Opinie o Olsza Olbrysz sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Olsza Olbrysz sp.j., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Olsza Olbrysz sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsza Olbrysz sp.j. w Warszawa

Nie ważne kto ważne co

Nie polecam tam pracy. Pracowałam na nocnej zmianie kierownik ponizal ludzi traktują lepiej Ukraińców niż Polaków straszył że zwolni że szukamy wymowek żeby nie pracować zero dobrego słowa dla Polaka nawet bluz Polak nie dostanie jak jest 10 stopni

konsument

Ostatnio kupiłem w Stokrotce sernik z lukrem luz. Gdy przeczytałem na metce skład tego sernika to przeraziłem się mnogością uznawanych za nie dobre dla zdrowia składników. Oleje palmowy i kokosowy, kwas cytrynowy, skrobia modyfikowana, mleko i serwatka w proszku, e516, e450, e339, e401, e101, e160,e412, e50, e202, e282, syrop glukozowy, soja, łubin, sezam i wiele innych. Nigdy więcej nie kupię tej trucizny.

Ziomek

Pracuje jako handlowiec. Polecam tego pracodawce w 100%. Płacą bardzo dobrze, w innych cukierniach nie ma takich wynagrodzeń. Chcą żeby zdobywać coraz wiecej klientów ( przewozić więcej kasy ) ale tak to wyglada w każdym handlu

Ziomek

Kuba WAWA 39 Nowy wpis
@Ziomek

Kolego też pracuje jako handlowiec w cukierni sporej ... Ja mam na takich zasadach że pilnuje określonych tras i mam płacone od obrotu 1.5 proc tyle że towar mają słaby i ciężko utrzymać klientów ... A czy możesz podpowiedzieć ec jak to jest u Ciebie ? Czy warto by się przyjąć może na zwykłego kierowcę do Olszy ? Dzięki za opinie

Kuba WAWA 39 Nowy wpis
@Ziomek

Hej. A możesz powiedzieć na jakiej zasadzie jeżdżą kierowcy i jakie są zarobki jako kierowca ? Jeżdżę jako kierowca w cukierni i chciałbym się dowiedzieć bo może bym spróbował kiedyś złożyć u Was CV . Pozdro

Piotr Nowy wpis
@Ziomek

Bardzo dobrze czyli ile? Dla jednego 3000 to będzie dobrze, a inny powie że 5000 to za mało. Może podasz jakieś widełki obowiązujące w Olsza Olbrysz?

Kuba 39 wawa Nowy wpis
Kandydat

Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakich zasadach jeżdżą kierowcy ? Chciałbym aplikować do Olszy na kierowcę .. jakie są stawki czy od wywozu czy od ilości sklepów czy jest to stała dniówka ? Jestem kierowcą w cukierni gdzie płaci się od kg sprzedanego i chciałby. Się dowiedzieć jeśli można .... Pozdrawiam

Lolo

Gdy się zatrudniał obiecywali mi wiele więcej niż otrzymałem, niestety kultura kierowników na produkcji jest poniżej krytyki,(krzyki, obelg) współczesny (usunięte przez administratora), współczuję osobą które tam pracują widocznie na więcej ich nie stać

Renata
@Lolo

A co Ci obiecywała Olsza Olbrysz a co dostałeś? ;) Mógłbyś bardziej przybliżyć o co chodzi? Masz na myśli wynagrodzenie czy coś innego?

Smakosz
Klient

Mazurek w wykonaniu tej firmy jest poniżej krytyki. Nigdy nie jadłem ( PRÓBOWAŁEM ZJEŚĆ) nic gorszego. Ohyda.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko KOORDYNATOR MAGAZYNU I WYSYŁKI w firmie Olsza Olbrysz sp.j.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Olsza Olbrysz sp.j.?

konsument

Znawca
@konsument

Jeżeli ktoś się zna na rzeczy to powinien wiedzieć , że jak do sera białego dodasz tylko margarynę np Kasię to skład na etykiecie będzie taki jak na margarynie plus ser biały. Co za tym idzie olej palmowy i inne syfy , jak chcesz jeść zdrowo to produkuj żywność od początku do końca łącznie z sianiem i zbieraniem plonów , bo w sklepie wszystko jest przetworzone i nie unikniesz chemii

Znawca dobrych rzeczy
@Znawca

Nie wszystko jest przetworzone. Można,, jak się ma dobrą wolę i uczciwość wobec klienta,, użyć zdrowych składników. Trzeba tylko lepiej poszukać a nawet nie zawsze więcej zapłacić np. za masło zamiast syfu margaryny.. Przecież w tym serniku jest tylko 35% sera (ciekawe jakiej jakości???), na drugim miejscu olej palmowy a na 4-tym konserwant.. I cała litania EEEEEEE. Wstyd! Coś takiego wypuścić na rynek i czerpać zyski, bo o to tutaj chodzi.. .

