Opinie o Santander Consumer Bank S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Santander Consumer Bank S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Santander Consumer Bank S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Consumer Bank S.A. w Wrocław

Frans

Maniek, nie wiem jaka skala zarobków ale ludzie merytorycznie słabi. TFI kogoś szuka do PPK. Miały być 2 rozmowy to sumarycznie zaproponowali 4 hahaha. Jeździj do Warszawy co tydzień bo oni mają konkurs ofert i wybiorą najtańszą. Na rozmowie kwalifikacyjnej próbują ci pokazać, że jesteś słaby merytorycznie. Zagrywki w celu obniżenia twoich oczekiwań a stanowisko proste. Ogólnie brak kultury, ty do nich jedziesz x godzin a oni nie dają informacji zwrotnej pomimo zapewnień. Gdzie słaba kultura tam słaba płacą.

Alda

Pracowałam 2 lata w contact center. Atmosfera była ok. Dobrzy trenerzy i szkoleniowcy. Zarobki przeciętne. Socjal na wysokim poziomie. Problem z UZ i urlopami. Stary system, problemy techniczne. Zbyt duża liczba połączeń w ciągu dnia. Człowiek po godzinie ma dość, a gdzie tu cały etat? Kierownictwo ma się za bóg wie kogo, szaraczki ich nie interesują. Jak w każdym korpo. Wypłata na czas. Masakryczne godziny pracy.

@Alda

Godzina od 8do 16 bądź 9-17 jest spoko.

Gania

W CC jest praca 8-21... Od 19 zaczyna się masakra, bo nikt o tej porze nie chce już gadać

Monia

Ile tam się zarabia na stanowisku menadżera własnego portfela ;)? Serio pytam. Ma ktoś takie informacje? Są jakieś oferty też odnośnie PPK. Wiecie jakie zarobki?

anna

ludzie piszcie konkrety jaka pensja na jakim stanowisku itd a nie pierdoły

Doradca Klienta

bardzo przyjemna rozmowa, trwała 40 min. Cały stres opadł po chwili, Pani dyrektor uprzejma

1. co wiem o banku santader 2. jakie znam produkty banku 3. czy wiem na czy6m polega praca w banku 4. jak wygląda i na czym polega moja obecna praca

logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
lunder

Czy wystartowały już zwolnienia? Kto poleciał jako pierwszy? Wiecie coś o potencjalnych odprawach?

Bhutan
@lunder

Tak

@Bhutan

A coś więcej napiszesz?

pracownik db
@lunder

Jakie zwolnienia przenoszą pracowników do innych odległych oddziałów , tak zęby się samemu zwolnic i nie dostać złotówki Związki nic nie warte jedna wielka ściema w mediach ile to nie przeznaczą na odprawy .

@pracownik db

A co masz dokładnie na myśli? Bo z tego co wiem to zwonienia są w Santander Bank Polska (dawny bank zachodni), W santander consumer banku nie ma zwolnień.

Bezczelni trenerzy Contact Center w szczególności jeden , który nie szanuje człowieka a jego zachowanie = MNIEJ NIŻ ZERO. Określenia jakie do niego pasują to (usunięte przez administratora) prostactwo, brak kultury osobistej. Niestety taki ktoś kultury już się nie nauczy, albo się ją ma albo się jej nie ma,on nie ma jej za grosz ! Non stop ogłoszenia o pracę do Contact Center o czymś świadczą . NIE POLECAM.

ZGADZAM SIĘ

pracownik cc

Nic nowego nie powiem. Potwierdzam to co mówią przedmówcy.

Ala

Czy ktoś się orientuje ile zarabia trener wewnetrzny ?

Osobiście sączę browara, a tej żądzącej na zm D ???? w pocałował bym. Takiś Pan takie debilne Panie

Czy ktoś się wypowie o pracy w Contact Center ( OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA). Dlaczego tak często pojawiają się ogłoszenia? Czy tam też jest źle? Czy na zarobki powyżej najniższej krajowej można liczyć?

