Alektum Sp. z o.o.

Opinie o Alektum Sp. z o.o.

Pszczółka Maja

Pandemia potrwa jeszcze około roku. Czy mamy rozumieć, że ewaluacja wynagrodzeń nie nastąpi w tym czasie? To było by w sumie już 3 lata, a jak wszyscy dobrze wiemy, inflacja w Polsce aktualnie daje popalić.

Jak długo trwa proces rekrutacji? Ile czasu czeka się na odpowiedź od osób decyzyjnych co do zatrudnienia nowych pracowników? Proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam

Miszka

Sam proces rekrutacji trwa dość szybko- firma jest mocno zdesperowana bo ludzie uciekają i wiecznie są braki kadrowe. Sporo kandydatów rezygnuje już na samym etapie rekrutacji.

Dzień dobry, Proces rekrutacji rozpoczynamy publikacją ogłoszenia które jest widoczne 30 dni. Często, w trakcie publikacji, przy dużym zainteresowaniu już po tygodniu staramy się kontaktować z pierwszymi aplikantami. Realizujemy wtedy wstępne rozmowy telefoniczne które uruchamiają kolejny etap rozmów. Jeśli ktoś wzbudzi nasze duże zainteresowanie podczas rozmowy to szybko podejmujemy decyzję i w ciągu kilku dni proponujemy współpracę. Staramy się aby nasze procesy nie trwały dłużej niż 3 tygodnie, choć czasem przy dużym zainteresowaniu potrafią się wydłużyć nawet poza czas publikacji ogłoszenia. Pozdrawiamy, Zespół Alektum

@Miszka

Ten wpis potraktujemy jako primaaprilisowy żart patrząc na datę jego publikacji :) Owszem, staramy się aby nasze procesy nie trwały długo dzięki naszym rozwiązaniom procesowym, a także świadomości tego, że atrakcyjny kandydat za chwilę może nie być już dostępny. Alektum prężnie się rozwija ( mimo trwającej pandemii) wciąż zatrudniamy i planujemy w kolejnych miesiącach. Co więcej, utrzymaliśmy ten sam poziom wynagrodzeń naszych pracowników przez okres pandemii i nie zredukowaliśmy etatów. W bieżącym roku Grupa Alektum wprowadziła nowy system wynagradzania pracowników który dał możliwość przyznania znacznej części pracownikom podwyżek. Zachęcamy do złożenia aplikacji i sprawdzenia pracodawcy podczas bezpośredniej współpracy.

@Alektum Sp. z o.o.

Ależ proszę bardzo, możecie traktować to jako żart z okazji prima aprilis. Nie jest to pierwsza sytuacja kiedy tak właśnie firma podchodzi do krytyki. Brak redukcji etatów jest kolejną bzdurą. Podwyżki to rozumiem były dla potwornie zapracowanych, bardzo kompetentnych liderów? Bo cc nie tego dobrobytu.

Mata
@Alektum Sp. z o.o.

Bez jaj, to nie firma rozwija się potężnie czy prężnie (i to w pandemii) tylko ludzie z CC uciekają. UCIEKAJĄ! niech to da do myślenia.

Zadowolony Pracownik

Płać, a nie żalisz sie na forum nie przeznaczonym dla ciebie!

Tam nie ma do kogo pójść i z kim rozmawiać o problemach , jeśli chodzi o kierownictwo (menydżment od siedmiu boleści) -napotkasz tylko ścianę negacci i zaklinania rzeczywistości. Niektórzy współpracownicy dodatkowo mocno zatruwają atmosferę.

Nasza Spółka posiada płaską strukturę organizacji dlatego jeśli pracownik ma poczucie, że jego lider nie może pomóc, zawsze może udać się do lidera innego działu, którego darzy większym zaufaniem, liderki HR lub bezpośrednio do Prezesa, który jest człowiekiem otwartym, bardzo pomocnym i wrażliwym na problemy wszystkich pracowników. Jak wiesz, jego drzwi stoją otworem dla każdego pracownika. Można też skorzystać z naszego narzędzia do opiniowania, dedykowanego pracownikom (wprowadzonego w całej Grupie Alektum) gdzie jak jest Ci wiadomo, w sposób anonimowy można zgłosić pozytywne i negatywne zjawiska w organizacji. W Alektum staramy się dbać o właściwy klimat organizacji, pozytywną atmosferę oraz o dobre warunki pracy, co jest doceniane i chwalone przez większość pracowników. Twoja opinia budzi nasz niepokój dlatego zachęcamy do rozmowy, aby zapobiec negatywnym zjawiskom w firmie. Możesz się z nami skontaktować w dowolny sposób. Pozdrawiam,y, Zespół Alektum

Gośka
@Alektum Sp. z o.o.

