Alektum Sp. z o.o.
3 28 94 5 1
windykator

Dziwna sprawa, że kobieta nie wie komu i za co nie zapłaciła! Wyłudzanie to raczej korzystanie z towarów czy usług i niepłacenie za nie, niż dochodzenie swoich roszczeń. Jeżeli jej zobowiązanie jest z 2001 to zapewne jest prawomocny wyrok sądu i pewnie ze 3 razy sprawa była u komornika. Ile ona musiała tych "wyłudzeń" popełnić, że nadal nie wie za co to??? I niestety, drodzy "wyłudzacze", jak wierzyciel pilnuje, to zobowiązanie się nie przedawni nawet po 50 latach

@windykator

@windykator - co ty pieprzysz za bzdury. specyfiką tych prób wyłudzeń jest żądanie zapłaty za coś sprzed 10-15 lat, kiedy towar nie został dostarczony bądź w ogóle nie był zamawiany. wysyłają pisemka licząc że jakiś naiwny frajer da się nabrać i zapłaci nienależne pieniądze. podobnie rzecz się ma z żądaniami zapłaty za jakieś maszynki do golenia i inne pierdoły. i dureń jesteś sądząc że jest jakiś wyrok, a tym bardziej że były egzekucje. sprawy takie przedawniają się po 2 latach i WSZYSTKIE te rzekome faktury są i bezzasadne, i przedawnione @windykatorka - hahaha zadzwonić i dowiedzieć się o swoim zadłużeniu :) najpierw to ono musi być zasadne i udokumentowane, nie na zasadzie że ktoś coś twierdzi bo sobie papierek wydrukował

Tak14Nie

Windykatorka

A może zadzwoń po prostu do nas i dowiesz się więcej o SWOIM zadłużeniu. Telefon masz podany w piśmie. Może trafisz na mnie. Zapraszam :)

2,5-3 tys zł? kto wam takie głupoty opowiada

byly

To ja wypowiem jako była procownica. Byłam tam ponad 4 lata na CC i w sumie nie żałuję. 2 razy zmieniałam stanowisko plus miałam nowe obowiązki. Socjal i inwestowanie w ludzi potwierdzam. Zarobki? Cóż bez szału na start to na pewno, ale jak się ok i robi swoje mozna liczyc na podwyżkę to z premią 2,5-3 da rade zrobić na CC, a w innych działach podobno więcej. Ja najmilej będę wspominac jednak ludzi, bo to oni są najważniejsi, o czym czasem kadra zarządzająca zapomina. Atmosfera super, ludzie raczej młodzi iw porządku, nie szczury:)

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
JK

Właśnie dostałem się do Alektum, na razie jestem na szkoleniu i wygląda to naprawdę nieźle. Z tego co mówią, bardzo inwestują w pracowników, jest mozliwość rozwoju, kasa jak na początek - ok, więc zapowiada się dobrze. Zobaczymy jak będzie :)

ka
@JK

czy dalej jest ok? napisz proszę kilka słów

Alkm

Od tygodnia pracuję w Alektum i jestem pozytywnie zaskoczona. Warunki pracy zupełnie inne w porównaniu do moich poprzednich miejsc pracy. Jasne zasady, pomocni ludzie, jak czegoś nie wiesz - wytłumaczą, od początku wiesz co masz robić i ile, żeby było ok. Znasz swoje cele, wiesz za co pracujesz, jak wygląda system premiowy. Oprócz tego karta multisport, dofinansowanie do angielskiego (angielski w siedzibie), szkolenia. Bardzo stawiają na rozwój - jak tylko chcesz się rozwijać i zależy Ci na podnoszeniu kompetencji - zrobią wszystko, żeby Ci to umożliwić. Rozmawiałam w Alektum już z kilkoma osobami i każda mówi to samo, nie usłyszałam jeszcze negatywnego słowa, więc tym bardziej się cieszę, że udało mi się tutaj dostać :)

