Opinie o Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna w Warszawa

Hej.pracuje w tej firmie wiele lat ale nie firma farmaceutuczna tylko sprzęt medyczny.Ludzie atmosfera ...sa na najwyższym poziomie.Chce mi sie pracowac po tylu latach z taka sama sila jak dzisiaj

Cebulowa

Hej! Jaką jest sytuacja na team payroll? Zainteresowana Ale nie ma info za Internecie Kto ma ważne info?

Miķo
@Cebulowa

Tak ja też chciałbym info Kto ma info?

Alcon <3
@Miķo

Zespół Payroll się powiększa. Ambitny projekt. Miejsce dla tych, którzy chcą się czegoś nowego nauczyć.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna?

Wyglada tak ze masz 3 rozmowy kwalifikacyjne a potem rekruter nawet do Ciebie nie zadzwoni tylko po przypomnieniu mu sie o feedback, wysyla automatycznego maila ze po przejrzeniu Twojego CV wybierali innych kandydatow. Jedno z najgorszych doświadczeń jakie mialem i nikomu nie polece aplikacji do tej firmy.

Memento

Jaka jest atmosphera tam? Na hr? Kto wie jak jest salary? Benefit? Jest merit increase?

Analityk

I've got invitation over linkedin and I have received invitation to the job interview very quickly. In fact this was the quickest recruitment I had in my life. TL had a lot of experience and knowledge about the tools and processes and that impressed me a lot, also the state of art solutions applied in IT data hub that allows you do develop skills in a broaden context. I've got feedback next day and accepted.

A very long list of tool specific technical questions - 2h long.

Zosia

@abc a czy teraz są także rekrutacje ?

Olek

A czy firma prowadzi rekrutacje i jakie są szanse ,żeby dostać się tu do pracy?

abc
@Olek

Tak, rekrutacje są prowadzone. Wszystkie aktualne oferty pracy są dostępne tu: https://www.pl.alcon.com/pl/careers#country=PL&division=Alcon

Obecnypracownik

Bardzo przyjazna atmosfera. Super ludzie, a menadżerowie pomocni i wyrozumiali.

admin

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna - Warszawa

• Jak się pracuje w Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna?

Kandydaci do pracy w Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna

Alcon Polska Sp. z o.o. Firma Farmaceutyczna