Opinie o Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Małopolski Bank Spółdzielczy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Małopolski Bank Spółdzielczy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczka

Aaaga Nowy wpis

Cześć, czy w Małopolskim Banku Spółdzielczym poszukują może kogoś do pracy na kasę bądź obsługę klienta? Z góry dziękuję za informację ????

Valdi Nowy wpis
@Aaaga

Proszę złożyć cv na maila info@mbsw.pl

ja Nowy wpis
@Aaaga

a jakże, możliwe jest nawet dostanie się z łapanki w Urzędzie Pracy, a jak to świadczy o pracodawcy odpowiedzcie sobie sami...

@Dj a rozwiniesz o co chodzi ?

Lucky Nowy wpis
@ja

Tak na logikę co ludzi motywuje do pracy......$$$$$

Czy pracodawca Małopolski Bank Spółdzielczy motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dj

Raczej demotywuje. Na całej linii.

Pola

Podpowiedzcie czy są aktualnie szanse na pracę w banku? Jakie wymagania na starcie trzeba spełniać żeby mieć szanse?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Małopolski Bank Spółdzielczy spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Małopolski Bank Spółdzielczy?

Pytanie 2

Widocznie twoi inżynierowie dobrze się spisują że nie płacą tyle za język francuski bhahahah

Bubu

Hihi dużo się dzieje Pluszak został p.o dyrektora, Tarzan się obciął bo jest vice... Pozdro z pokładu zielonego statku ????

YOGI
@Bubu

BUBU znając życie sam płyniesz tą zieloną łajbą i zdzierasz kolana w kanciapie Kapitana. Może nie warto się ukrywać ;) Aż tak Ci jest źle?

LILKA

Praca za najniższą krajową potem 200 brutto podwyżki raz na 2 lata, brak szkoleń dla kasjerów ludzie pracują po 2 lata bez odpowiednich kursów kasjerskich, do pracy przyjmują z pośredniaka na obsługę i kasę, po znajomościach do centrali i na dyrektorów, brak szans rozwoju jeśli nie jesteś osobą z plecami. Praca maksymalnie na rok, tak żeby mieć w CV doświadczenie w bankowości. Brak wynagrodzenia za nadgodziny jedynie ekwiwalent za pracę w sobotę, lista obecności na podpis, tak żeby nie wykazać nadgodzin.

PIPI

Bardzo dobre warunki kredytowe dla pracowników "budżetówki". Polecam Moje sugestie dla Małopolski Bank Spółdzielczy: Wydłużone godziny pracy na Filii Asnyka w Wieliczce. Przynajmniej raz w tygodniu do godz. 17.00. Godziny otwarcia do 15.00 są dobre ale dla emerytów tj. osób, które nie pracują. Lubię atmosferę w Małopolski Bank Spółdzielczy za: Miła obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Małopolski Bank Spółdzielczy - Wieliczka

• Jak się pracuje w Małopolski Bank Spółdzielczy?

Zobacz opinie na temat firmy Małopolski Bank Spółdzielczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Małopolski Bank Spółdzielczy
  • Jana Kilińskiego 2