kogoś innego w firmie. Ciekawe jak funkcjonowalaby jego :)

@Kunszt

Jesteśmy przekonani, że pan Piotr jest osobą otwartą na dialog i chętnie opowiedziałby o swoim doświadczeniu. Może warto porozmawiać?

M.
@Kunszt

Nie łatwiej jest przyjąć merytoryczne uwagi i wyciągnąć z nich wnioski? Myślisz, że do otwarcia biznesu wystarczy być jak to piszesz "mądrym"? A co ze środkami, czasem na rozwój firmy i całą papierologią związana z rozkręcaniem biznesu. Co z ryzykiem upadku przedsiębiorstwa? Skoro kelnerzy są tacy mądrzy, dlaczego nie otworzą firm stafferskich? Możnaby tak wymieniać bez końca. Zamiast się obrażać, lepiej jest wyciągnąć wnioski z nauki :). A jechanie po ludziach... Trochę dystansu do siebie nie zaszkodzi. Jakimś cudem kilka osób w teamie cały czas jątrzy na Pana Piotra, bo dzieciom powiedziało się kilka słów prawdy w mniej delikatny sposób.

Tom

Z tej firmy można wszybko wylecieć, albo piąć się na szczyt. Na szczęście z tego co obserwowałem, wylatują (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Osobym, które lubią swoją pracę i wykazują się inicjatywą, bardzo szybko awansują. Pozdrawiam!

@Tom

Lubimy współpracować z osobami, które szanują zasady panujące w Hulakula, a pracowników, którzy wykazują się dodatkową inicjatywą bardzo chętnie nagradzamy, nie tylko awansami.

guest

Praca w tym miejscu jest ciężka. Przykre jest to, że nie docenia ona pracowników. Brakuje zgrania pomiędzy działami. Pracownicy traktowani są jak "mrówki", które nigdy nie potrzebują chwili odpoczynku. Przeprowadzane są kontrole ile czasu, kto spędzi w łazience. Osoba nowo zatrudniona w firmie wprowadza w niej zamieszanie. Psuje się atmosfera przez co wiele pracowników odchodzi. Z dnia na dzień pomniejsza się ilość pracowników w tej firmie. Patrząc na to z boku uważam, że jeszcze miesiąc i nie będzie miał kto tam pracować. Pozdrawiam X.

@guest

Nie ukrywamy, że praca w Hulakula należy do wymagających i doceniamy naszych pracowników, jeśli wykonują swoją pracę sumiennie. Osoba, o której wspominasz ma za zadanie wspomóc nasz zespół, aby zarówno pracownicy jak i goście byli zadowoleni. Może warto nie tylko patrzeć z boku, a jednak zwrócić się do kierownika sali lub managera, który może bezpośrednio rozwiać Twoje wątpliwości?

@guest

Jestem w szoku czytając tę opinię. Pracuję w tym samym miejscu i o niczym takim nie słyszałam. Po co ludzie tak kłamią ☹️

Xyz
@guest

Jak ktoś chce tylko mieć hajs i kombinuje co zrobić, żeby się nie narobić to może mieć takie dziwne odczucia.

Rafał
@Xyz

Potwierdzam

Janusz

Praca w Hulakula jest spoko! Szczególnie atmosfera, 80% to młodzi i rozrywkowi ludzie :) Pensja zawsze na czas, elastyczne i indywidualne podejście do człowieka. Oczywiście jeśli ktoś nastawia się tylko na "daj bo się należy" to może się mu tu nie spodobać. Bardzo duża szansa rozwoju na wielu obszarach gastronomii.

@Janusz

Dziękujemy za podzielenie się opinią o pracy w naszej firmie. :)

Rafał
@Janusz

Zgadza sie

Aktualność
Ferie to czas wolny od zajęć szkolnych. Jednak nie wszyscy rodzice mogą sobie pozwolić na dwutygodniowy urlop lub wykupienie dziecku turnusu obozu zimowego. Warto zwrócić uwagę na półkolonie, czyli zajęcia edukacyjne połączone ze świetną zabawą. Wykwalifikowana, uśmiechnięta kadra, wpis do organizatorów wypoczynku MEN, bogaty program zajęć... to tylko kilka rzeczy, którymi możemy pochwalić się przy organizacji wypoczynku dla dzieci. Zachęcamy do przeczytania pełnego artykułu, w którym wypowiada się nasza koordynator placów zabaw - Ewelina Tomasiuk.

Jaka jest kultura pracy w HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta? Obowiązuje typowy dress code?

Każdy dział ma swój dress code lub ubrania firmowe.

Wiecie czy HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Patryk

Cześć, Hulakula udostępnia zarówno laptop jak i telefon do pracy zdalnej :)

Jak najbardziej, chociaż wszystko zależy od zajmowanego stanowiska. :)

Z.

W Hulakula spędziłam już 2 naprawdę fajne i produktywne lata. Praca tutaj jest pełna nowych wyzwań, motywujących do rozwoju, co by nie zostać w tyle :). Oczywiście jak w każdej pracy zdarzają się oporne na wiedzę osoby, na szczęście nie ma ich wiele. Wypłaty są realizowane ZAWSZE przed terminem, czyli przed 10. każdego miesiąca. Polecam to miejsce osobom, które szanują miejsce pracy i potrafią ze sobą rozmawiać, nie tworząc niepotrzebnych niedopowiedzeń. A i zarobki są naprawdę dobre jeżeli się pracuje - jak to w gastronomii :).

@Z.

Cześć, Z., bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią dotyczącą pracy w Hulakula! Masz rację, zaangażowani pracownicy naprawdę mogą wypracować dużą premię do pensji podstawowej. Pozdrawiamy!

Aktualność
Organizacja imprezy sylwestrowej z motywem wesela okazała się strzałem w dziesiątkę!

Do ostatniej chwili otrzymywaliśmy zapytania o możliwość uczestniczenia w imprezie, mimo że bilety zostały wyprzedane jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Więcej o tej imprezie przeczytacie w artykule OOH event! - kliknij, aby przejść do artykułu.

Zostaw merytoryczną opinię o HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta - Warszawa

• Jak się pracuje w HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta
2.9/5 Na podstawie 53 ocen.

HULAKULA - Rozrywkowe Centrum Miasta