Narzędzie do anonimowych zgłoszeń? Kto głupi w to uwierzy? Już zgłaszali niektórzy to wiadomo jak skończyli, żadna to tajemnica. Poskarż się, a cię wykończymy, tak to działa.

@Gośka

Jeden taki komentarz i wprowadza taką niepewność, że będąc potencjalnym pracownikiem wzięłabym go na poważnie i nawet nie zastanawiałabym się nad współpracą z taką firmą, ale będąc pracownikiem tej firmy od wielu lat z czystym sumieniem mogę potwierdzić, że ten komentarz to kompletna bzdura :). Nie mam pojęcia dlaczego ktoś tak nieodpowiedzialnie decyduje się na totalne oszczerstwa. To niesamowite, że są jeszcze takie firmy, w których można czuć się tak swobodnie i bezpiecznie. Tym bardziej w takim czasie i z takimi problemami, z jakimi muszą mierzyć się aktualnie firmy. W innych firmach zwalniają, musisz uważać żeby nie podpaść, podwyżka? nie ma mowy - pandemia. A tutaj z jednej strony pandemia, a z drugiej - szansa na podwyżkę, przestrzeń do nowych pomysłów, działań, środki na eventy online, szkolenia, biegi firmowe, pełen pakiet socjalny bez żadnych cięć, nowe projekty, wyzwania, nagrody. A każdy, kto ma cokolwiek do powiedzenia - nie tylko pozytywnego, jest mocno brany pod uwagę :). Czasami góra nie ma pojęcia o obszarach, które można zmienić, poprawić i właśnie opinia pracownika jest tym, na co wręcz kładzie się tutaj nacisk, bo to ludzie tworzą tą firmę i od nas zależy jak tutaj jest i będzie. Polecam spróbować i przekonać się samemu :) Pozdrawiam

Lamer

No to mnie pracowniku rozśmieszyłeś. Co Ty tu koloryzujesz? Wiesz dobrze, że podwyżek przez ostatnie dwa lata nie było. W pandemii zwolnienia też były. Nie wspomnę o tym w jak niesprawiedliwy sposób rozdzielana była praca zdalna na stanowiskach, gdzie spokojnie można było pracownika na zdalną wysłać. Nie, nie można się czuć bezpiecznie. Mógłbym tu wymieniać i wymieniać minusy tego miejsca. Tylko po co? (usunięte przez administratora)

SprytnyZdziś
@Gośka

Narzędziem do anonimowego zgłaszania jest zamontowana na ścianie w kuchni skrzyka na listy. Serio. To nie żart. A żadna odpowiedź poprzez stronę www nie jest anonimową. Wszystkie negatywne opinie są ignorowane. Statystyki lecą na łeb, na szyję? Nastroje pracowników siadają? A kogo to obchodzi? Było raz tylko spotkanie naprawcze z tą tendencją związane- nic nie zmieniło, nic nie wniosło. Potem już nikt z tego nic sobie nie robił.

Miszka

"Podwyżka nie ma mowy - pandemia" - no też czytałam mejle służbowe w Alektumie.

była kandydatka

Ciąłem przywoływanie darmowych kanapek w piątki jako jeden z największych plusów zatrudnienia w firmie wzbudza w najlepszym wypadku uśmiech politowania. Ogarnijcie się i zacznijcie poważnie traktować kandydatów!

Windykator

Pierwszy etap to zaproszenie na rozmowę. Drugi rozmowa z chyba HR i bezpośrednim przełożonym. Trzecia rozmowa to ustalenie warunków. Rozmowa średnioprofesjonalna.

