Opinie o CALZ Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CALZ Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CALZ Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CALZ Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ola

Mam pytanie ile wynosi zniżka i czy obejmuje wszystkie produkty?

calz

gdzie macie magazyny?

Nina

Jest tylko jedna siedziba biurowa? są stanowiska 100%zdalne?

Johanna

Hej, w jaki sposób weryfikują j. niemiecki w trakcie rekrutacji?

Johanna
@Johanna

Chodzi mi konkretnie o stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta, czego się powinnam konkretnie spodziewać?

@Johanna

Ile jest etapów rekrutacji?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CALZ Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Diana

Czy kierownicy to osoby z wewnątrz, które awansowały czy raczej zatrudniają ludzi z zewnątrz?

Diana
@Diana

Ktoś wie jak wyglądałaby ewentualnie taka ścieżka awansu?

Davi
@Diana

nie ma reguły, z tego co mi wiadomo to różnie bywa

Davi
@Diana

Tam gdzie ja pracuję była to akurat osoba z zewnątrz ale podobno zdarzają się awanse wewnętrzne, z tego co słyszałam.

livrre
@Davi

jak chodzi o rekrutacje zewnętrzne, napisałby ktoś ile etapów i jak mniej więcej wyglądają?

Ema
@livrre

Jeśli chodzi o stanowiska kierownika sklepu to rekrutacje prowadzi kierownik regionalny, chyba dwa etapy z tego co mi wiadomo, ale prawdopodobnie może też zależeć od konkretnego regionu, niestety konkretniejszych informacji nie podam, bo nie rekrutowałam się na to stanowisko.

Ema
@livrre

Jeśli pytasz o rekrutacje na kier. regionalnego to prowadzi już dział HR

Aria
@Ema

mnie by interesowało właśnie stanowisko kierownika sklepu, także jakby ktoś pamiętał jakieś szczegóły rekrutacyjne to chętnie poczytam :)

Aria
@Ema

szczególnie o co pytali bądź czy były jakieś zadania?

Tam

Jak wygląda kwestia godzin pracy jeśli chodzi o kierowników regionalnych?

reg
@Tam

widzisz gdzieś taką ofertę? byłabym zainteresowana podobnym stanowiskiem w okolicach Wrocławia

Tam
@reg

Nie wiem czy akurat w tej lokalizacji, ale no zobacz sobie :)

@reg

na (usunięte przez administratora) wisi taka oferta jak coś

@reg

a z ciekawości startujesz już z jakimś doświadczeniem czy raczej nie?

livrre
@lara

a jest wymagane?

@livrre

no wydaje mi się, że tak

@livrre

nie wyobrażam sobie, żeby ktoś objał stanowisko kierownicze, nie robiąc nic takiego w przeszłości

@livrre

skoro na kierownika sklepu wymagają, to na regio tym bardziej myślę

Mania

jako praca dorywcza - polecam, szczerze mówiąc to na pełny etat nie dałabym rady tak pracować, jest to jednak fizycznie męcząca praca, ale jako praca dla studentki było bardzo w porządku. elastyczny grafik, wiadomo czasami trzeba było coś pozmieniać ale moje dyspozycje zawsze były respektowane, jeśli chodzi o wynagrodzenie to na moje potrzeby w tamtym czasie było wystarczająco ale to bardzo indywidualna kwestia

@Mania

ah no i wiadomo że wiele zależy od konkretnego sklepu i ludzi na których się trafi, mi akurat trafiło się spoko, ale nie mogę się wypowiadać za wszystkich

Stadi
@Mania

ja właśnie chciałabym na 3/4 etatu się tu załapać, czyli mówisz, że nie było problemu z ustaleniem grafiku?

Stadi
@Mania

a jeszcze zapytać studiowałaś dziennie czy zaocznie? bo ja właśnie dziennie jestem i się zastanawiam czy się wyrobię.. ale no nie mam jakiś dużo tych zajęć, więc powinno się udać, a właśnie jak coś to np. w soboty można zrobić więcej godzin?

@Stadi

wiesz co, to już na pewno zależy od potrzeb danego sklepu, u mnie już w ofercie zaznaczali, że szukają na część etatu

@Stadi

dziennie, ale na ostatnim roku licencjatu, więc tych zajęć nie było tak dużo, więc na luzie szło pogodzić. no ja głównie operowałam w weekendy, więc trochę się zamieniałam z dziewczynami, które pracowały zaocznie, one więcej w tygodniu, ja więcej w weekendy, więc jak odpowiada to potrzebom sklepu, to da się to ogarnąć.

