Opinie o AMBASADA FRANCJI w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy AMBASADA FRANCJI, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AMBASADA FRANCJI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBASADA FRANCJI w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w AMBASADA FRANCJI?

jadczia89 Nowy wpis

wiecie może na czym polega dokładnie to przyjmowanie kandydatur w ramach programów stypendialnych rządu francuskiego? czyżby tutaj chodziło o jakąś możliwość zatrudnienia u nich? byłabym zainteresowana

Elżbieta Nowy wpis

Prowadze szkołę językową w Warszawie i korzystałam z pomocy Amabasady Francuskiej, mogę jedynie powiedzieć, że pracują tam osoby profesjonalne. Kiedy poszukiwałam pozycji dla nauczyciela francuskiego w mojej placówce to pomogli mi chętnie w znalezieniu danej osoby i przyjeli moje oferty pracy dla francuzów szukających zatrudnienia(usunięte przez administratora)

Agnieszka Nowy wpis

Słowa kojarzące się z AMBASADA FRANCJI: solidna, profesjonalna, rozwojowa, na poziomie. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: n/d. Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalni, na poziomie, z klasą. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 zł netto za 1 miesiąc tworzenia projektu. Najbardziej podobało mi się w AMBASADA FRANCJI: rozwojowe zadanie, ciekawi ludzie, kontakt z jęz.francuskim. Najbardziej nie podobało mi się w AMBASADA FRANCJI: n/d.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

mieszkałam wiele lat we Francji i mogę powiedzieć że konsolat w Lille nie mógł wiele zadziałać mimo ich starań w związku ograniczonych praw, narzuconych przez władze francuskie,

Zostaw merytoryczną opinię o AMBASADA FRANCJI - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AMBASADA FRANCJI