Opinie o CALZ Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CALZ Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CALZ Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CALZ Polska Sp. z o.o. w Warszawa

calzedonka

To była odpowiedz do posta Blanki

aga

calzedonia kraków w ogóle nie odbiera telefonów ;/

Calzedonka

Albo po prostu dlatego, ze nie każdy nadaje się do pracy w handlu.... Niektórzy chcieliby za samo odpowiadanie "dzien dobry" zbierać wypłatę :) Blanka żadnych miłych wspomnień? W takim razie jak to możliwe ze zmusili Cię do pracy przez tyle miesięcy...... To żaden (usunięte przez administratora) nikt nikogo nie trzyma na sile, a przy zleceniach (które trwają dodam tylko miesiąc) można zrezygnować z pracy z dnia na dzien.

Blanka

Nie skladaj cv do zadnego z dzialow w tej firmie nieprzypadkowo jest taka rotacja gnebienie psychiczne na porzadku dziennym obecnie firma ma czeste kontrole z pipu wiec niby probuja wszystko tuszowac nawet dostajesz gotowa kartke z odpowiedziami jak masz mowic jak pip przyjdzie!!! Gotowe odpowiedzi dostalam na kartce

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CALZ Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Calzedonka

Dawać się tyle miesięcy mobingować i męczyć (wstrzymywać mocz) podczas kiedy na co drugiej witrynie wisi ogłoszenie o prace?.... Masochizm czy głupota?

Jeżeli ktoś poszukuje pracy dorywczej np. studenci to w Calzedonii z pewnością znajdzie zatrudnienie jako sprzedawca. Należy jednak bardzo uważać i pilnować swojego, szczególnie w sprawie wypłat i urlopów. Pracując tam dwa lata przez ostatnie miesiące pracy systematycznie dostawałam nieprawidłowe wypłaty, zgłaszałam sytuację wielokrotnie, bez reakcji. Moje nalezności zostały wyrównane dopiero kiedy złożyłam wypowiedzenie,czyli po 6 miesiącach, jednak o to również musiałam walczyć, ponieważ pracownice biura po tłumaczeniach ciągle nie mogły zrozumieć, gdzie tkwi problem, podobnie z dniami urlopowymi. Obiecywano podwyżki w zależności od umiejętności sprzedażowych, jednak ciągle nie zostało to zrobione. Sama sprzedaż i produkty były w porządku, jednak kadra kierownicza do niczego. Tylko sprzedawcy po awansie potrafią prowadzić sklep, jednak firma ciągle zatrudnia osoby z zewnątrz, które niekorzystnie wpływają na pracę w zespole, ponieważ mają mniejszą wiedzę niż sprzedawcy i nie są żadnym autorytetem. Nie robią praktycznie nic, wszystko zlecają sprzedawcom, nawet z obiegiem doumentów mają problem. Firma nie dba o długoletnich pracowników, co powoduje ich odejście i duże rotacje. Jak widzą, że ktoś jest ambitnym studentem, to nie skupiają się na nim, bo wiedzą, że i tak odejdzie, dlatego premiowane są osoby dużo słabsze w sprzedaży, ale bez szkoły i rodziny. Nikt nie myśli perspektywicznie, dlatego zespoły są niekompletne i nie ma szans na wyrobienie budżetu i zdobycie premii. Plus wiem, że od tego sezonu zaczynają się jakieś koszmarne wytyczne ogólnopolskie - gratisy owszem, ale dużo mniejsze niż wcześniej,jest to zdecydowanie za mało, ponieważ nie można w pracy nosić produków innych firm, a legginsy musza być albo basic albo z aktualnej kolekcji, przez co trzeba robic zakupy samodzielnie, do tego wytyczne na makijaż i obuwie. Kiedy zaczynałam pracę, byłam bardzo zadowolona, wynagrodzenie w porządku, zniżka również do intimi,zespół był zgrany i robiłyśmy premię. Jednak ciągła zmiana kierowników na coraz to bardziej niekompetentnych spowodowała, że o premii można zapomnieć. Ciągle tylko nerwy, ponieważ kierownicy nie widzą swojej niekompetencji i obrywa się sprzedawcom. Odradzam pracę w Calzedonii osobom, które są ambitne i chcą zrobić karierę, ponieważ jak tylko koordynator kogoś nie polubi, to gwarantowane rychłe zwolnienie, przez co zmuszeni byli odchodzić dobrzy sprzedawcy i kierownicy. Jeżeli ktoś szuka dorwywczo - można próbować, jednak grafik ciągle jest zmieniany,bo kierownicy nie potrafią go skonstruować i potrafią dzwonić do pracownika wiedząc, że jest na wyjeździe i nie da rady. dochodziło do sytuacji, że pracownik nie był informowany o zmienie grafiku, przez co sklep nie był otwierany na czas. Najgorzej z grafikiem jest w galeriach, ciągle ściągają support z innych sklepów bo nie ma kto pracować, nikt nie bierze tam pod uwagę dyspozycji, które się podaje na dany miesiąc przez co grafik jest źle zrobiony i trzeba łazić za kierownikiem, żeby łaskawie zmienił go, zazwyczaj jest to możliwe tylko kierownicy mają to gdzieś i zawsze musi być problem z grafikiem. Jak trafi się na dobrego kierownika - to da radę, ale uprzedzam, że Calzedonia podnosi wymagania, za czym oczywiście nie idzie podwyżka.

