Opinie o Olsza Olbrysz sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Olsza Olbrysz sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Olsza Olbrysz sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsza Olbrysz sp.j. w Warszawa

invictus

pracowałem w tej firmie na produkcji ciast. nie polecam!!!!!. kierownictwo to po prostu zwykłe buraki którym szefostwo mówi jak postępować z pracownikiem czyli jak z psem.im się wydaje że są jakimiś panami świata. wynagrodzenie ? w innych cukierniach dostaje się więcej nawet na starcie:)

Czy pracodawca Olsza Olbrysz sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracowniczka.

Nie. Nie organizuje. Bynajmniej sama pracuje od kilku lat i nic takiego mnie nie spotkało ani nie znam innej osoby w firmie, która by przeszła jakiekolwiek szkolenie.

sklep

Witam chciałam się podzielić opiną na temat współpracy z tą cukiernia, bo być może kierownictwo czy też szefostwo nie zdaje sobie sprawy jakich ma pracowników i pewnie się nie dowie bo kontaktu do nich służbowego nie ma, przynajmniej pani odbierająca telefon twierdzi że nie udziela informacji bo jest Rodo, śmieszne i żenujące. Nie mają podstawowej wiedzy o produktach o zasadach współpracy mało tego, jak im zwróciłam uwagę że są niekompetentne powiedziała, że krzyczę , przewrażliwiona histeryczka, odrzuca połączenia kiedy dzwonie. Przedstawiciel był w sklepie zdobył nowego klienta, a one to zepsuły i zamiast złożonego zamówienia, zrezygnowaliśmy ze współpracy. W swoim i innych sklepów( bo wiem że takie są) gratulujemy postawy i życzymy szybkiego zwolnienia, może wasze miejsce zajmie ktoś kompetentny.

Nasienie proboszcza

Witam. Czy kierownik radek jeszcze tam pracuje na nockach?

kebab w cienkim cieście
@Nasienie proboszcza

tego co ten pan tam wykonuje nie można nazwać niestety pracą :(ludzie z nocy wiedza co ten pan najlepiej potrafi jak szefostwo pojedzie do domu :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Cukiernik - Deserant w firmie Olsza Olbrysz sp.j.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Pawel

Ich haslo reklamowe to rodzinnie z tradycjami a na wp.pl byl artykol o skladzie w torcie. Masakra sama chemia. Dziekuje wp ze nas informujecie. Nigdy bym tego nie kupił. Ludzie czytajcie sklad.

krys

Kupiłam Wasz mazurek staropolski. Bardzo ładne estetyczne opakowanie, ciasto bardzo dobre, kruchutkie i śliczny wierzch. Byłam ukontentowana, polecam.

Nie ważne kto

Nie polecam !!!! Koszmar praca !!! Kierownik (usunięte przez administratora)nie jest dobry człowiekiem i brak kultury !!! Brak szacun ....

Elżbieta
@Nie ważne kto

Rozumiem. Brak szacunku na linii pracodawca - pracownik to faktycznie duży problem. Jednak nawet nie napisałeś, jak w Olsza Olbrysz przejawia się ten ów brak szacunku. Możesz to zrobić teraz? Chodzi mi o to, żebyś podał tu przykłady konkretnych sytuacji.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Olsza Olbrysz sp.j.?

Tiktak

Każdy pracownik decyduje czy chce, żeby wypłata była wypłacana do ręki czy przelewem na konto - albo jedno albo drugie.

Rurka

Polecam tego pracodawce. Pracuje na stanowisku handlowca - bardzo dobre zarobki, wszystko wyplacane na konto. Szefowie ok, idzie sie dogadac

Jus

Nie Polecam nie pracować ani kupować produkcji

ZenekPL

Solidny pracodaeca , dobra pensja dla handlowców , wymagania jak w każdej normalnej pracy.

Olka

Nie polecam. (usunięte przez administratora) i cwaniaki

Elżbieta
@Olka

Trochę mało konkretny wpis. Wyzywanie pracowników Olsza na forum jest średnio w porządku. Co konkretnie nie odpowiada Ci w tej pracy?

Robi

Omijać ..... pracownicy traktowani są źle. Tu powinna wejść kontrola z PIP i szczegółowo sprawdzić co się dzieje .

Michal
@Robi

ROBI To trzeba zebrać siły i zgłosić do pipu

Stefan

Pracuję kilka lat w firmie i nie zgadzam się z poniższymi opiniami. Zarobki są dobre, atmosfera fajna, właściciele doceniają pracownika, nie oczekują nic za darmo, za każdą godziną płacą. W każdym zakładzie trzeba pracować i za leżenie brzuchem do góry nikt nie będzie płacił. Jeżeli komuś zależy na stabilnej i pewnej pracy to polecam.

@Stefan

Z tym za każdą godzinę, że płacą to można polemizować ale może akurat Tobie się udało.

Michal
@Stefan

Skoro twierdzisz że doceniają ludzi to co od nich dostałeś,nie ma ani premii, ani bonow na święta, multisprotu.,opieki medycznej.

Lola

Oszukują na kasie. Nadgodzin nie płacą, niby nie muszą. Bonów nic nie ma dla pracowników. Porażka.

Martyna

Cześć! Jestem ciekawa zarobków w tej firmie, czy można liczyć na stała posadę ?

Terminator

Ktoś wie jak wygląda praca doatawcy-handlowca w tej firmie?Na jakich samochodach jazda na kat B.Jakie zarobki i godziny pracy?

filemon

Może jest wymagający i dlatego nie odpowiada pracownikom? Firma jest spoko!!

Nie polecam kierownik beznadziejny brak kultury kupę kierowników narobili m.in pan Łukasz stosuje metodę ze mu się należy przerwa a innym nie łącznie z wyjściem do toalety o pieniądze trzeba się prosić i w dodatku ucinają poprosi koszmar omijajcie ta firmę z daleka p.s pozdrowienia dla pana Jacka najgorszego kierownika jakiego znam takiego (usunięte przez administratora) nie widziałam jak u pana szacunek

Dobry.pracownik

Witam, pracuje tam od ponad roku. W życiu nie widzialem tak nie kompetentnego zarzadzania produkcja. Nie ustanny chaos,źle zoptymalizowana praca. Płaca niska oko 14zl/h do tego dzienny wymiar pracy to 10h a nie 8 i jak tego nie wyrobicie to obcinaja wam pensje. A nie rzadko pracuje sie po 12h jak i nie więcej. Firma niczego nie oferune żadnych bonów swiatecznych karty multisport juz nie mówiąc o dodatkowej opiece medycznej. Trzeba brac pod uwagę ze 70 procent firmy to pracownicy z ukrainy.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsza Olbrysz sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Olsza Olbrysz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsza Olbrysz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsza Olbrysz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olsza Olbrysz sp.j.
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Olsza Olbrysz sp.j.