Lalamido

Mają takie piękny , wzniosły slogan "We are one", ale w rzeczywistości jest tak, jak wszędzie - prawie każdy grabi pod siebie i myśli tylko o swoich czterech literach.

PrAw
@Lalamido

"We are one" to slogan oficjalny. Slogan wymyślony i używane przez pracowników to: "Kto w Alektum pracuje ten się w cyrku nie śmieje". To właśnie jest definicja tego miejsca.

Dziunia

Gratuluję dobrego samopoczucia osobie piszącej ten komentarz i nieudolnie udającej zwykłego pracownika, ale praktyka rozjeżdża tę wyświechtaną laurkę dla pracodawcy z siłą walca drogowego. Są ważniejsze rzeczy niż prezenty na święta, owocowe poniedziałki i środy, kanapki w piątki itp. - są to niewątpliwe plusy, nie zaprzeczę, ale też nie jest to coś bardzo wyjątkowego, a raczej standard. Atmosfera wcale nie jest koleżeńska i przekonałam się o tym już wiele razy pracując w Alektum. Zdarzało mi się wilekrotnie mijać na korytarzu osobę, która patrzyła na mnie nieprzyjaźnie (to zdecydowanie zbyt delikatne określenie), a raczej z dużą niechęcią, a może nawet i pogardą - żeby być sprawiedliwą zaznaczę, że nie były to osoby na stanowiskach kierowniczych. Szczególnie w dziale prawnym od wielu miesięcy atmosfera pracy się pogarszała, a teraz już strach tam komukolwiek zaufać, najbliższi współpracownicy kopią pod sobą nawzajem dołki (niektórzy nawet na głos się tym chwaląc: "Dzień bez podp*erdolki to dzień stracony". Doszło już do tego, że wiele osób mocno zmusza się, żeby przychodzić do biura - ze względu na złą organizację pracy i obarczanie za negatywne konsekwencje takiego stanu rzeczy szeregowych pracowników, oraz fatalną atmosferę (i nie chodzi tu o osoby, które zachowują się zbyt głośno i za dużo się śmieją - może faktycznie zbyt swobodnie się zachowują, a niektórym to przeszkadza, kiedy akurat sami nie zachowują się niestosownie - bo to jest akurat najmniejszy aktualnie problem).

@Dziunia

Skoro tak Ci źle to co tam jeszcze robisz? Pakuj manatki i się zabieraj. Ja tak zrobiłam. ... no chybaże ten "standard" Cie trzyma XD

Próbowała, ale w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jej wykształceniem...

Dziunia

Siedzę, żeby jeszcze co poniektórych (usunięte przez administratora)

Zahir91

Mam pytanie czy obecnie w Alektum jest prowadzona rekrutacja? Jak wyglada jej przebieg w czasie pandemii , czy można pracować zdalnie?

@Zahir91

@ZAHIR91 Wszystkie nasze aktualne procesy rekrutacyjne są publikowane na stronie Alektum ( www.alektumgroup.pl zakładka "Pracuj dla nas"), a także na portalach z ogłoszeniami o pracę. W trakcie trwania pandemii większość naszych procesów rekrutacyjnych odbywa się zdalnie, za pośrednictwem platformy komunikacyjnej i telefonu. Ze względu na specyfikę pracy nie oferujemy pracy zdalnej w naszych ogłoszeniach szczególnie dla nowych pracowników , którzy wymagają dużego wsparcia w początkowym okresie współpracy. W biurach dbamy o utrzymanie reżimu sanitarnego zachowując dystans, stosując środki ochrony osobistej, stosując w pomieszczeniach lampy wiruso-bakteriobójcze. Podnajęliśmy także dodatkowe powierzchnie biurowe w bliskiej odległości aby umożliwić utrzymanie większego dystansu wśród pracujących pracowników.

Zuza

mam ten sam problem dostałam po 17 latach że nie opłaciłam jakiejś rzekomo wysyłki wartej 44,50 odsetki narosły 90,00 += koszty razem 180,00 .

