Opinie o Konsmetal S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Konsmetal S.A., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konsmetal S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsmetal S.A. w Warszawa

Agata Nowy wpis

Ostatnie komentarze pozostawiają wiele do życzenia. Napiszcie może jak tam wygląda sytuacja na obecną chwilę? Chętnie dowiedziałbym się jakie dają warunki przy rozpoczeciu pracy jaka jest stawka minimalna i jaką oferują początkowo? Od tego zależy czy będę rekrutować do tej firmy

Julia Nowy wpis

@Pani123, czy na pewno taka sytuacja miała miejsce? Może po prostu zaszło nieporozumienie? Może źle odebrałaś słowa osoby rekrutującej? A mogłabyś powiedzieć jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna, w której uczestniczyłaś?

Pani123 Nowy wpis
@Julia

Źle odebrałam ? Skoro w ręku miałam już skierowanie na badania do pracy i plik oświadczeń niezbędnych do rozpoczęcia pracy ? Myślę ,że ciężko mówić tu o pomylce . A co do rozmowy to wyglądała jak każda inna rozmowa rekrutacyjna. Odpowiedz czy zostane przyjęta miałam uzyskać w przeciągu tygodnia , a już tego samego dnia zadzwoniono do mnie żebym zgłosiła się po skierowanie na badania i podano kwotę wynagrodzenia . Więc to raczej kpina niz pomyłka .

Pani123 Nowy wpis

Ja zostałam zaproszona z CV na rozmowę . Pani z którą rozmawiałam powiedziała, że potrzebują pracownika na już bo ona sama zmienia pracę poniewaz tutaj musi dojeżdżać i chce przekazać nowemu pracownikowi jak najwięcej . Tego samego dnia dostałam telefon żebym zgłosiła się po skierowanie na badania bo zostałam przyjęta do pracy . Badania miałam zrobić dnia następnego (czwartek ) i od poniedziałku zacząć pracę jednak w czwartek rano zadzwoniła do mnie pani i powiedziała żebym nie robiła tych badań . Przypuszczam , że jednak zatrudniono kogoś innego . Zrobiono jednym słowem że mnie idiotkę . Nie polecam !!!!

Julia

Ostatnio nikt się nie udziela na forum. Może ktoś napisze jak obecnie wyglądają warunki pracy w Konsmetal. Czy coś w tej sprawie się zmieniło? Jeżeli posiadacie informacje odnośnie aktualnej rekrutacji to również zachęcam do wpisywania na forum. Możliwe, że ktoś jest zainteresowany pracą w Konsmetal i chciałby uzyskać jakieś informacje.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Product Manager w firmie Konsmetal S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

?

jeżeli szukasz przygody śmiało możesz startować do pracy, jeżeli natomiast myślisz poważnie o życiu, OMIJAJ tę firmę szerokim łukiem.

Qubik

Ja również zostałem zaproszony do W-wy na spotkanie rekrutacyjne, więc jak najbardziej jestem zainteresowany opiniami o firmie. "Makaron", jeżeli możesz coś więcej napisać o pracy dla tej firmy, w szczególności w dziale sprzedaży, byłoby super. Pozdrawiam

BANDYTA

mam w niedługim czasie rozmowę w Warszawie w tej firmie - stanowisko przedstawiciel handlowy Napiszcie jakie zarobki można uzyskać, jak to wszystko wygląda i przede wszystkim czy warto w ogóle się w ta firmę angażować bo opinie nie ma najlepszych? Dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam

Michu

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawie, możesz mi coś więcej powiedzieć na jej temat?? Chodzi mi o zarobki i specyfikę pracy, da się zarobić i czy można z tym wiazać jakiejś nadzieje??

Zostaw merytoryczną opinię o Konsmetal S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Konsmetal S.A.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
Konsmetal S.A.