Konsument 2 - CHEMIK
@konsument

Niestety potwierdzam, też się dałem naciągnąć. Kupiłem ich PSEUDO - MAKOWIEC. Wszystko przez mój pośpiech. Etykieta jest wypełniona tak małym drukiem, że potrzebny jest mikroskop.. Jednym z najgorszych dla zdrowia składnikiem, jest olej palmowy dodatkowo utwardzony (katalitycznie uwodorniony),będący składnikiem polewy imitującej lukier, czyli PSEUDO - BIAŁA CZEKOLADA (wyrób czekoladopodobny). Długotrwałe i regularne spożywanie czegoś takiego gwarantuje otyłość brzuszną, insulinooporność, prowadzącą do cukrzycy typu II i zatykanie arterii, prowadzące do zawałów serca i udarów mózgu. Dlatego przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów i kontrahentów, przed kupnem ich wyrobów. Przestroga na przyszłość - CZYTAJCIE DOKŁADNIE ETYKIETY.

Ppati
@Znawca

Niestety to nie jest jedyny problem tej cukierni. W ubiegłe święta kupiłam ciasto z Olszy. Było rozmrażane i nieświeże! 3-bit, rafaello rozpływało się w dłoniach, sernik rozpadał się strasznie. Jakość ciast z powodu ogromnej ilości oleju palmowego jest na marnym poziomie

Paweł

Jak u was z zarządzaniem czasem?

marcin
Kandydat

witam jakie są stawki godzinowe ? jestem cukiernikiem z papierami mistrzowskimi . mam 30 lat stażu w zawodzie. proszę o konkrety w odpowiedzi. wole wiedzieć czy w ogóle warto przyjeżdzać na rozmowę do tej cukierni

hans
@marcin

papiery się nie liczą w tej firmie. liczy się abyś zapierdzielał. i tak nie przebijesz jedynego z papierami mistrzowskimi w jednej kategorii to on jest mistrzem:)

Nie ważne kto ważne co

Gość
@Nie ważne kto ważne co

Chyba nawet wiem co to za człowiek jest..

adam
@Nie ważne kto ważne co

To prawda. Kilka osób na zmianie się zaziębiło. Nie dali bluz.

Zbyszek
@Nie ważne kto ważne co

Co do szukania wymówek i braku dobrego słowa to wszystko prawda. A jak chodzi o bluzy, to nawet nie tyle, że nie dają, a nie pozwalają założyć własnych jak jest 10 stopni w lokalu.

No name
@Nie ważne kto ważne co

Praca ciężka i to bardzo,nie warto za takie pieniądze. Jeszcze kiedy się zwolniłam i jedyna osoba,która o tym wiedziała to byl kierownik zmiany bo podobno takie rzeczy kieruje się do niego to nic nie przekazał menagerowi I był w szoku Ale później powiedział osobie,która miała wydać mi pieniądze,że to on zwolnił mnie,szczyt wszystkiego. Kazano mi przyjechać po pieniądze na następny dzień i oczywiście ich nie dostałam tylko 100zl zaliczki żebym miała jak wrócić,śmieszne. Podobno jakiegoś chłopaka zalatwili bo miał gorączkę i nie wypuścili to,wysłali go taksówka do domu za która musiał sam zapłacic(300zl). Ta firma to śmieszne żarty,jedzenia też od nich nie kupujcie ostatnio musiałam przyklejac naklejki na ciastka z inna data bo były rok po terminie a krem do różnych rzeczy mnie uczulil jak się pobrudzilam i miałam wysyp i czerwona skórę,też oczywiście po terminie