@Mania

czyli z tego co rozumiem, nie miałaś problemu, żeby się zamieniać i sobie dopasować pod studia?

@Mania

a jaką umowę ci zaproponowali?

@birma

nie miałam większego problemu, raczej dało się to sensownie poukładać

@birma

ja byłam normalnie na uop

@Mania

wszystkim taką umowę proponują?

halka
@Dżi

chyba zależy jaka tobie bardziej odpowiada?

selma
@Dżi

no mi też zaproponowali uopa, nie wiem czy daje ci to jakiś większy ogląd na sprawę

mags

żeby się zatrudnić tutaj trzeba być brafitterką?

@mags

zgłaszam się na kurs właśnie i się zastanawiam czy będą jakoś lepiej na to patrzeć? czy jest to wymagane żeby po prostu się tam zatrudnić?

miseczka
@mags

myśle że napewno będzie to duży plusy! biorąc pod uwagę że się to modne zrobiło już od paru lat

@miseczka

dzięki a wiesz iel z reguły czeka sie na odpowiedź od nich wysłałam jakoś w środę cv

brafi
@mags

przyda ci się to i to bardzo, ja bym o tym wspomniała na rozmowie na pewno

brafi
@mags

trudno powiedzieć, jakoś tydzień, dwa..

@mags

a gdzie robiłaś kurs na brafitterkę?

@mags

a jest może szansa, że firma zorganizowałaby taki kurs albo chociaż opłaciła?

naomi
@Dżi

wydaje mi się, że jak chcesz na własną rękę, to wystarczy wpisać w przeglądarkę i samodzielnie poszukać najbliżej miejsca, gdzie mieszkasz :)

naomi
@Dżi

o to ciekawe, warto zapytać i wyjść z inicjatywą myślę, jak do tego podchodzą? czy już przyjmują osoby po takim kursie w większości i nie byłoby tylu chętnych...?

birma

jest cos organizowanego ze względu na święta?

opos
@birma

masz na mysli jakies dodatki?

Izabela
@opos

Tak :) Jakieś bony świąteczne/baczki/premia? :) Czy firma raczej nie oferuje żadnej z tych rzeczy?

Kreska
@Izabela

@Kreska

coś ty tam napisała, że usunięte?

@Kreska

kontekst nie wskazuje na to, że było tam coś złego...

Kreska
@;)

Pisałam, że ciekawość to nawet podczas pasterki dopisuje (patrz na godzine wstawienia postu)

Jolanta
@Kreska

nie każdy praktykuje święta w domu. ;p w sumie ciekawe czy osoby, które nie uznają i tak biorą tu w firmie w nich udział. Tutaj wigilia pracownicza to jest organizowana? albo jakieś inne tego typu wspólne inicjatywy?

@Kreska

a faktycznie, nie zwróciłam uwagi

Heelaa

Hej, jest tu ktoś pracuje dziennie i udało mu się połączyć pracę ze studiami? Nie mam jakoś mega dużo zajęć, ale jednak poranki przez większość tygodnia zajęte, więc raczej mogłabym tylko na jakąś drugą zmianę

Studi4
@Heelaa

To zależy od zapotrzebowania, ale ja też studiuję dziennie i dodatkowo właśnie pracuję tu na pół etatu, bo tak mi odpowiada najbardziej. W sumie wiesz na drugą zmianę to mogłoby być spoko, bo wtedy najczęściej najwięcej klientów (ludzie po szkole, po pracy wpadają na zakupy), więc warto spróbować, bo robota jest ok.

Heelaa
@Studi4

Dzięki wielkie za opinię, spróbuję

@Studi4

też studiuję, więc biorę zmiany w dni wolne i soboty, nie było problemu z dogadaniem się w tym temacie

@Lapis

a grafik z jakim wyprzedzeniem się dostaje? można się zamieniać zmianami jakby co?

