Opinie o ING BANK ŚLĄSKI S.A. w Warszawa Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego 10

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ING BANK ŚLĄSKI S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING BANK ŚLĄSKI S.A. w Warszawa Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego 10

lidka

Nieprawda. Jaka działalność? Kobieto, w takim razie nie bylas na rozmowie o umowe o pracę w banku. Pracuje w Ing i bardzo sobie chwale tę pracę. Dla wszystkich maruderow- nie pracowaliscie w innych bankach. Haha. Co wy mozecie wiedzieć o presji na sprzedaż, mobbingu czy wyzysku czlowieka az do wyniszczenia psychicznego czlowieka?? Praca w ingu jest naprawdę spoko.Nie ma planów sprzedazowych tak jak w innych bankch. Są zadania dla calej placówki. Wiadomo ze trzeba proponowac, sprzedawac ale nikt mi lba nie urywa bo np dzis nie sprzedalam konta czy kredytu! Obóz pracy? Achachacha.Tutaj nie jestem ponizana, traktowana jak liczba, nic nie warty smiec. Naprawdę uwierzcie mi, ale tak to wyglada w innych bankach.....

gosc2014

witam, Na jakie zarobki może liczyć specjalista z kilkuletnim doświadczeniem w Centrali ING w Katowicach? pozdrawiam

@gosc2014

Ja dostałem wporządku warunki w Stefczyku i co dla mnie najwazniejsze umowę, można spać spokojnie he he

magda11111

Rozmowa to czysta porażka. Trzeba założyć własną dziakalnosc, sponsorować firme, ponosić wszystkie koszty reprezentacyjne, paliwo itp za marną prowizje. Jakbym wiedziala ze to oferta pracy dla frajerów to bym sobie czasu nie marnowala. A swoja drogą dawno sie nie najadlam takiego wstydu, ze bylam na rozmowie w kawiarni, w ktorej osoba rekrutujaca nawet kawy nie kupila. Kelnerka popatrzyla sie z politowaniem. No ale nie dziwie sie skoro za to firma nie zwraca. Ing do niczego. Najwieksza porazka. Oboz pracy.

zainteresowana

witam, Bardzo proszę o informację jak wygląda w ING kwestia używania własnego samochodu w pracy? Czy faktycznie jest takie oczekiwanie, czy nie ma sluzbowych aut na wyjazdy slużbowe? pozdrawiam

@zainteresowana

święte słowa , wszystko to prawda

Doradca Klienta

Oszuści!!!! Oprócz mnie na "rozmowie" było jeszcze ok.20 osób. Zamiast rozmowy kwalifikacyjnej odbyła się prezentacja, siedzielismy wszyscy w jednej sali. Kto był dalej zainteresowany pracą opartą o wynagrodzenie prowizyjne mogł zostać na daljesz części.Po I cześci zostały 3 osoby. Aplikowalam na zupełnie inne stanowisko, w ogłoszeniu nie było mowy, o założeniu własnej dziełalności!!! Uważajcie!!!Aha i po rozmowie kazali mi roznosić CV po oddziałach jeżeli tam chciałabym pracować :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Miki

Praca w firmie ING BANK ŚLĄSKI jest najgorsza. Masakra nie szanowanie pracowników i nie liczenie się z ich opinią. Harówka od 9.00 do prawie 21.00, za mała obsada do obsługi. (czasami 2 osoby w oddziale, bo brak personelu) - wyzysk jak białego murzyna. Ci na górze prezesiki, którzy biorą po 400 tys. powinni spróbować pracy jako szeregowi pracownicy i zrozumieć jak naprawdę wygląda praca, a nie za darmo brać pensję (powinni tą pensją obdarować pracowników, którzy obsługują bezpośredniego klienta). Wynagrodzenia są tak niskie tych pracowników i nie adekwatne do wykonywanej pracy. Dyrektor regionu zachodniego w Warszawie nie słucha ludzi i dba o swój tyłek. Ludzie są zniszczeni przez wyścig szczurów. Zaszczuci, każdy dba tylko o swój stołeczek, a pomaganie innym to tylko puste hasło. Czasami słuchałem opowieści ludzi i nie wierzyłem w to co mówili. Jak można tak traktować ludzi? Jak można się dać tak traktować?. Odradziłbym wrogowi. Niestety jest coraz gorzej. Ci dyrektorzy wymagają planów, które jakiś człowieczek na górze wymaga, a nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Jak pracownik nie wykona planu to nawet premii kwartalnej nie dostanie (ok. 350 zł za kwartał) Żenada, (powinni dostawać premię co miesiąc). Oni oczywiście wymagają sprzedaży za wszelką cenę. Nie masz doradzać tylko wciskać. To że klient nie potrzebuje kredytu nie ma znaczenia. Praca administracyjna, czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem oddziału jest niedoceniane bo tracisz czas, który powinieneś przeznaczyć na wciskaniu ludziom, rzeczy których nie potrzebują. Dyrektor oczywiście nie zajmuje się administracją. W sumie to nikt nie wie po co są. Jeżeli chodzi o awans to jest to temat rzeka. Zawsze jest powód żeby ci pokazać, że na niego nie zasługujesz (ale sobie wypłacają premie). Ale przez cały rok słyszysz, że jesteś już o krok. A o podwyżkach możesz pomarzyć. Jakiekolwiek rozmowy to porażki. Ze statystyk wynika, że Bank ING co roku zarabia grube miliony, a pracownik szeregowy ma z tego tyle co nic. Żenada nie polecam. Tak się docenia ludzi jak ci się nie podoba to możesz odejść wyzysk w biały dzień.

