MOTOR-LAND
counter
2 9 25 5 1
Kuba Nowy wpis

Jeśli ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie przysłowiowy kij. Firma jak najbardziej ok choć pewnie można coś usprawnić ale ogólnie polecam pracę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w MOTOR-LAND?

RockyMaiden Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 171 dni.
 Problem

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Szefostwo biega po firmie niewiedząc czym się sami powinni zajmować. Pilnują śrubek za 13gr w momencie gdy w innym miejscu "palą się" sprawy dużo ważniejsze. "Prezes" Zbigniew jest mistrzem patrzenia na ręce i zawracania głowy pierdołami kiedy jest się zajętym trudnymi lub ważniejszymi sprawami. Człowiek bez obycia z ludźmi, potrafi chamsko odzywać się do klientów, czasem wręcz krzycząc na nich. "Prezes" Tomasz: dawno nie spotkałem nikogo, kto prowadząc dobrze prosperującą firme sam jest tak mało ogarnięty i decyzyjny. Nie da się nic załatwić ani dogadać. Atmosfera w firmie jest jedną z niewielu rzeczy, które ocenię pozytywnie. Jest to zasługa tylko pracowników. System informatyczny jest jedną z największych porażek z którą miałem doczynienia. Wynagrodzenie na czas, część konto, część pod stołem. I jak ktoś jest zmarźluchem to nie polecam się zatrudniać w punkcie na Wale.

Adam Nowy wpis

A ciężko dostać się do pracy na serwis? Ktoś był i poleca?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

gontek

Wczoraj odbierałem pojazd po reklamacji naprawy i stwierdzam że zaszły duże, negatywne zmiany. Dawny komunikatywny rzeczowy i pocieszny doradca serwisu sprzedaje teraz części a na jego miejscu pracuje przestraszony młody człowiek który nie potrafił określić co naprawiono w moim skuterze. Chłopak testował moją cierpliwość drukując fakturę przez 20 minut. Mechanicy także inni. W rozmowie nie budzą takiego zaufania jakie miałem do poprzedniej ekipy. Aktualnie daję duży minus. Sprawdzę maszynę po reklamacji i jeśli nadal wystąpią problemy to chyba z przykrością ale jednak zmienię serwis. Wielka szkoda bo było to miejsce do którego miałem zaufanie.

Klient
Klient
@gontek

Nic się nie zmieniło. Nadal po oddaniu sprzętu do serwisu, odbieramy w gorszej kondycji.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 269 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w MOTOR-LAND?

Dominik

Spokojny okres był w firmie za to teraz idzie wiosna więc będzie się działo, polecam.

Filip

Nic nowego się od pół roku w firmie nie wydarzyło?

Janina

Kuriozalna firma. Reklamacje załatwiają od dwóch miesięcy. Na telefony reagują śmiechem. Pan Tomasz Kuzior to klasyczny polski rekin biznesu, kasa do ręki i w (usunięte przez administratora) mam.

Tomasz
@Janina

Szanowna Pani, Proszę o informację o jaka sprawę chodzi. Postaram się pomóc Pozdrawiam Tomasz Kuzior

Nowy.
@Tomasz

To prawda, że problemy z reklamacjami macie. Diagnozujecie problem, a jak przychodzi do wymiany części, to nagle okazuje się, że jest sprawna. Mimo, że jednak nie jest.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 471 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie MOTOR-LAND? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Damian

Jak tam sytuacja w firmie? Szukają kogoś?

Stach

Warto sprawdzać gdzie wysyłamy uwagi bo to jest akurat forum pracownicze!!!

Tomek

czy tu każdy może coś napisać?

Lidia

@Dawid, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w MOTOR-LAND. Na jakie stanowisko aplikowałeś? Jeśli jesteś już po rozmowie to koniecznie daj znać jak wrażenia i czy zdecydowałeś się na pracę w MOTOR-LAND. Czy ktoś z pracowników mógłby powiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie?

Dawid

Jakieś wskazówki przed rozmową dostanę od was?

Klimczak

Witam kilka tygodni temu byłem na serwisie Kymco ze skuterem Agility City i jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz napraw wykonanych, tylko jest jedna kwestia która mi się nie podoba a mianowicie cena ponad 300zl za przeglad po 300 km przejechanych ...ciekaw jestem jak jest w innych serwisach ale uważam że 300zl z kawałkiem za przegląd skutera to trochę już przesada....ogólnie jestem zadowolony ale jeśli będą dalej tak sobie liczyć to będę zmuszony zmienić warsztat....

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o MOTOR-LAND w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Paweł

Tak dobrze pracuje się wam, że nie ma chętnych do napisania kilku informacji?

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w MOTOR-LAND uległ zmianie?

happy and safe

mi została polecona właśnie i polecam ją dalej, zaimportowali mi skutery najwyższej jakości i dzieciaki są zadowolone i bezpieczne :)

Zostaw merytoryczną opinię o MOTOR-LAND - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

MOTOR-LAND