Evelinka
@lola

no w ogłoszeniach wyczytałam, że miesiąc wcześniej są układane grafiki

Evelinka
@lola

wydaje mi się, że sporadycznie można się zamienić, ale jak to jest w praktyce to nw

Małgorzata
@Studi4

Można ustalić jakoś elastycznie godziny? Czy są one odgórnie narzucone? Bo fajnie byłoby sobie ułożyć grafik pod zajęcia...

hera
@Małgorzata

cały ten wątek jest poświęcony temu tematowi.. i z tego co piszą to, że da się, choć ja bym tego nie traktowała jak koncert życzeń, tylko no jakoś rozsądnie to ogarnęła, ten grafik

Impala
@Małgorzata

Jak ja pracowałam, to były też studentki i faktycznie szło im jakoś tam grafik ustawić, tak, żeby mogły chodzić na zajęcia więc to jest do zrobienia, ale też w granicach rozsądku, wiadomo, że cała firma pod jedną osobę się dostosować nie może, a i pozostali pracownicy nie mogą na tym ucierpieć

hera
@Impala

dokładnie to samo słyszałam od znajomej i właśnie szukam jakieś oferty pracy, bo pasowałoby coś dorobić przy studiach, bo tego czasu wolnego trochę jednak jest, więc może coś się uda znaleźć

Trufla
@Heelaa

Jest to do polaczenie jak najbardziej

fini

Jak wam się ogólnie pracuje w obsłudze klienta? Domyślam się że trzeba mieć do tego odpowiedni charakter i ja właśnie nie wiem czy go mam, a szukam pracy w tej dziedzinie i zastanawiałam się nad zaczęciem tutaj. Czy ktoś może coś opowiedzieć na temat tego jak to jest właśnie z kwestiami cech charakteru i obsługi klienta?

@fini

Wiem, że może się to wydawać dość głupie pytanie, ale szukam pierwszej pracy i szczerze trochę się stresuję tym jak to będzie, więc za jakieś słowa wsparcia będę wdzięczna haha

@fini

z tego co mi się wydaje to powinnaś być otwarta do ludzi doradzać, nie wiem być pogodna bo to zawsze jest mile widziane, hmmm napewno w jakimś stopniu musisz umieć współpracować w grupie i odpowiedzialna ale to jak wszędzie w sumie więc bez stresowo nie sądzę żebyś nie spełniała tych wymagań

@fini

no praca z ludźmi bywa różna, trafiają się różni klienci, ale jak dla mnie spoko, tu chyba jeszcze jedna cecha mi przychodzi na myśl wyrozumiałość... ale pracka tak ogólnie jak dla mnie na spory plus

Poli
@fini

Powiem Ci tak, ja ogólnie raczej jestem osobą zamkniętą w sobie, ale jak przychodzę do pracy to wchodzę jakby w tryb "praca" i nawet jakoś za bardzo nie myślę o tym, tylko po czasie już automatycznie przychodzi mi nawiązywanie kontaktu z klientami, więc uważam, że nieważne jaki masz charakter prywatnie, obsługi klienta można się nauczyć tak jak każdego innego zawodu, chociaż oczywiście osobom wygadanym z natury będzie na początku łatwiej.

@Poli

widzisz, na spokojnie nie ma co się stresować jak już nas dwie cię uświadamia że bez problemu. to bez problemu, powodzenia

heya
@fini

a pracowalas juz w sprzedazy albo czyms pokrewnym?

lola

nie wiecie czy jest tu jakiś dodatek za dojazd albo coś takiego?

@lola

albo czy zapewniają jakieś miejsca parkingowe w galeriach, gdzie jest płatny wjazd? dojeżdżałabym autem i to ważna kwestia dla mnie

heya
@lola

kandyduje, co prawda. ale szczerze watpie, chyba ze ktos sie wypowie kto pracuje

Opinia

Pracowałam tutaj przez ok. pół roku. Może i nie długo, ale zawsze już mam jaks podstawę, żeby się wypowiedzieć.Zwolniłam jakiś czas temu, bo studia przeszły na zdalne i wróciłam do domu rodzinnego, żeby nie marnować kasy na pokój w Krk. Pracę wspomina dobrze, super dziewczyny mi się trafiły, bardzo dobrze się dogadywałyśmy. Sama praca też w porządku, nie miałam żadnych nieprzyjemnych sytuacji.

jakąś podstawę*

Lilka
@Opinia

myślisz że jeszcze wrócisz do Krakowa i do pracy w calz?

