Alektum Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Alektum Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry!

Witamy wszystkich użytkowników GoWork szukających opinii oraz informacji o spółce Alektum, będącej częścią Alektum Group.

Chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej organizacji. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.
Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu, bo wierzymy, że pokazują one obszary, nad którymi warto pracować.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Dzięki Wam, zmieniamy się na lepsze jako pracodawca. Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, również tym byłym, bo to dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy, możemy się rozwijać i śmiało patrzeć na przód!

@Pytanie

Dzień dobry, Proces rekrutacji rozpoczynamy publikacją ogłoszenia które jest widoczne 30 dni. Często, w trakcie publikacji, przy dużym zainteresowaniu już po tygodniu staramy się kontaktować z pierwszymi aplikantami. Realizujemy wtedy wstępne rozmowy telefoniczne które uruchamiają kolejny etap rozmów. Jeśli ktoś wzbudzi nasze duże zainteresowanie podczas rozmowy to szybko podejmujemy decyzję i w ciągu kilku dni proponujemy współpracę. Staramy się aby nasze procesy nie trwały dłużej niż 3 tygodnie, choć czasem przy dużym zainteresowaniu potrafią się wydłużyć nawet poza czas publikacji ogłoszenia. Pozdrawiamy, Zespół Alektum

Zahir91
Kandydat

Mam pytanie czy obecnie w Alektum jest prowadzona rekrutacja? Jak wyglada jej przebieg w czasie pandemii , czy można pracować zdalnie?

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Alektum Sp. z o.o.?

ludzki pan Nowy wpis

"Pracodawca jest zobowiązany do dbania o rozwój pracownika." "Pracodawca jest zobowiązany do ułatwiania pracownikowi podnoszenia kwalifikacji zawodowych na mocy przepisów Kodeksu pracy."

zasiłek chorobowy

Bardzo ciekawy jest fakt, że pracownicy Alektum od lat nie dostają tzw. "pasków" ze szczegółowym rozliczeniem wypłat - aż nie chce się wierzyć, że nic się za tym nie kryje.

Basketvill
@zasiłek chorobowy

No to się zdziwisz jak dostaniesz zasiłek chorobowy.

@zasiłek chorobowy

Pracodawca nie ma obowiązku wystawiania tzw. "pasków z wypłaty". Wszelkie informacje na temat wynagrodzenia, rozliczania składek, podatków przedstawia Dział Księgowy na żądanie pracownika.

tarcza antycovidowa
@Alektum Sp. z o.o.

Jasna sprawa! Tak samo pracownicy nie mają obowiązku być lojalnymi wobec pracodawcy, ani dawać z siebie 120% w pracy. Biznes iz biznes i życie to nie bajka.

Dr Bunsen Honeydew
@tarcza antycovidowa

...ani robić niczego ponad swój ściśle określony na piśmie zakres obowiązków.

exsigni Nowy wpis
@Alektum Sp. z o.o.

To tylko świadczy o jakości współpracy na linii pracodawca-pracownik. Każda duża firma, w której pracowałem dostarczała "paski" pracownikom bez pytania, a w ostatniej rozdawał je kierownik działu w ciągu kilku dni po wypłatach ok. 10-tego każdego miesiąca. Jeśli były jakieś niezgodności w rozliczeniu godzin, od razu można było zgłaszać problem do kadr.

Quasimodo Nowy wpis

Zaleca się, aby Alektum zaktualizował swoje dane adresowe w Google i GoWork. Swoją drogą to ciekawe, że na Kilińskiego 30 były zarejestrowane też inne działalności.

ja

Dla mnie osobiście w pracy poza kasą najważniejsza jest atmosfera i organizacja pracy. I według mnie w Alektum i jedno i drugie leżą.

B.

Liderzy to jakieś nieporozumienie. Zero wsparcia. Niektóre działy zachowują się jakby byli szefostwem i panoszą się. Relacje dość (usunięte przez administratora). Donoszenie.(usunięte przez administratora)

Dziki Dżo
@B.