aga

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w ING Banku Śląskim. Po pierwsze nie którzy z was mylą pracę w banku z pacą w ING Życie a uwierzcie mi te dwie firmy nie mają ze sobą nic wspólnego oprócz nazwy. Więc ofert sprzedaży ubezpieczeń za prowizje albo przedstawiceil bankowy sprzedajacy konta na działalności to nie praca w banku Ja pracuje w banku od 8 lat na stanowisku strszego doradcy klienta detalicznego. Praca na umowę o pracę. Stała pensja + co kwartał premia uzależniona od sprzedaży twojej i twoich wspólpracowników. Minimalna praca w banku na stanowisku kasjero-dysponent czyli dla takiej osoby bez doświadczenia na początku to 2500 brutto. Ja po tylu latach zarabiam oczywiście wiecej ale też róznie to bywa, podwyżki przedewszystkim zależą od tego czy przełożony o nie zawalczy dla ciebie są też takie regulaminowe prawie co roku ale to jakieś grosze np 100zł. Nikt nigdy nie kazał mi nic wciskać jak to pisały osoby powyżej, oczywiście to wszytsko zalezy jaki poziom prezentuje twój bezposredni przełożony ale w ING na pewno nie jest to powszechną zasadą. Wiadomo że są plany wymagania, ze trzeba sprzedawać bo przecież na tym polega ta praca nikt nie bedzie nikomu płacił za klikanie na klawiaturze ale podstawową zasadą u mnie jest że wszystko ma być sprzedane rzetelnie, klient ma być świadomy tego co kupił i nic za wszelką cene. Ja szczerze polecam tą pracę choć jak w każdej czasem mam dni w których mam dość ale dobrze tam gdzie nas nie ma naprawde znam wiele osób które pracują w innych bankach i stwierdzam ze nigdzie się stąd nie ruszam. Jest socjal, dofinansowania wypoczynków, kasa na święta, paczki na świeta, kasa na wypoczynek, ubezpieczenia grupowe, pracowniczy program emerytalny, pożyczki i zapomogi z socjala, medicover i karty na siłownie niestety płatne. Wiadomo że to wszystko moze nie są jakieś kokosy i może są banki gdzie zarabia się wiecej ale dolczając do tego te wszystkie socjale + premie naprawde nie jest źle a przynajmniej nikt mnie nie poniża a atmosfera w pracy świetna. Więc jeśli ktoś zastanawia się czy iść na rozmowe to zapraszam. Oczywiście są w banku rózne komórki. Ja wypowiadam sie na temat oddziału detalicznego oczywiście korporoacje i inne satnowiska w centrali to zupełnie innna bajka.

ten

Dostałem propozycje pracy jako przedstawiciel bankowy w ING. Mam nakłaniać osoby które otworzyły firmy na otwarcie konta w banku. Warto i czy da się zarobić na tym?

aga
@ten

Powiem Ci tak ja pracuję jako doradca na umowie o prace więc to całkiem inna bajka, przedstawiciele pracują na własnej działalności i mają płacone od kont które otworzą w danym miesiącu. Z tym zakładaniem to bywa różnie zalezy jakie miasto jak dużo konkurencja i jaki twój zapał dopracy, na pewno sami nie przyjdą tylko musisz ich zwerbować. Moja koleżanka która pracuje na tym stanowisku mówi że róznie bywa ma miesiące za które dostaje 1500zł a ma też takie po 4000zł ale na pewno wymaga to sporego zaangażowania.

