Opinie o Olsza Olbrysz sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Olsza Olbrysz sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Olsza Olbrysz sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsza Olbrysz sp.j. w Warszawa

Produkcja

Nie polecam tam absolutnie pracować! Praca na produkcji to jakiś dramat i wyzysk, faworyzują ukraińców i nie traktują polaków z szacunkiem. W dodatku praca jest bardzo ciężka, a przerwy na cały dzień pracy (około 12 h) to tylko 30 min! Wiekszość pracujących tam to ukraińce, turcy czy rumuny. Nie sposób się nawet z nimi dogadać bo nie rozumieją polskiego a angielskiego tym bardziej.

do końca bez bólu
@Produkcja

tak dokładnie jest. też tam pracowałem. nie tylko ukraińcy, rumuni ale też gruzini i ludzie z byłego bloku wschodniego. to są ludzie którzy mają często w w (usunięte przez administratora) pracę. obiboki i trzeba za nich robić aby produkcja dzienna była zrobiona. NIE POLECAM TAM PRACY!!!! PŁACA TEŻ SŁABA!!!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Olsza Olbrysz sp.j.?

Belzebub

Kilka słów ode mnie. Żona jednego z właścicieli to czyste zło. Przez nią odchodzą ludzie. Co jest z tą kobita nie tak, nie wiem, ale karma wraca. Za wszystko źle los odpłaci. Bajczara. Mącicielka. Dręczycielka. Wyrządziła ludziom wiele krzywdy.

Nadia Nowy wpis

Dzień dobry. wstępnie interesuje mnie zatrudnienie jako specjalista ds. obsługi klienta i logistyki. w ogłoszeniu jest teraz napisane, że zarobki mogą wynieść od 5,000 do 7,000 zł. ta różnica to jakaś premia? Nie widziałam niczego na jej temat w opisie

Natka P.

Firma stosuje politykę zabiera premii za byle głupotę

@Natka P.

Ciekawe ujęcie tematu. Jakieś konkretne przykłady z własnego doświadczenia, że uznane jest to dosłownie za "głupotę"?

Belzebub Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Olsza Olbrysz sp.j. na stanowisko Handlowiec? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Zofia Nowy wpis

Można powiedzieć, że praca w firmie skierowana jest dla obcokrajowców, którzy szukają 1-szej pracy, chcą się nauczyć języka, później z firmy trzeba uciekać. Głodowe pensję, (głodowe, jeżeli chodzi o Warszawę, bo stawka w okolicach minimalnej pod Warszawą, za pracę w nocy, to nic innego jak wyzysk). Płacą mniej niż konkurencja (minimalna stawka, nadrobić pensję można tym, że pracuje się po 10h/dziennie, to chyba powód, dla którego niektórzy co nauczyli się Polskiego, dalej tam pracują), wymagają więcej od konkurencji, praca pod presją czasu (kierowcy mają terminy, a w cukierni ciągły brak ludzi do pracy). Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to najgorszy pracodawca w okolicy, ciekawe jak wytrzyma podwyżkę minimalnej do 4500brutto, skoro brak pieniędzy na podwyżki,

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Cukiernik - Deserant w firmie Olsza Olbrysz sp.j.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
iga

widziałam ogłoszenie na piecowego. 22 zł za godzinę do ręki. śmiech na sali :):):).w innych cukierniach dają co najmniej 25 zł albo i więcej. za 22 zł za godzinę to niedługo będzie minimalna stawka w polsce :)

Angela
@iga

Może to dopiero taka startowa kwota a potem się zobaczy? Przy tym jak to piszesz ciekawi mnie za jaki standard na miejscu. Wiecie jak stanowisko jest wyposażone? I ile osób teraz jest w zespole? Atmosfera podczas pracy w porządku?

Produkcja

Irmina
@Produkcja

Co do tego dogadywania się to w jakich sprawach dla przykładu? I jak to wygląda w kwestii lidera czy kierownictwa, trzeba znać wszystkie języki? Jeszcze odnośnie tej faworyzacji to w czym się ona przejawia?

do końca bez bólu

krystian

dostałem ohydne kremówki w pociagu - po kilkudziesiaciu minutach biegunka, nudnosci , wymioty. Nie polecam tej cukierni

Oddział Katowice, stanowisko Vanseller nie polecam. Kierownik Piotr nie utrzymuje kontaktu, nawet po rozpoczęciu pracy. Dwa dni przepracowane, mowy nie ma o umowie. Radzę uważać i pilnować swojego. Dużo gadania, ale kwitu niestety żadnego. Firma (usunięte przez administratora) na pracę na czarno!

