Opinie o GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o.

Michalina

Firma bardzo profesjonalna, kilkunastoletnie doświadczenie w branży przejawia się u nich chociażby w podejściu do pracownika, widać, że bardzo stawiają na ludzi i zdecydowanie wychodzą naprzeciw aktualnym potrzebom osób szukających pracę.

Natalia

@MarysiaK powiedz coś więcej o tym dlaczego jesteś zadowolony z pracy w GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. @zadowolony mógłbyś powiedzieć o warunkach pracy jakie są? Na jakim stanowisku pracujesz? Takie informacje są ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

minimal

Fajnie, że mają sporo ofert pracy bo przynajmniej jest z czego wybierać. Widzę, że dużo osób jest zadowolonych ze współpracy z nimi czyli mogę rozmawiać.

MarysiaK

Świetna firma z wieloletnim doświadczeniem. Mają odpowiednie podejście do ludzi. Dobrze jest złożyć CV bo gdy tylko znajdą dla nas odpowiednią ofertę na pewno się odezwą.

zadowolony

GRUPA MOST WANTED! to fajna agencja i jak dużo ofert pracy!

Natalia

Czy coś więcej na temat oferty pracy dla murarza/tynkarza - praca w SzwecjiSztokholm?

Kasiula

Zobaczyłam ofertę pracy w księgowości i złożyłam cv a wcześniej słyszałam, że to fajna firma. Mam pytanie jak przebiega rekrutacja w firmie? Czy są stawiane jakieś warunki? Na jaka kasę na początek mogę liczyć?

Julita

To naprawdę świetna firma z odpowiednim podejściem do pracowników. Nie ma co kierować się opiniami sprzed kilku lat. Teraz jest inaczej niż wcześniej i sama myślę o podjęciu pracy w tym miejscu.

Julita

Przyszły

Świetna firma i właśnie złożyłem swoje cv z nadzieją, że się dostanę na stanowisko w dziale reklamacji gwarancyjnych. Czekam na termin rozmowy i teraz może dowiem się jak przebiega rozmowa? Jakie wymogi na starcie muszę spełniać? Czy są inne ważne tematy i trzeba znać?

Paula

To, że kiedyś było źle nie oznacza, że jest tak cały czas. Ja pracowałam tutaj do niedawna, zrezygnowałam z powodu lepszych zarobków u konkurencji (ich head hunter mnie zgarnal). Płacą na czas, miałam umowę o pracę, naprawdę wszystko ok.

zadowolony

Super firma warto się zatrudnić, jak się ma odpowiednie kwalifikacje!

Aleksandra

Zarobki wcale nie są niskie, wszystko zależy od zajmowanego stanowiska. Firma znacznie poprawiła swój stosunek do pracowników i myślę, ze warto się tam zatrudnić.

Karola

Teraz się sporo zmieniło w Most Wanted, warto sprawdzić. Z tego co wiem szukają cały czas ludzi na nowe stanowiska i oferty pracy są bardzo atrakcyjne. To że kiedyś było nieciekawie nie znaczy że nic się nie zmienia.

jhsj

@hoho zarobki są bardzo zależne od stanowiska na jakie chcesz się zatrudnić - wiesz że na każdym może być zupełnie inna pensja. Aktualnie szukają na wiele różnych stanowisk, jak np. Asystent Tradera do Warszawy, czy Specjalisty ds. Obsługi Klienta (paliwa ciekłe, stałe i gazowe)

Makor

Zdziwiłbyś się jak pracodawcy potrafią inwigilować i sprawdzać facebooki i na tej podstawie czasami decydować po rozmowie rekrutacyjnej czy przyjąć delikwenta czy nie... Wydaje mi się, że Most Wanted! z Warszawy też chce mieć podkładkę, że pracownik wybrany przez nich nie jest jakimś skrajnym faszystą bądź coś takiego, a wbrew wszystkiemu facebook prawdę Ci powie..

hops

Jesli ma się coś do ukrycia na fb, to trzeba kombinować, ale trochę nie rozumiem zachodu, po co publikować coś na takim portalu, zmieniac nazwisko, by utrudnić odnalezienie się znajomym, zamiast usunąć kompromitujące wpisy, bez sensu. Nie mówiąc już o ustawieniach prywatności, mnie sobie mogą pooglądać i tak nic nie zobaczą tylko profilowe.

patro

nie do końca się z tym zgodzę Trudni, bo fb to portal społeczościowy u nie bardzo widzę w tym cel żeby pracodawcy go sprawdzali i to co na nim robią ich pracownicy. Chociaż wiem że tak się dzieje i moi znajomi np. zaczeli nazwiska pisać rozdzelnie bądź z dużymi literami w środku i tak podobno trudniej ich znaleźć

trudi

jednak wiadomo po co zrobiono fb i jaki jest jego cel. Jeśli ktoś próbuję tam być kimś innym niż w rzeczywistości to sam sobie robi problem

mała mi

Fajna firma i atmosfera. Duża samodzielność w realizacji projektów. Można się dużo nauczyć i poznać rynek.

kotek_plotek

Firma jak najbardziej z perspektywami, nazwałbym ją bardziej kuźnią talentów bo naprawdę można się tam sporo nauczyć, dla każdego kto się stara może daleko dojść. Podstawa średnia, ale doliczając do tego prowizje zawsze można dobrze zarobić. W ciągu roku sporo się zmieniło.... na lepsze.... stanowczo!

Zostaw opinię o GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o.