Potwierdzam. Atmosfera jest bardzo, bardzo zła.

AB.
@B.

Jakiś przykład? coś konkretnego? Czy kolejny wylew żali?... bo od czego GoWork jest...

Roland
@Dziki Dżo

Ale za to obroty są bardzo, bardzo wysokie.

Angela
@AB.

Konkretnie to na sekretariacie powinien pracować ktoś sympatyczny, pomocny i pozytywnie nastawiony wobec współpracowników, a nie osoba, która odpowiada na moje "cześć" w najlepszym wypadku co drugi raz,(usunięte przez administratora)

B.
@Angela

Potwierdzam :D

Replika

Nie polecam tego miejsca pracy. O ile szef jest w pożądku o tyle liderzy działów są delikatnie mówiąc beznadziejni. Zero pomocy, zero kompetencji interpersonalnych, spychologia na maksa. Część współpracowników jest też ok. Niestety większość utopiłaby Cię w przysłowiowej łyżce wody. Manipulowanie, podpieeeprzanie, donosiki, kłamstwa i plotki. Zarobki jak na tą branże mocno przeciętne. Owocowe pn i śr do tego kanapka w piątek- no ale to już standard w większości miejsc. Tak jak opieka medyczna, ubezpieczenie i multisport. Plusem jest możliwość nauki języka angielskiego. Nie mniej jednak więcej jest minusów niż plusów.

Wirtuoz
@Replika

na jakim poziomie jest wynagrodzenie? rekrutuje i nie wiem czego się spodziewać. stanowisko back office

Cccc

Sama prawda.

Mikro
@Replika

Pracuje tu już cztery lata i potwierdzam, że tak właśnie jest.

Nowa
@Mikro

4 lata i wciąż tam siedzisz? widocznie chyba nie jest Ci tak źle XD!

Czym w Alektum Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jolka
@Pytanie

Kanapeczki w środę, owoce w poniedziałki i raz na jakiś czas lunch np pizza day :)

Marzena
@Jolka

To już coś, choć ja bym wolała np. codzienne zniżki na lunch. A prywatna opieka medyczna, macie? :)

O Jezu widzę tu strasznie dużo negatywnych opinii o Alektum. Pracuję tu od ponad roku i mam pozytywne zdanie o moim pracodawcy i warunkach pracy. Nie rozumiem, jakiś sfrustrowany życiem człowiek to musiał pisac…

głupi cipolot

Warto uderzać do Alektum właśnie teraz, bo są w desperacji, mamy duże braki kadrowe, więc stawia to kandydata w dobrej pozycji, jeśli chodzi o negocjowanie wysokości wynagrodzenia.

Paulina
Kandydat

Poziom frustracji po jednej i po drugiej stronie ziejący z zamieszczanych tu komentarzy i taka duża motywacja do artykułowania jej nie bierze się znikąd i daje wiele do myślenia.

Paulina
@Paulina

Nie udawaj już 'naiwnej' szanowna autorko czarnego PR-u, ten "poziom frustracji" sztucznie napędzany przez autora zarówno posta , jak i wielu tutaj UTOODPOWIEDZI (..że ci się chce ;D!) robi taki ruch na profilu pracodawcy, że aż żal mi autora... ?! Szkoda mi też pracodawcy, bo obrywa od takich niewdzięcznych frustratów, którzy czerpali z uśmiechem na twarzy z tego kociołka dopóki nie zostali zwolnieni ( i słusznie, szkoda, że tak późno) i nie wiedzą czego się czepić i o jakiś pierdołach piszą. TAK ! pierdołach bo chyba w niewielu miejscach pracowales?! Czuję niesmak do ciebie...