nowicjusz

ostatnio okradli w cukierni olsza z całej pensji jedną pracowniczkę :( tam się dzieje coraz gorzej. nie polecam tam pracy. (usunięte przez administratora) się szerzy..... zresztą tam zawsze kradli surowce :) ale tym razem okradziono pracownika!!!! :(:(:(

@nowicjusz

Jak niby to zrobili? Tak po prostu nie dostała czy jakiś argument był czy co?

robercik
@nowicjusz

słyszałem od znajomego. to przykre że ludzie się nawzajem okradają :(

nowicjusz
@Ewa

dobrze wiesz jak to zrobili :):):)było głośno w cukierni olsza. uważam jest co raz gorzej w tej firmie i odejdę ja i ze mną pójdą inni.....

@nowicjusz

No właśnie nie wiem, w sensie domyślam się, że nie wypłacili niczego ale na jakiej podstawie?

@poinformowany
@Ewa

Ktoś po wypłacie ukradł jej pieniądze z szafki.

@@poinformowany

Chwila, te z wypłaty? To czemu przelewów tu nie robią. Pzt., chyba aż tak dużo osób tu w ten dzień nie byłó, raczej można zweryfikować ewentualnych podejrzanych?

Hm
@Ewa

Jezeli to prawda to cala zmiana powinna sie skladac na ta wyplate. Zal.

@Hm

No i ostatecznie jak to zostało rozwiązane? Co mówili ludzie z tej zmiany? Tutaj są osoby jakoś bardziej zaprzyjaźnione czy wszyscy formalnie do siebie podchodzą jednak?

W tej chwilii obecni pracownicy (nie bede wymieniac po imieniu) ale z dlugim juz stazem pracuja na umowie zlecenie (prawie 3 lata) wiec nalezy sie zastanowic czy warto tam pracowac.

po mieniu nie wymieniaj fatycznie ale zdradzisz chociaż liczbę tych osób, skoro to wiesz? Zresztą tak się zastanawiam czy gdyby im to nie odpowiadało to by przypadkiem nie odeszli? Czyli coś w warunkach pracy jest tu przeważającego, pytanie co?

Byly pracownik
@Ewa

Jest kilka osób. Najwidoczniej nie mają dokąd pójść.

@Byly pracownik

a znasz konkrety odnośnie ich warunków pracy? co jeśli mają jakoś korzystniej a nie każdy wie?

Hahaha, na pewno :D

@Ewa

Prawo pracy jest takie samo w całej PL, może jakaś inspekcja pracy powinna zawitać w firmie.

@Karolina

A to nikt niczego nigdy jeszcze nie zgłaszał? I pisał, że tylko kilka takich osób tu jest. To tak w sumie ile powinno pracować, żeby praca normalnie tu szła? Są braki?

szymonix

ostatnio to zajumali telefon pracownicy. szafki i zamki liche :( zajumali z szafki oczywiście..... kurcze nie polecam

@szymonix

to tu ludzie zintegrowani raczej nie są jeśli poważnie ktoś komuś by tak zrobił? to tak dla jasności ilu w sumie już jest obecnie? była redukcja czy wzrost?

roberto
@szymonix

wiadomo od lat kto tam pracuje. teraz biorą ludzi z agencji pracy bo nikt normalny i myślący do tej cukierni nie przyjdzie. (usunięte przez administratora)pseudo menago dalej tam pracuje? :):):)

babeczki

babeczki kokosowe i orzechowe - beznadziejne, "czekolada" okropny smak, kremy bez smaku orzechów, czy kokosów - sam cukier; jedynie kruche ciastko może być; nie polecam;

Klient

W dniu dzisiejszym byłem światkiem jak młoda dziewczyna, pracownica OBI, ładowała p.KIEROWCY 20 kg worki ze solą drogową do samochodu. Osobiście zrobiło mi się wstyd. Żeby było wiadomo wszystkim kto to, samochód oklejony firmowym logo. Brawo!

Pracowalam kilka lat temu w cukierni, ale to co teraz sie dzieje to przechodzi ludzie pojecie. Jedyne co pracodawca jest w stanie zaoferowac to 17 na reke przy 12-14h zmianach. Praca dla maturzystow, studentow, a nawet i nie, bo przeciez to jest praca calymi dniami. Ciagla rotacja. Nie polecem. Wyzysk w biały dzien.

