Opinie o Konsmetal S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Konsmetal S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konsmetal S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsmetal S.A. w Warszawa

Sejf Nowy wpis
Inne

Zwykli (usunięte przez administratora) Nie wysyłają zakupionego produktu i nie zwracają pieniędzy. Sprawa wygrana sądowo. Przestrzegam przed kupowaniem tam czegokolwiek !!!

Pio Nowy wpis
Inne

Przestrzegam przed tą firmą. !!!!!!!!!!!!!! Po zakupie towaru firma nie przesłała we wskazanym terminie towaru. Towar nie został również wysłany w innym wskazanym przez firmę terminie. Po wypowiedzeniu umowy zakupu na odległość sklep anulował zamówienie i zobowiązał się do zwrotu pieniędzy w terminie 14 dni. Po upływnie 1,5 miesiąca sklep w dalszym ciągu nie zwrócił pieniędzy oraz nie odpowiada na wezwania do zwrotu w związku z czym zostały podjęte kroki prawne wobec sklepu. W podobnych przypadkach polecam gromadzenie korespondencji ze sklepem

Pani123

Ja zostałam zaproszona z CV na rozmowę . Pani z którą rozmawiałam powiedziała, że potrzebują pracownika na już bo ona sama zmienia pracę poniewaz tutaj musi dojeżdżać i chce przekazać nowemu pracownikowi jak najwięcej . Tego samego dnia dostałam telefon żebym zgłosiła się po skierowanie na badania bo zostałam przyjęta do pracy . Badania miałam zrobić dnia następnego (czwartek ) i od poniedziałku zacząć pracę jednak w czwartek rano zadzwoniła do mnie pani i powiedziała żebym nie robiła tych badań . Przypuszczam , że jednak zatrudniono kogoś innego . Zrobiono jednym słowem że mnie idiotkę . Nie polecam !!!!

Były Pracownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pani123

To Pewnie przekupna Pani Dorotka. Pani Dorotko Jak tam Expres do kawy ? Miałby do firmy…. A wylądował pewnie w domu …

Szanowny klijent Nowy wpis
Inne

Ponad pol roku czekałam na zakupiony sejf, zwykły, z regularnej produkcji, zmówienie miało być zrealizowane w max 8tyg. O kolejnych oddalających mnie od posiadania zamówionego produktu terminach dowiadywałam się dopiero gdy pisemnie upominałam się o zamówiony towar po wcześniej wskazanym przez firmę terminie. Pisano do mnie "szanowny kliencie" i odsuwano date realizacji o kolejny miesiąc zapewniając ze teraz to już na pewno i na 100%. Ostatecznie po ponad pol roku odstąpiłam od umowy ze względu na nie wywiązanie się z niej prze firmę Konsmetal wzywając do zwrotu środków, oczywiście termin na ich zwrot minął i będzie trzeba o nie walczyć przed sadem. Wiec absolutnie jestem w stanie uwierzyć w opinie o nie płaceniu pracownikom.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Konsmetal S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Presales Specialist
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Danuta
Inne

Produkcja sejfów to nietypowa branża jest , czy zatrudniając nowego pracownika do tej produkcji można liczyć na jakieś szkolenie wprowadzające, jakaś pomoc od starszych stażem pracowników? coś trzeba wcześniej wiedzieć zanim się zatrudni?

Julia
Inne

@Pani123, czy na pewno taka sytuacja miała miejsce? Może po prostu zaszło nieporozumienie? Może źle odebrałaś słowa osoby rekrutującej? A mogłabyś powiedzieć jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna, w której uczestniczyłaś?

Pani123
@Julia

Źle odebrałam ? Skoro w ręku miałam już skierowanie na badania do pracy i plik oświadczeń niezbędnych do rozpoczęcia pracy ? Myślę ,że ciężko mówić tu o pomylce . A co do rozmowy to wyglądała jak każda inna rozmowa rekrutacyjna. Odpowiedz czy zostane przyjęta miałam uzyskać w przeciągu tygodnia , a już tego samego dnia zadzwoniono do mnie żebym zgłosiła się po skierowanie na badania i podano kwotę wynagrodzenia . Więc to raczej kpina niz pomyłka .

Julia
Inne

Ostatnio nikt się nie udziela na forum. Może ktoś napisze jak obecnie wyglądają warunki pracy w Konsmetal. Czy coś w tej sprawie się zmieniło? Jeżeli posiadacie informacje odnośnie aktualnej rekrutacji to również zachęcam do wpisywania na forum. Możliwe, że ktoś jest zainteresowany pracą w Konsmetal i chciałby uzyskać jakieś informacje.

?

jeżeli szukasz przygody śmiało możesz startować do pracy, jeżeli natomiast myślisz poważnie o życiu, OMIJAJ tę firmę szerokim łukiem.

Qubik

Ja również zostałem zaproszony do W-wy na spotkanie rekrutacyjne, więc jak najbardziej jestem zainteresowany opiniami o firmie. "Makaron", jeżeli możesz coś więcej napisać o pracy dla tej firmy, w szczególności w dziale sprzedaży, byłoby super. Pozdrawiam

BANDYTA

mam w niedługim czasie rozmowę w Warszawie w tej firmie - stanowisko przedstawiciel handlowy Napiszcie jakie zarobki można uzyskać, jak to wszystko wygląda i przede wszystkim czy warto w ogóle się w ta firmę angażować bo opinie nie ma najlepszych? Dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam

Michu

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawie, możesz mi coś więcej powiedzieć na jej temat?? Chodzi mi o zarobki i specyfikę pracy, da się zarobić i czy można z tym wiazać jakiejś nadzieje??

Zostaw merytoryczną opinię o Konsmetal S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Konsmetal S.A.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Konsmetal S.A.
Przejdź do nowych opinii