Opinie o Tomasz Latocha Nova Medical w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tomasz Latocha Nova Medical. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tomasz Latocha Nova Medical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Latocha Nova Medical w Warszawa

Kaja

To jest firma, która sama generuje o sobie pozytywne opinie w Internecie. Nie dba o pracowników,stawki minimalne. Nie polecam.

@PRACODAWCA
@Albik

Dzień dobry. Proszę o przesłanie CV na maila sokratesa@nova-medical.pl.

Generalnie nie mogę narzekać na pracę w tej firmie, ale bywają cięższe dni a nawet tygodnie. Pracowalam w dwoch przychodniach i zdecydowanie to miejsce mogę ocenić pozytywnie. W skrócie: Na plus wysokie zarobki, a jak jesteś studentem to naprawdę duże pieniądze można zarobić. premie nie tylko sa obiecywane :) , ale tez są przyznawane. po okresie próbnym i nauce duża szansa na umowę o pracę z czym nie spotkałam się w poprzednich miejscach pracy. Relacje z lekarzami - bezproblemowe. Minusy: trzeba się odznaczać kartą na wejściu i wyjściu, nie ma papierowej listy obecności, szefowa jest wymagająca - raczej nie da się nic ukryć, jest monitoring, a służbowe rozmowy są nagrywane, kierownicy maja bardzo dobre relacje z szefostwem więc informacje o Was są przekazywane na bieżąco. Podczas 12h dyżuru doliczana jest 30 minutowa bezpłatna przerwa. Jeden z kierowników nigdy nie jest wpisywany w grafik w sobotę (?)

Ryszard
@D.

Ta stawka jest tak wysoka przez to że nie są odprowadzane podatki bo są w tej grupie wiekowej do 26 roku życia? Czy to nie ma żadnego wpływu?

Karolina Nowy wpis

Dzień dobry, szukają do waszego zespołu osoby na recepcję :) Chciałabym zapytać od czego uzalezniona jest stawka, skoro może wynosić 28-33 zł już na rękę dla studenta. Czy mając doświadczenie z pracy z klientem można wynegocjować górną granicę?

Lepiej brać UZ czy b2b która umowa lepsza? Może wyjaśnię, że chodzi mi o pracę jako pielęgniarka i przeczytałam w starym ogłoszeniu sprzed 6 miesięcy że takie są dostępne umowy, niestety nie mogę aktualnych informacji znaleźć bardziej a do tej pory pracowałam tylko na UoP

Kaja

Ololo
@Kaja

Zgadzam się w 100%, usunęli stare opinie na Goworku i nagle się pojawiły pozytywne, niezgodne z rzeczywistością. Skoro jest tak wspaniale i zarabia się miliony, to dlaczego co chwila pojawia się nowe ogłoszenie o pracę?

Minio
@Ololo

Kaja nie wiem jakie ty masz doświadczenia, ale, tak, oni szukają dlatego bo kupili nową klinikę i nie mają kim pracować. . Poza tym teraz tu się pracuje w każdą sobotę i niedzielę do 19-20. Na pewno to się zmieniło od jakiegoś czasu, ze weekendy są pracujące. Szukają na recepcję i jako sekretarki medyczne, ale wyłącznie studentów medycyny i pielęgniarstwa, i juz tu są studentki medycyny. Zarobki są tu takie jak ktoś podawal i to jest prawda. Ale czy za 180 h dostać 5.800 to dużo. Ja uważam, że to ani dużo ani mało. Co do opinii nie wiem, kontaktu z właścicielami właściwie nie ma, jest nowa osoba zarządzająca. Wiem, że byl kiedyś zatarg z recepcjonistką byłą pracownicą tramwajów, ale kontrola pip sprowadzona przez nią nie dala im rzadnego mandatu. Co do zarobków to zastanówcie się czy wy nie dostajecie za mało, jeżeli uważacie że tu są takie miliony.

Minio

Real na maj 2023 = 32,6 zł na 1h dla studenta do 26 r.ż. dla mnie ok

Oneday
@Kaja

Nie piszcie takich głupot. 3.800 netto na recepcji to nie minimalna plus jakaś tam premia co 3 miesiące. Ostatnio premia była 500 netto kiedyś faktycznie były większe ponad 1.000 netto.

Nina
@Oneday

Premia nie dla wszystkich pracowników. Kasa nieadekwatna do wykonywania obowiązków. Pracujesz za kilka osób, wymagają coraz więcej, dokładają pracy, a podwyżek brak. O nich nawet lepiej nie wspominać.

Oneday
@Nina

To zapraszam do Damiana na aleje Zjednoczenia, pracy jest faktycznie mniej, ale na etat nie dostaniesz więcej niż 2.900 na rękę, może później jakieś 200 zł więcej to wszystko, a tu na zwolnienia też krzywo patrzą to samo co w nm.

Krystyna
@Oneday

A są u nich jakieś benefity typu zniżki na usługi medyczne u nich w placówce lub jakieś dofinansowanie do opieki medycznej jak Luxmed, Enel-Med?

@Nina

Cześć, a które stanowiska dostały premię? Zawsze tak jest, że tylko wybrane osoby ją dostają? Chce się przyjąć na recepcję, gdy zwolni się coś, i tak mnie to zastanawia

HAHA
@Kaja

Pracuje od niedawna, jestem na zleceniu, mam status studenta, stawki minimalne to chyba się coś pomyliło Pani. Dostaje 32,8 zł na godzinę. Nigdzie tyle nie zarabiałem i nie mam chwilowo lepszej oferty. Przeniosłem się z innej przechodni w której zarobki były faktycznie minimalne, a zakres obowiązków miałem taki sam jak tu. Jestem zadowolony z warunków i kasy, ktora mam.

Wiolka
@HAHA

No 32,8 za godzinę to już konkretna stawka. Jakie warunki masz na tym zleceniu? Teoretycznie nie są wymagane żadne benefity, urlop itp., ale może tu panują inne zasady? Ciężko było się tu dostać, czy przyjęli cię od "ręki"?

HAHA
@Wiolka

Jak poznalem osoby które tu pracują dluzej jako asystnt/recepcjonista to wymagane jest doswiadczenie w branzy medycznej, ktore ja mam. Nie wiem ile zarabiaja inni na recepcji, moja stawka to jest dla osoby z doswiadczeniem i statusem studenta. Pracuje na recepcji: obsluga pacjenta, autoryzowanie procedur na platformach, umawianie wizyt i tez pisanie jako asystent lekarza, glownie radiolog. Benefity typu be active nie mam, nie ma zadnych benefitow jak urlop. Za krotko pracuje zeby cos wieccej powiedziec o dodatkach no i umowa zlecenie nie zawiera takich gratisow jak umowa o prace. Jak ustalają grafik to podajesz dyspozycje i jak chcesz to urlop bezplatny. Mnie szef szybko zatrudnil, wchodzilem na miejsce bylego pracownika.

@HAHA

Jak status studenta to nie płacisz jeszcze pewnie podatku i dlatego stawka wyższa. Można z czasem przejść na umowę o prace żeby mieć płatny urlop? W ogóle dużo osób jest tu na zleceniu czy dają różne formy umowy?

….

Była rejestratorka miała problem z przejściem na umowe o pracę pomimo tego że dawno już studentką nie była więc zrezygnowała a pracowała długo

@PRACODAWCA
@….

Dzień dobry :) Dla zainteresowanych. Obecny skład zespołu recepcji NM to: - 3 osoby na umowach o pracę, w tym 2 kierowników recepcji: - 11 osób to studenci na umowach zlecenia: w tym 6 studentek medycyny, 2 studentki pielęgniarstwa i 3 studentów innych kierunków. Obecny zespół, to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy w historii ostatnich lat NM. Ilość skarg pacjentów na złą obsługę recepcji jest wyraźnie mniejsza i ma tendencję spadkową. Z naszych doświadczeń wynika, że ma na to wpływ wiele czynników m.in. kultura osobista obecnie zatrudnionych osób, znajomość nomenklatury medycznej, sposób komunikacji z pacjentem, a przede wszystkim chęć pracy w branży, z którą osoby te wiążą swoją przyszłość. Zaobserwowaliśmy także dużą łatwość wdrożenia do pracy, którego wcześniej u innych kandydatów nie widzieliśmy. Dotychczas rekrutowane Panie Recepcjonistki potrzebowały kilku tygodni, a nawet miesięcy, aby pracować w pełni samodzielnie. Obecnie zatrudnionym osobom wystarczyło kilka dyżurów, a nawet 1 dzień szkoleniowy, do tego, by samodzielnie, sprawnie obsługiwać pacjentów :) W tej chwili nie poszukujemy nikogo na stanowisko recepcjonistki czy asystenta/tki. A w przyszłości będziemy prowadzić rekrutację wyłącznie wśród studentów medycyny i kierunków pokrewnych. Umowa o pracę jest proponowana, ale tylko najlepszym, a przede wszystkim tym, którzy są nią w ogóle zainteresowani. Nie przypuszczamy, aby po ukończeniu studiów medycznych czy pielęgniarskich, któraś z Pań poprosiła nas o pracę w charakterze Specjalisty ds. obsługi Pacjenta.

Albik Nowy wpis
@@PRACODAWCA

Czyli na rejestracji główni studenci. Ja jeszcze się uczę i byłbym zainteresowany taką pracą. Godziny są elastyczne żeby połączy grafik z zajęciami na uczelni. Można się dogadać? Na zleceniu tylko stawka podstawowa czy jeszcze dodatkowe premie?

@PRACODAWCA Nowy wpis
@Albik

Dzień dobry. Proszę o przesłanie CV na maila sokratesa@nova-medical.pl.

Renata

Dzięki za taki wyczerpujący komentarz. Wiesz może czy obecnie trwa jakaś rekrutacja? Szukam czegoś najlepiej na recepcji a nie widzę żadnych ogłoszeń tej firmy

@Renata

To szukaj dalej. Szkoda Twoich nerwów i zdrowia na NM, chyba że lubisz siedzieć w pracy 13 godzin, wychodzić o 21 i następnego dnia znowu mieć na 7 rano.

@Nie

A te nadgodziny są płatne czy są do odbioru w postaci dni wolnych? No i czy obowiązkowo trzeba na nich zostać ?

Niki
@Karolina

Na początku jak potrzebują, żebyś został obiecują złote góry i wypłatę za nadgodziny, natomiast pod koniec okresu rozliczeniowego masz obcinane godziny, albo dni do odbioru. Niestety o pieniądzach możesz zapomnieć.

@Karolina

To nie są żadne nadgodziny. Na UoP odbierasz w innym terminie, na zleceniu jako normalne godziny pracy. Tak, trzeba zostać obowiązkowo, bo nie zostawisz przecież placówki otwartej i nie pójdziesz do domu. Normalnie zdarza się pracownikom siedzieć do 21 lub dłużej i mieć następnego dnia na 7. Albo w sobotę zamiast do 14 to dłużej, zwłaszcza jak jedna z lekarek akurat pracuje, bo ona trzyma pacjenta w gabinecie po 2 godziny z przeznaczonych 40 minut. Tak jak ktoś wyżej napisał, jeden z kierowników nigdy nie jest wpisywany na grafik w soboty, więc jak w miesiącu wypadają 3 soboty, to norma, że 2 jesteś w pracy.

@Niki

na zleceniu płacą wszystko co wypracujesz co do złotówki, na umowie o prace tak układają grafiki, że nie ma nadgodzin teraz

Julia
@mac

Ile miesięcznie można więc zarobić? Tu np. @mac podawała stawkę w grudniu, ale umówmy się, przecież wielu pracodawców od stycznia dało podwyżki inflacyjne, więc chyba mogę uznać, że z grudnia info jest nieaktualne? :)

Kevin
@Julia

Po podwyżce w grudniu najwyższa stawka jest 32.8 zł/h na zleceniu studenci wyciągają ponad 7.000 na rękę. podwyżka na uop różnie 300-600 netto, premia co kwartal nie jest dla każdego - zależy od tego jak pracujesz albo umiesz się podlizać.

Elżbieta
@Kevin

To co piszesz całkiem dobrze to wygląda. Powiedz mi tylko, te 7000 na rękę to na jakim stanowisku? Personel medyczny czy niemedyczny ma taką stawkę?

D.
@Elżbieta

Wysokie pensje mają studenci, którzy piszą z lekarzami i studenci na recepcji. Na dzień dobry stawka szkoleniowa przez pierwsze 160 h wynosi tyle co najwyższa do uzyskania stawka godzinowa w jednej z przychodni w Łomiankach. Także pod tym względem polecam. Z ilością pracy jest różnie są dni, że jest luz.

Ryszard
@D.

Tomasz Latocha Nova Medical prowadziła rekrutację na stanowisko Pielęgniarka. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Tomasz Latocha Nova Medical ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Nowa

Czy ktoś się orientuje jak to wygląda na umowę o pracę? Jaka jest kwota brutto? Jak z urlopami?