@Lilka

Nie wiem, nie wybiegam na razie tak w przyszłość, ale nie wykluczam.

ella
@Opinia

czyli rozumiem ze warto.. dzieki za opinie

vinia

Widzę tu duże oburzenie, że są w sklepie targety do wyrobienia. Powiem wam, że nie znam sklepu w którym targetów nie ma. To normalne, że każda firma chce zwiększać zyski. Wiadomo wygórowane oczekiwania są uciążliwe dla sprzedawców, ale zatrudniając się w handlu chyba każdy wie na co się pisze.

Agnieszka
@vinia

ja to oczywiscie rozumiem, bardziej ciekawi mnie jak wysokie są to targety i czy są tak realnie do wyrobienia ?

vinia
@Agnieszka

Z mojego doświadczenia wynika, że tak, ale pewnie to też zależy od lokalizacji sklepu, ja akurat mam okazję pracować w dość często uczęszczanym przez ludzi, więc o to trochę łatwiej na pewno. A za innych nie chcę się wypowiadać.

Lemmy
@Agnieszka

Tak jak poprzedniczka, w sklepie o małym ruchu na pewno jest to trudniejsze, ale też nei tak, że całkowicie nierealne

Lemmy
@vinia

nie*

kora
@Agnieszka

z mojego doświadczenia, są takie dni kiedy nawet nie musisz się starać i cel przekroczony, bo jest taki ruch, ale wiadomo, że są też dni, kiedy tego targetu się nie wyrabia i trzeba też mieć trochę gadane, żeby zachęcać klientów, ale ogólnie (przynajmniej mój sklep) dajemy radę

olalala
@kora

To też na pewno zależy od lokalizacji i właśnie ruchu jaki tam jest

olalala
@kora

W większych miastach myślę, że jest prościej zrobić sprzedaż

somi
@olalala

Pewnie tak jest właśnie ze względu na ruch

@olalala

a target dla wszystkich sklepów taki sam czy uzależniony od lokalizacji?

Mitty

Jak wyglądają rekrutacje? Ile etapów i co weryfikują?

@Mitty

ale na pracownika sklepu czy na jakieś wyższe stanowisko pytasz?

@Mitty

na sprzedawcę jest tylko jedna rozmowa z kierownikiem sklepu, o nic szczególnego nie wypytują, raczej taka luźna rozmowa na temat tego jak mniej więcej wygląda praca. Na jakieś wyższe stanowiska pewnie mają jakieś bardziej skomplikowane rozmowy ale tego już nie znam z autopsji

@lipi

aa okey, bo trochę się stresuje, ale dzięki za odp

@lipi

a powiedz mi przed rozmową patrzyłaś sobie na ich stronę, jakie mają promocje czy coś, żeby mieć jakieś pojęcie o tym, co jest aktualnie czy raczej na spontanie?

@Mitty

szczerze, nie bardzo. wiadomo, zerknęłam na stronę, ale bardzo pobieżnie, nie studiowałam jakoś specjalnie cen produktów, promocji itd. tego wszystkiego nauczyłam się już w pracy

@lipi

dokładnie, nie musisz wszystkiego wiedzieć przed rozpoczęciem pracy, po to jest szkolenie, żeby wszystkiego cię nauczyć, a umówmy się nie jest to jakaś super ważna kwestia, żeby znać całą historię sklepu i w ogóle, wystarczy, że już podczas pracy będziesz się orientować co i jak

@lipi

a co do rekrutacji, to tak jak wyżej napisano, jedna rozmowa, raczej wszystko szybko i sprawnie, przynajmniej u mnie

@Lapis

potwierdzam, ja już po i faktycznie przyjemnie przebiegła rozmowa, niepotrzebnie tak się spinałam, ale dobrze, że coś jednak poczytałam, bo wydaje mi się, że warto znać basicowe informacje o firmie, w której chce się pracować

@Mitty

wgl to dzięki wszystkim za rady, jakby to kogoś interesowało to się dostałam i zaczynam od nowego msc, więc mogę oficjalnie zmienić status z kandydat na pracownik, zobaczymy jak będzię, jak coś to może się tu jeszcze odezwę

staicy
@Mitty

jakie mniej więcej dostawałaś pytania?, były jakieś przykładowe pytania typu " w tej sytuacji co byś zrobiła" itp? bo kiedyś takie dostałam i stres mnie tak wtedy pożarł że odpowiedziałam głupoty... teraz wolała bym się przygotować

staicy
@Mitty

pierwszy raz będę startować do tak dużego miejsca, dzięki za wszystkie wątki które poruszyłaś powyżej, zastanawiam sie jeszcze oprócz pytania powyżej, jakie są benefity? wg są jakieś przewidziane?

@staicy

Mogą się zdarzyć i takie, wiec się przygotuj zawczasu. Co rekruter, to inne metody, więc nie ma jednoznacznego modelu rozmowy

@staicy

Wymyśl sobie hipotetyczne pytania tego typu i ustal jakąś odpowiedź w głowie, tak, żeby jak faktycznie się pojawią, mieć jakiś gotowy model odpowiedzi. Wiadomo, że pytania się mogą różnić od tych, które sobie wymyśliłaś, ale od razu będziesz miała jakiś schemat myślenia utorowany

@staicy

No, przynajmniej u mnie to tak działa.

@staicy

Co do benefitów, to masz zniżki na produkty (wszystkie marki), możliwość ich testowania, ubezpieczenie zdrowotne i coś z multisportem, ale nie wiem dokładnie, nie korzystam, bo moja siłka i tak nie honoruje, więc się nawet nie zgłębiałam

@Kaśka

jak wygląda ta możliwość testowania? znaczy, że trzeba to później zwrócić czy po prostu dostaje się za darmo jakieś nowości które wchodzą w ramach testowania?

nozzo
@fini

już tu o tym pisali, lupka i poszukaj sobie

gos

Rekrutacja na kierownika sklepu jest długa?

matt
@gos

zapewnie trochę trwa. jednak muszą zweryfikować to i owo

@matt

jasne, ale chciałabym wiedzieć ile mniej więcej, jakie etapy

bukie
@gos

ile trudno stwierdzić tak w czasie, ale rekrutuje cie regionalny na to stanowisko i z nim masz rozmowę. Z tego co pamiętam na rozmowie mówili, że feedback się dostaje niedługo po rozmowie

@bukie

okej, dzięki za odpowiedź

Aneta
@gos

A jest w ogóle? Pierwsze słyszę możesz coś więcej powiedzieć

@Aneta

czekaj, nie rozumiem do końca o co mnie pytasz...

@Aneta

o to czy w ogóle jest rekrutacja na kierownika, dobrze rozumiem? bo jeśli o to chodzi, to wyobraź sobie, że nie przyjmują bez weryfikacji kto co i jak, zwłaszcza na stanowisko kierownicze...

no
@Aneta

a to może przejrzyj ogłoszenia to zobaczysz przynajmniej

@gos

Chyba chodziło o to, czy obecnie rekrutują

@gos

Przynajmniej ja to tak rozumiem

@gos

A jeśli tak, to szukają.

@Nikkie

Jak nie ma ofert w necie do mojego miasta to warto do sklepu podbić zapytać czy nie bardzo?

papaja
@fini

na stanowisko kierownika sklepu? to raczej wątpię, trudno powiedzieć zresztą.. chyba, że chodzi ci o sprzedawcę? najlepiej jak jest oferta według mnie, ale z drugiej strony zapytać chyba nie zaszkodzi, jak uważasz

@papaja

A to akurat o sprzedawcę chodziło, tak jak niżej pisałam, to miałaby być moja pierwsza praca

nerola

Możecie testować produkty?

Aka
@nerola

Są dodawane vouchery na produkty do testowania

onka
@Aka

są też vouchery na święta :)

nerola
@onka

oo super, dzięki za info!

onka
@nerola

cieszę się, że mogłam pomóc:)

@Aka

Ale to działa tak, że testujesz i musisz potem oddać, czy produkt zostaje już u ciebie?

@Monia

myślisz, że byłby sens oddawać

@Monia

przecież to używane, to raczej zostawiasz nie

@Monia

tylko pewnie jakąś opinie trzeba im dać czy coś tam wypełnić

Julcia
@Monia

HEj, jak najbardziej zostawiasz, piszesz tylko krótką opinię. Jeśli nie chcesz zostawić, to możesz też zwrócić, ale chyba nikt tak nie robi.