Rad pracownik

jezeli już to nie oni naciągają, przecież oni nie są wierzycielem, a windykują na czyjąś rzecz. Co do pracy, pracowałem już na kilku CC i tu jest w sumie najlepiej, nie jest to fabryka, jasne zasady gry. Co do kasy, ile wynegocjujesz tyle masz plus kwartalna premia, wiec jest znośnie ale tez bez szału. Generalnie jest ok, ale raj to tez nie jest żeby było jasne

antywindykator

czyli szukają ludzi do naciągania ludzi na pieniądze za jakieś rzekome maszynki do golenia, czy coś nowego już wymyślili? :)

Tak10Nie

BK30

Byłam w zeszłym tygodniu na rekrutacji i musze powiedzieć, że wyglądało to nieźle. Raczej potwierdza sie to co tu piszą odnosnie socjalu, siedziba i warunki pracy wyglądają też nieźle. Rekrutacja była na call center, powiedziałam, że chcę 2 koła netto i nie powinno być problemu. Podobno jest też jakaś premia. Rekrutowało mnie dwóch gości, raczej sympatyczni, ale zadawali dociekliwe pytania. No i była symulacja rozmowy windykacyjnej, ale w miarę mi poszło. Podobno rekrutują tylko ludzi z doświadczeniem. Teraz czekam na info o zatrudnieniu, bo nie ma drugiego etapu, więc 3majcie kciuki:)

Anya

Słyszałam, że Alektum jest jedną z lepszych firm windykacyjnych, w których jest mozliwość rozwoju i zarobienia fajnych pieniędzy. Ludzie podobno też są spoko, socjal ok, angielski w siedzibie, karta multisport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Podobno firma się rozwija i zwiększa zatrudnienie. Czy coś Wam wiadomo aktualnie?

VLI

W mojej opinii - gdyby firma Alektum działała niezgodnie z prawem i "zarabiała na oszukiwaniu innych", już dawno zniknęłaby z rynku windykacyjnego, a tymczasem pnie się w górę. Każde dochodzenie należności musi być potwierdzone dowodem wymagalności roszczenia czy to w postaci umowy, faktury, rachunku, czy nagrania (umowa ustna). Nie ma mowy o windykowaniu należności bez potwierdzenia jej wymagalności.

Tak5Nie

redex

Każda firma, która zarabia na oszukiwaniu innych nie będzie u mnie cieszyła się uznaniem. Alektum współpracuje z firmami wysyłkowymi i próbuje uzyskiwać pieniądze za przesyłki, których dana osoba nie zamawiała.

Tak6Nie

Kaśka

Co do zarobków to ponoć na CC mają średnio podstawy 2500 zl na rękę. Ale na początku jest trochę mniej, poniżej 2000. Zarobki uzalezniają chyba od stażu no i od tego czy ktoś się stara i rozwija.

ya

Praca na cc jest w systemie zmianowym. Można zarobić powyżej 2.000 zł, dostając nawet minimalną premię.

on9

czy praca na cc jest na zmiany? czy da się tam zarobić powyżej 2tys?

Rob

Powyżej ktoś chyba pod wpływem pisał:) Z tego co wiem, to umowa jest po 3 miesiącach na czas nieokreślony nawet na CC. Minus jest taki, że nawet na CC przyjmują ludzi tylko z doswiadczeniem. Ten socjal jest ok, ale też żaden szał, pełna kuchnia, benefit za dopłatą, integracja wyjazdowa i na miejscu, jest chyba opcja ubezpieczenia i fajna siedziba. Plus jest taki, że jak jesteś dobry to inwestują w Ciebie i masz szanse na awans i wtedy nie żałują na szkolenia, co nie wszedzie się zdarza. Jak z wynagrodzeniami to nie wiem, ale pewnie też nie kokosy. Jak zobaczycie ogłoszenie to polecam, ale cięzko sie dostać.

JK

Miałem okazję pracować w Alektum ok rok temu, ale musiałem wyjechać i obecnie mieszkam i pracuję w Niemczech. Ludzie są tak pozytywnie nastawieni do tej pracy, że jestem w szoku, że ktoś mógł być niemiły czy natarczywy. Jak pamiętam, firma dawała naprawdę fajny socjal, proponowała ciekawe szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, była otwarta na propozycje pracowników, a ludzie w odzewie lubili tę pracę, bo było naprawdę ok. Mam sporadyczny kontakt z kumplem, który nadal tam pracuje i jeszcze kilka miesiecy temu dalej tak było.