Kin
@Gość

Wszędzie można liczyć na wynagrodzenie wyższe niż najniższa krajowa. Wystarczy w odpowiedni sposób zakomunikować pracodawcy, że taka kwota nas nie interesuje i że zasługujemy na dużo więcej, aniżeli panie w Biedronce na kasie (oczywiście nikomu nie ujmując)

@Kin

Oczywiście, że można powiedzieć ,że najniższa krajowa to jest za niskie wynagrodzenie tyle tylko, że potencjalny pracodawca "podziękuje ci" i znajdzie kogoś kto zgodzi się pracować za najniższą krajową. Pierwsze słyszę, żeby po zakomunikowaniu pracodawcy ,że nie interesuje mnie najniższa krajowa , ten zaproponowałby wyższą kwotę. Jeżeli zatrudnia tylko na najniższej krajowej to będzie tak robił dalej bo i tak przyjdzie ktoś do pracy za taką stawkę. Nie ma się co oszukiwać.

@Gość

A i z tego co mi wiadomo, panie na kasie w Biedronce mają wyższe pensje niż najniższa krajowa. Uprzedzając , nie interesuje mnie praca w Biedronce

Lidia

Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Grupa jest obecna na polskim rynku od 2001 roku, jednak marka Santander Consumer Bank pojawiła się w roku 2006 roku. Na pewno wielu z Was zastanawia się nad aplikowaniem tam. Tak się składa, że obecnie prowadzą bardzo rozbudowane procesy rekrutacyjne, co możecie zauważyć na ich stronie: https://www.santanderconsumer.pl/kariera/oferty-pracy/ Mają wolnych wiele rozmaitych stanowisk. Zdecydujecie się na rozpoczęcie tam swojej kariery zawodowej? Jestem ciekawa, co o tym sądzicie.

BB

Jak dla mnie dno, nie byłem bezpośrednim pracownikiem banku lecz podwykonawcą. Sprzedając nowe samochody w salonie oferując ich produkty miałem dostawać prowizję na kartę przedpłacową, od 4 miesięcy nie mogę się doprosić o swoje pieniądze, a oni doskonale wiedzieli że sprzedaje dużo i podciągnę im wyniki na rejonie. Jak dla mnie niekonsekwentna firma, lepiej współpracować z kimś solidniejszym niż z tym (usunięte przez administratora).

dziesiatak

Praca jak praca. Ludzie fajni. Po tylu latach widac jakies widmo zmian na lepsze, choć jak w wielu miejscach wielu ludzi uprawia strategię bmw Moje sugestie dla Santander Consumer Bank S.A.: Zagonić hr i marketing do pracy Lubię atmosferę w Santander Consumer Bank S.A. za: Fajni ludzie, pomocni, dobre ubezpieczenia grupowe i swietne imprezy integracyjne

Niebedeubezpieczycielem

Czy celowym zagraniem firmy jest mówienie na rozmowie tylko o infolinii przychodzącej, a po podpisaniu umowy okazuje sie, że mamy być docelowo agentami ubezpieczeniowymi? Ja się na agenta nie zgadzalem. Poza tym nie będę zakładać żadnej działalności gospodarczej. Co za chłam.

kuba

Spoko firma. Budynek trochę straszy. Ale jak się robi to co trzeba jest ok. Social bardziej dla starych ludzi. Ale opcji trochę jest. Multisport zależny od kasy, jaką dostajesz. Ludzie różni. Szefowie też. Sporo starych pracowników, mało młodych z otwartymi głowami. Mega plus za to, że 8-16 i do domu. Nie musisz niczym się martwić. Moje sugestie dla Santander Consumer Bank S.A.: Nowe biuro i więcej działań z myślą o młodych pracownikach Lubię atmosferę w Santander Consumer Bank S.A. za: 8-16 w pracy i luz. Największa zaleta

Prometeusz

Gdyby mówić tylko o pracy, można rzec że jak najbardziej w porządku firma, aczkolwiek ciągłe zmiany, duża liczba przyswajanego materiału, duże tempo pracy i wyśrubowane normy do granic możliwości potrafią zaleś za skórę i mówiąc z lekka wnerwić. Jednakże co do współpracowników, bywa różnie, różowo nie jest. Pracując tam odnosiłem ciągle wrażenie, że im bliżej było wypłaty tym część kobiet tak jakby bardziej zaczęła się lepić i zachowywać wyzywająco. To zjawisko stawało się natrętne kiedy były wysokie premie. Co niektóre Panie chyba myliły miejsce pracy w banku z domem publicznym, mówiąc na głos o swoich potrzebach matrymonialnych i cenniku. Ale bywały też dosyć sympatyczne kobiety, którym nie mam nic do zarzucenia, lubiłem z nimi rozmawiać, stanowiły swego rodzaju zgraną paczkę.