@bonia

No nie wiem, gdybym wiedziała to bym nie pytała :)

@bonia

Niby jest to logiczne, ale nigdy nie wiadomo

O, super!

@Julcia

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

@Julcia

o widzę, że już odpowiedziałaś na moje pytanie, które gdzieś wyżej zadałam, dzięki!

lulka

Jak często są dostawy? Są to wyznaczone dni, czy po prostu kończy się kilka rzeczy, więc robi się zamówienie?

kuka
@lulka

też bym chciała to wiedzieć, macie jakieś info?

@lulka

+ długo zajmuje takie rozłożenie dostawy? kierownik sie tym zajmuje czy kasjerzy też?

mezea

jest w Krakowie jakiś sklep poza galeriami handlowymi?

mezea
@mezea

bo chcę aplikować ale niezbyt lubię taki klimat galerii handlowych

amarantus
@mezea

raczej większość w galeriach jest, ale może coś jest tak poza

@mezea

Nie, tylko galerie na chwilę obecną

@Suzi

a mają w ogóle jakieś sklepy gdzieś poza galeriami?

@Mania

Ehm...przeczytaj moją odpowiedź powyżej... ;)

@Suzi

pytam ogólnie nie tylko o Kraków

@Suzi

chyba, że tamta odpowiedź odnosi się do ogółu

@Mania

w sumie to nie orientowałam się czy mają coś poza galeriami, ale moim zdaniem jednak lepiej jest pracować w galerii, bo łatwiej robi się utarg i klienci raczej są chętniejsi do zakupów

@Mania

przynajmniej taka jest moja opinia z doświadczenia w innych sklepach

@mezea

no więc generalnie to rozumiem, że można nie lubić klimatu galerii i wolałoby się pracować w bardziej klimatycznym miejscu, ale ja jednak polecam aplikować do galerii zawsze. poza tym sam klimat też jakoś bardzo się nie różni, oprócz tego, że wychodząc na zewnątrz musisz jeszcze przejść przez korytarz z innymi sklepami

A, no tak, racja

Nie wczytałam się, wybacz

@Mania

Ale z tego co się orientuję, to raczej centra handlowe właśnie

@Suzi

spoko, mogło to być niejednoznaczne tak na szybko

@Suzi

pewnie korzystniej jest dla nich

@kandydatka

dlaczego polecasz bardziej galerie? ze względu na to, że jest wiecej klientów?

@Mania

tak jak napisałam wyżej, więcej klientów, łatwiej zrobić utarg

@Mania

sama będę teraz do galerii aplikować, bo po czasie polubiłam ten specyficzny klimat

Whi

Można liczyć u was na jakieś premie? Jeśli tak to w jakim systemie - miesięczne/kwartalne/jeszcze jakoś inaczej?

mamy premie miesięczne

@lina

To w sklepach obowiązuje, zgadza się?

@lina

I jaki jest wyznacznik ich otrzymania? Od sprzedaży, czy jak?

tak, w sklepach

typowo właśnie sprzedażowe

Dzięki za potwierdzenie

@lina

A na coś jeszcze można liczyć? Jakieś dodatki?

@Whi

np zniżki w ich sklepach czy ubezpieczenie zdrowotne

aga
@lina

Wiesz na jakich zasadach przyznawane są te zniżki? Jaki to procent i czy dostajesz cyklicznie, czy po to obowiązuje cały czas?

nela
@aga

wiem, że obowiązują we wszystkich ich sklepach i gdzieś widziałam, że od początku zatrudnienia

aga
@nela

Okej, zawsze coś, dzięki

olesia
@lina

normy będą do wyrobienia, że dostać premie?

@olesia

generalnie tak, ale wiadomo, że to zależy też od różnych czynników

Małgorzata
@lina

I jak wygląda ta premia sprzedażowa? Możesz coś więcej napisać?

A jakieś widełki chociaż? Ile taka premia może wynosić przy dobrych wynikach?

@Whi

to ja mam jeszcze jedno pytanie (choć widzę, że za bardzo nikt nie odpowiada, ale może akurat się uda) premie są indywidualne czy dla całego zespołu do podziału?

Zostaw merytoryczną opinię o CALZ Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CALZ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CALZ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CALZ Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CALZ Polska Sp. z o.o.