Opinie o Sunset Suits w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sunset Suits. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sunset Suits o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunset Suits w Warszawa

[usunięte przez moderatora] Ja jestem na chorobowym i z pieniędzmi też problem!

Do dziś nie mam wypłaty za czerwiec a jest koniec lipca!!! Ale to już standard tej firmy !!! Żenada...

polka

Jak zwykle nie zapłacili za czynsz:)))

Ta firma to jeden wielki syf!!!czym głębiej tym gorzej śmierdzi.Wypłaty nie ma na czas,jak chcesz się coś dowiedzieć w kadrach to nie ma szans,albo wogóle nie odbierają lub po pytaniu zaraz Cie rozłączą.Miałam dyrektorkę fantastkę i bajkopisarkę na niczym się nie znała i nic nie potrafiła załatwić,typowa gwiazda jednego sezonu.Jeden wielki nacisk i wymagania od pracownika co wzamian NIC,firma kwalifikuje się aby porządnie zajął sie nimi PIP.Głodowe podstawy 950zł na rękę i opowieści jak będziesz dobrze pracować to bedzie premia.Zenada bo nigdy jej nie było.Zamykanie salonu czasami nawet na tydzień bo firma nie płaci za dzierżawe i nie było to jeden raz to powtarzało się kilka razy.Jak nie maja kasy to niech likwiduja i koniec-bankruty.Potem sa tylko problemy z klientami.Cała ta firma to jeden wielki koszmar,naprawde TVN powinien do nich zajechać,aby ludzie zobaczyli jak traktuje sie pracowników, Dziewczyny trzymajcie się z daleka od tego bagna,każda inna praca bedzie lepsza od tego syfu!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sunset Suits? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Witam, jestem byłą kierowniczką jednego z salonów, oczywiście czekam na wypłate wynagrodzenia, nie wspomnę już o nadgodzinach i itp. Mam pytanie? W związku z tym, że firma ma gdzieś nasze prośby i nie tylko, chcę zgłosić ich do programu Uwaga TVN! Jeżeli ktoś z was jest chętny to piszcie gg 22612774.

PRACA W TEJ FIRMIE TO -MASAKRA, MASAKRA I JESZCZE RAZ MASAKRA. NIE POLECAM W Å»ADNYM WYPADKU. [usunięte przez moderatora]

sunsetka

ja rozumiem tych co jeszcze pracują ,sama tak czekałam że może będzie lepiej wierzyłam ,że niedługo zapłacą ,że to przejściowe trudności aż mnie zwolnili i teraz się sądzę o zalegle o pół roku wypłaty .ze znalezieniem nowej pracy nie miałam problemu jest spokojniej wypłata na czas i nie ma tego bezsensownego przekładania towaru z miejsca na miejsce żeby zmylić kilentów ,tam gdze pracuje towar jest w pełnej rozmiarówce i kilku kolorach

;;o

zwalniajcie sie chodzci a na L4 i szukajcie gdzie indziej pracy tyle jest ogloszen a nie siedzicie i czekacie nie wiadomo na co [usunięte przez moderatora]

klientka

Torunski salon zamkniety przez kilka dni co sie dzieje ??

athame

Jest dziś 5 lipca a ja dalej nie mam wypłaty za maj!

miki

czy ktoś kto posiada wyrok sądowy próbował zgłosić firmę do rejestru dłużników?

wr

Ja za maj dostałem już 1 czerwca tylko że pracuje już w innej firmie))))) Polecam każdemu, jakakolwiek zmiana jest dużo lepsza

edek

ma ktoś juz wypłate za maj ???????????

Być może mają układy ,ale wszystko jest do czasu !!!!

nyna

oni pija kawe z pipem przy jednym stole wiec o czym rozmowa.. to prawda, nie placa. spoznienia z wynagrodzeniami siegaja nawet 4 miesiecy. traktuja pracownikow jak istoty podrzedne, najwyzsze stolki zajmuja buraki i prostaki. ciezko wyobrazic sobie ze tacy ludzie chodza po tej ziemi i sa bezkarni..

stokrotka

witam serdecznie , ja mialam ta nie przyjemnosc pracowania w sunset . bylo to 5 lat temu i widze ze praktyki sunsetu nie zmienily sie wcale . dobrze rozumiem wasze uczucia bo sama musialam przezyc na tygodniowce caly miesiac a czasem i wiecej . kiedy wkoncu zdecydowalam sie odejsc bo mialam dosc ciaglego ponizania ze strony kierownika ktory robil machlijki w tak beszczelny sposub ze az bylo dziwne ze tak dlugo czekali na inwentaryzacje z jego odejsciem . oczywiscie nie sprawialo im problemu ze niektore z nas pracowaly od 9 rano , zadna z nas nie mogla opuscic stanowiska pracy do 12 w nocy. niektore z nas nie mialy jak wrocic do domu ale nikogo to nie obchodzilo. no i oczywiscie jak juz wkoncu udalo mi sie odejsc , slynne niekonczace sie noty o braki na salonie . tragedia. ja mialam wtedy 18 lat , i nie mialam pojecia co mi sie nalezy i ze nie moga mnie tak traktowac . wiedzialal tylko ze sa mi winni pieniadze za 4 miesiace pracy i balam sie ze juz nigdy ich nie zobacze .

Właśnie solidarni !!!! Ja od swoich koleżanek co miesiąc słyszę zwalniamy się ,to koniec !!! A gdy po 20 na koncie się pieniążki pojawiają , nagle cisza i na twarzach zadowolenie !Własnie ta firma bazuje na takich osobach ,albo jesteśmy wszyscy razem i mówimy w końcu dość , albo godzimy się na to co się dzieje !! Ja myślę że gdybyśmy się wszyscy zebrali i przez kilka dni nie otworzyli salonów to w końcu może nas ktoś wysłucha , i zda sprawę że jesteśmy ludżmi !

bez złudzeń

Nie miejcie złudzeń że kwestia terminowości wypłaty wynagrodzeń kiedyś się zmieni. To nie trwa miesiąc czy dwa. Taka sytuacja ma miejsce od ponad trzech ( jak nie więcej) lat. Co miesiąc jest puszczona niby plotka że sytuacja w firmie na dniach się poprawi bo znowu jest jakiś nowy inwestor -NIE WIERZCIE w to, to tylko zagranie marketingowe. Zatrudnili nowego dyrektora tylko po to aby wzbudzić w pracownikach nowe nadzieje. Dzięki niemu nie będzie lepiej. Z początku pogada, naobiecuje może nawet dostaniecie "nową" partię towaru ale uprzedzam to będzie przejściowe, po chwili okaże się że i tak sytuacja powróci do normy czyli brak towaru itp.

były

My kiedyś po prostu nie otworzyliśmy salonu nikt nie przyszedł do pracy, wzięliśmy urlop na żądanie (przypominam że każdy ma 4 takie dni do wykorzystania w roku). Dnia następnego pieniążki od razu były na kontach. Tylko musicie być solidarni na salonie. Pozdrawiam wszystkich ciemiężonych przez SS

Oni mają nas wszystkich gdzieś! Ile było kontroli w firmie z PIP ,ile osób pisało skargi na firmę ?? I ciągle to samo umywanie rąk od odpowiedzialności za to co robią z pracownikami !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sunset Suits - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunset Suits?

Zobacz opinie na temat firmy Sunset Suits tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunset Suits?

Sunset Suits