@Prometeusz

Ale chyba należy docenić Santander Consumer Bank za to, że stawia swoim pracownikom coraz to nowe wyzwania. To przecież sprawia, iż nie mamy problemu z monotonią w pracy. A czy Wasza pensja składa się jedynie z podstawy, czy również i z prowizji?

Roxy
@Prometeusz

Czy płace są nadal tak niskie, jak kilka lat temu? Byłam tam na rozmowie zaproponowano mi najniższą krajową, zrezygnowałam. Jak to wygląda teraz, np. dział obslugi klienta, reklamacji, infolinia?

@Roxy

Naprawdę wielka szkoda, że akurat ja nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytania. Ale jestem przekonana, iż ktoś posiada wiedzę, która Cię interesuje i zechce podzielić się nią z Tobą. A chciałabyś ubiegać się o jakąś konkretną posadę w Santander Consumer Bank?

jozue

Firma przechodzi wiele zmian. Jej największy plus to ludzie. Często pomocni, otwarci, zaangażowani. Ma wiele plusów i wiele minusów, jak wszędzie. Jeśli ktoś chce możę skorzystać z wielu programów, szkoleń i innych możliwości takich jak wycieczki, czasem też elastyczne godziny pracy albo home office. Na minus na pewno siedziba - ale ta za rok ma się zmienić Moje sugestie dla Santander Consumer Bank S.A.: Lepsza komunikacja, obustronny kontakt managerów z pracownikami, no i fajnie, że widać nas w socialu Lubię atmosferę w Santander Consumer Bank S.A. za: Możliwości rozwoju, fajni ludzie,

@jozue

Ludzie świetni. Możliwości rozwoju brak. Szkolenia mizerne.

@Paweł

HR moglby w koncu sie przylozyc. Ale ludzie fajni i wiecej nauczysz sie od wspolprscownikow

NIck
@jozue

Ciekawe jest to co piszesz. Moje i nie tylko moje zdanie jest zupełnie inne. Słabi ludzie w centrali we wrocławiu!Nie ma tam żadnych szkoleń , chyba że lizusy i po kryjomu sobie coś załatwiają!Nie kompetentni dyrektorzy i menaggerowi stwarzający sztuczny stres i ganiający za swoim ogonem!Nadgodziny ma wypłacane tylko dyrektor a już pracownicy nie! Podział na gorszych lepszych , rak wyjazdów, premie marne, benefity słabe i jakie home offfice?to już jest żart-nie ma czegoś takiego!

singiel
@NIck

Narzekać zawsze wolno. Dziwi mnie to narzekanie. Na rynu pracy mnóstwo ofert a tutaj większość tylko narzeka. Fakt korpo jak każde idealne nie jest. Szefowie różni. Jak wszędzie. Jedni świetni, inni korposzczury. To jak pracujesz i jak Ciebie doceniają zależy od Ciebie. Jeśli komuś przeszkadza, że ludzie są tu pomocni. Sorewicz. Jeśli ktoś narzeka, bo mu się to czy tamto należy. Zawsze możesz zmienić firmę. Skoro część trzyma tu kredyt do zarobki chyba nie są takie złe. Tym bardziej, że gotówkę czy kredyt na samochód można dostać na fajnych warunkach. Pożyczki pracownicze też są. Co mnie wkurza? Narzekanie ludzi, którzy są w tej pracy od lat. Bardzo powolne zmiany. Kult oddziałów banku. Czas wkroczyć w XXI wiek. Problem to nie kasa ale mentalność wielu pracowników zakochana w bankowości sprzed 20 lat. Każdy ocenia to z punktu swojego stanowiska. Opcji rozwoju jest dużo ale jeśli uprawia się strategię minimum to sorry. To firma w której max 20% rzeczywiście ciężko pracuje, aby przynajmniej 80% mogło sobie wyskakiwać z pracy do lekarza, po dzieci albo na godzinną przerwę obiadową kilka biurowców dalej etc. Niestety w tej firmie panuje kult rodzinności. Jeśli jesteś singlem, de facto masz niewiele benefitów. Tak narzekacie na świadczdnia socjalne, ale jakimś cudem chętnych na nieoprocentowane pożyczki jest multum, listy na darmowe wycieczki zapełniają się 1 dnia, szkolenia znikają jak ciepłe bułeczki.

