Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.

Remik

Dlaczego nikt nie pisze nic na forum? Może zmieniło się w firmie na lepsze? Napiszcie coś oraz czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

Zawiadowca

Nie dość że mało zarabiają to jeszcze muszą płacić za parking 15 zł miesięcznie

Natka

No niestety to prawda co pisze przedmówczyni, nie dośc że nie ma podwyżek, to jeszcze w ogóle nie szanują swoich długoletnich pracowników którzy oddali temu zakładowi najlepsze 20 i 30 lat swego życia. Nawet nie reagowali na mobbing poczytajcie co piszą w Głosie Wielkopolskim http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/strazacy-na-lawicy-dochodzilo-do-mobbingu,10046810/

Madziorek

ŁAWICA Jako pracodawca to nie najlepszy wybór, pracowników tam nie szanują, (pracownicy z kilkudziesiecioletnim stażem na Ławicy) od 8 lat nie mieli podwyżki.Kiedyś warto tu było pracować, teraz nie szanują ludzi, ludzie z wieloletnim stażem zarabiają ok 2, 5 tyś

rf

Ja to się zastanawiam jakich średnich zarobków można się spodziewać będąc doradcą telefonicznym? Na pewno do konkretnej podstawy dorzucają premie do tego.

Dżek

Dno i bąble! Od 17 lat podróżuję samolotami i z odebraniem bagażu nigdy nie mieliśmy takich problemów jak wczoraj (22.09.2016 lot P78834 z Kefaloni) Nie dość że samolot Small Planet miał opóźnienie około 2 godz. to jeszcze na bagaż czekaliśmy około 40 minut a działało to tak: sygnał dźwiękowy, ruch taśmy, 20 walizek na taśmę i stop taśmy, zamknięcie okna i czekanie 10 minut na następne "rozdanie". Z punktu widzenia pasażera to wygląda tak że jest jeden wagonik na walizki i on tak krąży między lukiem bagażowym a taśmą jakby za jednym zamachem nie można było tego zrobić jak to jest na cywilizowanych lotniskach czy nawet mniej cywilizowanych. Nerwy puszczają za taką organizację wypakowania (czytaj: bajzel) walizek. O tej późnej porze były tylko 2 samoloty i takie światowe jak to przeczytałem w poczekalni LOTNISKO ŁAWICA nie poradziło sobie z walizkami. Dla mnie żenada i paranoja. Mam za sobą około 70 lotów i z taką sytuacją spotkałem się pierwszy raz i dlatego zdecydowałem się ją opisałem. Ja przynajmniej teraz będę wybierał loty z Wrocławia czy z Warszawy gdyż tam ani razu nie miałem problemów z walizkami i z czymkolwiek A mieszkam w Szczecinie

Beata

dzień dobry, orientuje się może ktoś z Państwa jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. obsługi pasażerskiej? i jakiego mniej więcej wynagrodzenia można się spodziewać?

Technik - Dyżurny Terminala Pasażerskiego Bardzo dobre warunki pracy w dużej, dynamicznie działającej na rynku usług lotniczych Spółce to 2.500 na rękę.

VIcek

Lotnisko Ławica szuka personelu technicznego. Może koś powiedzieć jakie płace???

pablo

opinia o sol jak najbardziej negatywna a zwlaszcza o kierownictwie solu osobach nie majacych pojecia o tej pracy komendant po seminarium zastepca po liceum,ciekawe czy ma mature???

mała mi

faktycznie wszyscy do wymiany, w szczególności Zarząd i klika kierowników. Czy mają problemy z językiem polskim - być może, nie wiem czy "umią" mówić po Polsku, na pewno "umieją", więc KRIS z Twoim polskim też słabo!

kris

jako pasażer uważam ze obsługa lotniska jest cala do wymiany wczoraj 2 sierpnia czas oczekiwania na bagaż z turcji był ponad godzine w miedzy czasie zdazyli wydac bagaże 3 innym samolotom a my nadal czekaliśmy na zapytania do pracowników albo nie odpowiadali udajac ze nie umia mówic po polsku albo mówili ze ich to nie interesuje

tad

witam, dostałem oferte pracy z ławicy na stanowisko - pracownik płytowy. Ktoś z was pracował na tej pozycji ?

maja20

Witam.Praca w SOL to jedna wielka tragedia.Kompletny brak kultury,zachowanie niektórych pracowników jest wręcz oburzające,już nie wspomnę o tym,że traktowany jesteś jak wół roboczy a najlepiej,żebyś cały czas stał ,obsługiwał i robił pod siebie,po to żeby niektórzy mogli sobie ze spokojem pogadać z kolegami,wypić kawkę i połazić gdzieś tam w niewiadomym celu. Porządni ludzie uciekają z tego miejsca,mając w nosie umowę o pracę.Jak oni wyglądają w oczach pasażerów!!!Też patrzą na nich.WSTYD!WSTYD!WSTYD!

Sara

To prawda, atmosfera straszna, kontakt z pasażerami mają osoby, które nawet angielskiego nie znają a ich image...brrrrrr. Pamiętam dziewczynę, która była właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.Teraz jakoś rzadko tu bywa, szkoda, że o wizerunku firmy decydują ludzie, którzy są jacyś dziwni.

z ogłoszenia przyjmują tylko do SOL i to nie wszystkich, a na lepsze stanowiska - kolesie przyjmują kolesi - z ogłoszenia jeszcze nikt się nie dostał płaca nie jest najgorsza, ale atmosfera fatalna i jest coraz gorzej.

Zostaw opinię o Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.