Kaka

Jeśli jesteś pracownikiem firmy to właśnie pokazałeś poziom kultury i szacunku w stosunku do petentów. Dla potencjalnych kandydatów powinno być to odrzucającym argumentem do podjęcia tej pracy. A jeśli nie jesteś pracownikiem to nie rozumiem po co ten wpis? Samozaprzeczenie?

Kaka

Acha i to twój wpis jest bardzo brzydki i świadczy o Twojej patologii

Czy tylko głównie studenci mają szanse na znalezienie pracy?

ABC
@Gość

Aktualnie poszukujemy studentów do pracy w dziale administracji. W działach Call Center i sądowym szukamy osób z doświadczeniem z branży ( ogłoszenie kierowane raczej nie do studentów).

@ABC

A dlaczego w Dziale Administracji tylko studenci ? Osoba , która nie jest studentem się nie kwalifikuje?

Sara
@ABC

"Poszukują osób z doświadczeniem" też nieprawda. Nie polecam.

@Gość

Przy tym projekcie oferujemy umowę zlecenie i poszukujemy osób o elastycznych godzinach pracy. Praca związana jest z realizowanym projektem,a czas jego realizacji to kilka miesięcy, stąd największym powodzeniem taka oferta cieszy się wśród studentów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby zaplikować nawet jeśli studentem się nie jest, a ma się sporo wolnego czasu :)

@@ABC

To będę aplikował, ja nie jestem studentem i mam bardzo dużo wolnego czasu, umowa zlecenie nie jest tylko dla studentów, ale dla pozostałych osób również

JA

Celowo chcą studentów, bo nic nie muszą za nich płacić.... Porządna firma nie będzie zatrudniała tylko studentów, ale wszystkie osoby bez względu na wiek , status itp. Nie rozumiem takiego podejścia firmy , bo każdy powinien mieć równe szanse na pracę. Taka prawda. Irytujące jest to, że obecnie sami studenci są brani pod uwagę...

@Gość

Wszystkie nasze oferty pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "Pracuj dla nas". Najnowsza oferta dotyczy pracy w dziale administracji. Szukamy na to stanowisko osoby dyspozycyjnej na pełny etat.

Wicia94
@Sara

Sara, nie polecasz bo nie szujaką osób tylko z doświadczeniem i dają szansę również tym bez? Nie rozumiem...

@JA

Studenci są bardzo plastyczni. To młodzi ludzie bez doświadczenia nie znają pracy w grupach. To młode bardzo elastyczne osoby idealne do stworzenia grup kierujących w takich firmach jak m-dzy innymi ta. Bez urazy młodzi ale o to właśnie chodzi zatrudniają Was bo to oszczędne i produkują marionetki

Iwona

Bardzo nie profesjonalna i nie miła obsługa aż chce się powiedzieć chamska.Osoby zatrudnione na infolinii powinny mieć minimum wiedzy i kultury osobistej żeby rozmawiać z klientem.Teraz wiem że jeżeli firma zatrudnia takich ludzi to ona sama nie reprezentuje sobą nic.

@Iwona

Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię. Portal GoWork służy ocenianiu pracodawcy przez pracowników lub kandydatów na pracowników. Jeśli zachowanie naszego konsultanta nie zostało nie spotkało się z Pani uznaniem, zapraszamy do złożenia reklamacji mailowej: info@alektumgroup.pl, dzięki czemu będziemy mieć szansę przesłuchać rozmowę i ustosunkować się do niej. Jako profesjonalny podmiot zapewniamy naszym konsultantom cykliczne szkolenia i warsztaty z profesjonalnej obsługi klienta. Z racji specyfiki naszej branży często spotykamy się z wysokim poziomem emocji po stronie rozmówców, dlatego tak ważne jest dla nas zachowanie efektywnego i rzeczowego poziomu nawet tych najtrudniejszych rozmów. Pozdrawiamy, Zespół Alektum

były klient

Firma beznadziejna , pracownicy co innego mówią a co innego robią, nie są wiarygodni.Są ponadto złośliwi w rozmowach telefonicznych z klientami . Kultura na 0!