Genowefa Pigwa
@Paulina

Skoro to takie pierdoły, to nie rozumiem z czego wynika ten bulwers w komentarzach, LOL. A w paru miejcach się już pracowało - dziękuję za zainteresowanie. :] Wszędzie sporo brakowało do ideału - tak, jak i w Alektum.

Lila

Taak, dalej nie rozumiem co Ci daje to anonimowe hejtowanie ? Liczysz ze coś zmienisz w ten sposób czy o co Ci chodzi ? Karmisz się taka negatywna energia, jest Ci lepiej jak wylejesz swoje wszystkie żale? Firma oferuje oprócz oczywistej, bezpośredniej rozmowy z liderem działu lub liderka HR lub wybranym przez pracowników przedstawicielem lub dyrektorem lub prezesem tez pare innych opcji na przekazywanie swoich skarg i zażaleń (skrzynka, winningtemp itd)- każda z tych opcji została skrytykowana i wyśmiana- czego Wy wiec chcecie ? Żeby myśli z Waszej głowy materializowały się na kartce w pokoju prezesa ? Życie nie jest bajka, nigdy nie będzie wszystko wszystkim pasowało na 100%, zle się czujesz to znajdz miejsce w którym będzie Ci lepiej, nie obarczaj wina za swoje niepowodzenia wszystkich dookoła, jesteś dorosłym człowiekiem, weź się w garść

Hermiona
@Lila

PS: Nie jesteście nawet w połowie tak zajefajnym pracodawcą, jak niektórym się najwyraźniej wydaje, że jesteście.

Daremneżale
@Paulina

Dla innych to te piątkowe kanapki są pierdołą, a istotna jest atmosfera pracy i dobra komunikacja w zespole.

fałsz i obłuda
@Paulina

1. Prof. Miodek płakał, jak czytał to, co napisałaś. 2. Przez ten twój niesmak do mnie to normalnie nie mogę spać po nocach. 3. Zacznij od siebie, bo twoje teksty, miny, odzywki do współpracowników i twoje nastawienie do nich jest nie tylko niesmaczne, żenujące i żałosne, ale też wola o pomstę do nieba (bo przecież nie do prezesa, skoro i tak nic to nie da).

Norbi
@Lila

Lubię udzielać informacji zwrotnej i dawać "reality check" ludziom odklejonym od rzeczywistości i/lub celowo wprowadzającym innych w błąd, a także uwielbiam dementować farmazony i zadawać kłam fałszowi. Mam silne poczucie obowiązku naświetlania całej (nawet brzydkiej) prawdy i ostrzegania postronnych ludzi, w co mogą nieświadomie wdepnąć.

luna
@Paulina

"Kociołek" to bardzo trafne określenie na to miejsce

paula
@Paulina

ale jakie to ma znaczenie jak powiedział g- liczy sie biznes nie jednostka

NN

W sedno, taki jest biznes i życie. Szkoda, ze najsłabsze ogniwa nigdy same nie odejdą tylko anonimowo wylewają frustracje.

Nick Nolte
@NN

Wam trzeba tłumaczyć nawet to, że pracownikowi o wiele bardziej opłaca się, gdy zostanie (na odpowiednich warunkach) zwolniony, niż zwolni się sam. To też jest życie. I Kodeks Pracy. A jak się wam zwraca uwagę (a co gorzej - krytykuje) nieanonimowo, to się źle na tym wychodzi, bo tacy jesteście na to otwarci.

RIP
@Nick Nolte

Taki geniusz, a wciąż w tym miejscu. Marnujesz się. Pewnie świat nie dorósł jeszcze do takiego umysłu. Bo przecież nie chodzi tylko o odprawę…

Euforia
@NN

Panie i Panowie to jest właśnie hipokryzja level Alektum :D Sami namawiają do anonimowego, powtarzam dla tych co nie czytają ze zrozumieniem, ANONIMOWEGO!!! zgłaszania uwag, problemów itp. poprzez skrzyneczkę w kuchni i to jest dla nich super ale anonimowa wypowiedź do stworzonego na taką okoliczność portalu to już jest fuj, bleee i masakra.

Dwubiegunówka
@Euforia

Nie widzisz różnicy pomiędzy składaniem wniosków i uwag a anonimowym hejtowaniem? Jak ma niby zareagować pracodawca na obrażanie pracowników poprzez teksty w stylu „gniazdo żmij” bądź merytoryczne nie jest „za fajnie” i rada ****** kapitalistów - wszyscy na raz czy na zmianę? A najciekawsze jest to, że najbardziej aktywni są byli pracownicy.

Euforia
@Dwubiegunówka

Czy naprawdę KAŻDA wypowiedź nie po myśli jest dla Ciebie hejtem? Składając wniosek naturalnym jest podpisanie go, wrzucenie go do skrzyneczki, która z zamierzeniem powstała do anonimów lub anonimowe zgłaszanie "problemów" poprzez dedykowaną temu stronę intranetu jest dokładnie tym samym co anonimowy wpis na GoWorku. Dziękuję. Dowidzenienia. Wyleczcie się w końcu z tych podwójnych standardów. Peace and love. Więcej luzu życzę. Będzie się Wam lepiej żyło.

Makówka

Tego balonika samouwielbienie nie da się przebić. Niestety. To jak grochem o ścianę. Nawet konstruktywna krytyka odbierana jest jaki hejt i atak...

@Dwubiegunówka

A dlaczego pracodawca ma niby jakkolwiek na to reagować?! GoWork to jest serwis z opiniami o pracodawcach (miejscach pracy) które z definicji są subiektywne i motywowane emocjami, a nie stroną z wnioskami, sugestiami i poradami dla kierownictwa tych firm. PS: Co do "żmij" to niestety dość trafne i jeszcze dość eufemistyczne i metaforyczne określenie na niektóre osobniczki.

uporczywa_biegunka
@memento mori

GoWork nie jest też odpowiednim miejscem do dawania komukolwiek porad i coachingów odnośnie jego emocji i życia prywatnego. Ani tym bardziej do robienia aluzji do stanu czyjegoś zdrowia psychicznego.

pecunia
@uporczywa_biegunka

nie jest też miejscem dla frustratów, którzy bezkarnie, bo anonimowo potrafią tylko obrzucać błotem innych

Niewdzięczny Frustrat
@pecunia

No właśnie jest, a wy nie potraficie się z tym pogodzić i przejść nad tym do porządku dziennego, LOL

new
@Niewdzięczny Frustrat

No właśnie, przecież cały Internet wymyślono dla frustratów i innych smutnych nieudaczników w realu

Milijon
@NN

Najsłabsze ogniwa nie odejdą. Będą się trzymać zębami i hybrydowymi pazurami miejsca. Wiedzą, że gdzieindziej nie przetrwają tak bardzo nic nie robiąc.

XD
@Lila

LOL Ktoś tu się nieudolnie próbuje bawić w kołcza.

Zadowolona

Irytujące jest, że tylko są jakieś żale na Goworku, pracuję ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolona, trafiłam na fajnych ludzi i dobrą atmosferę

Ja tez
@Zadowolona

Pozwolisz , ze podepnę się pod Twoja wypowiedz. Zespół , lider wynagrodzenie premia , jestem zadowolona pracuje 2 lata. Nie potrzebuję pasków do wypłaty, wiem po co przychodzę i na czym mi zależy . Nigdy nie miałam problemu z urlopem , czy wcześniejszym wyjściem z pracy . Mój dzień w Alektum to nie kwestia przetrwania , nie kwestia działających urządzeń , kanapek , czy owoców. Mało jest nas niestety i serdecznie wspolczuje reszcie, która się w tym miejscu pracy po prostu ... męczy

Klątwicka
@Ja tez

To już dwa lata? Ja ten czas szybko leci... No gratki kochana!!! Ehhhh... A ja mam poczucie jakby to było wczoraj.