Praca zawala ci cały dzień z tego powodu żyjesz tylko praca dom serio. Kasa psia,nie myśl sobie że po próbnej dostaniesz coś lepszego dostaniesz kolejną próbną,taka gra. Kierownik (usunięte przez administratora) jak nie smarujesz i nie daj jak masz swoje zdanie jesteś autowany. Tylko pupile zostają . Nie polecam firmy.

Ilona

I pracuje się non stop na próbnej umowie? :D O jeju, az nie wiem co powiedzieć. To po ile godzin się pracuje, skoro praca jest na okrągło? Płąca chociaż dobrze za tyle nadgodzin?

rafałek

tak dokładnie jest jak piszesz....w tej firmie się liczy tania siła robocza na najniższą pensje krajową. przychodzą nowi ludzie i rezygnują. w innych cukierniach da się więcej zarobić :) :) :)pracowałem tam ale krótko bo wyczułem tych cwaniaków.

rafałek
@Ilona

lepiej idz spać.rano sobie kawke odpalisz i zajmiesz się swoim zyciem :) i tak nie zrozumiesz komentarzy ktore oceniają cukiernie olsza :) :) :)śmiechawa z ciebie :):):)

Halina
@rafałek

Ktoś rozmawiał z szefostwem na temat wynagrodzenia? Co zawsze odpowiadał szef, gdy ktoś pyta o podwyżkę? Są w ogóle jakieś możliwości podniesienia stawek od stycznia z uwagi na inflację?

MMM

Uciekaj od tej cukierni!Stosują manipulacje "podchody" cenowe by nabrać klienta.Nie jest to zbyt uczciwe.Przykładowo opisują pełne opakowane pudełeczko podpisane ceną,napisane 100g.Klient ma zrozumieć że to pudełeczko tyle waży i kosztuje jak jest napisane.Po czym przy zakupie pani stawia pudełeczko na szali,okazuje się że waży ponad 2 razy tyle i wychodzi z tego niezła sumka do zapłaty.Spory procent ludzi złapią na ten chwyt,a notabene te ciasteczka nie są super smaczne,nie warto.

nieważne kto

Problem tej firmy nie są zarobki, niska temperatura na hali produkcyjnej, ciężka fizyczna praca, ani konieczność zostawania po godzinach. Problem tej firmy ma imię, nazwisko i pracuje jako kierowniczka produkcji.(usunięte przez administratora) Zachodzę w głowę, jak to możliwe, że ktoś taki pracuje na kierowniczym stanowisku i przychodzą mi do głowy tylko dwa rozwiązania. Albo właściciele firmy nie mają pojęcia o tym, co się dzieje na produkcji (co nie świadczy o nich najlepiej), albo doskonale wiedzą co się tam dzieje i po prostu tolerują taki stan rzeczy (co w sumie świadczy o nich jeszcze gorzej).

Aniawp. Pl

Nie radzę tam pracować, banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mój mąż miał tam pracować nawet już obiecali ze może dzień później przyjść a później oskarżenia w kierunku mojego męża , banda (usunięte przez administratora) i tylko tyle można o nich powiedzieć

@Aniawp. Pl

Jakie oskarżenia? To na rozmowie kwalifikacyjnej obiecano mu prace i jednak nie został przyjęty? Możesz napisać z jakiego konkretnie powodu?

marian
@Andrzej

Przecież nikt nie będzie się tłumaczył czemu kogoś nie przyjeli.

leszek
@Andrzej

znam tą bandę:):):) tzn. znałem..... nie polecam tej pracy......ukraińcy masowo odchodzą teraz. firma bazowała na taniej sile roboczej. chyba ktoś kogoś zrobił w (usunięte przez administratora)

Zuzanna
@leszek

To ile tam płacili pracownikom z Ukrainy? Że nazywasz to tania siła robocza

joanna

kiedyś kokosanki w cukierni olsza były smaczne..... teraz to juź jest niedobre. nie polecam!!!!! i w marketach to jest i moi znajomi brzydzą się tym smakiem.....obrzydliwe!!!!

Nie ważne kto ważne co

Nie polecam tam pracy. Pracowałam na nocnej zmianie kierownik ponizal ludzi traktują lepiej Ukraińców niż Polaków straszył że zwolni że szukamy wymowek żeby nie pracować zero dobrego słowa dla Polaka nawet bluz Polak nie dostanie jak jest 10 stopni

@Nie ważne kto ważne co

Chyba nawet wiem co to za człowiek jest..

adam
@Nie ważne kto ważne co

To prawda. Kilka osób na zmianie się zaziębiło. Nie dali bluz.

