Hop-Chop Sp. z o.o.
1 1 9 5 1
były pracownik Nowy wpis

Nie polecam ! Po proszeniu się przez 4 miesiące o umowę nie dostałam do dnia dziś. ciągłe wymówki "zapomniałam, trzeba wydrukować, szefostwo ma przywieźć" i ślad zaginął. Opóźnienia w wypłatach ponad 2 tyg. Nigdy nic nigdy nie wiedzą, szefostwo nie odpowiada na sms czy wiadomości na komunikatorach społecznościowych. Żenada, firma krzak. Uciekać jak najdalej. Dłużej niż okres ochronny nie pracować.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy można w Hop-Chop Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Na święta, żadnego dodatku do wypłaty nie dostałam. I nigdy nie była o tym mowa. I za dobre wyniki w pracy i w utargu, też nigdy nic nie dostałam. Raczej nie liczyłabym na żadne dodatki w tej firmie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik. Nowy wpis

Uciekać jak najdalej!!! Zawodowe oszustwo do potęgi aktorskiej. Wmówiono mi że przy umowie o pracę, mój urlop płatny stał się bezpłatny. Brud w papierach, trzymałam nie przez rok czasu umowę która była nie podpisana, i bez pieczątki. I lista obecności do podpisania na codzień nie istnieje. Bardzo ciekawe!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Fryzjer

Nie polecam,nie polecam i jeszcze raz nie polecam tam pracować!!! Uważajcie i czytajcie uważnie co podpisujecie!!!!(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ranking
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
były pracownik
Nazwa działu: Finanse

Nie polecam pracodawcy!!! Problem z wypłaceniem wynagrodzenia pracownikom, umowa żenująca, podejście do pracownika i traktowanie również pozostawia wiele do życzenia!!!!! Nie polecam !!!!!!!!!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
FryzjerMeski

(usunięte przez administratora) Wszystkie płace pod stołem. Zatrudnienia na najmniejszy wymiar czasu pracy. Problem z rozliczeniami i ciągła pretensja,że ktoś się upomina o pieniądza. Dodatkowo w chwili rozliczenia urywane 200/300zl z pensji. Nie polecam !

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tetiana M.

Zweryfikowany użytkownik

 Rekomendacja

Najbardziej uczciwe pracodawcy u których byłam zatrudniona .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś aktualne info na temat przedsiębiorstwa Hop-Chop Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Hop-Chop Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Hop-Chop Sp. z o.o.