Artur

A jak wygląda praca w dziale IT? Czy same przedpotopowe technologie? bo widzę, że interfejs online wygląda jakby nikt go nie dotykał od końca XX wieku.

inny_ktoś

To może czas przejrzeć na oczy i uwierzyć jakie teraz trzeba mieć kompetencje. A prawników każdego roku nasze uczelnie wypuszczają tysiące, podobnie jak ekonomistów i zdecydowanie nie każdy z nich zaczyna od posady dyrektora. Trzeba się wyróżniać kompetencjami, mieć duże doświadczenie i być specjalistą w swojej dziedzinie.W wieku 23 lat to trudne do osiągnięcia.

Ktoś

Z takim wykształceniem (i lepszym) to ludzie w Call Center ING pracują.

Mira

Czy ktoś wie jak pracuje się w IT w centrali ING Banku? Polecacie?

mycha

Nie polecam, to że możesz liczyć na wysokie prowizje to zwykła ściema, do tego zatrudnienie w ramach swojej działalności, kasa przelewana jak się komuś zechce zrobić dyspozycję przelewu. ODRADZAM!

olahek

Zaprosili mnie na rozmowę na stanowisko doradcy klienta. Nie wiem czy jechać, bo pewnie będzie dużo kandydatów. Jak wygląda proces rekrutacji, o co pytają i czego się spodziewać? Jaki z zarobkami w tym banku? Dodam, że nie mam doświadczenia w pracy w banku ale duże w marketingu i sprzedaży.

Norman
@olahek

olahek - 2014-08-06 10:53:56 Mam dzisiaj rozmowę w sprawie pracy, stanowisko specjalista ds. sprzedaży warto?

diuk

Witam. Pracowałem w ING jako podwykonawca w projekcie przez kilka miesięcy. Z całą powagą stwierdzam że jest to najdziwniejsza i najgorsza firma w jakiej miałem okazje pracować. Moge tak powiedziec gdyż jako kontraktor zwiedziłem wiele korporacji w Polsce. Projekty trwały od 1 miesiąca do roku. Pracowałem w bankach, ubezpieczycielach, firmach IT, farmaceutycznych. Większych i mniejszych korporacjach. ING bije je wszystkie na głowe. Masakra. Ludzie są zniszczeni przez wyścig szczurów. Zaszczuci. Każdy dba tylko o swój stołeczek a pomaganie innym to tylko puste hasło. Boją się zmian. Do wszystkiego podchodzą niechętnie i ze strachem. Kadra managerska - banda bab, które nie wiadomo czego chcą. Popisują się jedna przed drugą, ściśle dbając o zachowanie hierarchi. Wyższe stanowiska traktowane są przez podwładnych jak Piotrowe trony. Czasami słuchałem opowieści ludzi i nie wierzyłem w to co mówili. Jak można tak traktować ludzi?. Jak można sie dać tak traktować?. Odradziłbym wrogowi.

chrom

Hej, kilka tygodni temu wystałam CV na doradcę klienta indywidualnego w placówce ING bardzo ucieszyłam się, gdy po miesiącu zadzwonili do mnie, że chcą zaprosić mnie na rozmowe kwalifikacyjną. Przyszłam na Nią i co się okazało...oprócz mnie na sali była około 20 innych osób...i zamiast rozmowy odbyła się prezentacja związana z ubezpieczeniami, które oferuje ING. ING oferował pracę dla osób,które chcą założyć własną działalność gospodarczą, wynagrodzenie prowizyjne:) Z osób na sali zostały 3 reszta wyszła.(usunięte przez administratora)Dlatego jak do Was zadzwonią to spytajcie czy ta rozmowa ma dotyczyć stanowiska, na które aplikowaliście!!!!

robol

Niestety Praca w ING to wielkie (usunięte przez administratora) Pracuję już ponad 7 lat a dopiero niedawno doczekałam się zmiany stanowiska ale oczywiście bez podwyżki bo jak to przecież ING nie ma kasy dla pracowników woli płacić za ankiety MS i inne badania.(usunięte przez administratora)