@Nowa

ja jestem na zleceniu i nie zamierzam tego zmieniać, bo zarabiam więcej niż na umowie, co do umowy o pracę to dokładnie nie wiem jakie są stawki ale co kwartał dostają premie powyżej 1.000 za frekwencje, dlatego nikt tu na zwolnienia nie chodzi......

wyluxowana
@mac

takie premie ? to faktycznie sporo, w luxi medzie po 3 latach pracy premia swiąteczna w grudniu to 200 zł i paczka słodyczy :(

Przemysław
@mac

Ty na zleceniu nie dostajesz tej premii? Niby masz wyższa wypłatę ale nie masz płatnego urlopu a to dla mnie trochę minus. Jak ktoś się przyjmuje to dają wybór na jaką umowę chce się iść? Czy na początek każdy musi odrobić swoje na zleceniu?

mac

Potwierdzam, że za grudzień otrzymałam (na umowie o pracę) 4970 zł netto z premią. Jeżeli ktoś chce to pracuje 8 godzin a jak kto chce to pracuje 12 albo 6 h nadgodziny są odejmowane a na zleceniu wypłacane normalnie. Kiedyś było dużo nadgodzin, bo jedna z recepcjonistek odeszła z dnia na dzień i były dziury w grafiku na 160 godzin. teraz nadgodziny raczej się nie zdarzają.

@mac

no to z kasy zadowolona jesteś? a specyfika pracy i warunki w jakich się ją wykonuje to na Twoje oko jakie są, jak oceniasz? i premia z tego to ile wynosi jeśli można jeszcze dopytać?

@Ewa

Ogólnie jestem zadowolona z atmosfery, premia 1.200, jak ktoś lubi ludzi i ma dużo cierpliwości to praca jest Ok. Ja na pewno będę szukać pracy zgodnej z wykształceniem i całe życie nie będę recepcjonistką.

Przemysław
@mac

Wiadomo, każdy ma jakieś ambicje. Wspomniałaś o różnych godzinach pracy. Grafik jest tak elastyczny że można zdecydować ile godzin się pracuje? Dopuszczają np. prace na pół etatu?

@Przemysław

grafik jest elastyczny pracujesz jak chcesz, ci co mieszkają daleko biorą np. 12 h a ktoś kto nie lubi się przemęczać pracuje 6 h- 8 h, na pół etatu tylko pielęgniarki są

student

nieźle płacą studentom przy 200h ponad 6500

student

nie wiem kiedy pracowała Twoja dziewczyna, ale stawki nie są tu żadną tajemnicą. po przeszkoleniu (od pułtorej do 2 miesięcy) stawka wynosi 32,80 na 1 h, jeżeli jesteś studentem do 26 roku życia to dostajesz na rękę 6.560 - 200 h razy 32,80. jeżeli nie masz statusu studenta to masz to jako brutto ile to netto wychodzi nie wiem, ale słyszę, że ciągle zgłaszają się chętni

@mac

czyli tu nie ma nadgodzin ostatecznie? bo coś wcześniej tak pisali w jednym z wątków a piszesz, że można brać elastycznie. 12 h to max? czy są pionierzy, którzy brali więcej?

Hop
@Ewa

Dopiero co było tam siedzenie po 13+ godzin więc wiesz

@Hop

nie ma tu siedzenia 13+ godzin, grafik masz max. 12 h rzadko wydluzy sie o poł godziny, bo np. lekarz ma obsówkę, ale masz płacone za te dodatkowe pół godziny także jest ok

Nie

O! Bardzo ciekawe. Firma miała kilkanaście negatywnych opinii na GoWork i nagle wszystkie zniknęły. Ja bardzo nie polecam. Łamanie kodeksu pracy na porządku dziennym, zmiany przedłużające się do 13-14 godzin, co można przewidzieć, ale nikogo to nie obchodzi. Inwigilacja sto procent, non stop jest coś do roboty, ale jak się tego nie wykonuje wyraźnie, to potrafi zadzwonić kierownik, że szefowa mówiła, że mamy coś robić, bo nie robimy nic. Zdarzało się, że przychodziłam do pracy na raptem kilka godzin, a ostatecznie zostawałam na calutki dzień, "bo lekarz przedłużył grafik". Premii nigdy żadnej nie uświadczyłam, chociaż mam dokładnie udokumentowane pochwały od szefowej. Podejście do pracownika bardzo mi się nie podobało. Pracowałam w kilku klinikach i ta była najgorsza.

B

Zdecydowanie polecam, praca jest taka sama jak wszędzie a wynagrodzenia są na bardzo dobrym poziomie. Razem z premią dostałam 5000 zł na stanowisku recepcjonistki. ciekawa jestem ile dostaja kierownicy.....

B
@B

kwota co ciekawe jest netto na umowe o prace

AA

Zdecydowanie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Latocha Nova Medical - Warszawa

• Jak się pracuje w Tomasz Latocha Nova Medical?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Latocha Nova Medical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Latocha Nova Medical?

Tomasz Latocha Nova Medical
  • Sokratesa 9