Polnix Sp.j. Hurtownia

Międzyborów

Opinie o Polnix Sp.j. Hurtownia

malik

Mam tam iść co wy na to ?

23.01.17

Jeśli chodzi o zarobki to ok i tylko to jest dobre w tej firmie.Podejście właścicieli to kpina i żart jakiś.Czy zima czy lato to nikogo nie interesuje w jakiej temperaturze pracujesz czy -30 czy +30 (na zewnątrz).Są tylko wybrane osoby które maja dobrze ale donoszą bo Pan lubi słuchac. Jak Pan powie to wszyscy trzęsą porami i przychodzą w sobotę bo Pan powiedział.Pan wyznacza prawo pracy oraz kodeks czyli tak jak Pan powiedział a nie jak ustawa !!!Totalny (usunięte przez administratora) dorobkiewiczów którzy myślą ,że nieba dotknęli.Warunki sanitarne i socjalne nie istnieją.Jedna wielka rodzina, kolesiostwo i donosiciele którzy będą pracowac do końca swoich dni bez godności i honoru.Nie polecam nawet choc zmienili magazyn na taki z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw opinię o Polnix Sp.j. Hurtownia - Międzyborów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polnix Sp.j. Hurtownia