Opinie o ING BANK ŚLĄSKI S.A. w Warszawa Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego 10

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ING BANK ŚLĄSKI S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING BANK ŚLĄSKI S.A. w Warszawa Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego 10

romek

Czy jako sp. ds. sprzedaży ma 4 koła podstawy brutto?

anty ing

Nie polecam pracy w tym pomarańczowym syfie. Ciągle spotkania i mówienie jacy jesteśmy wspaniali, a tylko patrzą, oceniają na każdym kroku, praca pod presja. Ludzie albo pija albo się załamują , a potem ich zwalniają w 5 min. Dobra praca w ing to była 10lat temu, teraz to syf i (usunięte przez administratora)

byłyINGowiec
@anty ing

10 lat temu praca na pewno nie była dobra, może 15, 20 lat temu

Jola
@anty ing

Też tak sądzę, 10 lat temu wcale dobrej pracy nie było W ING - wyzysk i pomiatanie człowiekiem - nie polecam. Teraz chyba jest jeszcze gorzej - jakieś co roczne spowiedzi szefom z tego czy się nadajesz do tego co robisz latami

Ola

ING Bank Katowice - Pracowałam w Call - Center. Takiego mobbingu jaki był w tym banku to nigdzie nie doświadczyłam. Ludzie się zwalniali jeden po drugim . Dla nich pracownik to śmieć - nie polecam nikomu Call - Center w ING Banku , duża presja, jeszcze jak się zwolniłam dostałam dodatkową kasę za nie prawidłowe godziny pracy. Praca zmianowa

Zuzanna

@ty, byłaś zadowolona z wynagrodzenia jakie oferował Ci ING BANK ŚLĄSKI S.A. Wspominasz również o atmosferze, która była w porządku. Jakie jeszcze plusy możesz wymienić, które wynikały ze współpracy z tą firmą? Jaki rodzaj umowy podpisałaś przed rozpoczęciem pracy?

Doradca Klienta

Oszuści!!!! Oprócz mnie na "rozmowie" było jeszcze ok.20 osób. Zamiast rozmowy kwalifikacyjnej odbyła się prezentacja, siedzielismy wszyscy w jednej sali. Kto był dalej zainteresowany pracą opartą o wynagrodzenie prowizyjne mogł zostać na daljesz części.Po I cześci zostały 3 osoby. Aplikowalam na zupełnie inne stanowisko, w ogłoszeniu nie było mowy, o założeniu własnej dziełalności!!! Uważajcie!!!Aha i po rozmowie kazali mi roznosić CV po oddziałach jeżeli tam chciałabym pracować :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Szczurek

Witam. Jak zarobki na Doradcy klienta (detal) w aglomeracji śląskiej? Konkurencja 3300 brutto + premie kwartalne. Będzie w ING więcej? Praca w tego typu korpo nauczyła, że jedyną szansą podwyżki jest zmiana pracodawcy, więc pytanie czy warto szukać w ING-u? Pozdrawiam.

Jojo
@Szczurek

W ING jest 1850 brutto plus za konto 80 zł, twoja wypłata to głównie te konta, ale co z tego kiedy atmosfera w pracy jest nieprzyjemna a team leader uważa się za nie wiadomo kogo, często też stosują szantaż typu "nie masz 20 kont to pożegnaj się z pracą" praca jest stresująca w złej atmosferze i naprawdę nie polecam.

xyz
@Jojo

chyba ing express i zatrudnienie przez agencje a nie w ING... ja z tego co wiem to w ing banku sląskim (nie mylic z ing express bo to dwie rózne bajki) stawki sa takie jakie sobie wynegocjujesz...

Zuzanna

@Super, to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A. Napisałeś, że pracodawca organizuje szkolenia. Jak oceniasz ich poziom? Czy dzięki nim, pracownik ma szansę na awans w strukturze firmy? Mógłbyś wypowiedzieć się w tej kwestii, odnosząc się do swojego doświadczenia?

region - najlepszy

Ja jestem zadowolona z pracy w ING. Pracuje w detalu. Teraz najmniej daja 4 tys brutto wiec to nie jest malo. Trzeba sie starac i robic swoje a nie myslec ze samo sie zrobi. I sciema z wciaganiem rodziny w to. Ja jako pracownik swojej rodziny obslugiwac nie moge. Nie wiem kto tu pisze te opinie. Ja mam super zespol i bardzo fajna dyrektorkę. Plany sa niewielkie i robi je caly oddzial a nie jedna osoba. Mam porownanie z innymi bankami i ing i zarobkowo i td wypada bardzo dobrze.

Nika220
@region - najlepszy

Jaką stawkę mają specjaliści?

Super
@Nika220

Jako mlodszy specjalista zarabia sie nim 4tys brutto. + swiadczenia/premie/konkursy. Sa tez szkolenia itd. Dla mnie super. Specjalista i starszy specjalista zarabia wiecej.

Zuzanna

ING BANK ŚLĄSKI S.A. na swojej stronie internetowej, w zakładce poradnik rekrutacyjny, w bardzo przystępny sposób opisuje wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego, radzi jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i umieszcza aktualne oferty pracy. Czy ktoś z Was, przed przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego, przygotowywało się do niego korzystając z tych informacji?