Lidia

Na oficjalnej stronie firmy Santander Consumer Bank można znaleźć aktualne oferty pracy. Zobaczcie tutaj: https://www.santanderconsumer.pl/kariera/oferty-pracy/ Prowadzą w chwili obecnej rekrutację na rozmaite stanowiska: kasjera, scrum mastera, analityka ds. planowania strategicznego, itp. Może ktoś z Was byłby zainteresowany tego typu posadami? Dajcie znać w swoich komentarzach.

@Lidia

szkoda, ze zero konkretow w tych ofertach. zero info o firmie i tym jak sie rzeczywiscie tam pracuje

@pracus

@pracus Myślę, że te oferty zawierają wystarczającą ilość informacji - jak oczywiście na ten etap. Resztę warto już uzgodnić podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Już trochę udzielałeś się w dyskusji i widzę, iż jesteś pracownikiem w Santander Consumer Bank. Jakie stanowisko tam obejmujesz?

Mo
@Lidia

Jestem zainteresowana

ciekawski

Może ktoś ujawni na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik oddziału w małej miejscowości?

@ciekawski

@ciekawski Skoro już pytasz o takie kwestie, to musisz już naprawdę chcieć pracować w Santander Consumer Bank. Dużo osób uczestniczy w dyskusji o tym pracodawcy, a więc a na pewno znajdzie się osoba, która poda Ci te informacje. Aplikowałeś już, czy na razie jesteś na etapie "wywiadu"?

popuszczamwrajtuzy

Santander od dawna po cichu zwalnia ludzi. Z mojego Pionu ( ok. 300 osób) w ciągu kilkunastu miesięcy poleciało prawie 30-tu - niecałe 10% . Większość dostała zmianę warunków pracy i płacy - na warunkach nie do przyjęcia lub podpisała porozumienia stron wzamian za dodatkową odprawę + zakaz wypowiadania się na temat byłej pracy. Lecą ludzie z długim stażem, nie liczą się kompetencje i osiągnięcia a wręcz przeciwnie. Stołki zatrzymują pustogłowi, lizusi i donosiciele bo nie są zagrożeniem. Ludzie to widzą więc i atmosfera robi się nieciekawa. Bo po co się starać? Jak bedziesz za dobry to cię wy*ebią. Ostatnio firma zamówiła wiekszą ilość kartonów. Znaczy to, że niebawem coś się szykuje. Może jakaś grupówka po wakacjach? Powiedzieliby ludziom szczerze i wprost, to by człowiek sobie na spokojnie nowej pracy poszukał i nie wydawał na wakacje. Wrócić z urlopu i dostać obiegówkę , to nie jest fair.

maciejka64
@popuszczamwrajtuzy

i przyszłych pracowników z DB potraktują dokładnie tak samo... tylko czekać aż zaczną oni wynosić kartony z nowego miejsca pracy jakim będzie dla nich w listopadzie Santander...

anonymus
@maciejka64

No to będzie pogrom. Po połączeniu BZWBK z DB i z Santanderem poleci z 40% załogi. Ciekawe jaki znajdą sosób na ludzi z Centrali we Wrocławiu. Zwolnienia grupowe i odprawy czy wypowiedzenie warunków pracy i płacy w punkcie dot. miejsca zatrudnienia. Typuję drugi wariant- wychodzi taniej bo bez odpraw.

truestory
@maciejka64

Nie sądzę. Jestem pracownikiem sieci agencyjnej i już dostaliśmy nowiutkie hpki z vpn po 6tys zł każdy. Nasza sieć ma stosunkowo niskie koszty (w porównaniu do pracowników oddziału żadne), a bardzo dużo zarabia. Robią czystki, aby było miejsce dla nas.

@truestory

Ludzie. Mylicie banki. SCB to nie Santander dawny BZ

nicky
@pracus

Nie mylimy się. SCB to Santander Cinsumer Bank SA. Dawny BZ WBK to teraz Santander Bank Polska SA i jest na innym wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Consumer Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Santander Consumer Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Consumer Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Consumer Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 8 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Santander Consumer Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Santander Consumer Bank S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Santander Consumer Bank S.A.
1.6/5 Na podstawie 562 ocen.

Santander Consumer Bank S.A.