@były klient

Dziękujemy za Pana opinię. Staramy się ciągle podnosić jakość naszych usług, dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego: info@alektumgroup.com w celu wyjaśnienia co dokładnie wpłynęło na Pana negatywne zdanie na temat naszych pracowników. Pozdrawiamy Zespół Alektum

Wioleta

Firma bardzo nierzetelna a pracownicy obsługujący infolinię bezmyślni i działają jak roboty. Tragedia

@Wioleta

Dziękujemy za opinię Pani Wioleto. Dbamy o ciągłe doskonalenie naszej organizacji oraz poprawę jakości naszych usług, dlatego chętnie dowiemy się dlaczego uważa Pani firmę Alektum za nierzetelną. W tym celu zapraszamy do kontaktu mailowego: info@alektugroup.com. Zachowajmy to miejsce na komentowanie Alektum jako pracodawcy przez pracowników lub do oceny wrażenia po przebytej u nas rekrutacji, gdyż właśnie do tego platforma GoWork została stworzona. Pozdrawiamy, Zespół Alektum

Sebastian

To jakaś pomyłka - cała ta pseudofirma... Nie sprawdzają danych, nie sprawdzają zadłużenia, nie sprawdzają czy rzeczywiście zadłużenie istnieje. To tak jak piłką rzuconą o ścianę - odbija sie ileci na oślep. Takie pseudofirmy krzak powinny być zamykanie już za sam sposób ich prowadzenia. Szanowni Państwo - ocknijcie się. Wiecie jaki macie u siebie (usunięte przez administratora)

@Sebastian

Panie Sebastianie, dziękujemy za Pana opinię. Portal Gowork służy jednak ocenianiu pracodawcy przez pracowników lub kandydatów na pracowników. Jeśli chciałby Pan zgłosić reklamację zapraszamy do kontaktu mailowego: info@alektumgroup.com lub telefonicznego: 71 722 68 80. Po przeanalizowaniu Pana sprawy ustosunkujemy się do wszystkich uwag. Pozdrawiamy, Zespół Alektum

Aga
@Alektum Sp. z o.o.

To właśnie jest ocena pracodawcy. Brak kompetencji, kompletny bałagan, mobing. My pracownicy musimy się z tym mierzyć i atakowani jesteśmy z dwóch stron. Tu pracodawca i jego naciski, tam klient który się okazuje jest niewinny i ma rację. Tak ma wyglądać ta praca? Kpina.

@Aga

Dziękujemy za opinię. Niestety nie ustosunkujemy się do niej merytorycznie ponieważ jest ona na tyle ogólna, że napisać ją może każdy, zarówno niezadowolony klient, typowy hejter lub osoba, która w żaden sposób nie jest związana z pracodawcą. Pozdrawiamy, Zespół Alektum

@Alektum Sp. z o.o.

I tutaj właśnie wychodzi buta osoby reprezentującej pracodawcę. Żebyście się ustosunkowali do opinii, to osoba komentująca musiałaby lecieć nazwiskami, żeby opinia nie stała się "opinią ogólną"? No bo przecież wy jesteście tacy super, że każda negatywna opinia (w tym przypadku prawdziwa) na pewno została napisana przez kogoś spoza organizacji, bo gdzie przez pracownika. Przecież według was pracownik w Alektum czuje się najważniejszy, a sama firma jest prześwietnym pracodawcą- wielka szkoda, że tylko według was. Dobra rada, więcej autorefleksji i przeczytanych książek o zarządzaniu ludźmi (może coś da), mniej kolesiostwa i układzików, a na pewno będzie dało się pracować.