Dorota

Porażka. Reklamacja załatwiona pozytywnie. Pieniadze miały być na koncie w ciagu 21 dni roboczych co jest niezgodne z prawem a już jest prawie 2 miesiące i nic. Będąc w sklepie Panienka miała oddzwonić kilka dni temu ale niestety nie oddzwoniła i nie odbieraja telefonu. Podobno to ich metoda , że się tak postępuje Omijać z daleka CALZEDONIE w KRAKOWIE W M-1.

calz
@Dorota

To nie ICH metoda... Przykre jest to że "Panienki" muszą się często tłumaczyć, bo taka jest polityka firmy, a takie "klientki" jak Pani Dorota tego nie rozumieją. W każdym sklepie zdarzają się tego typu sytuacje. Przykre, ale jesteśmy tylko ludzmi... Co do obierania telefonu. Proszę wierzyć że mają dużo innych zajęć niż odpowiadanie na najczęstsze pytania o dostępność stroju, leginsów itd... Pozdrawiam serdecznie!

iks

niektóre tutaj tak pier...lą że nic tylko śmiać się przez łzy, sukcesy, ułatwić drogę do zrobienia budżetu, większych bzdur nie czytałam - kierownicy mają was gdzieś, są wredni, bo tak, bo chcą się wyżyć, bo mają zły humor, ty masz sprzedawać, bo ONI wylecą z roboty, a że ty też to jasne, ale co tam, na twoje miejsce zawsze ktoś się znajdzie

Calzedonka

Pracuje w Calzedonii prawie dwa lata i niestety nie moge sie zgodzić z Waszymi opiniami. Menagerowie kładą duzy nacisk na wyniki i wszystkie inne parametry nie dlatego zeby zrobic nam na złość ale po to aby ułatwić nam drogę do zrobienia budzetu a co za tym idzie dodatkowych pieniazkow do naszych wypłat...;) ciężka praca jest wynagradzana w postaci tunik i legginsow kilka razy do roku...;) i nie mówcie ze wyjazdy do Włoch to tylko pic na wodę... Otóż nie! Bylam, widzialam, swoje przeżyłam...! Przebrnelam przez kilku menagerow podczas mojego stażu i kazdy jest inny ale wszyscy cechują sie profesjonalizmem! To ze wymagają to nie znaczy od razu ze sa jakimiś potworami ale chca nam pomoc:) jesli sie ma zgrany zespol to przechodzenie do pracy to sama przyjemność :))) pozdrawiam moje kochane Calzedonki... N.