10/10
@Zadowolona

To moja trzecia firma w karierze i jak dotąd najlepsza

Kara
@10/10

A moja piąta w tym trzecia windykacyjna i tak źle to nigdzie nie było. Czas to kończyć.

Nick Marone
@10/10

A moja ósma i wszędzie (usunięte przez administratora)

kto da wincyj?!
@10/10

Kochana, ja pracuję w Alektum już 21 lat i nigdy do tej pory nie było mi tak dobrze, nawet za Gierka!

Maron
@Nick Marone

jak już 8 i wszędzie ....... to Ty jesteś problemem:)

Lady Gaga
@10/10

I would even give 12/10, because I feel so insanely good with this prosperity.

Magda
Kandydat

Cześć, widziałam ofertę pracy w Call Center gdzie kwota wyngrodzenia brutto waha się między 4000 a 8000 tys., proszę o informację czy wynagrodzenie wskazane w ogłoszeniu jest rzeczywiście osiągalne? I czy dotyczy podstawy czy podstawy i premii? Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

Sheila Carter
@Magda

8 tysi brutto jak najbardziej realne do zarobienia, ale w 2 miesiące.

Piotr
@Magda

4 tys. brutto to podstawa na CC, ok. 3 tys.na rękę. Spokojnie da się zrobić premię 2-3 tys. miesięcznie

Anna
@Piotr

A co na to pracownicy działu prawnego (którzy zawsze zarabiali statystycznie więcej, niż pracownicy CC)?

Obłuda i fałsz

Ja jestem zadowolona. Zarabiam 8500zł i nie narzekam. Jest dobrze i fajnie. A Wam nie?

Jest super, jest super!!!
@Obłuda i fałsz

Mi raz zdarzyło się nawet 9 tysi na rękę wyciągnąć. Szczerze polecam.

Ja
@Obłuda i fałsz

Jest dobrze, dzięki że pytasz.

Obłuda i fałsz
@Jest super, jest super!!!

No ja też na rękę, za cały kwartał 8500zł miałam.

Wiecie, czy Alektum Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zdzira

Do czego?!

Alktm

Nie

@Pytanie

Oczywiście, że tak. Osoby pracujące zdalnie mają zapewniony sprzęt, który jest im niezbędny do pracy. Niektórzy tylko laptop, niektórzy laptop i telefon.

Alice

Wybieram się na rozmowę o pracę tam, również szukałam informację na temat tej firmy, żeby wiedzieć na co się ewentualnie przygotować ale nic nie znalazłam. Ale skoro nie ma negatywnych opinii, to chyba nie jest źle ;P

kurtyna

old
@new

Nie jest.

patologia

A czy Szwedzi z siedziby głównej w ogóle wiedzą, że to od ich decyzji zależy czy pracownik CC Alektum PL dostanie urlop wypoczynkowy w terminie, o który wnioskuje?

żenuła
@patologia

Gdyby Szwedzi wiedzieli, co tu się wyprawia, to by się złapali za głowę.

@patologia

Szkoda, że aktywnie nie słuchałaś/eś na zebraniu gdzie było powiedziane, że potrzebujemy pełny skład do przetestowania nowych narzędzi. Dodatkowo osoby, które potrzebowały urlop, to poszły na niego :) Poruszania takich kwestii jest bardzo nie na miejscu. Jeżeli coś Cię boli, chce porozmawiać - zrób to :) . Miłego dnia, pozdrawiam

Nick
@Pracownik CC

Nie na miejscu to jest wycieranie sobie buziek Szwedami, którzy nic do tego nie mają.

@Nick

Żeby ustosunkować się do odpowiedzi w pierwszej kolejności trzeba czytać ze zrozumieniem.