Poprzednio opublikowana opinia poza ogólnymi hasłami „mobing, bałagan…” nie wniosła nic co pozwoliłoby nam na identyfikacje problemu i możliwość ustosunkowania się do niej. Jak w każdej organizacji, która zatrudnia sporą ilość osób, także w Alektum, pojawiają oprócz pozytywnych trendów także sporadycznie negatywne zjawiska, które wymagają wyjaśnienia, analizy i przeciwdziałania. Nikt z nas, ani żadna organizacja nie jest idealna. Dzięki jednak płaskiej strukturze organizacyjnej, która sprzyja bezpośredniej komunikacji, narzędziu dedykowanemu pracownikom ( wprowadzonym w całej Grupie Alektum) gdzie mogą w sposób anonimowy zgłosić pozytywne i negatywne zjawiska w organizacji, a także spotkaniom liderów działu z pracownikami, staramy się być możliwie blisko pracowników, reagować i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Wciąż się rozwijamy także w tym obszarze. Aktywnie uczestniczymy w dialogu, dbając o właściwy klimat organizacyjny ( zgodny z wymogami spółki matki), atmosferę w pracy, dobre warunki, a także jakość realizowanych zadań. Nasi pracownicy posiadają wiedzę, do kogo mogą też się zwrócić w firmie jeśli poczują, że potrzebują dodatkowego wsparcia czy konsultacji. Na dowód tego możemy pochwalić się niską rotacją w działach od wielu, wielu lat. Nawiązując na końcu do Pani/Pana „rady” naszym celem nie jest zarządzanie ludźmi, a zasobami jakie ludzie tworzą budując w ten sposób odpowiednią wartość i środowisko pracy. Pozdrawiamy, Zespół Alektum

Bajlando
@Alektum Sp. z o.o.

Nie ma bata, żeby taki komentarz (o kórym tu mowa) wystosował ktoś z zewnątrz, a w ten sposób, jak powyżej, można zanegować, odrzucić KAŻDY zarzut, uwagę i krytykę wystawioną na GoWorku. Jeśli "nie da się" (lub ktoś tego nie potrafi) ustosunkować merytorczynie, to najlepszym rozwiązaniem jest zwykle brak ustosonokowania się. No ale to wymaga pewnej dojrzałości, zdrowego ego - bezcelowym jest oczekiwanie w/w postawy od osoby , która uważa, że ma monopol na prawdę i nawet , gdy się myli, to ma rację, oraz "musi" mieć ostatnie słowo , bo przecież m.in. za to jej płacą, żeby wybielać pracodawcę za wszelką cenę i udowadniać, że nigdy się nie myli , wykręcając kota ogonem (w tym ostanim menedżment Alektum się specjalizuje).

Bardzo nie profesjonalna i nie miła obsługaBledne wezwanie do zapłaty .Pomyłka wyjaśniania bardzo niemiło brak najprostszego słowa przepraszam.Osoby zatrudnione na infolinni powinny mieć minimum wiedzy o rozmowie z klientem .(usunięte przez administratora)

Zen
@98

Nie profesjonalna to mało powiedziane. Najpierw dzwoni do ciebie i się nie przedstawia , straszy , myslisz że to jacys naciągacze. Czyli blokuje numer po czy dzwonią i straszą innych z firmy. Na szczescie internet wszystko Ci powie. (usunięte przez administratora) windykatorzy. W D.. mogą mnie pocałować

@Zen

Dziękujemy za przesłaną opinię. Niniejszy portal służy zgłaszaniu opinii o Alektum jako pracodawcy. W sprawie wymagającej wyjaśnienia Pani/Pana zadłużenia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznie pod numerem 71 722 68 80 lub mailowo: info@alektumgroup.com. Zapewniamy, że bierzemy pod uwagę wszystkie opinie o jakości świadczonych przez nas usług i dbamy o ciągłe ich podnoszenie. Po odnotowaniu reklamacji także ta sytuacja zostanie szczegółowo przez nas przeanalizowana. Pozdrawiamy, Alektum Sp. z o.o.

Wacław Brudek
@Alektum Sp. z o.o.

Jak mam wyjaśniać sprawę mojego zadłużenia kiedy ja nie mam żadnego zadłużenia? Coś nie halo.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Alektum Sp. z o.o.?

W zależności od działu godziny pracy rozpoczynają się w godzinach od 7.00 do 9.00.

?

Rozumiem, że w obecnej sytuacji nadal panującej pandemii , rozmowy są przeprowadzane zdalnie ?

ok
@?

Byłam na rozmowie i rozmowa była w biurze. Zarówno ja jak i rekruterka byłyśmy same w sali w maseczkach i przy otwartym oknie. Przy wejściu Pani poprosiła o założenie maseczki i zdezynfekowanie rąk.

