Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina

Opinie o Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina

Lidia

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina, prowadzi bardzo obszerną rekrutację. Zastanawiam się dlaczego nikt z odwiedzających osób nie chce się podzielić informacjami na temat zatrudnienia czy warunków pracy w Porcie? Napiszcie, to miejsce bardzo popularne i znane, pewnie będą dziesiątki osób odwiedzały forum w celu dowiedzenia się jak wygląda tam pracy. Napiszcie, jeżeli posiadacie doświadczenie.

jkhuf

@Xew niestety sie nie orientuję, bo i mnie powiem szczerze ciekawiła ta właśnie informacja, jak to wyglada

Zostaw opinię o Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina