Opinie o Sunset Suits w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sunset Suits. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sunset Suits o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunset Suits w Warszawa

sunsetka

moi drodzy tutaj czekamy z wyplatami, prosimy sie o kazdy grosz, nasze panie dyrektor juz nie wiedza co nam mowic tylko ze jutro, ze przelew wyszedl albo wyjdzie, a ci na samej gorze wyplacaja sobie ogromne pensje, robia co rusz spotkania w najlepszych hotelach. nie mysla wogole o ludziach. zamiast tych wszystkich wydatkow zaplacili by ludziom ich ciezko zarobion pieniadze. ale z tego co juz mowi sie w firmie, zebrala sie grupa osob ktora ma twarde dowody w tym nagrania na [usunięte przez moderatora] pracownikow stosowany przez jedna osobe z gory.... oj bedzie jazda... jezeli te osoby pojda tak jak mowia z tym do sadu, to bedzie i wyplata i odszkodowanie, a to chyba milowy krok dojscia do ladu w tej firmie. nie dajmy soba tak pomiatac, jestesmy przeciez ludzmi ktorym nalezy sie poszanowanie i normalne termionowe wyplaty

ksenia

Dostał już ktoś wypłatę za wrzesień? Ja już dłużej nie daję rady. Znowu jakieś chore karty oceny pracownika. Jak można normalnie pracować pod taką presją?

niunia

nowe kryteria smieszne gdzie towar plaszcze kurtki nawet tego nie zamowia na czas z chin ja ide do konkurencji cv zlozylam 2 dni temu czekaja na pracownikow SANSETU złóż CV a przekonasz sie powodzenia byla SUNSETKA

ciekawa

Nie gadaj,podobno, że ma być lepiej. Ale najlepszą obroną jest atak, a oni zaczynają od nas wymagać lepszych sprzedaży,nowe kryteria obsługi klienta,ocena pracownika, itd.itp.Jeżeli ktoś coś wie dajcie znać,bo jak ogłoszą upadłość to już nie odzyskamy naszych zaległych wypłat.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sunset Suits? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
ala

Witam, podobno sunset szykuje się do upadłości, ale nikt nie wie kiedy to nastąpi. Jak odzyskać zaległe wynagrodzenie?

ooo

bedzie lepiej czeste dostawy z chin a wyplaty tez z chin miska ryżuSMACZNEGO

ciekawa

wczoraj były zebrania kierowników,może ktoś coś wie o dalszych losach tej firmy?

kika

ja [usunięte przez moderatora] że tam jeszcze ludzie pracują parodia

Achaja

A kroi się, kroi, bo wczoraj jakieś durne tabelki uzupełniałyśmy......

......ja

jak ktos wie co sie kroi w firmie to niech pisze...jestem pewny, ze ktos wie z pewnych zrodel, wiec dajcie cynk, bo nie wiem czego sie spodziewac !!!

ania

przecież bez krawców nic byśmy nie sprzedały! Bo mało na kogo pasuje ta chinszczyzna !!!!!

krawcowa

chcemy dodatkowych pieniedzy za KOREKTY

Achaja

Kasa doszła:) w końcu..... a co do krawcowych, bo do nich nic nie mam, powinny dostawać jakiś procent od każdej korekty, pozdrówka:)

zrezygnowana

jaki miesiąc!!!,nie mamy wypłat za sierpień-a to już dwa miesiące.Teraz sprawdzałam konto i dalej nie ma przelewu!!!!

do "anon"

co to znaczy "juz "mamy...?? Juz to bym powiedziała gdyby była kasa 9-tego, w terminie gdy 10-tego a nie[usunięte przez moderatora] ...misiac po terminie!!! Gdybysmy mieli jaja to pewnego dnia zaden z nas nie przyszedł by do pracy-co dyscyplinare by nam dali ?? Ha ha ha

zrezygnowana

To może załatwi jakąś prowizje od korekt dla krawcowych?

anon

po kasę uderzajcie do N....G... ona może wiele my już mamy

Achaja

Ani niemów, moje koleżanki z salonu dostały a ja dalej czekam na kasę:((( a ponoć przelewy już były, wczoraj:(((

zrezygnowana

zapomniałam dodać,że za sierpień!!!!w innych firmach dostaną już za wrzesień,a my dalej czekamy na zaległą sprzed dwóch miesięcy!!!-jestem załamana

zrezygnowana

Czy kiedyś krawcowe miały płacone?,czy zawsze były wykorzystywane?Może ma ktoś pomysł.żeby to się zmieniło,a wypłaty jak nie było,tak nie ma!

Zostaw merytoryczną opinię o Sunset Suits - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunset Suits?

Zobacz opinie na temat firmy Sunset Suits tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunset Suits?

Sunset Suits