Karol

Witam, trafiłem na ofertę pracy "Młodszy Specjalista w obszarze bankowości detalicznej" w Trójmieście. Rozważam wysłanie cv. Jaka jest wasza opinia o tym stanowisku, zarobkach, środowisku pracy? Pozdrawiam

Jolanta

Jak to miło słyszeć , że jest bank gdzie na wejście dają 4000 brutto , a sprzedają wszyscy. W moim Banku cisną tylko sprzedawców , a premię dostają wszyscy.

hahahahaha

Nie polecam! Szczególnie pracy na tzw. "Detalu". Może w porównaniu do innych banków jest nieco lepiej ale jeśli macie tylko możliwość ominięcia pracy w bankowości detalicznej to zróbcie to. Nie idźcie tą drogą ;) Wiem od osób pracujących w Katowicach że tam również jest kiepsko. "Dobrze" mają niektóre zespoły zajmujące się finansami w Warszawie i niektóre działy w Katowicach niezwiązane z operacjami. Menagerowie na detalu są oderwani od rzeczywistości i przyspawani do stołków.

kotka1978
@hahahahaha

W bankowości specjalistycznej też nie polecam. Dla przyszłego szefa liczy się "wygląd modelki", a nie kwalfikacje kandydata. Awanse i rozwój tylko dla wybranych. W detalu premia zespolowa, szef "cisnie" tych, co potrafią sprzedawać. Reszta uważa że i tak im się należy. Jak jesteś dobry w tym co robisz i chcesz być oceniany przez pryzmat swojej wartości jako pracownik, zastanów się czy warto pracować w ING

Malina

Pracuję w ING od miesiąca. Zespół pomocny, miły i zgrany, Dyrektor również. Wszyscy uśmiechnięci i mimo różnicy wieku gdyż jestem najmłodszym pracownikiem czuję, że należę do zespołu. Wynagrodzenia, owszem słyszałam, ze wcześniej były marne, można było narzekać. Obecnie dostaje 3000 zł brutto, a od 1.09.2017 wchodzi zmiana i najmniejsze wynagrodzenia w ING będzie wynosiło 4000 zł brutto. Praca sama w sobie przyjemna. Wiadomo, ze jest mnóstwo rzeczy i informacji do przyswojenia. Ale dostaje pomoc od zespołu, mam również szkolenia e-learningowe i szkolenie w centrali, w Katowicach. Praca z ludźmi jest ciężka, bo wiadomo, ze miga trafić się różni klienci, trzeba być tego świadomym, ze mogą trafić się osoby miłe, ale tez nerwowe, które mogą być nawet uszczypliwe. Nie wiem w których placówkach pracujecie, bo wiadomo, ze zespół zespołowi nie równy, ale ja polecam prace w ING.

@Malina

Hej a w jakiej miejscowości pracujesz? Ja jutro idę na rozmowę do ING

Zuzanna

@Krzysztof w ofertach pracy ING BANK ŚLĄSKI S.A. można znaleźć informacje o prywatnej udogodnieniach dla rodziców. Mógłbyś powiedzieć na czym te udogodnienia polegają?

Niewolnik

Pracowałam w tym banku 5 lat, ciągle na zastępstwo bo niby nie było wolnego etatu. Pracowałam w niedużym mieście za sprzedaż 1.200.000 zł dostałam... podkoszulkę jakiegoś projektanta i uścisk dłoni Regionalnego. Dramat.Po 5 latach okazało się że niestety nie ma dla mnie miejsca chyba że będę dojeżdżać godzinę w jedną stronę. Ankiety shopera i wszystko z nim związane to jakaś paranoja. Socjal... tez nie jest wybitny, obecnie mam na tym samym poziomie. Ja nigdy więcej tam nie wrócę i nie polecę nikomu tego obozu pracy.

ciekawy

ile dostaje młodszy doradca contact center na dzień dobry? warto wysłać CV?

Zuzanna

@ktośświetnie, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. To ważna informacja, że firma jest również otwarta na osoby bez doświadczenia. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju jakie zaoferowało Ci ING EXPRESS?

ktoś

Pracuje w ING EXPRESS już któryś rok i jestem zadowolony. Jeśli ktoś chce brać kasę za nic nie robienie - ta praca nie jest dla niego. Jeśli jest się uczciwym i ciężko pracuje można zarobić fajne pieniądze. Przyjęli mnie tam bez doświadczenia. Dostaję propozycję z innych banków, ale nigdzie tyle nie zarobię co tu. Polecam!

Zuzanna

Pracujesz w ING? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

korpoludek

Czytam Wasze opinie i zastanawiam się czy na prawdę wszyscy pracowali w Banku ING. Pracowałam wiele lat w Centrali w Warszawie. Gdyby nie fakt rodzinny nigdy bym tam nie przestała pracować. Wyśmienity klimat pracy, bez żadnego wyścigu szczurów! Uwielbiam to miejsce

były
@korpoludek

nie porównuj centrali do pierwszej linii z planami sprzedażowymi wymyślonymi przez centralę...

ta

szkolenia dwa razy w roku, myślę, że warto. Teraz też 04.11.2016

Zostaw merytoryczną opinię o ING BANK ŚLĄSKI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ING BANK ŚLĄSKI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Kandydaci do pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.
2.2/5 Na podstawie 92 ocen.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.