miki

Pracuje w Ing od 8 lat. Pracowalem z roznymi dyrektorami i w roznych oddzialach w Krakowie. Niestety jest coraz gorzej. Zaczne od dyrektoro. Swojego czasu zwolniono wielu dyrektorow, wprowadzJac zasade ze na 3 oddzialy jest jeden przelozony. Oczywiscie zostali Ci co nanbardziej cisli swoich podwladnych. Oni oczywiscie wymagaja sprzedazy za wszelka cene. Nie masz doradzaz tylko wciskac. To ze klient nie potrzebuje kredytu nie ma znaczenia. To Twoja wina ze nie potrzebuje. Masz sprzedac i juz. Praca administracyjna, czuwanie nad prawidlowym funkcjonowaniem oddzialu jest niedoceniana bo tracisz czas ktory powinienes przeznaczyc na wciskaniu ludzia rzeczy ktorych nie potrzebuja. Chyba ze pojawia sie nieprawidlowosci, ktore wplywaja na premie dyrektora to wtedy jest afera. Xyrektor oczywiscie nie zajmuje sie admi istracja. W sumie to nikt nie wie po co sa. Jezeli chodzi o awans to jest to temat rzeka. Zawsze jest powodu zeby ci pokazac ze na niego nie zaslugujesz. Ale przez caly rok slyszysz ze jestes juz o krok. Nie pamietam ostatniej podwyzki. Rozmowy roczne to poraszka

miki
@miki

Jeszcze jedno. Ing chwali sie ze dba o pracownikow i liczy sie z ich zdaniem. W zwiazku z tym prosi o wypelnianie raz w roku specjalnych ankiet. Oczywiscie sa nieobowiazkowe. Ale sprawdzana jest frekfencja. Codziennie przelozony pyta czy wypelniles juz. Podkresla ze chce miec 100% frekfencji. Jest na to ogromny nacisk. Nastepnie otrzymuje wyniki swojego zespolu. Robi zebranie ze wszystkimi pracownikami i ja omawia. Jezeli dostaje zla opinie sprawdza rreakcje zebranych. Jak dojdzie do tego ze to Ty mogles zle ocenic masz przerabane. Acha zle oceny tlumaczy ze jakis pracownik lub pracownicy zle zrozumieli pytanie lub skale ocen. A kwestia wynagrodzenia i premi zawsze zle oceniana przez pracownikoow jest przemilczana.

m

Zdecydowanie odradzam - szczególnie Region Łódź Korporacje (duże) Zasady funkcjonowania instytucji jak w państwie feudalnym, niesprawiedliwość ocen, zarządzania poprzez bicz i presję, że w każdej chwili mogą Cię zwolnić. Właściwie nie ma znaczenia czy dobrze wykonujesz swoją pracę czy nie - ważne czy się podobasz odpowiednim osobom. Manipulowanie wynikami ankiet satysfakcji pracowniczej, [usunięte przez moderatora], wyścig szczurów w najgorszym tego słowa znaczeniu, nakładające się nieustannie akcje sprzedażowe tak, że nierealnym jest wykonanie wszystkich zadań. Wielkie hasła o uczciwości, zasadach współpracy itp. - w rzeczywistości odbijają się jak w krzywym zwierciadle. Może w innych Regionach jest inaczej - generalnie można się bardzo zawieść - wycisną z Ciebie co się da - i następny...

jola

witam, kont musisz otwierac jak najwięcej i im więcej pokazesz ze ci się uda to w następnym miesiącu masz więcej do otworzenia.Pracowalam tam w sumie prze 2 lata i powiem ci ze wygląda to strasznie.Tylko presja i szkolenia z tego jak wciskać kit klientom ,żeby otwarli konto u ciebie a nie w innym banku.Poza tym dojazdy do klienta na wlasna reke , nie mowic o tym ze płacisz sam co miesiąc zus.W końcu przeszłam do konkurencji i powiem ci ze jestem zadowolona.

maras
@jola

Cześć, A można wiedzieć do jakiej konkurencji ? Może też się rozejrzę ?

Freelancer

Witam mam okazje pracować w ING ale coś martwią mnie wasze wpisy, prawdę mówiąc wiecej jest na minus niż na plus, Wiem ze premie przyznawane są na podstawie otzrzymanych punktów za otwieranie kont firmowych i sprzedaż dodatków. Tylko czy oferta ING jest na tyle konkurencyjna ze są w stanie przejąć długoletniego klienta innego banku? Czy polega to na wciskaniu biednym i nieswiadomym ludzią kitu o lepszych warunkach? Nie wiem ile jestem w stanie takich kont otworzyć w ciagu miesiąca biorąc pod uwagę obiekcjie klientów ale z tego co wiem to 10 miesięczne to minimum, czy to jest realne waszym zdaniem?

Zostaw merytoryczną opinię o ING BANK ŚLĄSKI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ING BANK ŚLĄSKI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Kandydaci do pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.
2.2/5 Na podstawie 92 ocen.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.