Opinie o ING BANK ŚLĄSKI S.A. w Warszawa Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego 10

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ING BANK ŚLĄSKI S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING BANK ŚLĄSKI S.A. w Warszawa Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego 10

Robert

Czy w ING BANK ŚLĄSKI działa jakiś fajny pakiet socjalny?

Augustyn
@Robert

Nie ma żadnego socjala. Jest tylko paczka za 200zl na święta na cały rok i nic. Nie ma nawet nic dla dzieci. Multisportu nie ma. Ubezpieczenia nie ma. Możesz sobie ewentualnie kupić w ich sklepiku. Opieka medyczna to tylko 4 lekarzy w pakiecie, czyli poniżej minimum rynkowego. Goła pensja. Udogodnienia dla rodziców nie ma żadnych. Wyprawek nie ma. pokoi matek nie ma. firmowego żłobka lub przedszkola nie ma. parkingu nie na. chyba że sobie kupisz u nich za ponad 2tys rocznie. Elastyczny czas pracy tylko na papierze. Klimatyzacji nie ma. Tylko dla tych, co siedzą przy oknie. Goła pensja i 4lekarzy w pakiecie to wszystko. Ale mają sekciarska wiarę w jakiś swój pomarańczowy kod. To dopiero zenada:)

Krzysztof
@Robert

Niestety nie ma nic poza dostępem do lekarzy 4 specjalności w Medicover. Benefis nie ma żadnych. Jak chcesz, to możesz kupić sobie wszystko ubezpieczenie na życie, itp. Multisportu nie ma i nie będzie. Za parking musisz płacić 125zl miesięcznie!!!! Nie ma gdzie zaparkować do 1km. Jest kawą w biurze no i woda;) zapomnijcie o jakichkolwiek benefis Henryka, tam ich nie ma!!!!!!! Inna kwestia, to fakt, że sobie otwarli sklepik , ubezpieczeniami i innymi usługami, które możesz kupić na rynlu w lepszej cenie i wciskają z propaganda, że to benefity. Dramat.

Brutus

Jakie aplikacje . W ing Panie i Panowie zwolnienia nadciągają.. A taki piękny ten bank na zewnatrz..

Kosma

Ile płacą za takie wpisy? Od sztuki jakoś czy normę trzeba wyrobić? Wszędzie to widzę teraz. Daj znać.

A co powiecie o praktykach? Warto? :)

Doradca Klienta

Oszuści!!!! Oprócz mnie na "rozmowie" było jeszcze ok.20 osób. Zamiast rozmowy kwalifikacyjnej odbyła się prezentacja, siedzielismy wszyscy w jednej sali. Kto był dalej zainteresowany pracą opartą o wynagrodzenie prowizyjne mogł zostać na daljesz części.Po I cześci zostały 3 osoby. Aplikowalam na zupełnie inne stanowisko, w ogłoszeniu nie było mowy, o założeniu własnej dziełalności!!! Uważajcie!!!Aha i po rozmowie kazali mi roznosić CV po oddziałach jeżeli tam chciałabym pracować :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
pracownik ing

Hej. jestem pracownikiem ing i przyznam ze wszystko wyżej to kłamstwa ing jest to top eployer czyli należy do jednych z lepszych pracodawców. potrafią docenić. rozwoju jest bardzo dużo tylko trzeba cos robic a nie siedzieć i narzekac . Można awansować bez kumoterstwa normalnym procesem rekrutacji a sprzedawac trzeba bo na tym polega ta pra ca a plany sa zdecydowanie realne do zrobienia .

@pracownik ing

(usunięte przez administratora) Top Explorer ma.ddziś każda firma. To się kupuje.

Zauważyłam że do centrali ING poszukuję specjalisty ds. operacyjnych. Szczerze odradzam podjęcie tam współpracy. Procedura wygląda następująco: Firma zatrudnia doświadczonego pracownika po to aby ten wyuczył/przeszkolił znajomych/rodzinę pani dyrektor biura. Tak więc jest to praca u podstaw ponieważ szkolisz byłych kelnerów, ankieterów, telefonistki. Kiedy już osoby te zostaną przeszkolone, po okresie do 1 roku, jesteś zwalniany, bo już nie potrzebny. Na tym polega praca w centrali banku śląskiego.

kort

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie? Pracuję w ING 2 lata. Jaki mobbing? Jakie plany sprzedażowe? Pracowaliście kiedykolwiek w jakimś innym banku? Macie pojęcie na czym to wszystko polega? Nie? To sie zwolnijcie, idzcie pobrobowac. Gwarantuje Wam szybki powrót. ING jest chyba jednym z nielicznych, wlasciwie drugim po banku spoldzielczym - normalnym pracodawca. Sorry ale nie mogę czytać tych horrorów :-)

Byly pracownik

Detal to masakra mobing na kazdym kroku regionalna podstawia swoja rodzie i bawi sie w shoppera obszarowi dyr w wiekszosci chyba z budowy werbowani... mozna by duuzo napisac