?
@ok

Przy otwartym oknie? Czyli jak będzie deszcze tak jak dziś i być może niebawem śnieg to okno też będzie otwarte? :) A nie lepiej byłoby zrobić rekrutację zdalną jak inne firmy ? Przecież w tych maseczkach i tak nie widać dobrze człowieka, mam na myśli oczywiście twarz . Bardzo wiele firm przeprowadza rekrutację albo przez skype albo telefonicznie tym bardziej na stanowiska nie wymagające kompetencji dyrektora czy prezesa.

@?

W trakcie pandemii rozmowy przeprowadzane są zdalnie za pośrednictwem platformy MSTeams. Pierwszy etap to wywiad telefoniczny, drugi to wideo-rozmowa.

Faces

Właśnie otrzymałam smsa, że mam zadłużenie z Energa pobad 530 zł pomimo że regularnie płacę faktury. Nie podoba mi się to!!!

kandydat
@Faces

...ale kogo obchodzi Twoja opinia? Ja tu szukam informacji o pracodawcy, a nie o zapłakanym dłużniku.To nie forum dla Ciebie. Długi trzeba spłacać!

antywindykator
@kandydat

nie pajacuj. długu nie ma, to jak wg ciebie trzeba go spłacać skoro nie istnieje?

Janas34567

Porażka ludzie bez jakich kolwiek kompetencji, wysyłają nr konta poczuć za kilka dni po dokonaniu wpłaty długu dostaje SMS ze nie jest spłacony a w nim inny nr konta, nie potrafią na emaile odpowiedziedz, nie życze nikomu tych ludzi spotkać, dzwoniąc na telefon do nich mowie co i jak z dokładnością i proszę o wysłanie potwierdzenia od nich a Pani „No No No Hmm My takiego prawa nie mamy” KABARET ALEKTUM TAK SIĘ POWINNI NAZYWAĆ!!! Nie pozdrawiam :)

StasiuNela
@Janas34567

Po wpływem emocji napisana opinia, lecz niestety zgodzę się z Panem. Pomimo późnej spłaty zoobowiazania, powinno się zachować kulturę osobistą, karygodne iż klient musi czekać 14dni na otrzymanie potwierdzenia spłaty wiadomością lub e-mailem

Aga
@Janas34567

Po co wpłacałeś i pieniądze traciłeś? Z tymi długami to ściema. Teraz jeszcze nerwy tracisz.

gui
@StasiuNela

Pomyśl, ile firma czekała na spłatę przez Ciebie długu.

antywindykator
@gui

pomyśl najpierw, czy dług w ogóle istniał. i skończ pajacować

Nie polecam, oni tylko tak piszą, że każdy kto ma dużo wolnego czasu może przesłać CV , ale tak naprawdę i tak biorą tylko studenciaków, także nie wierzcie im.

専門家

part 2) Generalnie uczucia po rozmowie mieszane, rozmowa w maseczkach, oczywiście zawsze mam swoją niestandardową... Po wyjściu z biura, pani w recepcji, nie wiedząc czemu, zatrzasnęła za mną tak głośno drzwi, że prawie szyby wypadły, a huk było słychać na parterze opuszczając budynek...ale widocznie taka kultura firmy i bardzo się cieszę, iż nie będziemy współpracować, gdyż współpracuję tylko z profesjonalistami! Dziwna firma i sposób działania. W odpowiedzi mailem o wynikach rekrutacji, dostaję zapytanie, czy mogą dalej przetwarzać moje dane osobowe w celu przyszłych rekrutacji, na co odpisuję grzecznie, iż nie ma już takiej potrzeby, skoro nie przechodzi się rekrutacji i decyzja ze strony Alektum jest negatywna, to po co dalej przetwarzać dane osobowe pracownika i proszę o usunięcie swoich danych i ich dalsze nie przetwarzanie...po czym, po tygodniu pani rekrutująca wysyła mi ofertę pracy na maila na 1/2 etatu na to samo stanowisko pracy. Kompletna schizofrenia i brak kompetencji, dane pracownika dalej przetwarzane mimo braku jego zgody, wysłanego mailem w odpowiedzi! Odradzam pracę w takiej firmie. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Alektum Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Alektum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alektum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alektum Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 8 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alektum Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alektum Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alektum Sp. z o.o.