Pan Szklarz Aranżacje Szklane

Wrocław

Opinie o Pan Szklarz Aranżacje Szklane

arczi

Słaba firma nastawiona tylko na zysk , efekt pracy w moim domu bardzo mizerny , kontakt z panem J... jest praktycznie nie możliwy . Nie polecam!

zoja

Firma wykonala nam piekny panel szklany do lazienki, zamowilismy rowniez lustro, ktore jednak zostalo uszkodzone podczas montazu (uszkodzenie z tylu lustra) uszkodzenie to nie zostalo uznane na gwarancji chociaz, uszkodzenie to nie powstalo z naszej winy, ponadto kontak z "Panem Szklarzem" nie byl najlepszy, po dokonaniu wymiarow mielismy czekac na realizacje zamowienia ok 3 tyg czekalismy ponad 5 i gdybysmy nie dzwonili sami to nikt by sie do nas nie odezwal, zaplacilismy sporo za panel i lustro, za co otrzymalismy strasznie slaba obsluge, zero szacunku dla klienta, dlatego tez NIE POLECAM tej firmy!!!!

Kinga

Doskonała firma która wykonała dla mnie panele szklane. Jestem zadowolona z wykonania, milej obsługi, korzystnych cen. Polecam

Dorota

Rewelacyjna firma która zna się na swojej pracy, która wykonała dla mnie panele szklane w korzystne ceny. Polecam

Natalia

Fantastyczne firma, jestem, zadowolona z ich usług, dogodne ceny, fantastyczne wykonanie. Polecam

AGA

Firma wykonała dla mnie Panele szklane jestem bardzo zadowolona z wspolpracy i z efektywnosci paneli Polecam

marta

Znakomicie wykonane,fantatycznie prezentuje sie moja kuchnia wszyscy mi zazdroszcza. POlecam

aNIKA

Zdobione szklo ozdabia moja sciane kuchenna wyglada to super Polecam

Zostaw opinię o Pan Szklarz Aranżacje Szklane - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pan Szklarz Aranżacje Szklane