Kaja

Pracuje w tym banku już 5 lat .... na umowę na zastępstwo! Plany jak wszędzie niestety ogólny brak docenienia pracownika. Dodam że w tym roku kończy mi się zastepstwo i kończy się moja "kariera"w ING, bo etatu nie ma . Ot taki pracodawca.

karola
@Kaja

@kaja polecam sprawdzić w Kasie Stefczyka, z tego co wiem dużo rekrutują

Paulina

A do którego oddziału sie starasz o pracę? Miales juz ten ostatni etap jak bylo? Udalo sie. Ja narazie wyslalam dokumenty na to samo stanowisko i nikt jeszcze nie zadzwonił :(a wiecie moze jak to teraz jest ze szkoleniami dla nowych? Nadal sa szkolenia w bielsko bialej?

Witam, czy moglibyście podzielić się doświadczeniami z ostatniego etapu rekrutacji tzn. z rozmowy z dyrektorem regionalnym? mam taką rozmowę za kilka dni i ciekaw jestem czym różni się od rozmowy z HRowcem i z dyrektorem oddziału. Pytania bardziej ogólne czy szczegółowe niż w poprzednich etapach? jakieś zadania, scenki? (aplikuję na stanowisko młodszego doradcy ds. detalicznych). Z góry dzięki :)

Rsonic

pracownicy są zwalniani z byle jakiego powodu, szefostwo ma chody w górze, kasa słaba, natrętne dzwonienie w czasie dnia wolnego, ciągła presja i podwyższanie planu. ;)

ktosiek

ING to plany sprzedażowe (jak to w każdej branży zajmującej się sprzedażą), cieżka praca przez 8 godzin dziennie (jak w każdej normalnej firmie), przyjazna atmosfera, współpraca i szacunek dla innych oraz duze mozliwości awansu. WIele osob mowi, ze korporacja to cos zlego. Kazda firme tworza ludzie i to tylko my decydujemy czy w danym miejscu dobrze sie nam pracuje. Nie kazdy jest stworzony do wszystkiego ale na atmosfere tylko my mamy wplyw (my w naszych zespolach) Czy ING jest dobrym poczatkiem rozwoju i kariery - odpowiem tak … czemu tylko początkiem :)

lidka

A najbardziej narzekają ludzie pracujacy w ingu cale życie np 20 lat . Narzekają, bo nigdy nie pracowali w innym banku i nie mają porównania. Skro wam tak źle, to droga wolna. Jest tysiące innych banków ktorzy chetnie was przyjmą. I tak za pół roku pogadamy. Szybciutko bedziecie wracać. ...

JOANA

Hej.A jak wygląda w Warszawie ul. Malczewskiego praca w korporacji w ING BANK? Jakie są zarobki na stanowisku Specjalisty ds zarządzania środkami finansowymi???Mam możliwość podjąć tam pracę i nie wiem czy się decydować??? Pomóżcie!!!!

major

leon firma krzak znaczy do (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że wytłumaczyłem wystarczająco prosto :).

bankowiec

Nie polecam. W ogloszeniu poszukiwany Doradca Klienta na pierwszym spotkaniu super -wrecz idealna firma . Drugie spotkanie -stanowisko Przedstawiciel Bankowy z własną działalnością. Szkoda że na pierwszym spotkaniu o tym nie informują-najwidoczniej nie szanują swojego czasu jak i innych.NIE POLECAM

M

pracuje w ing express. po Twojej opinii widac ze byłes słaby ;) Nikt tam nie idzie po samą podstawę bo premie stanowią większą częśc wynagrodzenia (oczywiscie jak sie umie rozmawiac z ludźmi i nie jest sie leniwcem czekającym aż zdecydowany klient sam przyjdzie i będzie sie prosił o otworzenie konta)

były...

Praca w ING EXPRESS - słabizna, nie pracujesz z ING tylko DSA w ogłoszeniu piszą o wysokiej podstawie a dostajesz 2000 lub 1800 brutto + premie za zbajerowanie fraj...era...

indi

Polecam. Bardzo wysoka kultura osobista kadry zarzadzajacej, duzo szkolen, swietna atmosfera. Jesli szukasz pracy w banku to tylko ING! W innych bankach TOTALNE DNO!!!

pracING
@indi

Bardzo jestem ciekawa gdzie Ty pracujesz, że nie masz planów sprzedażowych??? Bo na pewno nie w ING!!! Jestem pracownikiem ING od 20 lat i chętnie przeniosę się do Twojej placówki. Bo w moim oddziale są plany sprzedażowe, mobbing, presja, wyzysk to wszystko na porządku dziennym. Ranking sprzedaży poniżające rozmowy roczne ...i tak można wymieniać i wymieniać

Zostaw merytoryczną opinię o ING BANK ŚLĄSKI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ING BANK ŚLĄSKI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Kandydaci do pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.
2.2/5 Na podstawie 92 ocen.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.