Cukiernia Olsza

Opinie o Cukiernia Olsza

tomasz

no to niezle... a już miałem do nich isc do roboty bo szukają a widze ze to lipa wiec może ta moja robota nie jest taka zla... widze ze wszędzie jest cos nie tak, wiec wybieram znane zlo

F

Potwierdzam to, ze dobrze płaca ale tylko na początku - potem o polowe mniej chcą dać...powód jaki podają to oczywiscie błąd pracownika, ze tego nie zrobił albo ze zrobił ale szef ( głównie Pan Marcin) myślał ze to bedzie inaczej. Nie potrafią sprecyzować co należy robic, w jakim kierunku isc a zgrywają wielkich szefów - tylko oni nigdzie nie pracowali wczesniej i nie maja odniesienia jak inni traktują pracowników. W Olszy pracownik to "popychadło"- wielu ludzi robi niezle wały ale szefowie siedzą w tym swoim PRLowskim biurze i niczego nie widza....czasami było mi ich zal ale potem tylko śmiech :-)))

nowy

a teraz torty chcą robic... masakra te torty, nie polecam pracy

KASKA

I trzepią masowe niedobre produkty... przyszłam i nie wierze w to co tutaj robię :(, cofnęłam sie w rozwoju i robie cos czego nie zjem

nowy

masakra podobno, najpierw oferują kupe kasy, po miesiącu mowia ze jednak będzie mniej, wymagają 100% dyspozyyjnosci, rano, w nocy, weekendy, przyjmują z blikla po chorych stawkach a normalnie placa polowe tego, potem redukują nowym... masakra czy nie?

Zygi

Wybieram sie tam do pracy ktos mi powie co moge sie spodziewac ,,jakie zarobki ,,czy morzliwosc pracy tylko ranna zmiana,,,jestem zawodu cukiernik lecz chce prqcowac w charakterze pomoc cukiernika,,,,robilem w zawodzie ale nie we eszystkim jestem samodzielny

gość
@Zygi 25.11.2016 19:03

Witam, macie jakieś informacje na temat pracy w Olszy? Jaka stawka, umowa itp,. Chciałbym tam się zatrudnić tylko nie wiem czy warto.

bootnm

Nie polecam pracy w tej cukierni. Wynagrodzenie może nie najgorsze ale ludzie którzy tam pracują to buraki i oszołomy i przez takich właśnie traci się chęci do dalszej pracy.

Zostaw opinię o Cukiernia Olsza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Olsza