oj oj
@No name

Po pierwsze trzeba nauczyć się pracy! Po drugie, skoro wypłata miedzy 01-10 dniem miesiąca to po co zgłaszasz się po kasę wcześniej? Nie rozumiesz co mówią do Ciebie? Dlatego już nie pracujesz z nami! Nierobów tutaj nie chcą. Pracuję trzy lata w tej firmie i bez zarzutów! Płacą na czas, stawki też można negocjować ładne. Jeżeli oczywiście umiesz pracować. Nie jak baba odważna pod nikiem

mal
@Nie ważne kto ważne co

Potwierdzam. Też prosiłam o bluzę i nie dostałam. kilka osób się przeziębiło

ciamciaramcia
@Gość

ciekawe czy dalej wciąga ...."proszek do pieczenia":)

saszka
@No name

MENEDŻER RADEK:):):):)?????

andrzejek
@oj oj

albo dobrze kablować:):):)albo (usunięte przez administratora) 6 dni w tyg. bo kierownik mówi przekonująco abyś lepiej przyszedł w sobotę. cwaniakują bo wydaje im się że są panami tego świata są!!!!!! robota dla pracoholików. nie polecam

Bulgar

Polecam oddzial Gdansk Szczegolnie Adama i Pawla ;) Nie polecam Lukasza

Bułgar od akumulatorów
 Rekomendacja

Pozdrawiam całą brygade z Gdańska na czele z kierownikiem Adasiem i Pawełem ! Nie pozdrawiam Łukasza lenia...

No matter

They don't have enough clothes for job, supervisor forcing to work for Saturday,he is very disgusting..do not recommend for work.

Lalala

Pracowałam tam i było ok dużo pracy przed świętami jednak za wszystko zapłacone jak trzeba to bzdury jakieś że nie płacą...

Ile jest zmian w Olsza Olbrysz sp.j.?

adameo
@Pytanie

2 zmiany czyli po 10 , 12 godzin i jeszcze przyjdz w sobotę bo jesteś potrzebny. w sobote nie płacą już 50 %.

oj oj
@adameo

W sobotę płacą 50, masz złe informację. A kto Cię zmusza do przyjscia w sobote?? Lasy na kasę

Zbyszek
Klient

Miejsce pracy dla ludzi, którzy są masochistami i lubią jak się nimi pomiata. Stawka śmieszna, obowiązki nieadekwatne do wynagrodzenia, które i tak jest ucinane, brak dodatków za pracę w święta. Praca na jednoosobowej zmianie przez 12 godzin dziennie, brak chwili, żeby nawet wyjść do łazienki, bo trzeba cały czas czatować. Praca nieustannie w klimatyzacji, która bardzo chłodzi i zakaz założenia bluzy mimo takich warunków pracy. Szefostwo pomiata pracownikiem i nie szanuje czegoś takiego jak wolny dzień i zawsze w wolne dni wydzwania z samego rana. Brak reakcji na próbę zmian na lepsze w trosce o bezpieczeństwo i higienę pracy pracowników. Zdecydowanie odradzam, zatrudniają prawie same Ukrainki, a nieliczne Polki traktują znacznie gorzej i starają się wyzyskiwać.

adam

Za tą samą stawkę różne stanowiska. Ciągłe krzyki(usunięte przez administratora). Brak kultury i poszanowania człowieka.

Lukasz

Piszecie stałą praca tylko jak się zachowuje kierownicy zastraszaja próbują dla mnie to cyrk (usunięte przez administratora) gdzie o wszystko trzeba walczyć kierownik Jacek traktuję ludzi jak parobkow Płaca śmieszna

jaromir
@Lukasz

potwierdzam. też tak miałem

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w Kolonia Lesznowola i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

invictus

pracowałem w tej firmie na produkcji ciast. nie polecam!!!!!. kierownictwo to po prostu zwykłe buraki którym szefostwo mówi jak postępować z pracownikiem czyli jak z psem.im się wydaje że są jakimiś panami świata. wynagrodzenie ? w innych cukierniach dostaje się więcej nawet na starcie:)

Czy pracodawca Olsza Olbrysz sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracowniczka.
@Pytanie

Nie. Nie organizuje. Bynajmniej sama pracuje od kilku lat i nic takiego mnie nie spotkało ani nie znam innej osoby w firmie, która by przeszła jakiekolwiek szkolenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsza Olbrysz sp.j. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olsza Olbrysz sp.j.
2.4/5 Na podstawie 58 ocen.
Olsza Olbrysz sp.j.