Erasmus
@Pracownik CC

"Nie słuchałeś aktywnie" LOL komuś windyfikacja telefoniczna za mocno weszła. W tym wypadku, to jednak chyba "uważnie", a nie "aktywnie".

bólrzyci
@Pracownik CC

Z dużą niechęcią, ale przyznaję, że jestem pod wrażeniem tej samokrytyki.

@Erasmus

Uważam, że rozmawianie na Twoim poziomie nie ma sensu. Pisanie komentarzy pt. " Czy Szwedzi wiedzą co się tutaj dzieje" Jest poniżej krytyki. Musisz mieć w sobie bardzo dużo złości i żalu. Tylko pytanie czy z powodu, że już nie pracujesz w Alektum i jest Ci bardzo źle z tego powodu i nie potrafisz znaleźć lepiej płatnej pracy, a może masz tyle kompleksów i swoją złość wyrzucasz na forum. Moja Rada - Zacznij od siebie zmiany, a myślę, że życie stanie się piękniejsze :) nienawiść , to nic dobrego. Ciebie to niszczy, a Twoje komenatrze nic nie wnoszą. Szkoda Twojego czasu. Możesz go przeznaczyć na zmianę pracy, żebyś w końcu poczuł się lepiej.

Союз Советских Социалистически
@Pracownik CC

Rozgryzłeś mene. Dziękuję za tę darmowy kołczing.

hihi
@Pracownik CC

To że dla Ciebie pieniądze (wysokość wynagrodzenia) są najważniejsze, to jeszcze nie znaczy, że każdy tak ma.

urlopowicz

od faworyzacji lidera zależy

kot
@patologia

dostaną tylko faworyci szefów, pieseczki

Szeregowy pracownik
@Pracownik CC

"Uważam, że rozmawianie na Twoim poziomie nie ma sensu" - a jednak siedzisz tu i produkujesz taśmowo odpowiedzi, zmieniając tylko nicki. Jak to już zauważyłaś- trochę się znamy i poznajemy po stylu wypowiedzi ;)

@urlopowicz

Urlop wypoczynkowy jest podstawowym prawem pracowniczym i nigdy nie ma problemu z otrzymaniem go we wnioskowanym terminie, o ile wniosek jest składany z wyprzedzeniem, dotyczy to zwłaszcza urlopu dłuższego niż 1-2 dni.

lolop

w końcu będziemy mieli prawdziwy „ołpen spejs”, a nie taki ze ktoś siedzi w korytarzu albo w pokoju bez drzwi xddddd

Herr Flick
@lolop

I miejmy nadzieję, że w nowej siedzibie zostaną nam oszczędzone zapaszki dolatujące do stanowisk pracy z toalet, a aneks kuchenny będzie w końcu z głową i ergonomicznie urządzony.

nn
@Herr Flick

Gdzie będzie nowa siedziba? Niedawno wysłałam aplikację. Jakaś bliska okolica?

rve
@nn

blisko, jakieś 50m od starej siedziby XD!

@rve

50 metrów to jest co najwyżej od wejścia siedziby głównej do drzwi od NPLu. XDDD

@nn

Nowa siedziba będzie w budynku Bema Plaza. Dołożymy wszelkich starań, aby nowe biuro sprzyjało komfortowej pracy oraz umożliwiało dalszy rozwój Spółki.

Grafi
Kandydat

Nie przestaje mnie zadziwiać, że osoby pracujące w fabryce bezwzględnej, niewzruszonej i bezdusznej windykacji, zwłaszcza te na stanowiskach kierowniczych i zarabiające na tym niezły pieniądz, jednocześnie są tak bardzo wrażliwe - ale tylko na punkcie opinii na ich temat.

memento mori

Oj, nie jesteście otwarci na feedback! >_< Ale za to dostaję podziękowania za każdy zamieszczony komentarz od serwisu Go Work. ^^

Zostaw merytoryczną opinię o Alektum Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Alektum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alektum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alektum Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 8 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Alektum Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Alektum Sp. z o.o., to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alektum Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alektum Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alektum Sp. z o.o.