bary

To dzieki dobremu i zgranemu zespołowi odnosi sie sukcesy.Na poczatku zawsze jest cięzko ale jak sie człowiek wszystkiego nauczy i zrozumie jest w porzadku.Licza sie checi i zaangazowanie.

kogucik

Prawda jest taka, że jak komuś nie chce się pracować to zawsze znajdzie jakieś ale... Pracuję w Calzedonii w Krakowie od ponad roku i po tym co tutaj przeczytałam nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Pracowałam wcześniej w kilku miejscach i mam porównanie. Umowę o pracę dostałam po 2 miesiącach zlecenia. Nikt mnie nie zwolnił jak skończyłam mi się umowa zlecenie. Jest to pierwsza praca z której tak naprawdę jestem zadowolona. Lubię ludzi i pracę z nimi może dlatego ta praca tak mi się podoba. Nie czuję jakiejś presji w związku z parametrami sprzedażowymi. Usłyszałam kiedyś na początku pracy, że nikt nikogo nie bije za parametry i są one dla mnie po to, żebym wiedziała nad czym mogę jeszcze popracować i w czym jestem dobra.Jeśli chodzi o wymiany i reklamacje to uczono mnie, że każda klientka powinna być traktowana równorzędnie bez względu na to czy robi duże zakupy czy przyszła coś wymienić. Natomiast jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to być może akurat miałam szczęście i trafiłam do na dobry zespół. Generalnie nie tylko pracujemy razem ale też prywatnie bardzo się lubimy. Premie są rezultatem pracy całego zespołu i nie ma mowy o jakimś wyścigu szczurów czy podkradaniu sobie klientek. Ktoś kto tak napisał chyba nie pracował w Calzedonii. Pierwsze słyszę o tym, żeby nie wolno było wyjść do toalety. Wychodzę do toalety, kupić coś do jedzenia czy umyć kubek po kawie i nic strasznego w związku z tym się nie dzieje.

kogucik

Kochana najwyraźniej praca w sklepie nie jest Twoim powołaniem. To trzeba naprawdę lubić bo klientki są różne i z jedną się pośmiejesz a druga zwyzywa Cię od najgorszych i trzeba mieć tego świadomość. To, że nie można wyjść do toalety to jakiś absurd. A w sklepie powinno być czysto to chyba oczywiste. Weszłabyś coś przymierzyć do brudnej przymierzalni? Nie sądzę.

xnerana

Odradzam. Bedziecie wykorzystywane i nikt wam nie pomoże jak nie bedziecie wiedziec. (usunięte przez administratora) Nie ludzcie sie, ze dostaniecie premie, która wam obiecaja pierwszego dnia pracy. Nie dostaniecie ani grosza a po miesiacu albo dwoch i max 3 i tak was wyrzuca. Dlaczego? Bo praca w Calzedoni polega na wyciaganiu pieniedzy od kazdego. Masz wcisnac rajstopy na 50 zl które nie sa warte 10zl... Kraków galeria krakowską, bonarkq i m1, nie zdarzysz wejsc do sklepu i juz dziewczyny grasuja przy tobie jak sepy. Bo chca zebys zostawila tam co najmniej 500zl a jak kupisz jedna pare rajstop to zjada cie jak (usunięte przez administratora). Odradzam w 100% prace w Calzedoni w Krakowie. (usunięte przez administratora)Jak wytrzymasz dluzej niz miesiąc to gratuluję.

