AMBASADA FRANCJI

Opinie o AMBASADA FRANCJI

jadczia89

wiecie może na czym polega dokładnie to przyjmowanie kandydatur w ramach programów stypendialnych rządu francuskiego? czyżby tutaj chodziło o jakąś możliwość zatrudnienia u nich? byłabym zainteresowana

Elżbieta

Prowadze szkołę językową w Warszawie i korzystałam z pomocy Amabasady Francuskiej, mogę jedynie powiedzieć, że pracują tam osoby profesjonalne. Kiedy poszukiwałam pozycji dla nauczyciela francuskiego w mojej placówce to pomogli mi chętnie w znalezieniu danej osoby i przyjeli moje oferty pracy dla francuzów szukających zatrudnienia(usunięte przez administratora)

Agnieszka

Słowa kojarzące się z AMBASADA FRANCJI: solidna, profesjonalna, rozwojowa, na poziomie. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: n/d. Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalni, na poziomie, z klasą. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 zł netto za 1 miesiąc tworzenia projektu. Najbardziej podobało mi się w AMBASADA FRANCJI: rozwojowe zadanie, ciekawi ludzie, kontakt z jęz.francuskim. Najbardziej nie podobało mi się w AMBASADA FRANCJI: n/d.

mieszkałam wiele lat we Francji i mogę powiedzieć że konsolat w Lille nie mógł wiele zadziałać mimo ich starań w związku ograniczonych praw, narzuconych przez władze francuskie,

Zostaw opinię o AMBASADA FRANCJI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMBASADA FRANCJI