Zbyszek
@Nie ważne kto ważne co

Co do szukania wymówek i braku dobrego słowa to wszystko prawda. A jak chodzi o bluzy, to nawet nie tyle, że nie dają, a nie pozwalają założyć własnych jak jest 10 stopni w lokalu.

No name
@Nie ważne kto ważne co

Praca ciężka i to bardzo,nie warto za takie pieniądze. Jeszcze kiedy się zwolniłam i jedyna osoba,która o tym wiedziała to byl kierownik zmiany bo podobno takie rzeczy kieruje się do niego to nic nie przekazał menagerowi I był w szoku Ale później powiedział osobie,która miała wydać mi pieniądze,że to on zwolnił mnie,szczyt wszystkiego. Kazano mi przyjechać po pieniądze na następny dzień i oczywiście ich nie dostałam tylko 100zl zaliczki żebym miała jak wrócić,śmieszne. Podobno jakiegoś chłopaka zalatwili bo miał gorączkę i nie wypuścili to,wysłali go taksówka do domu za która musiał sam zapłacic(300zl). Ta firma to śmieszne żarty,jedzenia też od nich nie kupujcie ostatnio musiałam przyklejac naklejki na ciastka z inna data bo były rok po terminie a krem do różnych rzeczy mnie uczulil jak się pobrudzilam i miałam wysyp i czerwona skórę,też oczywiście po terminie

oj oj
@No name

Po pierwsze trzeba nauczyć się pracy! Po drugie, skoro wypłata miedzy 01-10 dniem miesiąca to po co zgłaszasz się po kasę wcześniej? Nie rozumiesz co mówią do Ciebie? Dlatego już nie pracujesz z nami! Nierobów tutaj nie chcą. Pracuję trzy lata w tej firmie i bez zarzutów! Płacą na czas, stawki też można negocjować ładne. Jeżeli oczywiście umiesz pracować. Nie jak baba odważna pod nikiem

mal
@Nie ważne kto ważne co

Potwierdzam. Też prosiłam o bluzę i nie dostałam. kilka osób się przeziębiło

ciamciaramcia
@Gość

ciekawe czy dalej wciąga ...."proszek do pieczenia":)

saszka
@No name

MENEDŻER RADEK:):):):)?????

andrzejek
@oj oj

albo dobrze kablować:):):)albo (usunięte przez administratora) 6 dni w tyg. bo kierownik mówi przekonująco abyś lepiej przyszedł w sobotę. cwaniakują bo wydaje im się że są panami tego świata są!!!!!! robota dla pracoholików. nie polecam

Halina

Ale czemu nie można jeść w biurze? To gdzie ludzie w takim razie jedzą? Jest jakaś kuchnia czy coś?

invictusss
@Halina

w biurze mogą jeść a dla ' roboli" jest stołówka mikrofala i czajnik. jak przekroczyć czas przerwy 30 minut na 12 h to odejmują pieniądze z pensji . jest bramka i zegarek do odbijania i minutowe naliczanie :(a przy wypłacie trzeba się kłócić. w kodeksie pracy przerwa na 12 h pracy jest dłuższa. w kodeksie pracy jest 8 godzinny dzień pracy a każda godzina kolejna powinna być liczona jako 50 %. w tej cukierni tego nie ma.....

invictusss
@oj oj

nieroby to pracują w dziale technologii :) :):) poznałem ich :(:(:(

Dominika
@invictusss

Czemu uważasz że z nich nieroby?

marcin

witam jakie są stawki godzinowe ? jestem cukiernikiem z papierami mistrzowskimi . mam 30 lat stażu w zawodzie. proszę o konkrety w odpowiedzi. wole wiedzieć czy w ogóle warto przyjeżdzać na rozmowę do tej cukierni

hans
@marcin

papiery się nie liczą w tej firmie. liczy się abyś zapierdzielał. i tak nie przebijesz jedynego z papierami mistrzowskimi w jednej kategorii to on jest mistrzem:)

ciuragu
@marcin

nie przyjezdzaj nie warto....:(:(:(

Zostaw merytoryczną opinię o Olsza Olbrysz sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Olsza Olbrysz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsza Olbrysz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsza Olbrysz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olsza Olbrysz sp.j.
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Olsza Olbrysz sp.j.