gosccc

jesli chodzi o prace to czasem jest ciezko a czasem jest luz. wszystko zalezy od natezenia ruchu. musisz potrafic sprzedac produkt, czasem nawet jak babka tego nie chce to trzeba jej to tak wcisnac zeby chciala sama go kupic. za nadgodziny wyplacaja kase ale tylko na umowie zlecenie, na umowie o prace oddaja ci wszystkie nagodziny. pracuje sie max 6 dni pod rzad. nie mozna dluzej - taka polityka firmy. najciezej jest jak nie wyrabia sie zalecanych na dany dzien wytycznych, to gora sie czepia. wydaje im sie ze kazdy klient ktory wejdzie musi cos kupic. tu nie ma klientow, ktorzy ogladaja - kazdy ma kupic

bary

A koleżanka chyba się nie przyznała,że za każdą godzinę którą przepracuje dodatkowo ma zapłacone.Pracowałam tam i nigdy nikt tam nie pracował 10 dni z 1 dniem wolnym.Gratuluje fantazji!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny za stanie i podpieranie ścian efektów w jakiejkolwiek pracy nie będzie.

Bee

Calzedonia Galeria Krakowska, znajoma tam pracuje. Pół etatu 690 zł, z tym że nie 80 a 90-100 godz w zależności ile godz jest otawrta galeria w miesiącu. Na 10 dni 1 dzień wolnego. Grafik rozpisany po 4 godziny dziennie i nowe osoby dostają zwykle popołudnia. Z gadki po miesiącu umowa, zrobiło się po 3 zleceniach może umowa jak się zdecydujemy.

Edyta

Dzis byłam na zakupach w Calzedoni Bonarka jakaś maskara jesli chodzi o obsługe ,chciałam kupic komplety 2 stroi ale niestety wyszłam bez niczego .Nikt nie chciał mnie obsłuzyc za kazdym razem wychodziłam ze szatni i prosiłam o pomoc w wyszukiwaniu rozmiaru za 3 razem widzac jak 3 panie obsługuja obok mnie Pania w szatni we trzy donoszac jej rozmiary ,wychylałam sie ze szatni i poprosiłam Pania o pomoc ale mnie zlała jednym słowem.Sama prowadze firme i taka ekipe jednym słowem bym zwolniła bez namysłu .Głupie usmieszki jakies dziwne zachowanie DRAMAT!!!

ktos1245

praca w Calzedonii? NIE POLECAM.. na pewno zależy wszystko od zespołu, ale w jednym z Krakowskich sklepów MASAKRA.. wiecznie naburmuszone dziewczyny, patrzące na człowieka jak na intruza, "szczere uśmieszki" do siebie a potem obgadywanie jedna drugiej.. PORAŻKA nigdy nie pracowałam w tak kiepskim zespole. Co do obietnic umowy o prace po miesiącu.. nie łudźcie się, prędzej Wam podziękują i przyjmą kolejną osobę na zlecenie.. uniformy.. 2 pary zwykłych rajstop i chodź w nich na zmianę przez miesiąc do pracy.. chcesz coś więcej to sobie kup za swoje i nie licz że dostaniesz przy tym zniżkę pracowniczą.. bo nie możesz mieć na nogach leginsów ani rajstop innej firmy więc co tu dużo mówić.. gdy Cię zatrudniają robią wielkie nadzieje i pięknie wszystko koloryzują po czym starasz się jak możesz w nadziei o obiecaną umowę a w zamian za to dziękują za współpracę ostatniego dnia umowy zlecenia..

Nikita

Ja właśnie jadę jutro tam na rozmowę. To tylko rozmowa, nie wiem jak będzie, co to będzie. Ale muszę wziąć pracę taką jaka mnie 'zechce' bo kasa potrzebna. Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle.

Emma

Chciałam zapytać czy pracując w sklepie Calzedonia pracownicy muszą koniecznie chodzić ubrane w ciuchy z tej firmy czy mogą chodzić ubrane w swoje? Jakie warunki i zarobki oferuje pracodawca?

Zostaw merytoryczną opinię o CALZ Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CALZ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CALZ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CALZ Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CALZ Polska Sp. z o.o.