Patrycja

wszyscy chwalicie tą firmę więc dlaczego jak dzwonicie do ludzi to jesteście nie mili i natarczywi? miałam dług w tej firmie oczywiście po długich negocjacjach rozłożono mi dług na raty, jednak po 4 miesiącach Pani zadzwoniła do mnie, że zrywają ze mną umowę mimo tego iż płaciłam regularnie raty. Było straszenie sądem,komornikiem. Nigdzie nie chcieli mi dać pożyczki bo byłam zadłużona aż kiedyś wpadłam w internecie na taką firmę jak szybkigrosz.pl tam dostałam pożyczkę be problemu spłaciłam Alektrum i już nigdy nie chcę mieć z nimi nic do czynienia.

@Patrycja

To jakiś Fake. Nikt nie zrywa ugody jeśli jest spłacana. Słabe...

MZ

Chce tam startować, mam doświadczenie w windykacji blisko 3 letnie, ktoś coś wie na temat aktualnej rekrutacji? Bo z ogłoszeniami od nich średnio...Jak teraz w ogóle wyglądają warunki pracy? Bo słyszałem, że zarobki na średnim poziomie, ale ogólnie pracuje się tam w miarę ok...

ddko

Pracuję tu 13 miesięcy. I jak na razie jest ok, stawiają na pracowników ale o jakieś wielkiej karierze nie ma mowy.generalnie jak na sylwestra w innych firmach to tu jest nieźle.

Kacperr

W branży mam 7 miesięczne doświadczenie, słyszałem, że Alektum to najlepsza dla pracownika firma we Wrocławiu w ich bazie nie ma ofert, a tylko info, że można wysłać CV są przyjęcia i jakie zarobki

Akm

Dlatego tego typu firmy potrzebują pracowników potrafiących rozmawiać z ludźmi. Wystarczy, żeby pracownik posiadał takową umiejętność, a na pewno będzie odnosił sukcesy :)

Al.

Aktualna opinia jest taka, że nadal jestem pracownikiem tej firmy i podtrzymuję informację o firmie stawiającej na pracownika. Faktem jest to, że firma się rozwija, zatrudnia coraz więcej pracowników, ale nie jest to jednoznaczne z tym, że będzie to kolejne miejsce, w którym będą odbywały się korpowyścigi. Na chwilę obecną zmiany są na plus :) Pozdrawiam !

Tak3Nie

Eldok

Czy stają sie korporacją? Troche się stają, ale nie w negatywnym znaczeniu tego słowa, raczej wszystko jest coraz bardziej uporządkowane i wiadomo firm arośnie to jest coraz mniej rodzinnej atmosfery, ale nadal to jest dobre miejsce do pracy

Elsi

Doświadczenie raczej mają, kilka lat juz istnieją, pytanie czy nie stają się kolejną korporacją? Jakies aktualne opinie?

Al.

Fajni ludzie, pracodawca w porządku, socjal – bardzo dobry i co najważniejsze – możliwość rozwoju. Firma stawia na pracownika i nie boi się w niego inwestować. Pozdrawiam,

Tak5Nie

ETC

Ja już tam troche pracuję i nie narzekam. To moja pierwsza praca i już dwa razy zmieniałam stanowisko ( na plus). Warunki są chyba ok, jak na standardy wrocławskich call center, bo z tego co widze przychodza tylko ludzie z doświadczeniem.

Toma

Jak na CC jest ok, warunki zatrudnienia bez szału, ale zostawiłam dla nich poprzedniego pracodawcę, więc najgorzej nie jest

Bem

Ja własnie byłam na praktykach, a teraz tam pracuję. Praktykantek jest sporo, wyślij cv może akurat:) Firmę raczej polecam, nikt raczej nie narzeka na warunki pracy.

Krzyś

Pracuję 7 miesięcy i tez polecam, jest możliwość rozwoju, nawet pomiędzy działami, zarobki i socjal ok.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Alektum Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie